Opinie o JM elektronik Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JM elektronik Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w JM elektronik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JM elektronik Sp. z o.o. w Gliwice

jg

oczywiście.wszystko jest.caly pakiet ubezpieczeń.

jg

na 3 miesiace,potem pół roku lub rok.....ale tu nie ma żadnej reguły ..bo ten ,który miał przedluzane umowy tylko na 3 miesiace- bo spartolil duzo rzeczy został naszym przełożonym.

Pracownik JM Elektronik

Nie mam takich informacji ile kto dostaje kasy na starcie więc nie będę wymyślał. Wiem że kilku nowych pracowników dostało najniższą krajowa i to są młodzi ludzie którzy dopiero zaczynają kariery zawodowe. Wiem że kilka osób które już mają wiele lat pracy dostało więcej niż najniższa krajowa. Z podwyżkami to też różnie jest, kilka nowych osób po pierwszej umowie dostało, ale dużo nie dostało. Więc jak widać jest różnie. Co do premii to potwierdzam że wszyscy mieli nadzieję że będzie kilka miesięcy temu :( Dla zainteresowanych pracą w JM dodam że firma jest dobrze zarządzana i jeśli uczciwie się podejdzie do pracy to można mieć poczucie bezpieczeństwa o swoje miejsce pracy. Większość ludzi jest ok i można liczyć na ich pomoc. Jak już Pan Andrzej odejdzie to już powinno wszystko byś spoko.

Też pracuję w JM

Pracownik JM Elektronik - 2013-07-31 17:38:21 Zapowiadają się duże zlecenia więc szanse na pracę są i można składać papiery. Może stawka na początek nie jest powalająca ale są dobre warunki socjalne, a w niedługim czasie mają pojawić się premie.Chyba sobie żartujesz pisząc o stawce, watro wspomnieć że stawka jest najniższą krajową i nie ma szans na podwyżkę. Co do premii to sami wiemy jaka jest sytuacja, te ciągłe historyjki o braku pieniędzy. Śmiechu warte !

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

...

monter - 2013-07-31 12:25:25 DonKing - 2013-07-31 11:53:56 Firma ma jeszcze jednego trola o którym warto wspomnieć :p chyba wszyscy wiedzą o kogo chodzi, nic nie potrafi a najwięcej szczeka !Ty za to wszystko potrafisz !Wszyscy widzieli Twoje popisy umiejętności:) ignorancie.Kogo masz na myśli ?

Pracownik JM Elektronik

Witam wszystkich :) Panie "Nikt" łatwo jest dostrzegać błędy innych, czy to nad Panem czy to też pod Panem jak to już będzie od 22 go. Rozumie ,że to jest następny etap Pana kariery w JM. Mam tylko jedno pytanie. Jak ma Pan zamiar zmienić coś na lepsze mając wszystkich przeciwko sobie? Ludzie na produkcji nie są bezmślnymi istotami, które nic nie mówią i nic nie widzą. Jak już pisałem kiedyś, Pracownicy nie mają o Panu dobrego zdania. Pana opryskliwe odnoszenie się do współpracowników, wyszukiwanie na siłę błędów innych pracowników i donoszenie o tych błędach, wyzywanie za plecami Koleżanek i Kolegów nie przyniosło Panu nic dobrego. Ja jak i reszta Pracowników produkcji mamy nadzieję ,że i Góra dostrzeże Pana prawdziwą naturę. Pozdrawiam. Panie "SP" Pracownicy produkcji nie czekają na potknięcie się Przełożonych. Było by dla nas mało rozsądne żeby kibicować temu aby Firma upadła lub żeby Przełożony popełniał błędy. Wiadome jest że w każdej firmie cięcia i oszczędności zaczynają się od samego dołu :) Zmiany są potrzebne i muszą być żeby Firma była w czołówce najlepszych. Zmian było już sporo w naszej Firmie i w 99% zakończone sukcesem (Wiele firm przechodzi kryzys i wiele bankrutuje a JM rozwija się i przyjmuje nowych Pracowników to jest godne podziwu). Daje więc do myślenia dlaczego awansowanie Pana Andrzeja na Lidera budzi takie poruszenie. Nikt nie chce mieć za Przełożonego człowieka, który : poniża swoich Pracowników, wyzywa ich ,narzuca bezsensowne postępowanie nie mające wpływu na ulepszenie pracy.Narzeka na swoich Przełożonych i obwinia ich swoimi błędami.Nakłania do konfliktów z drugą zmianą. Nie mającego wiedzy ,która pomoże w rozwiązaniu problemów w codziennej pracy. My już mieliśmy takiego Przełożonego i powtórki nikt nie chcemy :( Pozdrawiamy.

Nikt

Popieram,każdy ma swoją szansę i od Niego zależy jak ją wykorzysta.Dobra współpraca to podstawa ale tylko wtedy przynosi efekty gdy jest ze strony podwładnych jak i ze strony przełożonych.Nikt sobie nie poradzi jeśli jest tylko pionkiem którego się obwinia za błędy płynące z Góry i brak jasnych wytycznych co do prowadzonej produkcji.Przydałoby się aby " SP" dobrze prześwietlił pracę wszystkich pracowników , tych na samym końcu ale też tych którzy zarządzają tą ekipą .Dobry komputer,wygodny stołek,auto,nic nie robienie - kolesiostwo, to zły wizerunek firmy zwłaszcza że jest to popierane z Góry- warto się nad tym dobrze zastanowić,takie praktyki były za czasów PRL i do czego to doprowadziło ????????Firmy które były POTĘGĄ w tamtych czasach jak skończyły ??? Teraz wynajmują pomieszczenia biurowe i to komu ???????

SP

A ja trzymam kciuki żebyb się udało. Nikt w firmie nie wprowadza zmian aby było gorzej. Zawsze zamysł jest, aby było lepiej. Nigdy nie jest lepiej Pracownikom, kiedy firmie jest gorzej. Wprawdzie nie jest regułą, że w krótkim okresie kiedy firmie jest lepiej to i pracownikom namacalnie jest lepiej, ale jest na to znacznie większa szansa. Więc czy dobrą taktyką jest czekanie na potknięcie przełożonych (albo wręcz pomaganie nieszczęściu)? Pokręntna idea. Jak rozumiem, przed nowym liderem trudne zadanie przekonanie do siebie nieprzekonanych i zrażonych. Niewątpliwie do dobrych efektów trzeba zespołu , wspólnej pracy i na koniec wspólnego zadowolenia. Życzę oczyszczenia atmosfery i sukcesów. Podobnie jak życzyłem poprzedniemu liderowi....

Pracownik JM Elektronik

Domyślam się że to forum czyta już cała firma :) Czy ktoś może mi wyjaśnić jak człowiek ,który pracuje w tak poważnej firmie jak nasza 6 miesiące zajmuje tak odpowiedzialne stanowisko jak bycie liderem zmiany. Do tej pory jak widzieliśmy osoba ta nastawiła prawie wszystkich ludzi negatywnie do siebie. Jeśli nowy lider nadal będzie zachowywał się w stosunku do wszystkich z arogancją i nie liczył się ze zdaniem pozostałych oraz na siłę szukał zwady z drugą zmianą to nie będzie to wyglądało dobrze. Czy nasz nowy lider będzie nas wyzywał już nie za plecami?, czy radio naprawdę przestanie grac? :) zobaczymy. Dajmy każdemu szanse. Jeśli ludzie będą się zwalniać lub przechodzić na zmianę Mariusza :) to chyba będzie wyraźny znak :)

hahaha

bajzel na maxa i tyle

pff

Firma wraca do najlepszych tradycji degradowania pracowników, starsi pracownicy wiedzą o co chodzi.

Mark Twain

Le­piej jest nie odzy­wać się wca­le i wy­dać się głupim, niż odez­wać się i roz­wiać wszel­kie wątpliwości.

Pracownik JM

Nooo, w tej firmie na pewno do niczego nie dojdziesz

ktoś

A co innego chciałbyś przeczytać? Trójka netto,tysiak za nadgodziny i dwójka premii? Byłoby dobrze na początek?

ktoś

Proste ! Praca za najniższą krajową bez premii

Zostaw merytoryczną opinię o JM elektronik Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w JM elektronik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JM elektronik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JM elektronik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JM elektronik Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JM elektronik Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JM elektronik Sp. z o.o.