Kt-24 Sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kt-24 Sp. z o.o.

KarolPHU
Klient

Witam, sklep w Zielonej bardzo fajny z dużą różnorodnością asortymentu (jedynie trochę mały wybór w elektronarzędziach i narzędziach). Sprzedawcy ogarnięci i pomocni. Jeszcze do Was wrócę nie raz :) Pozdrawiam

Patryk Zielona Góra
Klient

Byłem dziś pierwszy raz w waszym sklepie. Na samym początku zamiast szukać odkurzacza, po który przyszedłem, to rozglądałem się po wszystkim. Spore wrażenie robi wystrój, a swoje lata już mam. Przyjemnie się ogląda maszyny i narzędzia, bez porównania z innymi marketami budowlanymi w mieście. Wszystkiego dobrego

Darek
Klient

Bardzo szybka i mila obsluga . Bardzo dobry kontakt ze sprzedawca. Szybka i sprawna obsluga usterek.podziekowania dla pracowników . Serdecznie polecam tę firme Dariusz Rębisz

Pracuję w KT-24 od 5 lat. Jeżeli człowiek jest zaangażowany, to dostaje szansę na rozwój i zdobywa kolejne stanowiska w wewnętrznej rekrutacji. Trzeba dać coś więcej od siebie, nic nie przychodzi za darmo, a wielu pracowników, którzy pracują tu dłuższy czas to potwierdzi. Elastyczny czas pracy, warunki, otwartość na pomysły pracowników i atmosfera to ogromny motor napędowy tej firmy. Polecam KT-24 wszystkim, którzy jeszcze zastanawiają się, czy złożyć CV.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Czy w Kt-24 Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Klient

Dzień dobry. Stanowczo odradzam zakup w tej firmie. Reklamacja jest nie uwzględniana a winnym oczywiście jest klient. Można oczywiście naprawić, ale koszt naprawy jest na poziomie 3/4 wartości urządzenia . Dla informacji Mowa jest tu o odkurzaczu piorącym w którym silnik nagle przestał działać . Serwis stwierdził , że winą jest brudny filtr powietrza w urządzeniu i który regularnie serwisowałem. Ale oczywiście wina musi być klienta. Będę na bieżąco informował o dalszych krokach o postępach w tej sprawie . Proszę obserwować wpisy , bo już widzę że jest klika następnych spraw w których firma KT24 nie chce się wywiązać . Pozdrawiam wyrolowany klient

Nowy wpis

@Klient

Proszę o przesłanie numeru reklamacji osobiście zajmę się tą sprawą. Pozdrawiam.

KLIENT Nowy wpis
@Kt-24 Sp. z o.o.

Dzień dobry. Kontynuacja reklamacji .ODKURZACZ PIORĄCY Odezwał sie pan z KT24 .Wygląda na to że z wyższego szczebla niż pan serwisant Zobaczymy na co stać menagerów firmy, Czy też mnie puszczą bokiem .i potraktują jak SERWIS KT24 czyli płać pan i płacz. Dla pana z KT24 : KT24 - zlecenie G/484/07/2022 Dziękuję chociaż za zainteresowanie się tą sprawą , bo do tej pory była tylko ignorancja. Pozdrawiam KLIENT

Nowy wpis

@KLIENT

Witam zajęliśmy się Pana skargą. Proszę o kontakt mailowy- ilona@kt-24.eu przedstawię Panu wyniki analizy. Pozdrawiam.

ZZZZ

Zawsze stoję po stronie prawdy, nawet jeśli oznacza to stać samemu. Muszę odnieść się do komentarzy, ponieważ nie godzę się na fałsz i nieprawdę. Nie rozumiem skąd w ludziach tyle obłudy i niesprawiedliwości. Jako obecny pracownik nie mogę przejść obojętnie obok aktualnych wpisów. I nikt mnie do tego nie zmusił, dla jasności. Jestem pracownikiem Kt-24 dłużej niż rok. Firma wiele wniosła w moje życie, przede wszystkim rozwoj na każdej płaszczyźnie, szkolenia techniczne, merytoryczne niezbędne do pracy która wykonuje. Zdobywam wiele umiejętności które wykorzystuje rowniez w życiu prywatnym. Prezes jest świetnym obserwatorem i doskonale potrafi dostrzec potencjał pracownika, predyspozycje, oraz możliwości, stąd awanse między działami, co uważam za bardzo stosowne , człowiek może sprawdzić się na każdej plszczyznie. Jeśli jesteś zaangażowanym, jesteś również doceniony, przez swojego przełożonego, i tu chce wspomnieć o premiach, które są całkiem wporzadku. Firma Kt-24 jest dla ludzi z wielkim zaangażowaniem, z chęcią rozwoju, a przede wszystkim dla ludzi lojalnych.

Pracodawca

Myślę, że wspaniale bawiliśmy się na zeszłorocznym spotkaniu wigilijnym, na którym mieliśmy okazję wyróżnić i nagrodzić Pracownika Roku. Pozdrawiam.

Tom'Ash
@ZZZZ

Tylko jeśli faktycznie jest tak wspaniałym, dostrzegającym potencjał pracodawcą, to skąd tak duża rotacja pracowników? Obecnie pracuję w firmie, gdzie rotacja przedstawicieli handlowych jest bliska zeru. Stara jak świat prawda jeśli w firmie dzieje się dobrze to pracownicy nie rotują

Dawid
@Tom'Ash

Wiem to z własnego doświadczenia. Po co zmieniać pracę, jeśli jestem z niej zadowolony? Po tych wpisach mam już jakiś obraz sytuacji, jaki by mnie tu zastał po zatrudnieniu. Ale nikt jeszcze nie podawał, ile wynosi wynagrodzenie PH? Było sporo o presji i wymaganiach i kontaktowaniu się z pracownikiem poza godzinami pracy. Czy pieniądze są współmierne do oczekiwań?

Zespół byłych pracowników

W Internecie jak i lokalnej opinii, można znaleźć wiele ocen na temat tego przedsiębiorstwa. Moja osoba przepracowała w tej organizacji więcej niż 12 miesięcy, ale z rozmów z innymi byłymi pracownikami pokrywa się ona w wielu punktach, dlatego ze spokojem mogę podzielić się poniższą opinią. Organizacja jaką jest KT-24, składa się z dość wypłaszczonej struktury, gdzie stanowiska menadżerskie powierzane są (w większości) osobnom niekompletnym, których decyzje opierają się na zasadzie „robię dobrze tylko sobie, by nie robić dobrze komu innemu”. Jeśli żyjesz dobrze z zarządem firmy wiedz, że czeka cię wiele dobrego w tej organizacji. Zaznaczę jednak, że te stołki są już obsadzone. Jeśli jesteś pracownikiem szeregowym, nie licz nawet na słowa uznania. Możesz pracować po 12h dziennie, robić najlepsze wyniki sprzedażowe, pakować tysiące paczek dziennie, czy nawet poświęcać swoją twarz do celów marketingowych… Prędzej czy później dostaniesz „liścia w twarz”. Za co? Za to, że na kimś trzeba się wyżyć, za gorszą sytuację w Państwie która oddziałuje na KT-24. W tym miejscu, warto też dodać, że wizja organizacji jest BARDZO WYGÓROWANA.Podejście do wielu tematów jest mało rzeczowe i konkretne, a wiele decyzji podejmowanych jest na zasadzie „Hej ho! To się nie może nie udać!”. Można powiedzieć, że miejsca jak każe inne. Uważam jednak, że cienka bariera patologicznego korpo kończy się w miejscu, w którym otrzymujesz telefony i wiadomości na komunikatory prywatne (oczywiście, po godzinach pracy). Często, mające na celu „zmobilizować Cię” lub zastraszyć, by zakasać rękawy jeszcze wyżej, i dać z siebie 350% efektywności. Wszystko tylko po to, by menadżerowie mogli pobawić się zabawkami, spić kilka kawek/herbatek, czy pożartować sobie o prywatnych podróżach minionego weekendu. Dzięki czemu cała firma dowie się jak swój cudowny weekend spędził kierownik działu –gdy Ty stresowałaś/eś się powrotem do pracy. Jeśli szukasz stabilnego miejsca zatrudnienia, KT-24 dostarczy ci wrażeń niczym roller coaster. Pracę możesz zacząć sekretariacie lub w sprzedaży, a skończysz w marketingu, serwisie, czy nawet innej spółce właściciela –bo takie wizje na pracowników ma kadra zarządzająca (po prostu przygotuj się, że mogą przerzucać Tobą jak workiem kartofli). Jeśli spróbujesz się postawić, przygotuj się na wypowiedzenie, lub inną „karę”. W tym miejscu nie toleruje się wizji czy zdania, które jest odmienne względem wyobrażenia „góry”. …Jeśli chodzi o ludzi z którymi współpracujesz, możesz trafić na młody i sympatyczny zespół. Pamiętajmy jednak o zasadzie „ograniczonego zaufania”. Wiele osób czeka tylko na to by móc donieść informacje na Twój temat „górze” lub wykorzystać je przeciwko Tobie. Atrakcje/ bonifikaty. Prócz względnego miejsca do zaparkowania auta pod firmą, lub kawy czy herbaty w kuchni -nie spodziewaj się niczego więcej. Pamiętaj jednak, że Twój przydział na listki ręcznika papierowego jest bardzo dokładnie wyliczony –tak samo jak Twój czas na przerwę w ciągu dnia. Może zdarzyć się, że trzeba przyjść do pracy w sobotę, to akurat normalne w wielu firmach. Nie spodziewajmy się jednak gratyfikacji finansowej. W zamian za poświęcenie swojego czasu otrzymasz dodatkowy urlop. Którego oczywiście nie będziesz w stanie wykorzystać. Przyczyny są dwie: -nie znajdziesz osoby która będzie w stanie przejąć Twoje obowiązki na czas nieobecności… -Urlop wykorzystasz systemowo, ale spodziewaj się notorycznych telefonów, czy zadań zmuszających Cię do pracy zdalnie z domu. Jeśli chodzi o szkolenia, spodziewaj się ich tylko na początku swojej kariery w tej firmie (głównie produktowo-wewnętrzne). Jeśli chcesz się dalej rozwijać, nie spodziewaj się żadnego („bo to wysokie koszty”). Z wyjątkiem wąskiej grupy menadżerów o której wspominaliśmy wyżej. Na nich nie szkoda tysięcznej kwoty na szkolenia MBA, które nauczą ich „spychologicznej” metody „zarządzania”. Pracując w wielu miejscach, można spotkać wiele zachowań, te które występują w KT-24 to zdecydowanie ‘coś innego’. Dlatego praca w tym miejscu nauczy Cię obycia w trudnych i niestabilnych warunkach, uzależnionych od humorku zarządcy. Podsumowując: przed zaczęciem pracy w KT-24 zapoznaj się z treścią opinii zamieszczonych w Internecie (w każdej odnajdziesz ziarno prawdy) lub skonsultuj się lekarzem czy psychoterapeutą. Gdyż każdy dzień przepracowany w tej organizacji zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu (nerwica natręctw, wrzody żołądka, refluks).

