WICHARY TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Certyfikaty - nagrody

Certyfikaty - nagrody

 

 

 

 

Wyróżnienia

 

Gazele Biznesu 2016

Dziennik "Puls Biznesu" przyjął nasza firmę do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamicznej rozwijających się firm.

galeria1galeria2

 

Laureat innowacyjności

Nasze produkty solarne zostały wyróżnione "Laurem Innowacyjności" w konkursie organizowanym przez Polską Federacje Stowarzyszeń Technicznych. Laur innowacyjności im. Stanisława Staszica przyznawany jest na drodze konkursowej innowacyjnym technologiom z całej Polski. Cały konkurs odbył się pod honorowym patronatem:

  • Marszałka Województwa Mazowieckiego
  • Ministra Środowiska

Poniżej przedstawiamy dyplom z niniejszego konkursu.

 

Marka Śląskie

Lampy solarne oraz hybrydowe odniosły wielki sukces i zostały nagrodzone licznymi medalami, o których mamy przyjemność informować na naszej stronie internetowej. Marka Śląskie to medal przyznawany produktom szczególnie promujących Śląsk w kraju.

Więcej informacji można uzyskać poprzez kontakt z biurem lub poprzez odwiedzenie naszej placówki w Zabrzu przy ul. Handlowej 2B.

galeria1galeria2galeria2galeria2

 

Medal regionalnej izby przemysłowo-handlowej

Nasza firma została odznaczona medalem regionalnej izby przemysłowo-handlowej za szczególne osiągnięcia w rozwoju gospodarczym regionu. Innowacyjność firmy pomaga wprowadzać nowe technologie w województwie śląskim oraz wychwytuje nowe pomysły wprost z uniwersytetów .

Poniżej prezentujemy nagrody wręczone przez Przewodniczącego Kapituły Prof. Stanisława Tkaczyka oraz podpisane przez prezesa Izby Wiktora Pawlika

galeria1galeria2galeria2galeria2

 

Srebrny medal na targach ENERGETAB 2010

Nasza firma aktywnie brała udział w wielu targach budowlanych chcąc ukazać atuty swoich produktów. Staramy się brać udział w konkursach aby móc porównać nasze produkty z innymi producentami.

Wielkim wyróżnieniem dla naszej firmy jest drugie miejsce, a co za tym idzie, srebrny medal na Międzynarodowych Targach Energetycznych "ENERGETAB 2010" w Bielsku Białej.

galeria1galeria2

 

Złoty medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Międzynarodowe Targi Poznańskie są miejscem gdzie producenci z całej Europy wystawiają swoje produkty. Dodatkowo organizowane konkursy mają wyłonić najlepsze produkty w różnych kategoriach.

Nasze produkty zostały nagrodzone Złotą nagrodą w kategorii "Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA 2010" za "Linię Produktów Solarnych".

galeria1galeria2galeria2galeria2galeria2

 

www.wicharytechnic.pl

 
WICHARY TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA