NMC Polska Sp. z o.o.

Zabrze

Opinie o NMC Polska Sp. z o.o.

Murzyn

Na kierowniczych stanowiskach są ludzie, którzy niekoniecznie się do tego nadają z małymi wyjątkami. Brak systemu premiowania. Pensje stoją w miejscu chociaż zakład się rozwija.

Pako

Bardzo dobrze rozwinięty system kar, za to zero nagród czy jakichkolwiek premii za dobrą robotę. Możesz poginać za trzech na 300% i nikt tego nie zauważy, ale niech Ci się tylko noga podwinie to odrazu jesteś szykanowany. Kasa też taka sobie.

oj dzieje się dzieje, ludzi do roboty coraz mniej a kasy nadal brak, nędza straszna.

Niezadowolony

Masakra co tam sie teraz dzieje

jomaha
użytkownik zarejestrowany

ubrania robocze jak najbardziej się dostaje, zapewniają opiekę medyczną i płacenie składek

Zostaw opinię o NMC Polska Sp. z o.o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NMC Polska Sp. z o.o.