@Zespół byłych pracowników

Dzień dobry, Bardzo przykro nam słyszeć o Pańskich doświadczeniach – mamy kontakt z wieloma byłymi pracownikami i nikt z nich nie podziela Pańskiego zdania. Zawsze miło wspominają współpracę oraz atmosferę w KT-24. Bardzo zdziwiła nas Pańska opinia, dlatego chcielibyśmy się odnieść do jej poszczególnych fragmentów. Menadżerowie to osoby, które ze względu na rangę swojego stanowiska muszą posiadać odpowiednią wiedzę oraz wykształcenie – w KT-24 jest to wymagane. Nie przekreśla to jednak kandydata, który według nas posiada odpowiednie cechy, aby zostać menadżerem. Szkolenia MBA organizowane są po to, aby jak najlepiej wdrożyć go w nową rolę, a przede wszystkim, aby zespół, którym będzie zarządzać miał pewność, że ich przełożony to osoba posiadająca odpowiednie kompetencje. Nie zgadzamy się również ze stwierdzeniem, że „stołki są już obsadzone” – już wielu naszych pracowników zostało docenionych za swoje osiągnięcia awansem w strukturach firmy. Wciąż szukamy też nowych specjalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem pomogą nam rozwinąć firmę i wprowadzić potrzebne innowacje. Wiemy, że firmę tworzą przede wszystkim jej pracownicy, dlatego naszym obowiązkiem jako pracodawcy jest stworzenie atmosfery i warunków, w których chętnie będzie im się pracować. Bardzo doceniamy, gdy ktoś z nich chce podzielić się swoją opinią na temat zadań czy bieżących wyzwań – często pozwala nam to spojrzeć na problem z zupełnie innej strony, a przez to szybciej znaleźć jego rozwiązanie. W KT-24 zdajemy sobie też sprawę jak ważny jest work-life balance, dlatego nadgodziny nie są obowiązkowe – są za to płatne. To od pracownika zależy również, jak zarządza swoim prywatnym czasem – jeżeli chce odpisywać na wiadomości po pracy, to jego decyzja. Przechodząc dalej – nasi pracownicy mają do dyspozycji nie tylko miejsce parkingowe pod firmą i kawę/herbatę w kuchni. Pracodawca umożliwia również bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego dla wszystkich chętnych, dopłaty do popularnych kart na siłownię, a także przerwę wliczona w czas pracy przedłużoną aż do 30 min. To jednak tylko część benefitów, ponieważ każde stanowisko różni się pod względem dostępnych możliwości. Podsumowując - jako pracodawca spełniamy wszystkie warunki, aby zapewnić naszym pracownikom komfortowe warunki pracy i sprawiedliwe wynagrodzenie za ich wkład w rozwój firmy. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z działem HR, który udzieli szczegółowych informacji na temat firmy jak i samego procesu rekrutacji.

Edyta

Cała prawda

@Kt-24 Sp. z o.o.

