Opinie o JM elektronik Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JM elektronik Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w JM elektronik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JM elektronik Sp. z o.o. w Gliwice

baner wywiady
Karierowicz
Pracownik
 Pytanie

Jak aktualnie wygląda wynagrodzenie w firmie ?

HTR
Pracownik
@Karierowicz

Zależy na jakim stanowisku

Administrator Nowy wpis

JM elektronik Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 6800 i Specjalista Ds. Zakupów. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

... Nowy wpis
Pracownik
@Administrator

O super a produkcja dalej niech (usunięte przez administratora) za grosze, 6800 + pewnie premia której produkcja też już nie ma od dawna.

Administrator Nowy wpis

JM elektronik Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Biurowy. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Administrator Nowy wpis

W firmie JM elektronik Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 13900 .

Administrator

Firma JM elektronik Sp. z o.o. szukała pracowników na stanowisko Kasjer w mieście Włocławek. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

HR
Pracownik
@Administrator

JM elektronik sp. z o.o. nie prowadziła rekrutacji na stanowisko Kasjer w mieście Włocławek. To ogłoszenie o pracę, było wystawione przez inną firmę (JM sp. z o.o.) nie powiązaną z naszą Spółką.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

?
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego?

Pytanie
 Pytanie

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w JM elektronik Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Odpowiedz
Klient
@Pytanie

Sądząc po ilości negatywnych komentarzy, najlepiej nastawić się aby nie aplikować :)

CEO
Pracownik
 Rekomendacja
@Pytanie

Najlepiej nastawić się na to, że w JM elektronik jest miejsce dla osób, które chcą dobrze wykonywać swoje obowiązki, które chcą zmieniać rzeczywistość, które wiedzą, że dla efektów trzeba zaangażowania, wytrwałości, fachowości, efektywnej komunikacji i akceptacji różnorodności. JM elektronik od ponad 30 lat działa na rynku profesjonalnej elektroniki. Jesteśmy dostawcą wielu renomowanych producentów urządzeń elektronicznych używanych przez każdego z nas codziennie. Dostarczone przez nas urządzenia i podzespoły pracują w systemach bankowych, kolejowych, motoryzacji, na oddziałach intensywen terapii, w przemyśle, w sklepach, w których codziennie robicie zakupy, na stacjach beznynowych, w urzędach i bankach. Mówi się, że statystycznie w każdej firmie jest 10% pracowników wybitnych, 80% średnich i 10%, którzy nie powinni być dłużej pracownikami. Chcemy gwiazdom nie przeszkadzać, ze średnimi pracować tak, żeby ich rozwijać, a tym pozostałym 10% chcemy krócej dawać szansę niż do tej pory dajemy.

CEO
Pracownik
 Pytanie
@Odpowiedz

Zawsze mnie nurtuje jaka jest motywacja osób, które wstawiają takie komentarze. Tzn. oczywiście znam zjawisko anonimoego hejtu w internecie, ale jakie trzeba mieć smutne życie żeby chcieć koniecznie komuś w internecie "przyłożyć". Aktualny pracownik niezadowolony? Nie znasz metody, żeby być zadowolonym? Były pracownik? Takiej krzywdy doznałeś, że jeszcze jak jest okazja, to przyłożysz? Konkurent? Nie lepiej koncentrować się na przewagach, a nie na destrukcji oponenta? Nasz profil nie jest moderowany i ciągle nie wiem czy to dobrze. Oczywiście ten portal w jakiś sposób buduje wizerunek. Niemniej uważam, że jest całkiem spora osób dla której wartości akie oferujemy jako pracodawaca są atrakcyjne, a przynajmniej akceptowalne. Aż sobie sprawdziłem jak wygląda średnia ocen na tym portalu dla naszych konkurentów lub firm działających na podobnym rynku. Ewidentnie nie ma się czego wstydzić - Typowo oceny średnie ocscylują wokół 2.5 ,i nie ma znaczenia czy mówimy o firmie odnoszącej spektakularne sukcesy czy pozbywającej się 60% załogi w pół roku w ramach zwolnień grupowych, To dla opiniujących nie ma żadnego znaczenia. I to pokazuje jaki jest związek wypowiedzi tutaj z faktyczną oceną firmy.

