COGITO

Zabrze

COGITO

Opinie o COGITO

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w COGITO. Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

Januszek

No tak praca od 7.00 do 16.00 to nie wyzysk to taka normalka w Cogito sp z o o czy ktoś na pasku miał policzone nadgodziny Zapytajmy się ????

adam

uwaga ceny w tej firmie są zabójcze niektóre części o 500% droższe dużo sprowadzonych z Chin zacierane numery części liczy się tylko zysk nie pracownik

Virus

Szkoda czasu - uważajcie na ta firmę

Rock

Nie warto

ajson

to fakt, ciekawe treści przedsawione w całkiem korzystny i ciekawy sposób, pewnie w innym przypadku nawet by po to młodzież nie sięgnęła, brawa dla redaktorów

Karina

dyzio masz inną opinię o tej firmie ?

dyzio

Bzdury,bzdury i jeszcze raz bzdury

JACA

Pracowałem w Cogito rok ale ze wględu na zbyt dużą odległość od miejsca zamieszkania musiałem zrezygnować.FIRMĘ OCENIAM NA PIĄTKĘ NAPRAWDE GODNA POLECENIA Z MIŁĄ ATMOSFERĄ I Z UCZCIWIE OBLICZANĄ WYPŁATĄ NA CZAS.Szefostwo dba i interesuję się pracownikami dlatego rotacja pracowników jest mała i każdy się tak kurczowo trzyma etatu.Wiem że w tamtym roku pozwalniali pare osób ale ze względu na likwidacje jednego z działów

Virus
@JACA 05.04.2012 10:09

Jasne z tego co pamiętam Wojtek Szuminski zawsze się interesował ale tym jak zarobić dla siebie i zawsze kombinowal z rozliczeniami :) skład zarządu i rady nadzorczej sam mówi za siebie... uważajcie na ta firmę

Zostaw opinię o COGITO - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COGITO