A tych zajęć z języka angielskiego to ile się odbyło? Są tylko dla wybranych? Cały czas była mowa, że "na razie nie ma środków", a teraz słyszę, że jednak się odbywają?

@Kt-24 Sp. z o.o.

"Menadżerowie to osoby, które ze względu na rangę swojego stanowiska muszą posiadać odpowiednią wiedzę oraz wykształcenie". Zabawne, szczególnie w momencie, gdzie znajdzie się połowa menadżerów bez wykształcenia (chyba, że zaliczamy do niego liceum ogólnokształcące?). Dodatkowo, tak jak wspomnieliśmy wyżej, wcale nie negujemy "sympatii zarządu" jako najwyżej ocenianej kompetencji tychże pracowników. "Work-life balance" nie działa w tej firmie we wszystkich działach tak samo- jak w dziale który czuwa nad dobrym PR-em firmy na portalach typu GoWork. Dlatego dobrze byłoby gdyby osoby które nie mają o tej zasadzie pojęcia- nie udzielały się w tym temacie. Oczywiście, potwierdzę. W KT-24 znajduje się dział HR, która liczy aż jednego członka zespołu. Szanowną małżonkę właściciela firmy. Przypomnę, że w wielu organizacjach osoby postawione na tymże stanowisku, powinny cechować zaufanie i dyskrecja, czego niestety nie można powiedzieć o tym dziale. Tak to bywa w "rodzinnej firmie". Porozmawiasz z HRem, co da ci powód do wywalenia pracownika. Odwołując się również do wezwania opinii na temat działu HR, można dodać opinię na temat HR. Sam etap rekrutacji, przynajmniej dla nas jest trochę śmieszny. Rozmowa telefoniczna z HRowcem, który jest kanapkę podczas rozmowy. Nie na miejscu, są też pytania prywatne, które nie wnoszą nic do przyszłego stanowiska/ trybu pracy, dla jakiego poszukiwany jest pracownik. Sam onboarding pracownika, nieco mniej niż poprawny (po prostu o wielu rzeczach w tej firmie się nie mówi). Offboarding- hipokryzja. Mimo znanych powodów odejścia pracownika/ lub jego zwolnienia. Otrzymasz ankietę i prośbę o "dobre słowo", dla przyszłych pracowników tej firmy. Oczywiście, przy odejściu z firmy to Ty otrzymasz "dobre" słowo w postaci "my nie zwalniamy pracowników bo wiemy, że za chwilę będziemy musieli rekrutować innych" -ale to tylko mydlenie oczu. Zaraz po tym, z pracy wylecą 3-4 kolejne "sztuki" bo tak traktuje się tam ludzi. Pozdrawiamy.

K.k.k
@Zespół byłych pracowników

Zgadzam się z tą opinią w 100%. Przychodząc do tej firmy człowiek jest zachłyśnięty obiecanymi gruszkami na wierzbie, lecz po paru miesiącach dostaje otrzeźwienia i spadają różowe okulary ???? masa spotkań, które nic nie wnoszą a tylko zabierają czas! Ha ha ha hi hi hi i nic więcej…. Najgorsze jest podejście kadry kierowniczej która wykorzystuje pracowników a później idzie do szefa i dzieli się nie swoimi pomysłami oraz dokumentacja stworzona przez podopiecznego - twierdząc ze to jego praca… żałosne ….

@K.

Dzień dobry, w naszej firmie na bieżąco prowadzone są ankiety dotyczące potrzeb szkoleniowych, w tym także z j. angielskiego. Pozdrawiam

@K.k.k

Możemy prosić o konkretny przykład takiej sytuacji?

@Zespół byłych pracowników

Rekrutacja w naszej firmie odbywa się etapowo, jednym z etapów jest rozmowa- wywiad telefoniczny. Pytamy o dotychczasowe doświadczenie; nie zadajemy natomiast pytań z obszaru życia prywatnego. Życie prywatne to osobista sprawa. Firma rodzinna? Zachęcam do założenia firmy rodzinnej gdzie doba jest za krótka a praca nigdy się nie kończy. Pozdrawiam serdecznie. Wszystkiego dobrego!

@Kt-24 Sp. z o.o.

"Pracodawca umożliwia również bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego dla wszystkich chętnych" - no to udział w zajęciach, czy ankiety? Nieładnie tak kłamać o zajęciach, których nie ma, a potem bronić się ankietami.

@K.

I właśnie na podstawie zebranych danych o potrzebach i ankiet na tą chwilę nie prowadzimy zajęć. Wracamy do nich w nowych roku. Czy w czymś jeszcze mogę pomóc?