Karierowicz
Pracownik
 Pytanie

Jak aktualnie wygląda wynagrodzenie w firmie ?

HTR
Pracownik
@Karierowicz

Zależy na jakim stanowisku

Agata
@HTR

A na jakim jest obecnie prowadzona rekrutacja? Wiesz może? Szukam akurat pracy.

Cherryl
Pracownik
@Karierowicz

Bardzo słabo, raczej lepiej nie będzie.

Kot kot
Pracownik
@Cherryl

Moim zdaniem wszystko co się dzieje w tej firmie , zmierza w złym kierunku . Aż przykro patrzeć i myślę że będzie jeszcze gorzej.

CEO
Pracownik
 Pytanie
@Kot kot

Szanuję to, ze każdy może mieć swoje zdanie. Zachęcam jednak do spojrzenia w dane liczbowe (dostępne są oficjalnie w KRS). Ostatnie 4 lata (akurat takie dane mam przed sobą) to coroczne kilkunastoprocentowe wzrosty sprzedaży. W tym samym czasie wzrost zysku brutto blisko czterokrotny. Wielu naszych konkurentów zaliczało w tym samym czasie spadki lub symboliczne wzrosty. W zasadzie kazdy zdaje sobie sprawę, że rok 2022 jest wyjątkowy. My jednak nie zamierzamy go zmarmnować. Jesli jesteś z nami, nie obserwuj, nie recenzuj, a włącz swój talent w dalszy rozwój JM. Jeśli jesteś jedynie sympatykiem - wspieraj, a jeśli jesteś konkurentem - to czemu się martwisz?

Krystyna
@Kot kot

A o czym konkretnie mówisz? Jak to w złym kierunku i z czego to wynika?

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w JM elektronik Sp. z o.o.?

johny
Były pracownik
@Pytanie

na zadne

HR
Pracownik
@Pytanie

JM elektronik oferuje możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, kursy językowe angielski/niemiecki, ubezpieczenie na życie, bezpłatną opiekę medyczną Luxmed, dofinansowanie do kart sportowych oraz wypoczynku pracowników (wczasy pod gruszą) i kolonii/obozów dla dzieci, a także paczki/bony świąteczne.

Nikoś
Były pracownik
 Pytanie

Lepiej nie opisałbym sytuacji w firmie JM elektronik. Dyrektor handlowy - zero kompetencji. Management to ludzie właściciela firmy, ludzie, którzy mają pewność, że nikt ich ze stanowiska nie usunie bo co? Bo właściciel firmy, p.JM musiałby kiwnąć palcem, musiałby coś zrobić. A jemu się nie chce. Tak więc Pan Prezes przechadza się jak panisko po firmie, bo wie, że jest nie do ruszenia. Próbuje za wszelką cenę zrobić z firmy korporację, skończył na koszt właściciela dziesiątki kursów i próbuje wdrożyć do firmy bezsensowne zasady. Ludzie są zmęczeni, zniechęceni, nie rozumiem tylko, dlaczego wciąż tam pracują mimo ciągłego narzekania. Zasady przyznawania premii: konia z rzędem temu, kto zrozumie. Nie znam drugiej takiej firmy, w której tak niekompetentni ludzie zarządzają. Ale jak wspomniał przedmówca: to kolesie, za różne "zasługi" dostali posady prezesowsko-dyrektorskie. No i pasą się na koszt właściciela.... Ludzie, poza JM jest życie, są inne firmy, lepsze płace i lepsza atmosfera. Miejcie jaja i stamtąd (usunięte przez administratora)...

Pracownik
Pracownik
@Nikoś

Trafione w samo sedno!

