WICHARY TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o WICHARY TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Aktualność
                                              Szanowni Państwo

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.
Daniello
Kandydat

Witam czy na działalności swojej jednoosobowej też przyjmujecie? Skladaczy slusarzy z doświadczeniem i czytający rysunek techniczny ?

Wichary Technic
@Pytanie

Wigilja jest normalnym dniem pracy. Jednak mając na uwadze żądania/prośby pracowników praca jest ograniczona do godziny 14.00.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie WICHARY TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w przypadku pracy jako Spawacz?

Obcy
Kandydat

Czy firma przyjmuję nowych pracowników i na jakich warunkach finansowych.

@Obcy

Prowadzimy rekrutacje na kilka stanowisk. Stawki sa ustalane na rozmowach kwalifikacyjnych.

Adam
@WICHARY TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Prowadzicie taką rekrutacje, że ludzie przychodzą na rozmowę obiecuje co nie tylko od pieniędzy po zatrudnienie, a potem nie przyjmujecie

@Adam

Wszystkie osoby wybrane do podpisania umów na okres próbny zostały zatrudnione. Są jeszcze osoby które mają okresy wypowiedzenia w swoich aktualnych zakładach i na tych pracowników oczekujemy. Proszę o kontakt na nr. 696 032 570 w celu wyjaśnienia opisanej przez Pana sytuacji.

Artur Nowy wpis
@Adam

Udało się pozytywnie rozwiązać sytuację?

Nowy wpis

@Artur

Nikt nie kontaktował się w tej sprawie. Nabory na spawaczy trwają i kolejne osoby zostają zatrudnione. Jednak nie wszyscy pracownicy po zakończeniu okresu próbnego otrzymują propozycje pracy i kontynuowania współpracy. Jeszcze raz ponawiam ofertę kontaktu w sprawie ewentualnego nie przyjęcia do pracy po otrzymaniu informacji o akceptacji na rozmowie kwalifikacyjnej. M: 696 032 570.

zadowolony pracownik

Polecam, w pracy fajna i luźna atmosfera zarówno wśród pracowników jak i z szefem. Wypłaty zawsze zgodne z terminem i nie najgorsze. Wszystko na umowie, Zusy płacone. Co roku dostajemy premie świąteczne. Przed pandemią odbywały się jeszcze spotkania wigilijne. Firma się rozwija więc mamy nadzieję, że będzie jeszcze lepiej ...

Justyna Nowy wpis
@zadowolony pracownik

Piszesz o dobrej atmosferze, a czy to jest zasługa charakterów osób, pracowników, czy są jakieś firmowe działania aby tak było np. wyjazdy firmowe?

Szukam pracy na Spawacz. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy WICHARY TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Czy oferują tam zarobki w okolicach 4800 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wichary Technic Sp. z o.o. na stanowisko POMOCNIK ŚLUSARZA bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Krzysztof
Klient

Witam. Mam pytanie. Czy jest możliwość próbnego zatrudnienia osoby na rencie?, na umowe zlecenie? . Spawacz z uprawnieniami MIG/MAG , z doświadczeniem TIG. Pozdrawiam serdecznie Krzysztof Chorzów II.

@Krzysztof

Jeżeli jest zdolność do pracy na stanowisku spawacza wystawiona przez lekarza medycyny pracy to można zgłosić się do kierownika działu obróbki metalu. Tel. kontaktowy 696 032 575.

Aktualność
Szczęśliwych, kojących, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości świąt Bożego Narodzenia oraz niesamowitego, niezapomnianego, niepowtarzalnego sylwestra życzy firma Wichary Technic.