Pan Zbyszek :)
@Zespół byłych pracowników

Na wstępie dziękuję za życzenia urodzinowe :) Kocham czytać opinię od anonimowych byłych pracowników, bo zazwyczaj, są one bardzo subiektywne i czasem można się wiele z nich nauczyć. Niestety nie tym razem, a punkt widzenia ZAWSZE zależy od punktu siedzenia. Czasem zastanawiam się dlaczego ten portal nie służy temu aby napisać o braku kompetencji z imienia i nazwiska danego pracownika, tylko o oczernianiu pracodawców - cóż RODO :) W tym roku rzeczywiście cztery osoby straciły pracę w naszym gronie, ale to zawsze z czegoś wynikało, jak nie z narażenia firmy na straty na kilkadziesiąt tysięcy złotych, po czym "pracownik" rzucił pracę z dnia na dzień nie biorąc za to najmniejszej odpowiedzialności, ktoś inny dostał propozycję pracy na innym stanowisku, z uwagi na konieczność optymalizacji kosztów w firmie. Ktoś inny obiecał złote góry, i wykazywał się wysokimi kwalifikacjami na rozmowie kwalifikacyjnej, potem nie potrafił sprzedać worka do odkurzacza, ktoś inny przebywał notorycznie na L4. Każdy przypadek jest inny. Czasy są naprawdę trudne, dlatego jako firma otaczamy się najlepszymi. W tych najlepszych inwestujemy i ich rozwijamy, po to aby mogli się realizować w naszych strukturach, a nie co 12 miesięcy w innej firmie, przy oczekiwaniach w pierwszych miesiącach na szkolenia MBA za grubą kasę :) Rozumiem, że każdy ocenia się swoją miarą, bo każdy na swój sposób jest wartościowy, ale jak powszechnie wiadomo nie każdy może być kierowcą ciężarówki, murarzem, czy rolnikiem - prawda? Też chciałem być prezesem w wieku 23 lat :) udało mi się dopiero to w wieku 31 jak nabrałem doświadczenia. Co do zasady zatrudniamy specjalistów, których doszkalamy, a nie szkolimy od zera płacąc worek kasy na start. Fakt, że KT24 to nie firma dla wszystkich, a ludziom wartościowym dla organizacji w sytuacjach kryzysowych staramy się zagospodarować tymczasowo w innych - równoważnych działach, bazując na kompetencjach które posiadają to błąd? Moim zdaniem nie, ponieważ bo nie zostawiamy ludzi na lodzie. Niestety firma zawsze jest na straconej pozycji w tego typu konwersacjach, bo przy obecnym zatrudnieniu 70 osób, kilku niezadowolonych w perspektywie roku, to standard, Ci zadowoleni tu już nie napiszą, nie powiedzą że mają godne warunki pracy, system premiowy daje możliwość dorobienia całkiem sporej kwoty, co dla pracowitych ludzi daje sporą wartość. Owszem, jesteśmy młodą organizacją i popełniamy błędy, tylko my za te błędy płacimy takimi wpisami, czy inwestycją w niewłaściwych ludzi. Proponuję uczciwie zrobić bilans dobrych i złych rzeczy w organizacji, oraz dlaczego "ktoś" otrzymał inną ofertę pracy? Może dlatego że w sprzedaży radził sobie średnio, a w innym dziale już trochę lepiej, bo miał predyspozycje analityczne? Myślę, że za kilka lat zmieni się Panu/Pani postrzeganie tej sytuacji, a takich momentach szukamy winnych wszędzie poza sobą - niestety to normalne i muszę z tym żyć i robić swoje. :) Powodzenia w dalszej karierze, może znajdzie Pan/Pani swojego wymarzonego pracodawcę.

@Kt-24 Sp. z o.o.

Polecam darować sobie dalsze brnięcie w kłamstwa - dostaliśmy odgórne info, że brak środków, chociaż większość osób była zainteresowana. Kłamstwo powtórzone nawet tysiąc razy wciąż nie stanie się prawdą. P.S. TĘ chwilę, a nie TĄ.

@K.

Bardzo dziękuję za lekcje ortografii. Każdy pracownik ma prawo zgłosić swoje potrzeby -widocznie pani nie zgłosiła-a szkoda.Wszystkiego dobrego!