Nikuś
Pracownik
@Nikoś

Twierdzisz że odszedłeś bo masz jaja, ale żeby się pod tym podpisać imieniem i nazwiskiem to już jaj Ci brakło....

Koleś
Pracownik
@Nikoś

Nikoś’u Twój nowy pracodawca ma dzięki Tobie wyjątkowe przewagi konkurencyjne. Potrafisz ocenić w mig wszystkich – kto jest kolesiem, kto jest panisko, komu się nic nie chce, a kto jest niekompetentny. Ufam, że Twój nowy pracodawca dostrzeże Twój przenikliwy umysł, doceni Twoje zasługi i zajęty odcinaniem kuponów nie będziesz musiał żalu wylewać w internetach. Twój szef ma przynajmniej pewność, że nie będziesz niczyim zaufanym człowiekiem (bo to wygląda jak kolesiostwo). Wiadomo, że to nie jest wartość w żadnym przypadku. I mam też nadzieję, że nie robisz nic na koszt właściciela firmy. Obyś też nie oczekiwał od niego wynagrodzenia i żadnych benefitów. Że też nie zrezygnowałeś już w JM elektronik z wypłaty, z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie, funduszu socjalnego. Strach pomyśleć czy nie byłeś jednym z użytkowników samochodów służbowych, komórki służbowej oraz laptopa. To już byłby skandal… Szczęśliwie jako punkt odniesienia można przyjmować również inne wskaźniki oceny niż wygłoszone in cognito w internecie opinie. Wszyscy Ci, którzy swoją pracę firmują swoim nazwiskiem zawsze podlegają ocenie. Dotyczy to i prezesa i praktykanta. Ci zaś, którzy mądrości ogłaszają w czeluściach internetu mogą bezpiecznie głosić myśli oświecone bez jakichkolwiek konsekwencji. Tak nie zmienia się świata na lepszy kolego….

szarak
Pracownik
@Koleś

@Koleś w punkt! :-)

Pytanie
 Pytanie

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do JM elektronik Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Account Manager?

Nick
Były pracownik
@Pytanie

Tak, jedna rada: UCIEKAJ! Pracowałem, widziałem, podziękowałem. Cały czas od nich ktoś odchodzi. Cały czas poszukują nowych ludzi na te same stanowiska zauważcie. Nie dlatego ze się rozwijają a dlatego ze nikt nie chce tam pracować. Jak zacząłem prace to nawet robiono zakłady ile wytrzymam. Podobno ludzie przede mną na tym samym stanowisku (!) nie wytrzymywali roku. Rekordzista po miesiącu podziękował. Wynagrodzenie bez szału, premia oczywiście jest ale nieosiągalna :D i to jest hit, radzę dobrego matematyka z polibudy poprosić o rozszyfrowanie systemu premiowego. W porywach 800 pln premi dostaniesz oczywiście brutto. Tak tak wiem piszą moi byli koledzy dyrektorzy na tym forum ze kto chce pracować ten dobrze u nich zarobi tylko ze czasy niewolnictwa się skończyły a są nawet na to paragrafy. Kierownicy i dyrekcja pracują w firmie od 20 lat... wydawało by się ze to dobrze świadczy ale nic bardziej mylnego. Panują tam niepisane zasady kumpelstwa. Zależy z kim się znasz tak masz. I od tego właśnie zależy Twoja premia. Jako ze jest to ich jedyna praca w życiu zatrzymali się myśleniem i sprzętem produkcyjnym w latach 90. Jak na firmę technologiczna trochę wstyd. Sam nie wierzyłem ze w dzisiejszych czasach istnieją jeszcze takie miejsca pracy. Oczywiście czysto i wyraźnie przekazywałem swoje refleksje. Na początku były obietnice które nigdy sie nie spełniały a potem już tylko śmiech. Dużo musiałem załatwiać w tajemnicy przed kierownictwem żeby mi projektu nie położyli. Dyrekcja jest przeciez idealna mimo braku doświadczenia (dyrektor sprzedaży nigdy w życiu nic nie sprzedał o ironio) Darzą do tego by być korpo ale widać ze nie wiedza jak no bo niby skąd maja to wiedzieć. Działy się rozpadają, walczą miedzy sobą a Pan Prezes lubi się trochę poznęcać nad swym podległym ludem. Lubi wpajać ze nic lepszego niż JM Cię w życiu już nie spotka. Na szczęście konkurencja na rynku pracy jest duża :) dlatego ludzie tak szybko jak do nich przychodzą tak szybko odchodzą.

