Opinie o NMC Polska Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie NMC Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NMC Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o NMC Polska Sp. z o.o. w Zabrze

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pakownica

Skrócili nam wymiar pracy i obcięli wypłaty tłumacząc się, że nie ma sprzedaży. Produkujemy na obu halach na 100% jak nie lepiej, tira za tirem wyjeżdża z ramp, zamówień tyle, że nie jesteśmy tego w stanie wyprodukować nawet przez weekendy! Prezes nmc dba o nas jak może, o podwyżkach przy tym chorym totalitarnym systemie jaki tu jest to możemy zapomnieć na kolejne 3 lata jak nie lepiej - porażka.

Pako

Ja się pytam jak długo dla firmy ważniejsza jeszcze będzie produkcja niż zdrowie pracowników. Firmy produkcyjne się zamykają w trosce o ludzi a nmc daje jakieś szamty na twarz i pseudo żel samoróbkę do rąk i każe (usunięte przez administratora) ludziom po kilku na pako jeden koło drugiego. Pewnie jak zawsze, jakoś to będzie, może ten koronawirus ominie nmc a metry będą się zgadzać, wszystko do czasu.

Administrator Nowy wpis

Firma NMC Polska Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy nadal poszukują pracowników? Zarobki w ofercie wynosiły 3300 PLN.

Anonim Nowy wpis

Praca bez większych problemów, aczkolwiek „instruktor”, który szkoli to masakra. Pracuje dwa dni. Gdy o coś zapytam to patrzy na mnie jak na idiotę. Pierwszego dnia spytałem czy mógłby mi pomóc, to odpowiedział, że jestem „nieogar”. W dodatku mam pracować w takim tempie jak on, gdzie do konca jeszcze nie wiem „z czym co się je”, a sam praktycznie nic nie robi tylko stoi z telefonem w ręku lub pije sobie kawkę. Myśli, ze znalazł sobie frajera, który będzie robił za niego. Wstając rano z łóżka odechciewa mi się żyć jak pomyśle, że znowu mam go widzieć.

Pracownik Nowy wpis
@Anonim

A kto jest Twoim instruktorem??

Administrator Nowy wpis

NMC Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na Laborant. Czy stanowisko Laborant wymaga nadgodzin?

Anonim

logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik serwisu sprzątającego powierzchnie biurowe.
Zabrze
Seris Konsalnet Holding S.A.
(4696 opinii)
logo firmy Lakiernik
LUMATECH Sp. z o.o.
(63 opinii)
logo firmy wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym / ZABRZE
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(492 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Obecnie firma NMC Polska Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Magazynier. Czy ktoś składa CV?

Pracujesz w firmie NMC Polska Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

Cuekawski
@Administrator

Możesz podać te kwoty aby było wiadomo z czym to się je?

@Cuekawski

Najniższa krajowa 2400zł na start, ale 3% podwyżki od stycznia było i 200 zł premii brutto do wypłaty za brak absencji, ale jak weżniesz opiekę na dziecko co daje Ci ustawa to już premii nie masz, a śniadanie jesz na hali bo jadalni nie ma :)

Bo to fakt, tak jest w 100%

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w NMC Polska Sp. z o.o. na stanowisko Operator?

loenXIII
@Pytanie

wszystkich, bo odpowiadasz za wszystko, a przede wszystkim musisz wiedzieć jak myć maszyny

Do loen
@loenXIII

Ostatnio mycie maszyn poniżej poziomu. Na piecu duża warstwa kurzu. Obciąć z wypłat.

pieniążki
Kandydat

Te kwoty podane w ogłoszeniach są prawdziwe czy ktoś się z rybami na ogony pozamieniał?

Jesusekzmikul

W wielki piontek na nocnej zmianie maja wyświetlać w jadalni pasje mela gibsona psycholodzy mówią, ze to uspokaja i pokazuje jak może być ciężko w życiu.

Pako

Premie będą w 2028 a podwyzki w 2030 tak mówią gwiazdy.

Ktoś
@Pako

Możesz zawsze iść na L4 nikt Ci nie każe siedzieć w pracy. Możesz również zwolnić się i siedzieć w domu. Gospodarka musi iść a myślisz że przedsiębiorcy chcą siedzieć w domu każdy chce mieć pracę 8 za co utrzymać dom rodziny. Firmy staj ale za tym idą zwolnienia mniejsze wynagrodzenia chcesz tego??

@Ktoś

Prezes siedzi sobie w domu na (usunięte przez administratora) a nam każe(usunięte przez administratora) żeby kasa się zgadzała, więc zamknij buzię jak nie wiesz co się dzieje w naszej firmie. Podwyżek od 3 lat nie było i jakoś się nie zanosi na nie bo nasz szef to (usunięte przez administratora)

graham
@Pako

taka praca na produkcji koleszko, idziesz do pracy zarabiać pieniądze i wykonywać pracę a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) ????

NMC Polska Sp. z o.o. szuka kogoś na to stanowisko Operator. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

byly pracownik

Lepiej w Amazon Gliwice zarobicie czy to na produkcji czy na UR

NMC Polska Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Zabrze. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Leon
Kandydat

Cześć. Czy to prawda, że zarząd źle traktuje ludzi? Jaki jest prezes? Czy to spoko gość czy raczej pieniacz? To jaki jest zarząd dużo mówi o firmie stąd pytanie. Z góry dzięki za info

Mo
@Leon

To mało powiedziane

do león
@Leon

prezes spoko często się uśmiecha ale nie będziesz miał z nim do czynienia bo wszystko załatwia Mały taki inny prezes zakładowy. on też się często uśmiecha.

NMC Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Simply employer
@Pakownica

Prezes jest tylko pionkiem w grze belgijskiej. Razem przełamiemy fale!

@Pakownica

Będą premie będą podwyzki,wszystko wróci do normy.

@Pakownica

Koronawirus już jest z nami na zakładzie, na produkcji i ma się dobrze. Pracujemy dalej z naszym nowym kolegą. Jest fajnie, zakolegujemy się bliżej i po strachu.

John Łyk
Klient
@Pakownica

Potwierdzam. Jakiś czas temu mi na czołowe jeden z kierowców wyjechał, zawróciłem i odpuściłem gościowi bo zniknal z pola widzenia w budce przy zakładzie. Zepchnął mnie prawie do rowu jakieś 500 m wczesniej na składowej. Kamery miały by mnie za napastnika. Mam nagranie z wideorejestratora. Oby to była firma zewnętrzna. Regularnie ciezarowki jezdza i odbierają towar. Przecież po puste palety nie przyjezdzaja... wspolczuje tym, co tam pracują, że obcieli im kasę i że w ogóle dali się wciągnąć w coś co działa jak sekta. Tam jest problem i próbują to naprawiać PRem, mową o wspomaganiu drużyn sportowych, biletach na mecze itd. W tym nie ma nic złego, ale bez pracowników nie będą mieli nic. Albo standardowa zagrywka - tańsza siła robocza w większej ilości. Jak mówi klasyk -Andrzeju, to //////. Lepiej z uśmiechem do roboty chodzić i praca wre.

Mo
@Pakownica

Kto ma zarobić ten zarabia głównie zarząd niestety

Kandydat

Jesteśmy prostymi pracownikami na produkcji, którzy pracują dla NMC maja rodziny, dzieci i uczucia. To co się dzieje w ostatnim czasie na produkcji a dotyczy planowania urlopów i zaplanowania produkcji na czas świąt Bożego narodzenia przekracza ludzkie pojęcie. Panie (usunięte przez administratora), pewnie pan nie wie jak to wyglada od zaplecza bo ufamy, ze gdyby Pan wiedział to nie pozwoliłby Pan na taki stan rzeczy. Z wyrazami szacunku pracownicy pe

Czy NMC Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Paker pe
@Pytanie

Tak są ścisłe ustalone do tego stopnia że nie możesz wsiąść urlopu jedynie żądło na pako a starzy pracownicy mają po kilkadziesiąt dni urlopu bo się boją wziąść żądła.

Kandydat

Witam, Jak wygląda praca w laboratorium? Czy opłaca się tam pracować?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie NMC Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Tu nie ma premii i raczej za małego despoty nie będzie.

Nickdick
@Pytanie

premii? A poważnie, jak przejdziesz proces rekrutacji i wytrzymasz tydzień na pako. To premią będzie ta przeogromna radość jak powiesz wszystkim „oczywiście, ze będę w poniedziałek” a ty nie przychodzisz! To jest premia uznaniowa.

@Pytanie

15 minut przerwy wyliczone co do sekundy z zegarkiem w dłoni, albo jak wolisz to możesz zostać doceniony naganą.

Anonim

Nie ma premii.

Kandydat

Witajcie, czy praca jako pakowacz to jest w pozycji stojącej ?

Problem
@Pytanie

Usiąść możesz sobie w domu. W nmc nawet śniadanie się je na stojąco.

Pajo
 Rekomendacja
@Pako

Dobry pakowacz to i bez śniadania pociśnie.

Damian
@Pajo

Ile zarabia się na tym stanowisku w Albeco? Jak wygląda sama praca i czego wymaga się tu od pracowników? Liczę na więcej szczegółów, ciekawią mnie te kwestie. Daj znać koniecznie!

Zofia
@Pako

Ale jak to na stojąco? To nie ma przerwy w czasie pracy np. właśnie na spokojne zjedzenie śniadania? Jak to wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o NMC Polska Sp. z o.o. - Zabrze

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w NMC Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NMC Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NMC Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie NMC Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy NMC Polska Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NMC Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NMC Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NMC Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pyskowicka 15
    41-807 Zabrze
  • NIP: 6312187483 KRS: 0000023726

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

NMC Polska Sp. z o.o.