Opinie o Vkf Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. w Konin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Vkf Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vkf Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vkf Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. w Konin

Andżela

A co wchodzi w ten rozbudowany socjal? Tak pisało w ogłoszeniu na Fb, do pracy na produkcji jako operator wytłaczarek.. To normalne, że chce się człowiek dowiedzieć wstępnie, bez dzwonienia i pytania w kadrach.

@Były

Ta tabelka fizycznie gdzieś w biurze widnieje i ten kto pierwszy podbiegnie ma zaklepane? :D opowie mi ktoś jak tak na poważnie to wygląda, bo mnie zaciekawiło? Czy osoby o dłuższym stażu dogadują się miedzy sobą w związku z tymi datami? I czy zdarza się, że ktoś komuś ustąpi ze względu na wyjątkowa sytuacje?

Boguśka Nowy wpis

Cześć, wiem z oferty dla Montera artykułów reklamowych ze strony, że trzeba umieć posługiwać się wiertarką, wyrzynarką i tym podobnymi, ale czy kobiety też się do tego faktycznie zatrudniają? Tu widziałam, że jedna Pani opinie wystawiała ale czy można liczyć na jakieś przeszkolenie?

Powiem tak- składałam do nich cv, zaoferowali najniższą krajową. Kilka miesięcy później dostałam się do jednego z większych pracodawców w Wlkp za 3x większą kasę. Założę się, że żaden z tych pseudoprokurentow nie przeszedłby tych kilku etapów rekrutacji u mojego obecnego pracodawcy. Trzymajcie się swoich stołków rękami i nogami, bo z waszymi " kompetencjami" nadajecie się do zamiatania ulic.

Pracownik Nowy wpis
@Ewa

A nie przyszlo tobie do glowy ze tym prokurentom zwyczajnie na tobie nie zalezalo?

Opuść bo masz z czego Nowy wpis
@Ewa

Droga Ewo, najniższa krajowa obecnie to 4242 zł brutto, Ty otrzymałaś rzekomo 3 x więcej czyli 12726 zł brutto, kochana proszę opuść, bo masz z czego :-DDD Co do reszty pytań w stylu: jakie w firmie warunki pracy są itp... Szanowna redakcjo portalu go work, bardzo słabe to i kiepskie, nadal próbujecie podsycić temat, byle się pisało i byle źle prawda? Nikt tu nie pisze normalnej opinii, szukanie ich na tym portalu jest bez sensu. Na zdrowie!

Do teraz nikt nie odniósł się do pracy na utrzymaniu ruchu? Widziałem, że ktoś w sierpniu się próbował o warunki podpytać. Tez mam doświadczenie i jak na razie tylko przeglądam potencjalne miejsca pracy. dużo macie roboty teraz? i czy jakieś zmiany na dziale weszły od początku kolejnego roku?

xxx

Jezeli nadal szukasz pracy to w MPGKIM potrzebuja, tam na pewno cie przyjma

@xxx

Cześć, a tu czemu mają nie przyjąć? chodzi o to, że nie ma miejsca czy po prostu trudniej się dostać, bo warunki jakieś cięższe i dlatego dajesz komuś alternatywę?

Cześć, większość opinii dotyczy produkcji, magazynu. Chciałbym się zapytać jak wygląda praca w obszarze biurowym ? Jaka atmosfera ? Zastanawiam się nad złożeniem cv ale żadnej większej opinii nie znalazłem

Teraz jak czytam swoje pytanie to powiem szczerze że wygląda jakby to ktośu z portalu pisał albo pracodawca ???? A tak na poważnie to nigdzie nie znalazłem konkretów na temat atmosfery i pracy w biurze, ktoś coś napiszę ?

@Nowy

A na co się zgłaszasz do tego biura tak w ogóle? mnie na stronie pokazywało tylko, że specjalisty ds. zamówień szukają. Ciekawe czy maja jeszcze jakieś inne opcje do objęcia? Wiecie z jakich działów teraz się składają?

Pracownik Produkcji

Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Ta firma jakoś się rozwija może? już opisano zeszłoroczne warunki pracy przy produkcji, zastanawiam się od strony tej słabszej organizacji cos się poprawiło? Dodatkowo czy to także praca możliwa dla kobiet? Jak ciężka?

dexto

Pracowałem w tej firmie nie cały rok na produkcji i uważam że praca sama w sobie jest okej pieniądze nie są jakieś zniewalające ale też nie jest źle choć są tam aspekty które są nie dopuszczalne w takiej pracy słaba organizacja w przygotowaniu do produkcji miedzy innymi braki surowca lub kartonów nie wspomnę już o organizacji produkcji jeśli chodzi o ciągłe przekładki i ilość produkowanych odpadów są osoby które nad tym nie panują kolejną sprawą jest to że osoby odpowiedzialne za brygady mają mniejsze umiejętności niż ich podopieczni po prostu to jest kpina nie wiadomo pod jakim kontem ich wybierają jest kilka osób z różnych brygad które bardziej zasługują na te stanowiska te osoby są po prostu nie docenione i robią szczególna robotę dla tego działu potrafią dużo i przekazują wiedzę dalej radził bym się pracodawcy przyjrzeć brygadzistom i ich zastępcom Uważam że bardzo dobra robotę w tej firmie odwalają również technolodzy którzy ogarniają rzeczy do produkcji jak i całą produkcje również są słabo docenieni bez nich by pół rzeczy tam nie szło Sadzę że gdy pracodawca nie doceni tych dobrych pracowników to bedzie musiał sie z nimi pożegnać bo wiem co miedzy sobą rozmawiają a i jeszcze zwrócił bym uwagę bo na nie których zmianach można wychwycić (usunięte przez administratora) ale nie wszędzie trzeba również uważać co i gdzie sie mówi bo ściany w tej firmie maja uszy i potrafią donosić a i kwestia urlopów to jest się proszenię aby go dostać ogólnie praca nie jest zła ale znalazłem lepszą i rozstaliśmy się w zgodzie .

@dexto

Jedyne co o zgłaszaniu udało mi się wyłowić w opiniach to zgłoszenie urlopu. Jeśli jest tak jak piszesz i można wychwycić jakieś złe zachowanie wobec kogoś to czy było to zgłaszane? Do kogo się tak docelowo z czymś takim idzie?

Andżela

@Andżela

Szanowna Pani, w firmie VKF Spork Heinz Renzel sp. z o.o., nasze Koleżanki i Koledzy korzystają z różnych form benefitów, wymienię kilka z nich: bony Sodexo, premie uznaniowe, elastyczne podejście do kwestii terminów urlopu wypoczynkowego, karty Multisport, imprezy integracyjne, wspólne zajęcia sportowe poza godzinami pracy i wiele innych, zachęcam do składania CV i wzięcia udziału w procesie rekrutacji :-) wystarczy wysłać mail z swoim CV na adres: info@vkf-renzel.pl. Pozdrawiamy serdecznie Dział Kadr

Angel
@Andżela

Nie łatwiej i szybciej będzie zapytać się bezpośrednio u pracodawcy??? Czy chodzi bardziej o wywołanie sensacji i zły PR ;-D

Tumidey
@Angel

Skoro ktoś widział ogłoszenie FB firmy, to musiał też zobaczyć fotki z naszych imprez, wyjazdów integracyjnych, spotkań sportowych, oraz wielu innych miłych eventów firmowych. Więc odpowiedź nasuwa się samoistnie ;)

Były
@Vkf Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.

"elastyczne podejście do kwestii terminów urlopu wypoczynkowego"- he he dobre sobie. Wszyscy co jeszcze pracują w tym (usunięte przez administratora) wiedzą że tak nie jest.

@Były

A rozwiniesz ten temat? ta wspominana elastyczność jest tez uwarunkowana procesami w firmie, do których czasami trzeba się dostosować? Wstępuje sezonowość? I z jakim wyprzedzaniem musisz zgłosić urlop, żeby mieć co do niego 100% pewność?

Były

Urlop jest rozpisywany na początku roku. A więc załóżmy że chcesz długi urlop tak jak 99% pracowników na wakacje to jeśli pierwszy nie wpiszesz się w tabelkę w dany termin urlopu na danym dziale to możesz pomarzyć że go dostaniesz a to dlatego że urlopy pracowników nie mogą się nakładać z danego działu.( to zawsze był problem na działach 10-20 pracowników)A jeśli chcesz sobie zrobić długi weekend bo na przykład w czwartek jest jakieś święto i chcesz sobie zaklepać urlop na piątek to nie da rady bo zawsze jest tłumaczenie że takich sytuacjach albo cała firma będzie miła wolne albo nikt zależy od obłożenia pracy w firmie

Sonia

Od miesiąca nie ma szczerej opinii odnośnie pracy na UR? Widziałam, że ktoś się nią interesował, lecz bez odzewu. Może ktoś proszę odnieść się do sytuacji pracy na zamówieniach? W opinii sprzed roku ktoś pisał, że robią na nich tylko ci co muszą… ja akurat mam doświadczenie i liczę na spokojną pracę. jaka jest teraz atmosfera na dziale? i czy były jakieś podwyżki?

Czy ktoś z działu utrzymania ruchu jest w stanie mi powiedzieć szczerze jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu? Jaka atmosfera? Jakich pytań i oczekiwań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej ? Jakie obowiązki i inne szczegóły dotyczące pracy

Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu?

Danuta

Widziałam ogłoszenie sprzed paru lat, pisali o rozbudowanym socjalu i umowie o pracę. Mąż dostałby taką umowę od razu? Dodam, że był już operatorem na produkcji. A co wchodzi w ten socjal?

@Danuta

Szanowna Pani, zachęcamy do śledzenia aktualnych ogłoszeń o pracę, w każdym ogłoszeniu jest podany kontakt do osoby zajmującej się rekrutacją, telefon albo adres poczty elektronicznej. Proszę zadać wszelkie interesujące pytania, osobie rekrutującej na konkretne stanowisko. Z poważaniem Dział rekrutacji VKF Spork Heinz Renzel sp. z o.o.

Strata czasu

Rozmowa rekrutacyjna zupełnie niemerytoryczna. Zadano mi pytanie niby proste ale, aby znań na nie odpowiedź trzeba by tam już pracować. Bardziej dotyczyło procedur panujących w firmie niż ogólnej wiedzy. Tak jakby osoba prowadząca rekrutację nie wyobrażała sobie, że można pracować inaczej niż u Nich.

@Strata czasu

Dziękujemy za podzielenie się wnioskami z rozmowy rekrutacyjnej. Przykro nam, że ze względu na jedno pytanie (proste) jak Pani/Pan pisze, cała rozmowa została oceniona negatywnie (zupełnie niemerytoryczna). Staramy się w procesie rekrutacyjnym, nie używać szablonowych pytań, tylko dopasować je do danej sytuacji, tak aby była bardziej swobodna, szkoda że akurat w tym przypadku nie trafiliśmy z tym pytaniem i sprawiło ono zakłopotanie. Postaramy się na przyszłość aby pytania były bardziej dostosowane do osoby nie znającej przyjętych w firmie zasad. Z poważaniem Dział rekrutacji VKF Spork Heinz Renzel sp. z o.o.

Aktualność
Rrx

Praca bez stresu mobingu i presji. Pracuje od 8 miesięcy. Wynagrodzenie ok atmosfera również. Wiadomo, że to miejsce pracy a nie przedszkole dlatego trzeba coś dać od siebie. Negatywne opinie są raczej pisane przez ludzie którzy do żadnej pracy się nie nadają a za patrzenie baranie wzrokiem nikt (usunięte przez administratora). Kto chce pracować ten będzie pracował.

@Rrx

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy serdecznie nasz liczny zespół (a to już 200 wspaniałych osób), dziękujemy Wam za to, że zostaliście z nami i wspólnie wpływacie na nasz stabilny wzrost!

Szczera prawda. Tak właśnie jest.

xXx

Na starcie chcę zaznaczyć, że przyda się Pani słownik ... Poza tym, jeżeli ktoś już przetworzy na Polski, to samą prawdę Pani napisała :)

Prawda prawda i jeszcze raz prawda, Zero szacunku dla ludzi , osoby przyjęte po znajomości nie muszą specjalnie się w niczym wykazywać, wystarczy że będą dobrze donosić na innych. Zarobki? Śmiechu warte.Najlepiej pracować za najniższą krajową. Wprowadzono arkusz norm, więc trzeba się w nich zmieścić i wyrobić normę bo inaczej czeka Cię przykra rozmowa na "górze" A jak się człowiek pomyli to dopiero odczuje gniew pani P,

Ktoś

"Zmieniaiom" auta na Mercedesy, typowy (usunięte przez administratora), jakby się trochę pomyślało to wiadomo że auto jest wzięte w leasing czyli jest własnością banku.

ANALfabeta

Skąt oni mają na to piniądze?

Szanowna Pani, nie zgadzamy się z Pani opinią, przede wszystkim nie każdy w naszej firmie zarabia najniższą krajową, po drugie kwestia wynagrodzenia to sprawa indywidualna i wynika z umowy między pracownikiem a pracodawcą. Jeżeli pracownik godzi się na dane wynagrodzenie, które jest co do zasady zgodne z prawem, to trudno winić za ten fakt pracodawcę. Również nie zgadzamy się w części Pani wypowiedzi, dotyczącej "donosicielstwa", w naszych decyzjach kierujemy się wyłącznie kwestiami merytorycznymi. Jeżeli chodzi o warunki pracy, to nie wspomniała Pani o tym, że firma zainwestowała w tym roku w system klimatyzacji w części produkcyjnej oraz biurowej, w przyszłym roku planujemy kolejne inwestycje w zakresie poprawy warunków w pozostałych działach produkcyjnych. Mimo wszystko życzymy Pani sukcesu zawodowego. Z poważaniem VKF Spork Heinz Renzel sp. z o.o.

Pracowałam kiedyś na truskawkach u bauera i najgorszymi ludźmi byli tam Polacy- kierownicy, którzy nas nadzorowali. Myśleli, że są lepsi bo ktoś dał im władze. Tak naprawdę to nikt ich nie szanował. Mieszkam blisko VKF , ale wolę dojeżdżać 50km do firmy, gdzie panują ZASADY równe dla wszystkich, niż pracować w kołchozie zarządzanych przez ludzi bez zasad

Szanowna Pani, czy może Pani rozwinąć bardziej swoją wypowiedź na temat naszej firmy? Pisze Pani o braku zasad, jakie konkretnie zdarzenie przyczyniło się do tego, że ma Pani taką opinię? Czy pracowała Pani u nas? Ponieważ z wypowiedzi to bezpośrednio nie wynika. Z poważaniem VKF Spork Heinz Renzel sp. z o.o.

Pitch

Opinie można wyczytać głównie negatywne i to najczęściej z osób z produkcji, pracowałem tam bardzo krótko i powiem tak... w biurze nie lepiej, od samego początku atmosfera wydawała się bardzo ok, pomocni, mili, pożartować można było lecz wszyscy patrzeli na ciebie dość krzywo, szefostwo zapewniało mi wejście w branżę mimo że doświadczenia w tym nie miałem. Pierwsze dni były ok, wysłali na "szkolenie" które miało mi pomóc poznać ludzi, było wszystko ok dopóki nie wyszedłem na produkcję, obserwacja każdego kroku, pracownicy wydawali się lekko poddenerwowani, szczególnie jak ktoś sobie usiadł na minutę odpocząć to widać w nich było lekki strach, nie wiedziałem za bardzo o co chodzi do momentu drugiego dnia szkolenia, zostałem pod koniec dnia wezwany do prokurenta i bez podania konkretnego powodu po prostu mnie zwolnili. Choć po chwili przemyśleń dobrze się stało, niezbyt przyjemnie się pracuje gdy każdy patrzy na ciebie krzywko a szefostwo obserwuje każdy twój ruch, teraz założyłem własną działalność i temu życzę każdemu.

Pitch
@Pitch

Aktualizacja: Został mi dokładniej przedstawiony powód zwolnienia z punktu pracodawcy, którego szczerze mówiąc się za bardzo nie spodziewałem, moje pierwsze odczucie było błędne, co przełożyło się na zmianę opinii na neutralną, z racji takiej że firma wydaje się dobrze prosperować i rozwijać, podczas rozmowy z pracownikami bardzo dużo z nich jest zatrudnionych już od kilku/kilkunastu lat, co oznacza że dbają o swoich ludzi skoro nadal pracują. Mimo wszystko dostałem swoją szansę w firmie, jedynie szkoda że zostałem tak szybko skreślony. Wspólnie z kierownictwem finalnie rozeszliśmy się w zgodzie.

Prokurent
@Pitch

Szanowny Panie, dziękuję za sprostowanie i mimo, że współpraca nam nie wyszła, to życzę Panu sukcesów w dalszej karierze zawodowej. Łączę pozdrowienia Tomasz Kwiek VKF Spork Heinz Renzel sp. z o.o.

Edyta
@Prokurent

Ta sytuacja rodzi wiele pytań. Jaki w końcu był powód zwolnienia? Dopiero po czasie wyjaśnili dlaczego Cię zwolnili? Co mówili w momencie wręczania wypowiedzenia w takim razie?

Prokurent
@Edyta

Szanowna Pani, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, również w kontekście tej konkretnej sprawy, zapraszam do kontaktu bezpośredniego, poniżej moje namiary: 502275271 tkw@vkf-renzel.pl Pozdrawiam Tomasz Kwiek VKF Spork Heinz Renzel sp. z o.o.

wera

Jak wygląda praca na stanowisku specjalista do spraw zamówień? Ile można zarobić? Jak atmosfera w pracy?

Kajsencja

Krótko i na temat ☺️ Proszę poczytać wcześniejsze komentarze tutaj . Ta sytuacja trwa kilka lat .Pracują Ci którzy muszą bo brakuje im do emerytury lub nie mają wyjścia.Mlodzi popracują chwilę zobaczą co jest grane i uciekają ...Niech Pani robi co chce ale zgadzam się w 100% o czym napisała Pani

Danuta

Piszesz o pracy na produkcji? Kto to jest, jacyś brygadziści, czy pracownicy, bo ciężko zgadnąć... Ile się tam zarabia?

XYZ
@Danuta

Każdy kto tam pracował wie o co chodzi :) Jak Pani myśli dlaczego wiecznie sa ogłoszenia ? ludzie uciekają .Przez mój okres,,pracy,, tyle osób odeszło z pracy i to co się dzieje to jest jakaś porażka.Za takie pieniądze może mieć Pani pracę wszędzie w miłej atmosferze :) Wszędzie dobrze ,gdy nas nie ma ,ale lepiej gdzie indziej pracować

Qwerty
@XYZ

Bzdura, praca jak każda inna, wystarczy się wykazywać odrobina zaangażowania, a zostanie się docenionym. Do pracy chodzimy po to, żeby pracować

Dragon
@Qwerty

Każdy chodząc do pracy chodzi ,żeby tam pracować , ale docenionym w tej firmie ??????????????? Wystarczy popytać się ludzi ,którzy tam.pracuja . W każdej plotce jest ziarnko prawdy ☺️ I niech każdy o tym.pamieta ????????

Lulu

Plotki i obgadywanie przez pół dnia pracy. Brak pomocy i atmosfera ciągłego strachu przed przełożonymi. Jednym słowem - psychoza. Nie polecam. Trzeba unikać takich toksycznych ludzi.

@Lulu

Droga LuLu, zadziwiające jest, iż wg Twojej opinii jest czas na obgadywanie i plotki przez pół dnia, równocześnie jest strach przed przełożonymi. Jedno z drugim nijak nie idzie w parze. Gdyby pracownicy się bali, pewnie by pracowali cały dzień, a nie tylko pół :). Co do braku pomocy, który naszej firmie zarzucasz. Każdy z naszych pracowników wie jakie są jego zadania, raczej nie oczekuje pomocy od innych, gdyż to by wskazywało, iż nieprawidłowo przeszedł okres szkolenia. A takich zgłoszeń nie mamy, zatem trudno się odnieść do Twoich słów. Mamy nadzieję, iż kolejne zakłady pracy będą spełniać Twoje oczekiwania. Życzymy powodzwenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Vkf Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w Vkf Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vkf Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vkf Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vkf Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vkf Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vkf Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.

Vkf Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.