CEO
Pracownik
 Pytanie
@Nick

Panie „Nick’u” Dziękuję, że wspiera Pan procesy decyzyjne potencjalnych Pracowników. Zapewniam Pana, że 170 osób, które pracują w JM elektronik nie jest przymuszanych do pracy tutaj i również podobnie jak Pan wiedzą o wszelkich możliwościach jakie daje rynek pracy. Systemy premiowania w różnych działach są różne. Promują różne wskaźniki jakości pracy i wyniki. Dziękuję za wskazówkę, że mogą być odbierane jako niezrozumiałe, choć mam wrażenie, że tak jak w pracy handlowca warto sprawnie liczyć tak samo w przypadku premii te same umiejętności się sprawdzą. Zapewniam, że z przyjemnością wypłacamy premie i zawsze wypłacamy je zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami. Wierzę, że Pana premie mogły nie być zadowalające. Jeśli dobrze odczytuję kto kryje się pod Nickiem nick, to przez rok Pana pracy Pana sprzedaż do Klientów spółki nie przekroczyła 2% przychodów tego okresu. To wynik daleki od średniej, o najlepszych nie wspominając. Byłem przekonany, że ma Pan dobry potencjał na wyniki, że potrafi Pan realizować zadania. Zabrakło prawdopodobnie cech długodystansowca umiejącego radzić sobie z trudnościami. Osoby, które pracują wiele lat w firmie, co tak Pan dyskredytuje, pracowały przez te lata na swoje wyniki. Co do zatrzymania w latach 90 – cóż – zapewniam Pana, że wszystkie używane przez nas kluczowe procesy technologiczne są realizowane z wykorzystaniem nowych urządzeń zakupionych w ostatnich latach, a kolejne pojawiają się każdego roku. Nasze linie montażowe zostały oparte o urządzenia japońskich i niemieckich liderów rynku. Jedyne starsze urządzenia są utrzymywane w ramach uzgodnień z naszym istotnym Klientem, który oczekuje podtrzymania w ofercie tej technologii do połowy roku 2023 z uwagi na fakt, że do tego czasu zamierza zlecać nam produkcję urządzeń, które niezbędnie wymagają tej technologii. To raczej świadectwo, że potrzeby naszych Klientów są traktowane serio, a relacje budujemy długofalowo. Zapewniam też Pana, że nie lubię się znęcać nad nikim i w moim odczuciu nigdy tak nie postępuję. Jeśli zna Pan przypadki takiego mojego zachowania, proszę koniecznie zgłosić je do drugiego z członków zarządu lub do rady nadzorczej. Pana oceny są wygłaszane po roku pracy w trybie zdalnym, w czasach COVID. Odważnie Pan formułuje swoje sądy. Ma Pan do tego prawo. Ale czy wystarczającą wiedzę?

Ktosiek
Były pracownik

Polityka firmy prowadzi do tego, że wartościowi pracownicy odchodzą. Zostaną kolesie, kombinatorzy i nieudacznicy. Jak tak dalej będą postępować to obudzą się nie z ręką w nocniku ale w całym (usunięte przez administratora)

Pracownik
Pracownik
@Ktosiek

Im jest dobrze tam gdzie są wiec nie ma sensu im tego zabierać tylko poszukać czegoś lepszego. Ani Sławek ani Tomek ani Wojtek czyli zarząd nigdy nie przyzna się do błędu. Oni wychodzą z założenia ze są bezbłędni i nieomylni. Tak zapraszają do dyskusji zawsze ale jednostronnej. Nigdy nie wezmą pod uwagę innego zdania podyktowanego innym doświadczeniem. Firma powstała w 1990 roku. W latach 90 odnosiła sukcesy i postępy, i niestety tam została. Jak Prezes powiedział firma jest w top 10 w branży... tak, ledwo ledwo załapała się na te 10 miejsce. Tak jak powiedziałeś, kiedy dyrekcja skończy się już grzać na ciepłym stanowisku będzie czas iść na emeryturkę i wtedy okarze się w jakiej ruinie została. Przysięgam ze na produkcji będa dalej te same pamiętające komunę maszyny produkcyjne :D

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Co sądzicie o aktualnej sytuacji w firmie ?

Zainteresowani
Kandydat
 Pytanie

Czy w firmie funkcjonują premie kwartalne oraz stażowe ?

Rollo
Pracownik
 Pytanie
@Zainteresowani

A co to jest ???

xxx
Pracownik
 Rekomendacja
@Zainteresowani

nie

Baobab
Były pracownik
@Zainteresowani

Nie.

Pytanie
 Pytanie

Czy JM elektronik Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

♤♡◇♧

Ciekawe czy w firmie mają świadomość że parę kilometrów od JM powstaje duża firma która będzie miała THT oraz SMD. A z tego co mi wiadomo sporo pracowników JM się tym zaczyna interesować.

Gość
@♤♡◇♧

A można wiedzieć co to za firma się buduje? :)

Gacek
@♤♡◇♧

Kolego uchyl rąbka tajemnicy, ci i gdzie się buduje ???

Nick
@Gość

Korea Electric Terminal

Ktoś
@Nick

A co to ?

AniołStróż
@♤♡◇♧

Czyli to filia tych? https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,58299 No to polecam lekturę.

xyz
@♤♡◇♧

Tak i będzie tam świetna praca w super zespole. Polecam

...
@xyz

Coś więcej w temacie ?

Nicki Minaj
Były pracownik
 Pytanie
@♤♡◇♧

Jako były pracownik chętnie złożę aplikacje do tej firmy jak się ona nazywa??

Latawiec

Firma jak firma. Chcieliby być bardziej poważni niż są - kwestie dyskusji Prezesa z pracownikami z produkcji pomijam bo szkoda gadać. Ciężko u nich z podejmowaniem decyzji.

Maciek z klanu
@Latawiec

Co masz na myśli ?

Anna
@Maciek z klanu

Też jestem ciekawa, co dokładnie miał na myśli @Latawiec - oby zechciał jeszcze coś dopowiedzieć w tej kwestii. Na stronie JM elektronik znalazłam wiele ofert pracy: https://jm.pl/pl/kariera Potrzebują między innymi: Inżynierów, Logistyków i Informatyków. Miałeś w planach zatrudnienie się tam?

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia JM elektronik Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

CEO
@Pytanie

Zestaw narzędzi jest zawsze dopasowany do stanowiska. W ofertach pracy jest to za każdym razem opisane. JM elektronik zapewnia oprócz narzędzi również możliwość aktywnego udziału w rozwoju firmy, realizację swoich ambicji, otwartą komunikację, relację zdrową i dobrą dla każdej ze stron: Klienta, Pracownika, udziałowców. Polecam!

Wiktor

Firma działa od 1990 roku, więc ma ogromne doświadczenie i wypracowała sobie dobre miejsce w branży,polecam

sarna :)

Dla ambitnych i powaznie traktujacych swoja prace mysle ze kadra zarzadzajaca docenia trudy nie tylko slownie ale i w postaci pienieznej, narzekaja tylko Ci ktorzy nic nie robia i dlatego niewiele zyskuja, bo po co takich nagradzac to chyba oczywiste . Pracuje juz dlugo w JM i mysle ze jest coraz lepiej oczywiscie dla tych co pragna czego wiecej niz tylko zajmowania sie plotkami :)

Produkcja
@sarna :)

Jeśli można zapytać co Pani osiągnęła przez te tak długie lata pracy w firmie ? A następne pytanie to czy jest Pani rodziną czy bliskim przyjacielem kierownika ? Dlaczego jak jest tak fantastycznie to w ostatnim roku odeszło wiele osób z ponad 5 letnim stażem pracy ? Dlaczego cała załoga pionu produkcyjnego złożyła oficjalne pismo do dyrektora z prośbą o podwyżki ? Obraża Pani swoje koleżanki i kolegów brakiem zaangażowania, lenistwem, plotkarstwem... Zapomina Pani o jednej istotnej rzeczy. Tych wszystkich ludzi ktoś zatrudnił, ktoś sprawdził ich umiejętności, ktoś przeprowadził rozmowę kwalifikacyjną i ktoś ich nadzoruje i ma wpływ na ich los. Jeśli ma Pani takich ludzi w swoim otoczeniu to dzięki kadrze zarządzającej :) Jak to mówi przysłowie przykład płynie z góry... Jeśli kierownik produkcji i planistka sami zajmują się klachaniem i plotkami oraz promowaniem swojej rodziny i przyjaciół to nie bardzo ma to dobry wpływ na innych... W każdej tak dużej firmie są i będą problemy. Sztuka polega na tym, żeby je rozwiązać a nie nawarstwiać. Niestety na dziale produkcji problemy rozwiązujemy na forum tego typu. Kierownik i dyrektor współpracują idealnie, idziesz do jednego to ten odsyła cię do drugiego i odwrotnie, jak to nie pomaga to jest świetna regułka o potrzebie czasu na rozwiązanie problemu, oczywiście problem nie jest rozwiązany i ludzie tracą chęci... Jedni to oleją a inni napiszą na forum, potem jak już świat wie, że jest coś nie tak to wszyscy chcą rozmawiać. Kierownik myśląc o swoich korzyściach nie wstawi się nigdy za pracownikiem, jeśli ktoś potrafi dobrze lizać to nie ma problemu z kilku dniową zmianą zmiany lub urlopem... Ratując plan dnia potrafi nawet zadzwonić do pracownika godzinę wcześniej, żeby nie przychodził do pracy bo planistka właśnie przed chwilą zajarzyła że nie ma co robić... Oczywiście planistka, kierownik technologów czy Pani z kontroli jakości mają szczególne przywileje u kierownika bo przecież jak coś się zepsuje to można to łatwo zatuszować i nikt się nie dowie, czasami tylko coś wypłynie i Prezes przyjedzie, wtedy wszyscy z biura jak nigdy latają po hali i pytają czy wszystko jest ok i pozorują zaangażowanie. Jeśli ktoś myśli, że może dorobić na nadgodzinach to sprawa wygląda tak, że planistka dzwoni do swoich koleżanek informując o możliwości zarobienia za plecami reszty pracowników, a oczywiście sama też coś zarobi na tym... Do Pani technolog to nawet nie podchodź z pytaniami lub propozycją jakiejkolwiek poprawy montażu bo ona jest zawsze zajęta a poza tym z pospólstwem nie rozmawia, a Pani z jakości to jest zadowolona i w euforii jak są buble bo wtedy ma co robić, organizuje swoje spotkania, które maja na celu pokazanie, że coś robi, pracownicy próbują coś podpowiedzieć i udoskonalić no ale Pani z biura nie będzie słuchał zwykłego robola :) Tak więc na razie nie będzie żadnych zmian ponieważ produkcja przynosi największe zyski, pracownicy biurowi mają swoje korzyści co miesiąc, dlatego nadal pod koniec miesiąca będzie takie gonienie z wypchaniem wszystkiego, nadal będą przyjmowane kobiet bez większego doświadczenia i najlepiej mających kogoś na utrzymaniu... Wtedy można na początku obiecać im gwiazdkę z nieba a po kilku miesiącach pokazać wykres czasu pracy, dowalić tym, że nie mają nic do zaoferowania firmie i że jak im nie pasuje to nikt na siłę nikogo nie trzyma :) Oczywiście zaraz ktoś napisze jaka to jestem zarozumiała i mało wiem, jak wyssałam wszystko z palca i anonimowo to nie grzecznie...

xyz
@Produkcja

Jeśli jest tak tragicznie jak piszesz to dlaczego zatrudniają się nowi pracownicy i nie odchodzą ?

Anna
@xyz

Widzę, że jesteś na bieżąco, jeśli chodzi o sytuację w JM elektronik Sp. z o.o. Za co poleciłbyś pracę w tym miejscu? Byłoby świetnie, gdybyś napisał coś na temat tego miejsca.

xyz
@Anna

A co byś chciała wiedzieć. Firma się rozwija i zwiększa zatrudnienie. Jak to w życiu bywa mała firma mały problem duża firma duży problem. Wiadomo część rozwiązuje się szybko część dłużej a część wcale. Problemem bywają też ludzie, którzy narzekają niezależnie od tego czy jest dobrze czy jest źle. Wiecznie mają za mało. Firma daje duże możliwości trzeba tylko chcieć ale po co skoro można siedzieć i narzekać. Wiadomo każdy może mieć swoje zdanie nie wszystkim musi się podobać. Tylko jak mi się praca nie podoba to szukam innej a nie siedzę i narzekam i tak już 10 lat. Albo wykonywać czynność już chyba setny raz a i tak jeszcze bubli narobić i 100 szt na złom. A wtedy najlepiej zwalić wine na coś innego. Jest grupa ludzi którzy wykonują swoją pracę dobrze i nie narzekają ( albo bardzo rzadko :) i takich Firmie rzyczę.

Henry

Jak sadzicie czy w obecnej sytuacji braku fachowców firma zdecyduje się na podwyżki?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz
@Henry

jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Krasnal
@Henry

Nie sądzę, raczej można usłyszeć ze jak Ci się nie podoba to możesz się zwolnić. Tylko to nie jest rozwiazanie-a co będzie jak 50%procent załogi to zrobi?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Agata
@Krasnal

Zaangażowanie pracowników w pracę może być również nagradzane w inny sposób. Często oferowane są pozapłacowe benefity, które również umacniają jego związek z firmą. Czy JM elektronik stosuje takie rozwiązania i oferuje Wam na przykład dofinansowania do karty sportowej, na prywatną opiekę medyczną lub inne?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
MM
@Agata

Lepiej nie mylić świadczeń socjalnych z "innymi formami doceniania". Absolutnie każda większa firma oferuję ww. bonusy. Przepisy ich do tego zmuszają określonym funduszem i dziwne w mojej opinii jest wychwalanie z tego powodu.

Agata
@MM

Kwestia bonusów wcale nie jest taka oczywista - nawet jeśli mówimy o dużych firmach. Ale bardzo dziękuję Ci za rzetelną odpowiedź na moje pytanie. Dowiedziałam się, że JM elektronik zapewnia między innymi pracę w firmie o silnie ugruntowanej pozycji rynkowej, stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, rozwój zawodowy poprzez system szkoleń krajowych i zagranicznych. Powiesz nam coś więcej odnośnie tych szkoleń? Jak często się one odbywają i czy wszyscy pracownicy mogą brać w nich udział?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
xyz
@Krasnal

To dlaczego 50% załogi się nie zwalnia ?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o JM elektronik Sp. z o.o. - Gliwice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w JM elektronik Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy JM elektronik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w JM elektronik Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy JM elektronik Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w JM elektronik Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
JM elektronik Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii