Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o.

Messer Eutectic Castolin

Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o. zapewnia wszystkim swoim pracownikom standard pracy znacznie przekraczający warunki oferowane w Polsce przez zagraniczne przedsiębiorstwa. Zamieszczone poniżej anonimowe komentarze są nieprawdziwe i krzywdzące dla naszej firmy. Nasi nowi pracownicy to jest inwestycja, której powodzeniem jesteśmy żywotnie zainteresowani. Dlatego też osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o bezpośredni kontakt.

Niezdecydowany

Dzięki bardzo za odpowiedź ja również rozważam propozycję pracy w firmie Castolin. Twoje uwagi są dla mnie bardzo cenne. Proszę cię gdybyś mógł napisać jak wyglądają warunki finansowe premie za sprzedaż, oraz pakiet socjalny. Czy mają jakąś baze klientów którą udostępniają dla nowych przedstawicieli? Czy produkty które oferują cieszą się popularnością i czy są chętnie kupowane? Czy są cenowo konkurencyjne? Jaką można uzyskać premię za sprzedaż? Czy pomagają wejść w rynek na samym początku (pomoc kogoś bardziej doświadczonego) i ile godzin dziennie trzeba pracować? Jeszcze ostatnie pytanie czy sam zrezygnowaleś z pracy czy oni zrezygnowali z Ciebie bo uznali że nie wykazujesz się na tyle na ile oni by oczekiwali? Wiem że nie masz ochoty odpisywać i rozmawiać na temat tej firmy ale twoje uwagi może pomogą innym nad podjęciem właściwej decyzji. Skoro oni cię wdeptali w ziemię to może uchronisz iinną osobę np. mnie.

Messer Eutectic Castolin
@Niezdecydowany 13.06.2017 12:07

Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o. zapewnia wszystkim swoim pracownikom standard pracy znacznie przekraczający warunki oferowane w Polsce przez zagraniczne przedsiębiorstwa. Zamieszczone poniżej anonimowe komentarze są nieprawdziwe i krzywdzące dla naszej firmy. Nasi nowi pracownicy to jest inwestycja, której powodzeniem jesteśmy żywotnie zainteresowani. Dlatego też osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o bezpośredni z nami kontakt.

Rozczarowany

Skoro już zacząłem pisać coś o tej firmie to... . Otóż trzymiesięczne szkolenie w Gliwicach polega na tym, że: 1. Zapoznajesz się z produktami które masz oferować klientom. 2. Musisz nauczyć się zaprezentować możliwości produktów, czyli musisz nauczyć się spawać, lutować, obsługiwać narzędzia i urządzenia. 3. Jest sprawdzane, czy będziesz lojalnym pracownikiem. 4. No i chyba najważniejsza rzecz dla nowego handlowca. Zostaniesz "wyprostowany". Chodzi o to, że starzy wyjadacze uświadomią Ci w których firmach nie próbuj szczęścia bo to są ich klienci. Mniej więcej wygląda to tak, że wszystkie większe firmy gdzie można by było coś ugrać są już zajęte. Pozostaje Ci tylko szukanie nowych klientów u Pana Henia i Czesia w garażu. 5. Nie zapomnij również o uwagach z mojej poprzedniej wypowiedzi, mają kluczowe znaczenie. Uważaj bardzo często pozory mylą. Jeszcze jedno, jak Ci z tą firmą nie wyjdzie mogą robić Ci pod górkę jak będziesz chciał spróbować w firmach o podobnym profilu. Mają kontakty w całym kraju, dobrze się zastanów, nie popełniaj mojego błędu. PS. To moja ostatnia wypowiedź, więcej już nic nie napiszę, możecie teraz wdeptać mnie w ziemię, firma już to zrobiła.

olo

Czy może ktoś opisać, na czym polega to 3-miesięczne szkolenie w Gliwicach?

Rozczarowany

Bardzo dobra firma, gorzej z ludźmi. Na moje oko płaca super, warunki chyba najlepsze jakie da się stworzyć na danym stanowisku pracy. Kierownictwo wyższego szczebla w porządku. Problem zaczyna się niżej. Ludzie o dość mocno ograniczonej wiedzy technicznej próbują zarządzać czymś o czym tak naprawdę nie bardzo mają pojęcie. Przez lata troszkę się wyrobili to laik może tego nie zauważyć. Wyróżnia ich tylko to, że potrafią gadać po angielsku. Tutaj rada, jak chcesz się ubiegać o pracę w tej firmie to: 1. Musisz znać angielski bo inaczej zawsze będziesz nikim. 2. Jak nie gadasz (przynajmniej) po angielsku to nawet nie próbuj. 3. Angielski !!!. Kolejną ważną rzeczą jest z kim się „skumasz” i jak wielu Cię polubi lub kogo „owiniesz ich sobie wokół palca”. Oczywiście im więcej i im wyżej postawionych osób to tym bardziej jesteś nie do ruszenia. Wtedy Twoja wiedza, umiejętności, możliwości, zaangażowanie, … itp. przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie, liczyć się będzie tylko to, że znasz angielski i jesteś lubiany bo potrafisz słodzić innym, a lepiej żeby nie słyszeli co o nich gadasz na boku. Praca dla ludzi których wzrok nie sięga dalej niż koniec własnego nosa. Powodzenia dla wszystkich którzy będą mieli odwagę się o tym przekonać na własnej skórze.

Pytający

Jak wygląda praca inżyniera sprzedaży ( spawalnictwo) ? Jakie są warunki pracy, pensja na start, premie? Czy polecacie pracę w Castolin? Dziękuję za normalne odpowiedzi :)

On

Czy ktoś może coś napisać na temat tej firmy?Na temat struktur sprzedażowych ?

Pablo
@On 23.06.2016 21:31
Czy ktoś może coś napisać na temat tej firmy?Na temat struktur sprzedażowych ?

Tak mam jedną radę dla osób ubiegających się o stanowisko w owej firmie. Nie podążajcie tą drogą. Kompletna kpina.

Czy masz jakieś rady dla osób wybierających się do pracy do firmy Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o.