Opinie o NMC Polska Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie NMC Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NMC Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NMC Polska Sp. z o.o. w Zabrze

Rozsądek

Piąty przypadek na śląsku ze źródła zabrze.naszemiasto.pl W swoim domu, pod nadzorem służb sanitarnych w Częstochowie, leczy się kobieta, która najprawdopodobniej zakaziła się w miejscu pracy. Na hali mamy multum osób, które ma ze soba styczność , dlaczego prezes siedzi w domu faktycznie, a my narażamy sie? Czemu firma nie zostala zamknieta jeszcze ?

Zastanawiajaca sie.

Rekrutuja do zakladu napiszczie czy warto jakie sa zarobki czy sa jakies premie pakowacz pakowaczka

Stary
@Zastanawiajaca sie.

Tyle już robię w tej firmie że nawet najgorszemu wrogowi bym tam nie życzył robić

Tony
@Stary

To jak jest tam tak źle, to czemu tyle tam już robisz?

Tony

To wiele wyjaśnia

nowy

Hej, do ludzi z UR , jest wakat u was na elektryka, ktoś coś sensownego mógł by napisać ?

nmc
@nowy

Witam serdecznie, Aby uzyskać informacje dotyczące rekrutacji zachęcam do kontaktu tel. 506 450 203 Pozdrawiam

nowy
@nmc

Dzięki za odpowiedz, bardziej mi chodziło o wypowiedzi pracowników, ew. tych którzy nie pracują juz - z tym że obiektywnie :-)

gość
@nowy

Byłem na rozmowie, W skrócie wymagania z kosmosu, stawka zaproponowana powinna być x4

@gość

Jakie wymagania stawiała przed kandydatem firma podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Na jakie konkretnie stanowisko aplikowałeś, miałeś już jakieś doświadczenie w zawodzie?

Zwyklyrobol

Kiedy pracujesz dla firmy nazwy marki i patrzysz na mecz z wielkim Magdeburgiem a nmc GZ przegrywa i wiemy ze do Magdeburga z którego bohatersko wrócił Józef Piłsudski ,to nmc jedzie napić się piwa na tzw rewanż! bo to będzie kolejna lekcja pokory... to jak siedzisz w tym po uszy to marzysz o jednym 40-0 dla Magdeburga w pierwszej połowie! Cześć i chwała bohaterom!

@Zwyklyrobol

Kiedy pracujesz w nmc, idąc do cyrku albo do kina na komedie..Nie śmiejesz sie.!

Chris McLean

Dwudziestu dwóch bardzo odmiennych szesnastolatków wyjeżdża na letni (usunięte przez administratora) Na miejscu dowiadują się, że są zmuszeni wziąć udział w telewizyjnym reality show, prowadzonym przez gwiazdora telewizyjnego Chrisa McLeana, w którym główną nagrodą jest sto tysięcy dolarów. Bohaterowie zostali podzieleni na dwa 11-osobowe zespoły Wrzeszczące Susły i Zabójcze Okonie, które będą ze sobą rywalizowały na jednej z kanadyjskich wysp w pełnych napięcia zawodach. Po zakończonych konkurencjach z przegranej drużyny będzie musiał odejść jeden członek, aż do wielkiego finału. Aby wygrać, każdy z uczestników musi wykazać się wielką odwagą i sprytem. Zawodnicy mogą dzielić się z widzami swoimi spostrzeżeniami, wspomnieniami i uwagami poprzez Pokój Zwierzeń, który tak naprawdę jest toaletą stojącą pomiędzy domkami uczestników. Główną antagonistką sezonu jest Heather. Konwencja serialu nawiązuje do głośnego reality show "Survivor", w Polsce znanego jako: NMC Polska (Wikipedia)

Praca raczej dla młodych ludzi,chcących się zachaczyć gdzieś na początku swojej samorealizacji,praca na pakownicy nigdy nie była i nie będzie dobrze opłacana,ponieważ jest to tylko i wyłącznie zwykłe pakowanie produktu do kartonu,nie trzeba do tego specjalizacji neurochirurga.Ciekawszych i bardziej przydatnych rzeczy można nauczyć się dopiero przy extruderach,ale to droga dla najbardziej wytrwałych,oraz kumatych spośród pracowników,tych którzy potrafią non stop gibać za 15 osób nie oczekując niczego w zamian,przez bardzo długi czas,ponieważ karzde oczko dalej,to jakiś dobry rok czasu.

Czy w firmie NMC Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Tak, jest to regularne pranie mózgu i biletów na mecze górnika już nie ma! Pracownicy już tego nie zauważają!

Praciwbik

Zawsze, można bilet kupić!!

Pako

Jak komuś praca nie odpowiada zawsze może sie zwolnić. Szkolà ludzi po pół roku, a ludzie odchodzą z firmy????

emo

bardzo wysoki poziom kadry technicznej

@emo

To sarkazm?

AeeaoooWódkaPiwo

Ten zakład jest sarkazmem , sam w sobie. Non stop ludzi nie traktują jak należy, kasa słaba. I co chwila nowe ogłoszenia, że potrzebują kogoś. Ciekawe kiedy im się kandydaci skończą haha. Pewnie pościągają pozytywnych filipińczyków i na nich będą żerować. Ale na czymś to kręcą, skoro drugą halę budują.

@AeeaoooWódkaPiwo

Mógłbyś napisać coś więcej o atmosferze, która panuje w firmie NMC Polska? Niezbyt przychylnie wypowiadasz się w tej kwestii, dlatego chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej. Pomożesz?

Takiesąfakty

Ta firma to jakaś kpina.. Przeciągają czas przed zatrudnieniem, pozniej wysyłają do lekarza i okazuje się, że nie ma akurat tych lekarzy, którzy mają zrobić badania.. i tak się czeka bez końca żeby podjąć pracę, mimo iż było ustalane w czwartek, ze poniedzialek [max. wtorek] rozpoczyna się pracę. Wszystko przy akompaniamencie mowy o szacunku i poświęceniu dla firmy. Jak powiedziałem, że takie przeciąganie sprawy jest niepoważne, to usłyszałem - NIE TOLERUJEMY TAKICH ZACHOWAŃ. I teraz najlepsze - jedyna firma jaką znam, która każe wykonać psychotesty na stanowisko produkcyjne ze zwykłym wózkiem elektrycznym/paleciakiem. Ja takowe posiadam podbite i aktualne, ale jest okres wakacyjny i mogę je odebrać najwczesniej za tydzień, co nadal przedłuża sprawę. W przychodni tej firmy mogę je zrobić za 5 dni więc na to samo w sumie wychodzi. Typowe myślenie ludzi, którzy poza murami kołchozu nic w życiu nie osiągneli i tylko tam są panami. Sam proces produkcyjny opisują jakby to miała być budowa promu kosmicznego, z miejsca człowiek ma się obawiać czy da sobie radę i na niczym się nie zna (wg nich). Maszyny na hali też nie są jakąś nowoczesną technologią.. To tylko pianka izolacyjna... Chcą być wielcy a są mali i próbują określać firmę jako dynamiczną i rozwojową. Wszystkie niewygodne fakty w rozmowie kwalifikacyjnej pomijają, myślą że ludzie nie rozmawiają między sobą o tym co dany zakład oferuje. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Murzyn
@Takiesąfakty

Polacy odchodzą na pe już większość ludzi to Azjaci

@Takiesąfakty

Skoro rzekomo pracodawca ma tak wysokie wymagania względem pracownika produkcyjnego, to zastanawia mnie, jak w rzeczywistości wygląda praca na tym stanowisku? Są osoby, które kontrolują poprawność wykonywania naszych obowiązków? Zastanawia mnie również, czy wynagrodzenie jest adekwatne do odpowiedzialności, którą ma zatrudniona osoba? Nie ukrywam, że odpowiedź na te pytania może mi dużo pomóc.

@Takiesąfakty

My tez się cieszymy, że cię nie mamy na pokładzie! Jeśli nie ogarniasz grafika pracy przychodni to abzuga tez nie ogarniesz!

Sebastian
@Szarak

Pracujesz obecnie w firmie NMC Polska? W wątku jeden z użytkowników zadał pytanie o poziom wynagrodzenia, a nie ukrywam, że również interesuje mnie ta kwestia. Jesteś w stanie coś na ten temat napisać? Będę Ci bardzo wdzięczny.

Pomoc
@Sebastian

Jak starczy ci z 2tysie na zycie aplikuj ^^.

Zuzanna
@Pomoc

Czy jest jakaś opcja, żeby sobie trochę "dorobić" do kwoty o której wspominasz? Czy firma NMC Polska Sp. z o.o. oferuje możliwość zdobycia premii lub wzięcia dodatkowo płatnych nadgodzin?

Ciekawski

To moze ktos z firmy sie wypowie na temat podniesienia najnizszej krajowej do 3 a nastepnie 4tysiecy brutto ? Zwykly pakowacz wyrowna do innych operatorow itp. ? Czy adekwatnie zostana podniesione stawki na innych stanowiskach?

kandydat

Firma niepoważna i tyle w temacie zapraszają ludzi na rozmowę i tracą czas kandydatów dzwoniąc później, że zatrudniają kogoś innego, a za parę dni wystawiają nowe ogłoszenie na to samo stanowisko.

Sylwia
@kandydat

Rozumiem, że możesz być trochę rozżalony z powodu takiego obrotu spraw. Ale chyba nie powinieneś wysuwać aż tak pochopnych wniosków. Firma NMC Polska mogła przecież wybrać innego kandydata, ale być może on postanowił ostatecznie zrezygnować ze stanowiska - powody mogą być na prawdę rozmaite. Może spróbowałbyś zatem jeszcze raz aplikować? O jakiej posadzie właściwie mówimy?

kandydat
@Sylwia

Proszę mi powiedzieć poco mam jeszcze raz aplikować skoro się zgodziłem, że jeśli by się coś zmieniło to mogą się ze mną kontaktować.

Zuzanna
@kandydat

Być może za każdym razem kiedy firma NMC Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika otwiera rekrutację na nowo i nie wykorzystuje kontaktów z poprzednich rekrutacji. Jeżeli zdecydujesz się aplikować jeszcze raz to chętnie dowiem się jak tym razem potoczyła się Twoja współpraca z NMC Polska Sp. z o.o. Możesz napisać o jaką posadę chodziło?

@Zuzanna

To chyba problem firmy, ze nie potrafi wykorzystac zgody, ktora dostala by zadzwonić.... ale to tutaj normalne... stac firme na rozbudowe nowej hali lecz na pracownikow podwyzki nigdy nie ma, nie wspominajac o premii... chwila, premia? Co to w ogole jest ^^

Kiedys bede zarabial wiecej

Przykro sie czyta to wszystko, ale niestety prawda. Brakuje tu kogos z glowa na karku kto by poprowadzil hale produkcyjna jest ten maly (usunięte przez administratora)nazywany kierownikiem, ale tylko chodzi i gitare zawraca w sumie ewentualnie cos spieprzu grzebiac pezy maszynach przez co firma jeszcze traci material i czas. Nie mowiac o jego ego. Mysli, ze ludzie darza go szacunkiem, aczkolwiek ciezko to robic widząc jak wyglada na codzien.

Witold
@Kiedys bede zarabial wiecej

Może mógłbyś wyjść inicjatywą i zaproponować jakiś pomysł, który mógłby poprawić organizację pracy, która według Ciebie jest niewłaściwa. A inne aspekty zatrudnienia takie jak wynagrodzenie lub rodzaj zawieranych umów z pracownikami są satysfakcjonujące? Dodaj kilka słów na ten temat.

Kowal

Jak wygląda praca na UR ? Jaka atmosfera? Dużo pracy ? Jakie zarobki? Jak przełożeni? Normalni ?

@Kowal

Chłopie w Nmc jest jak w raju, aplikuj! Tylko żebyś nie uciekł w trakcie w pracy

Beduin

Cyrk na kółkach ogólnie, ale chociaz drobne na czas przychodza na konto.

Poszukujący
@Beduin

Opisz troche jak tam jest

Grazynka
@Poszukujący

Ciezko ,pakujesz rurki roznej dlugosci a one sie wyginaja i szlag czlowieka trafia..atmosfera kamuenia lupanego ..jest tam starszy pan i "morze" najmadrzejszy od wszystkich...wiekszosc facetow a plptka plotki pogania...kazdy tam kierownikuje...a zarobki mniej niz 2tys.zl na reke a trzy zmiany...NIE POLECAM..ATMOSFERA ,ROBOTA I KASA DO D...Y!!!!! Sa lepsze firmy niz nmc...

@Grazynka

Nie masz pojęcia jak tam jest to się nie wypowiadaj. Schodzimy na psy przez takich ludzi jak Ty, którzy nie odróżniają elementarnych parametrów produktu jakimi jest m.in długość i średnica. A „morze” to do cholery może być czarne na przykład.

Grazynka
@Szarak

Oj pojecie mam heee nie pierwsza kobieta jestem ktora poszla z "obozu"szaraczku i ma negatywna opinie..zeby nie dorabiali sobie pracownicy poza firma to nie maja za co zyc...malo tego kazdy z was ma "wladze kierownicza"a hakos nikt was nie slucha bo na rynku pracy sa lepsze firmy i lepiej platne!!!!!dalej niszczcie ta swoja firme pozal sie boze ktora tylko gnebi wymaga od ludzi..normalny czlowiek z ambicjami u was nie bedzie pracowal...a co chodzi o parametry ,dlugosc itd..to odpowiefnio poznalam...a z drugiej strony jak szkolicie takie owoce w opiniach zbieracie ;)...ludzie tylko wycieczki robia po firmie i po jednym dniu co nie ktorzy uciekaja .heee brawo wy!!!!

Byly pako
@Szarak

Hahaha :D dobry kawał, na psy schodzicie? W juz w czarnej d....e jestescie, jak to u was mowia?,, Dobrze to juz było i nie bedzie lepiej" mozna to sobie nucic na pako :D ciesze sie ze uciekłem z tej pakownicy, tak jak pisala Grzarzynka, ludzie z ambicjami nie popracuja u was.

@Byly pako

Za ambitny to nie byłeś skoro na pakownicę aplikowałeś. Wypowiedź klasycznego gimbusa! Dobrze, że cię nie ma na pakownicy.

Byly pako
@Szarak

No tu musze ci przynac racje, grubo sie pomylilem aplikujac do tej firmy, a niby w tej firmie mozna aplikowac na inne stanowiska? Moze na magazyniera :D wiec twoim zdaniem jak ktos aplikuje do waszej firmy tzn ze odrazu wiadomo ze nie jest ambitny? :/ no to super podejscie macie :D

Sen Pakowacza

MAcie sny pakowacza , że was zasypuje na pakownicy ? :D

filemon

Może premia była tylko nie każdy ją dostał ponieważ nie zasłużył?

@filemon

HAHAHA i wtedy Cię mama obudziła :) Ta pseudo firma nie wie co to premie, rotacja pracowników jest jak na targowisku, ludzie uciekają z tego syfu, idą na przerwę albo to WC i znikają.

Spec Pako

Ta firma to jakas kpina, mialy byc premie i ani widu ani slychu. Przez ostatnie pol roku odeszlo 2 brygadzistow a pracowali ponad 10lat z tego co wiem, a firma udaje ze nie ma problemu i nic sie nie dzieje, sam juz szukam pracy, doslownie ludzie stad uciekaja, nawet w trakcie pracy pozucaja prace, na mojej zmianie tak bylo :) poszedl na przerwe i nie wrocil ???????? Nie polecam????

Pako

Miały być podwyżki i premie od nowego roku. A co jest? to co zawsze duupa i nic. Pół roku obiecywania i skończyli jak zawsze na niczym, teraz można czekać do 2020 to może coś będzie. Firma porażka totalna. Nie polecam nikomu.

Asia

Ile placa za podstawe godzinowa na rękę?

Dawid
@Asia

Podpinam się o pytanie ?? ile płacą.

Zostaw merytoryczną opinię o NMC Polska Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w NMC Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NMC Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NMC Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NMC Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NMC Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NMC Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Pyskowicka 15
    41-807 Zabrze