@Pan Zbyszek :)

Panie Zbyszku... Rok 2022, nie jest rokiem w którym zwolnionych zostało tylko 4 pracowników. Organizacja na dzień dzisiejszy traci co najmniej 15 jednostek, z czego połowa odchodzi sama (z zachowaniem okresu wypowiedzenia, nie jak to zostało ujęte "z dnia na dzień"). Dobrze, że zauważone zostało, że zespół na których opinię składa się treść zamieszczona na portalu, liczy więcej osób, niż jedna. Kto wie, czy opinie na ten temat nie utwierdzają się w głowach bieżących pracowników. W kwestii "pisania tylko o złych rzeczach na portalu", czyż mało pozytywnych opinii pracowników pojawiło się na początku roku, gdy wystosunkowana została prośba zarządu o poprawę statystyk firmy na portalu? :) Warto też zadać sobie pytanie, dlaczego żaden pracownik nie napisze pozytywnej opinii z własnej woli. Czasem punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia Panie Prezesie- dokładnie tak, jak zostało napisane wcześniej. Opinia na portalu jest obiektywna, i nie odnosi się do jednej, dwóch czy trzech osób, a do grona pracowników którzy mieli (wątpliwą-lub nie) przyjemność być częścią tej organizacji (czasem nawet dłużej). Kończąc tę przydługawą przepychankę, życzymy zmiany szkiełek z różowych na korekcyjne, sukcesów! ZBP

@Zespół byłych pracowników

Bardzo dziękujemy za feedback. Życzymy powodzenia i znalezienia wymarzonego pracodawcy,takiego ,którego nie będzie pan później opisywał publicznie.

@Zespół byłych pracowników

Również życzymy wszystkiego dobrego!

Anonim
@K.

Cóż, prawda.. nie ma co się (usunięte przez administratora)

@Pan Zbyszek :)

Widocznie, 31 lat to nadal za wczesnie. Z uwagi na kondycję firmy i traktowanie pracowników bez szacunku, widać nadal braki w umiejętnościach zarządzania pomimo szkoleń.

Rs

Ta firma to dramat

Rs
@Pan Zbyszek :)

Oj Panie Zbyszku jak Pan pięknie umie kłamać ale wszystko kwestia czasu...

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kt-24 Sp. z o.o. na stanowisko Handlowiec - sprzedaż internetowa e-commerce? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Sortablaz

Pracuję w KT-24 już kilkanaście miesięcy i szczerze nie rozumiem tych wszystkich negatywnych komentarzy. Przerobiłem już kilka firm, zarówno mniejszych rodzinnych jak i korpo, na różnych stanowiskach i osoby które piszą o tym że tu jest źle chyba nigdy wcześniej nigdzie nie pracowały :) Oczywiście nie jest idealnie, czasami zawodzi komunikacja, czasami podział obowiązków jest niejasny, zdarzają się też nieporozumienia ale jeżeli ma się w sobie minimum pokory, potrafi się spojrzeć na problemy na chłodno i chce się rozmawiać z współpracownikami, KT24 jest idealnym miejscem na rozwój i budowanie kariery. Jeżeli jesteś zaangażowany, masz pomysł i dajesz z siebie wszystko na pewno nie będzie Ci źle i dobrze zarobisz. Możesz być pewien że będziesz traktowany sprawiedliwie. PS. Nie jestem ani ulubieńcem przełożonych, ani ich wielkim przyjacielem po prostu robię swoje i nie zajmuję się pierdołami tylko pracą. Koniec końców firma ma zarabiać a nie rozdawać pieniądze za obecność.

Pjoter
Klient

Już się boję ile może trwac serwis posezonowy STIGA ESTATE 9122... Dramat.

KarolPHU

Pjoter
@KarolPHU

Bajzel jakich mało...

Patryk Zielona Góra

Pracownik KT

Pracuje w firmię dłużej niż rok, więc firmę mogę ocenić nie przez pryzmat jednego sezonu ale w perspektywie dłuższego czasu. Jak w każdej firmie są lepsze i gorsze okresy, a ważne jest aby móc szybko reagować na zmieniającą się sytuacje. Ten rok nie należy do prostych, ale na szczęście szefostwo robi wszystko, aby rodziny dla których każdy pracuje miały za co się utrzymać, opłacić rachunki, kredyt itp Jeżeli jesteś osobą ambitną, która wyróżnia się swoim zaangażowaniem to nie ma opcji, żeby Cie nie docenił Twój przełożony czy sam Szef, zawsze jest możliwość awansu czy pionowego czy poziomego - takich historii w firmie jest pełno. Zamiast oceniać jaka to firma jest be bo już w niej nie pracujesz, zastanów się dlaczego w niej nie pracujesz, czy byłeś odpowiednią osobą na danym stanowisku, czy byłeś pracownikiem zaangażowanym czy po prostu leciałeś w kulki a teraz masz pretensje do całego świata - jaki to Ty jesteś pokrzywdzony / pokrzywdzona. Pamiętaj o takim przysłowiu "szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego" oraz "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Po każdej burzy wychodzi słońce, dlatego róbmy wszystko aby jak najszybciej się przejaśniło. Miłego długiego weekendu życzę

PK
@Pracownik KT

Tak firma dba o pracowników i ich rachunki, a premie uciete wszystkie do zera na magazynie?? Czy wy jestescie powazni czy sobie jaja robicie. Firma moze i docenia ale tylko wazeliniarzy, co kto umie nikogo nie obchodzi.

@PK

Nawiązując do w/w wątku bezpieczeństwo na stanowisku pracy jest dla nas najważniejsze. Jeśli ktoś tego nie rozumie, mimo licznych szkoleń BHP to może nie dojrzał do pracy zawodowej.

@Kt-24 Sp. z o.o.

Acha, i uważacie że komentarz "nie dojrzał do pracy zawodowej" jest na miejscu? To być może macie niekompetentnych ludzi od rekrutacji.. z drugiej strony brawa za poniżanie pracowników publicznie.

@Renata

To nie jest żadne poniżanie; chodzi o podstawy BHP; proszę o czytanie ze zrozumieniem. W hejcie i obrzucaniu kogoś błotem też można się pogubić i zatracić. Polecam znalezienie jakiegoś hobby zdrowego dla zdrowia psychicznego. Zdrówka!

@Kt-24 Sp. z o.o.

Kto jak kto, ale czytać ze zrozumieniem macie problem wy. Nie pisałam nic o BHP ale o waszym odejściu do pracownika. Mówienie, że ktoś nie dojrzal do pracy zawodowej jest conajmniej nie na miejscu z punktu widzenia stanowiska HR. Tym bardziej, że jest to publiczne oczernianie. Jeśli to jest opinia, którą określacie pracowników na magazynie, to widać jaki w waszej firmie jest szacunek, a raczej jego brak. Poza tym to nie jest hejt a jedynie konstruktywna krytyka waszej firmy.

@Renata

Proszę nie przeinaczać faktów. Szacunek to podstawa i w życiu i w pracy. Wszystkiego dobrego!

Gh
@Pracownik KT

Konstruktywna

Poszukujący
Kandydat

Wymagania jak na 2 etaty, a oferowana pensja jak za 1/2. Szkoda czasu.

@Poszukujący

W dzisiejszych czasach, kiedy sytuacja polityczno-ekonomiczna jest trudna każda firma zaciska pasa i dostępnym zasobem personalnym wykonuje codziennie zdania po, to żeby np. nie zwalniać cennych, posiadających kompetencje pracowników. Pracujemy zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy. Pozdrawiam!

Poszukujący
@Kt-24 Sp. z o.o.

W takich sytuacjach to nie firma zaciska pasa, tylko próbuje zmusić do tego pracownika, oferując śmieszne stawki na ogrom roboty. Na całe szczęście na rynku są oferty, gdzie bez doświadczenia można dostać więcej niż u Was. Nie dziwię się, że Wasze ogłoszenia ciągle wiszą - ludzie którzy się szanują w życiu za tyle do Was nie pójdą.

@Poszukujący

Proponowane przez nas wynagrodzenia są rynkowe- zawsze uczciwie ustalamy zasady na początku współpracy. Nikomu nie zmuszamy do pracy. Bądźmy poważni. Miłego wieczoru.

Pracuje na firmie krótko,ale powiem że ta firma jedna z najlepszych w powiecie Śremskim !!!

@Pracownik

Jakżeby inaczej pisać, skoro dostaliśmy polecenie służbowe, aby wypisywać plusy i pochwały.

RK

KT-24 to firma tak doskonale poukładana, że jeśli chcesz iść na urlop, musisz najpierw znaleźć sobie zastępstwo, bo managerowie nie zajmują się tak prozaicznymi sprawami, jak organizacja pracy w podległym im dziale. Nie znajdziesz zastępstwa? Masz pecha, trzeba się było lepiej dogadać i znaleźć kogoś, kto w czasie Twojej nieobecności będzie robił za dwóch. Pełen profesjonalizm.

@RK

Proszę o kontakt z działem HR- wyjaśnimy tę sytuację.

@Kt-24 Sp. z o.o.

Przecież dział HR doskonale wie o tych praktykach skoro to się dzieje w firmie od zawsze. Kiedyś jeszcze przy 2 osobach na koncie dało radę to ogarnąć, a teraz managerowie umywają ręce, a Ty sobie człowieku radź sam.

@RK

Mimo wszystko proszę o kontakt z HR. Widocznie wprowadzone zmiany, które szczegółowo objaśnił prezes na spotkaniu z działem e-commerce, nie są do końca przez Pana zrozumiałe. Pozdrawiam.

@Kt-24 Sp. z o.o.

Zgłaszanie takich rzeczy najczesciej skutkuje problemami ze strony przelozonych, bo niestety dyskrecja nie jest mocną stroną ani tej firmy ani działu HR.

@RK

Na bieżąco reagujemy na zgłaszane przez pracowników uwagi. Jeśli jakiś obszar wymaga poprawy- w ocenie pracownika- pracujemy nad tym. Trudno żeby nie wyciągać wniosków z rozmowy. Trzeba by być głuchym na zgłaszane problemy. Czy w czymś jeszcze możemy pomóc? Miłego dnia:)

jest jak jest

wszedzie dobrze jak nas nie ma , najlatwiej tu gadac a za plecami usmiechac sie jak pol magazynui udawac czemu nie wprost w oczy

@jest jak jest

Zgadza się rozmowy ftf są najcenniejsze. Jesteśmy gotowi do rozmowy zawsze i z każdym.

Pan Paczucha
 Problem

WOW WOW WOW! Nawiązując do wypowiedzi zamieszczonej wcześniej. Muszę się z tym wszystkim zgodzić Pojawiła sie zachcianka i o to jest. PRacujesz na magazynie cały miesiąc i otrzymasz wynagrodzenie z którego obcięte zostały WSZYSTKIE PREMIE. Człowiek ciężko pracuje cały miesiąc, by potem wyżywić rodzinę opłacić rachunki i raty kredytu za samą podstawię. Tylko dlatego że firma ma gorsze dni i taką decyzję podjął ktoś do góry. P O R A Ż K A . . .

Wiki
Klient

Firma krzak. Zgłaszam reklamację po czym zostaję okrojona z produktu o połowę. Towar skradziony mimo że na monitoringu widac co zostało wysłane. Pani na infolinii drze gębę do słuchawki jak przekupka na targu.

Anna
@Wiki

Proszę o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozostajemy do dyspozycji!!Pozdrawiamy.

L&S
Klient

Oferowany sprzęt dobrej jakości, zgodnie z opisem, sprawna fachowa obsługa serwisu gwarancyjnego. KT-24 sp z oo- to firma godna zaufania. Polecam zarówno sprzęt ( kupiliśmy odkurzacz przemysłowy Kanwod 1620S i szlifierkę oscylacyjną do gipsu Kanwod DS7101) i polecam super sprawny serwis i doskonałą komunikację z firmą i serwisem.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Kt-24 Sp. z o.o.? 9 marca na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Logistyki. Ktoś z Was aplikował?

Zawiedziony
Klient

Nie można doczekać się odpowiedzi co z wysyłką.Dzwonię i ciągle mnie do kogoś innego kierują. Zero wiadomości o które pytam.Brak poszanowania klienta...

@Zawiedziony

Dzień dobry,poproszę o podanie dnia i godziny kiedy ta sytuacja miała miejsce.Wyjaśnimy tą sprawę.Pozdrawiam!

Nikita
Kandydat

Czy przyjmujecie kobiety do pracy na magazynie?

Anna
@Nikita

Dzień dobry, w naszej branży, produkty pakowane na magazynie (mimo, że pracujemy z wózkami widłowymi) a dokładnie gabaryt tych produktów nie pozwala nam zatrudniać kobiet. Przestrzegamy przepisów BHP.

WIESIEK
Klient

FIRMA BARDZO NIERZETELNA PRZYJMUJE ZAMÓWIENIA Z OKRESEM REALIZACJI 3 M-CE, A GDY CENA TOWARU WZRASTA INFORMUJE ŻE NIE JEST W STANIE WYKONAĆ ZAMÓWIENIA I ODMAWIA WYDANIA TOWARU

@WIESIEK

Szanowni Państwo, w świetle dynamicznych i niekorzystnych dla handlu zmian rynkowych mających miejsce w ujęciu globalnym od problemów z dostawami po zwyżkę cen detalicznych staramy się jako firma KT-24 zdecydowanie im przeciwdziałać stawiając dobro klienta na pierwszym miejscu. Zawsze szukamy alternatywnych rozwiązań gdyż satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Nasz zespół sprzedażowy z pewnością przedstawił alternatywne rozwiązania problemu związanego z realizacją zamówienia i podał transparentne powody takiego stanu rzeczy, które nie były zależne od firmy KT-24.

@jasiu
@Kt-24 Sp. z o.o.

Nie zgadzam sie z odpowiedzia pracodawcy. Jezeli kupuje towar na allegro to obowiazuje nas obu umowa. Nie mozna sie tak tlumaczyc , ze to i tamto. Jezeli kupilem za kwote X to za te kwote macie ten towar dostarczyc. Co to znaczy sytuacja globalna ? Takie rzeczy nalezy niezwlocznie zglaszac do allegro i nie kupowac u takich sprzedajacych. Panie Pracodawco, gdyby Klient mial zaproponowane alternatywne rozwiazanie , to z pewnoscia nie napisal by takiej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Kt-24 Sp. z o.o. - Psarskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kt-24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kt-24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kt-24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 21 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kt-24 Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii