Opinie o NMC Polska Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie NMC Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NMC Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NMC Polska Sp. z o.o. w Zabrze

żałosne

Nie polecam pracy na tym magazynie . Kierownicy wymyślają zadania totalnie z czapy kiedy nie ma co do roboty to nawet będziesz pustynie zamiatał żeby kierownik był zadowolony. Wykonujesz zadania ponad swoje siły. Współpracownicy to tragedia zero pomocy jedyne co od nich usłyszysz to wyzwiska nie możesz o nic zapytać a jak w pierwszy dzień nie wiesz co jak robić to wszyscy patrzą na ciebie jak na (usunięte przez administratora) wyśmiewając cię oraz wyzywając . Brak żadnych premii brak możliwości awansu pensja w porównaniu do tego co trzeba robić to jest śmieszna już lepiej pracować w mcdonaldzie lub w innym callcenter niż (usunięte przez administratora) na tym (usunięte przez administratora) magazynie . Większość kierowców to chamy wymagają od ciebie wiedzy totalnie wszystkiego . Współpracownicy to chamy bez szkoły nie potrafią się wysłowić ani przekazać dokładnie myśli o co im chodzi a kiedy ich nie zrozumiesz to mają do ciebie wielkie pretensje . Kierownicy zlecają zadania które nie leżą w ogóle w twoich kompetencjach zmuszając cię wręcz do pracy niewolniczej i to w niebezpiecznych warunkach wdychając nie bezpieczne opary plastiku oraz inne substancje które nie są trzymane w odpowiednich warunkach . Właściwie nie ma osoby która tam pracuje i jej się chcę ta firma to tragedia zarabiają tam miliony a traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) ! Polecam opuścić to miejsce pracy jak najszybciej

Erni
@Ktoś

To jakie stanowiska są w zasięgu awansu, dla kogoś podejmującego w firmie pracę pakowacza? Trwają właśnie poszukiwania wielu kandydatów. Napisano, że przez pierwszy miesiąc robi się pod opieką instruktora, a już po czterech jest umowa na czas nieokreślony. A ponad to, że bardzo duże możliwości rozwoju w strukturach firmy i rekrutacje wewnętrzne. Proszę zatem wyjaśnić, czy awans lub podwyżki są powiązane ze stażem pracy, czy z odbytymi szkoleniami bardziej?

Pracujesz w firmie NMC Polska Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

@Ultrakierownik

Cóż, widocznie jest potrzeba. mnie to nie dziwi, w dzisiejszych czasach nad bardzo wieloma pracownikami trzeba stać, żeby ... pracowali ;-) i nie zrobili sobie krzywdy, albo co gorsza innym.

@osoba

jak wygladaja zarobki osoby pakujacej, noszacej paczki? tak samo jak jest z praca na wozkach widłowych? (usunięte przez administratora) rowniez jak wyglada sprawa z przerwami? godziny pracy?

@Benedyktxvii

Wow to są tu jakieś pikniki rodzinne? To jest cykliczne wydarzenie, czy raczej jednorazowa sytuacja? I to dzieje się w weekend czy w godzinach pracy??

Mania Nowy wpis

młodszy specjalista ds. zakupów technicznych pracuje w jakimkolwiek zespole? Zazwyczaj widzę dopiski na temat właśnie zespołu w różnych ofertach, tutaj go brak a za to podkreślona została samodzielność w działaniu. Jak wtedy rozkłada się ogólna odpowiedzialność i czy mimo wszystko można liczyć na czyjeś wsparcie?

Ayo Nowy wpis

Wątki pomyliłeś chyba, bo o kasie tu mowy żadnej nie było. po tej ofercie na zakupy techniczne też wiem, że doświadczenie nie jest wcale wymagane, czy to sugeruje start od minimalnej a potem jakiś wzrost można zaliczyć?

Edgaria Poe

Ciekawią mnie ogłoszenia o pracę, które ciągle "wiszą" w Internecie. Oferta pakowacza w NMC praktycznie nie znika z portali, a to już daje do myślenia. Rotacja musi być niczym pogo w młynie na dobrym koncercie punkowym, a o traktowaniu pracowników przez przełożonych oraz współpracowników i marnych zarobkach przeczytałam tu. Dzięki, ludzie, że oszczędziliście mi czasu.

Były pracownik Nowy wpis
@Edgaria Poe

Bo ludzie stamtąd uciekają co chwilę ,ciężko im znaleźć kogoś na stałe ,a jak już są stali pracownicy ,to tacy co pracują tam po kilka lat i będą Cię traktować jak kozła ofiarnego ,no chyba, że wejdziesz im do dupy:). Pex 1 to szczególny młyn ,kolesiostwo i nic więcej , wiecznie brakuje ludzi i trzeba robić za dwóch a wynagrodzenie oczywiście najniższe. Jeśli się na start nie ustawisz dobrze i nie zagadasz odpowiednio do kogo trzeba ,albo będziesz po prostu cichą myszką to zazwyczaj będziesz lądować na najgorszych produkcjach. Na Pex 2 nie było tak źle ,ludzie lepsi ale oczywiście standardowy problem :brak ludzi , albo dostaniesz do pracy Ukraińca który ledwie skleci zdanie po polsku ,szkolenia zbytnio nie miał ,więc i tak wychodzi na to że musisz robić za dwóch. Praca może okej na chwilę ,ale nie na dłuższą metę ,no chyba że masz psychikę ze stali i chcesz tkwić w takim (usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis

Firma dzisiaj wypłaciła "nagrody" 50,89 zł. Jupi, nie wiem na co wydać, czy to jest na poważnie. Czy Pan Prezes jest tego świadom, czy mi się to tylko śni xD

Ile trwa to wspomniane wdrożenie na doradcę ds. techniczno-handlowych? Przyznam szczerze, że nie uczę się zbyt szybko, a nie chciałbym popracować parę miesięcy i mieć nieprzedłużonej umowy czy coś w tym stylu. No ale wspomnieli o tym szkoleniu w ogłoszeniu i dlatego chciałem spytać.

Maciej Słaby

ta firma to spełnienie moich marzeń od momentu zatrudnienia do odejscia przez studia zachwalam zakład gdyby nie studia to nadal bym chciał robić na rampach na godzine 6 ładując po 1000 kartonów dziennie żartuje ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) ta firma to skandal przez wielkie S współpracownicy to (usunięte przez administratora) małpy po trepanacji czaszki razem z kierowinictwem i szefostwem jedynie co dostałem po tej pracy to depresji i brak checi do zycia

Paker Pe2

Bardzo przyjemna atmosfera zwłaszcza na rano, wszyscy się bardzo dobrze dogadują ???? Praca bardzo lekka. W biurze zawsze mili koordynatorzy???? Zawsze ktoś pomoże jak ktoś potrzebuje pomocy???? Bardzo cenie ta pracę ????‍????️ (usunięte przez administratora) Bardzo polecam zatrudnienie się w tej firmie ????‍????️ Maszyny są bradzo dobrej jakości , nie psują się i bardzo płynnie działają ????

Magdalena
@Paker Pe2

A dlaczego akurat rano jest przyjemnie? To jakaś inna ekipa czy jak? Czy ta atmosfera to wynik też tego, że jest tu wiele integracyjnych inicjatyw?

fan zespolu
@Paker Pe2

Bardzo mili koordynatorzy załatwili z CSM wolne w okresie między świątecznym tworząc wspaniałą atmosferę rozwalając układ z pokrewną halą . Prezes ty się przyjrzyj panu CSM bo trochę się zbiera,sejfti stok wygląda inaczej niż myślisz bardzo źle inwestujesz. wesolych świat oby COVID ominął was szlachetna druzyno

@fan zespolu

Rozwalając układ z pokrewną halą? O co chodzi? Nie za bardzo rozumiem - to pracownicy chcieli mieć wolne między świętami czy nie? Te wolne dni rozumiem, że będą normalnie płatne tak jakby pracownicy byli w pracy, tak?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie NMC Polska Sp. z o.o.? 30 listopada na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko doradca techniczny. Ktoś z Was aplikował?

Ty mi lepiej powiedz kolego czemu się nie dostałeś? Niby zwrotki nie było z tego co rozumiem ale masz jakieś podejrzenie? Czegoś konkretnego tu jednak oczekują czego w ofercie nie piszą? A to powiadomienie było z automatu czy po prostu wracają jednak do osób, które faktycznie się zgłosiły? Mnie na miejscu nie było, ciekawi mnie czy stawkę podniosą od nowego roku

Myślicie, że przy tym elektryk wypadłby lepiej, w zestawieniu z pakowaczem, o którym jedna Pani teraz pisała? Wcześniej jak zaglądałem to jeden Pan właśnie dwa miesiące temu pracą się interesował, ciekaw byłem, czy mam jeszcze większą konkurencję, ale nikt już nie pisze. :D ile osób na dziale potrzeba tak w sumie? jest tez część nierotująca?

Mietek

Wiele osób mają zamiar przyjąć na pakowacza. Z tym, że to robota na trzy zmiany. Co w zamian, tak konkretnie? Piszą, że UoP na czas nieokreślony już po czterech miesiącach. Tak samo, że występuje coś takiego, jak premia frekwencyjna. A jaka to kwota może być i jaka podstawa, bym to sobie policzył?

elektryk

Dzień dobry, Obserwuję ogłoszenia do firmy NMC od pewnego czasu, czy dalej obowiązuje wymagany bezwzględnie język angielski by aplikować? Dziękuję

Jaki jest styl zarządzania w NMC Polska Sp. z o.o.?

pracownicy pex

święta, ale co to są święta, ile tych świąt jest w roku? wszyscy są zawsze zaskoczeni, że to już! i tak cieszymy się z wtorkowej informacji, że nocki w piątek nie będzie, kogo uszczęśliwiliście tym? wulkanizacja wiedziała o tym od dwóch tygodni. dla tych klakierek co sezonowo zastanawiają się dlaczego fizyczni są olewani - wesołego alleluja. za miesiąc tez się odezwiemy pracownicy pex

@pracownicy pex

No właśnie, co do świąt, to co z premiami? Były jakieś wielkanocne premie? Paczki na święta? Jakieś inne bonusy świąteczne? Poza tą wolną nocką, to był jakiś gest od firmy?

@Katarzyna

1 babka wielkanocna podzielona na 6 pracowników. Taki bonus świąteczny był od serca, to nie jest żart.

LecęBoChcę

Zarobki nie adekwatne do rynku pracy. Jak operator wózka widłowego wysokiego składowania może zarabiać takie grosze. Gdziekolwiek nie pójdziesz masz więcej. Brak jakichkolwiek pieniędzy za staż. Zła organizacja. Dodatkowo wczasy pod gruszą, bony na Boże Narodzenie, kawałek ciasta na Wielkanoc oraz co najważniejsze miejsce parkingowe pod zakładem. Omijać szerokim łukiem.

@LecęBoChcę

Na czym polegają tu te wczasy pod gruszą? To jakieś finansowanie lub dofinansowanie wakacji dla pracownika? Czy tez dla jego rodziny? Chciałabym jakiś opis, co to jest właściwie?

Nikt ważny
@Katarzyna

Wczasy te polegają na tym, że jak chcesz wziąć urlop na wakacje ( 2 tyg razem z weekendami bodajże. To dostajesz dostajesz dofinansowanie ale wcześniej musisz złożyć wniosek o te wczasy pod gruszą

żałosne

…..
@żałosne

Na pewno nikt nie zmusza nikogo do (usunięte przez administratora)pracy. Nie podoba się to, składaj wypowiedzenie. Nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Stefan najlepszy kierownik
@żałosne

Bo zarząd, ma to gdzieś, a tam już legalne podfirmy istnieją, radze się przyjrzeć bo wam to się rozjedzie.

@żałosne

Żadnych premii? Totalnie nic? Nawet na święta nie ma niczego? A co do awansów, to jak ktoś odchodzi z posady wyżej, to firma zatrudnia ludzi z zewnątrz, a nie awansuje nawet w takiej sytuacji?

Ktoś

Tak, są premie świąteczne. Awanse też są tylko wewnętrzne. Pan wyżej, który tak dosadnie napisał opinię na temat pracy na magazynie, jest pewnie zatrudniony jako pracownik tymczasowy - czyli student, uczeń - tylko na sezon urlopowy, na 2-3 miesiące i myśli, że będzie siedział na (usunięte przez administratora)

Erni
@Ktoś

Pracujesz w firmie NMC Polska Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

Cuekawski

Możesz podać te kwoty aby było wiadomo z czym to się je?

Pako
@Cuekawski

Najniższa krajowa 2400zł na start, ale 3% podwyżki od stycznia było i 200 zł premii brutto do wypłaty za brak absencji, ale jak weżniesz opiekę na dziecko co daje Ci ustawa to już premii nie masz, a śniadanie jesz na hali bo jadalni nie ma :)

Pakownica
@Pako

Bo to fakt, tak jest w 100%

pako2
@Pako

Dobrze że się nie dostałem z racji braku umiejętności lingwistycznych ;-)

Krystyna
@pako2

lingwistycznych? to jak to właściwie u Ciebie wyglądało, że podziękowali? Czy to w jakiś przedbiegach już?

@Krystyna

U mnie było tak samo, chciałem się dostać jako elektryk, trzepańsko z angielskiego, który jest w 99,9% przypadków abstrakcyjnie niepotrzebny, nie trzeba umieć biegle rozmawiać żeby zaczepić się o kawałek dokumentacji i go zrozumieć. Jakby firma płaciła dychę netto, to może wymagać, przy 3500 netto (sic) które zostało mi zaproponowane po 10 latach doświadczenia na UR gdzie uruchomić należy praktycznie wszystko, od hydrauliki zaczynając kończąc na żelazku które szefowej padło. Babka z HR żyje w swoim świecie, Kierownik który był na rozmowie również. Każde korpo robi to samo, Taka rada: w czasach gdzie nie ma dobrych ludzi, wy dalej cwaniakujecie, chyba że zaczęliście płacić, to wtedy wszystko odszczekuję. Nie dziwię się że macie przemiał ludzi, ogłoszenia co chwilę wiszą że kogoś potrzebujecie. Teraz następne (usunięte przez administratora) - elektromechanik zamiast oddzielnego zawodu elektryka albo mechanika. znowu redukcja kosztów, czytaj magiczny wymysł HR ?

Company
@Darek

Dzień dobry Panie Darku, Z tej strony babka z HR ???? zawsze chętnie przyjmujemy konstruktywną krytykę, jest dla nas niezmiernie istotne, aby dbać o doświadczenia kandydatów w trakcie procesu rekrutacji. Jeśli chodzi o Pana sugestie pod kątem nazewnictwa stanowiska, Pana wskazówka jest dla nas cenna, dlatego przeformułujemy nasze oczekiwania. Odnośnie do j. angielskiego, wyjaśnienie: jeżeli kandydat wpisując w swoje CV określa poziom znajomości języka, jednym z pytań podczas procesu może być praktyczne sprawdzenie wiarygodności przedstawionych informacji. J. Angielski to z pewnością dodatkowy atut, jesteśmy firmą międzynarodową, zatem komunikatywna znajomość niewątpliwie pomoże w pracy. Jeśli ma Pan jakiekolwiek uwagi zapraszam do kontaktu bezpośrednio ze mną pod numerem tel. 506 450 203 lub na maila rekrutacja@nmc.pl Pozdrawiam serdecznie Alicja

@Company

Pani Alicjo, Bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedz i poświęcony czas. Skoro na moim cv nie było mowy o tym że nie posługuję się językiem obcym, hm... dla mnie jednoznaczne jest to że takiej umiejętności mi brak. ( Czego żałuję) Podniosła Pani argument że jest to firma międzynarodowa, oczywiście, język to atut. Z którego szeregowy elektryk, bądź mechanik korzysta przysłowiowo raz w roku. A brak umiejętności komunikowania się, nie stoi w sprzeczności z rozumieniem dokumentacji. Schematy kinematyczne bądź schematy elektryczne pomijając włochów są zrozumiałe w podobny sposób jak działania matematyczne, mam nadzieję że dobrze naświetliłem istotę sprawy. Pracując od pewnego czasu w biurze gdzie widzę ze niestety w ogromnej większości ludzie "zza komputera" nie są w stanie zrozumieć (bo nigdy nie pracowali na danych stanowiskach, więc jak rozumieć - pretensji nie idzie mieć) tego że mechanik, elektryk, pneumatyk, hyradulik, czy progamista plc to są inne zawody. Fakt, są wątki które się powielają. Należy zrozumieć jednak to że jeżeli ktoś robi mechanikę i elektrykę, to niestety czy to się podoba czy nie, nie jest ani dobrym elektrykiem ani dobrym mechanikiem. Odstępstwo od tej reguły na pewno jest, jak od większości, niestety wyłowienie takiej rybki w oceanie graniczy z cudem. Czego doświadczyłem w przedsiębiorstwie w którym pracuję obecnie. Myślę ze stawka odgrywa tu ważną rolę Firma NMC zrobiła na mnie stosunkowo dobre wrażenie, Życzę sukcesów, myślę ze wszyscy powinniśmy z tej lekcji wyciągnąć wnioski.

Ultrakierownik
@Darek

A jaki kierownik był na rozmowie? Bo tam wszyscy są kierownikami, Trafiłeś na złego kierownika, który cię wypieprzyl zanim przyjął! Genius

@Ultrakierownik

Haderoth

Stałe 30 stopni na produkcji, na jednym zakładzie śmierdzi pianką, na drugim gumą, zaduch taki że idzie topór powiesić... i tak przez osiem godzin za 2700 w pierwszym miesiącu xDDD.

Oliwka
@Haderoth

A jest jakaś szansa dostania od firmy jakiś masek czy innych elementów ochronnych do oddychania? A jak firma nie daje, to można samemu sobie załatwić i czy firma wtedy pozwala to nosić podczas pracy?

hutniknaszychcie

ta praca to jakiś skandal większość ludzi to po szkole specjalnej chyba przyszło nie wspominając ze jeśli nie masz uprawnień na wózek to jesteś w ciemnej (usunięte przez administratora) bo bedziesz (usunięte przez administratora) za 10 osób + licz się z tym że jak nie załapiesz tematu w jeden dzień to ludzie których spytasz o pomoc będą na ciebie patrzeć jak na ducha co do tego że ludzie po szkole specjalnej to mam na myśli to że co 2 osoba tam nie umie poprawnie się wysławiać jak i również pisać nawet na proste logiczne pytanie średnio kto umie odpowiedzieć czuje się jakbym musiał tam przychodzić za kare nie wrzucam każdego do jednego worka ale naprawdę co poniektórzy to (usunięte przez administratora) żart nie mam siły do tej (usunięte przez administratora) jeśli bedziesz kandydował to licz się z tym ze bez uprawnień zajedziesz się w mniej niż miesiąc

Pan ktos
@hutniknaszychcie

Jeśli przyjmujesz się na magazyn bez uprawnień, to myślisz, że co będziesz robił, jak nie (usunięte przez administratora) na rampach i ładować tiry? Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zrobił uprawnienia i pokazał, co potrafisz na widlaku. Następna sprawa: mówisz, że ktoś nie potrafi pisać i do końca się wysławiać, a twoja interpunkcja leży i woła. Jeśli przyjąłeś się na magazyn bez doświadczenia i uprawnień, musisz (usunięte przez administratora) Jeśli ci się to nie podoba, to się zwolnij albo powiedz komuś, co ci leży na sercu, chyba że nie masz jaj.

@osoba

Magazynier
@@osoba

Możesz liczyć na najniższa krajowa. Ludzie którzy pracują po 15 lat mają 2900 na rękę

@Magazynier

Ej no to dlaczego tu pracują?? W sensie, skoro nie kasa, to co ludzi ze stażem 15 latu nadal tu trzyma?? Może do tej pensji dochodzi jakaś extra regularna premia?

Magazynier
@Katarzyna

Jedyna premia jaka jest w tej firmie to za brak l4 oraz urlopu na żądanie i wynosi 200zl brutto

Benedyktxvii
@Katarzyna

Ja odnośnie trzymania w firmie, mnie trzyma oczekiwanie na kolejny piknik rodzinny- ciekawe kiedy będzie?

@Benedyktxvii

zmieńcie kadrową

Jednego nierozumie poco wasza kadrowa zamieszcza ogłoszenie jak nie chce nikogo zatrudnić. Marnuje czas potencjalnego pracownika obiecując gruszki na wierzbie, a potem i tak nie zatrudnia.

Company
@zmieńcie kadrową

Dzień dobry, Szanowni Państwo, drodzy Kandydaci, jeśli są pytania dotyczące procesu rekrutacji, warunków zatrudnienia lub decyzji odnośnie do zatrudnienia, prosimy o kontakt tel. 506 450 203 lub rekrutacja@nmc.pl chętnie odpowiemy na wszystkie wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie

@zmieńcie kadrową

Wow, serio? Co właściwie oznacza to marnowanie czasu kandydata? Jak ta rekrutacja wyglądała? Jakie pytania padały? Jakieś niepowiązane ze stanowiskiem czy doświadczeniem danej osoby?

Pań ktoś
@zmieńcie kadrową

Ponieważ pani kadrowa myśli że ktoś przyjdzie za 2750 pracować. Jak pani kadrowa dowie się za jaką kwotę chce pracować nowy pracownik to kończy spotkanie.

Zostaw merytoryczną opinię o NMC Polska Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w NMC Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NMC Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NMC Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NMC Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NMC Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NMC Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Pyskowicka 15
    41-807 Zabrze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042