Opinie o Kt-24 Sp. z o.o. w Psarskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kt-24 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kt-24 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kt-24 Sp. z o.o. w Psarskie

Edek

Dziękuję za naprawę urządzenia rozruchowego

Jak wygląda ścieżka kariery w Kt-24 Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Witam firma KT-24 to miejsce, w którym każdy pracownik już od samego początku ma możliwość rozwijania posiadanych kompetencji. Dużą wagę przykładamy do kwestii szkoleń pracowników, które mają na celu przeniesienie zdobytej wiedzy od razu w praktyczne działania. Bardzo zależy nam na rozwoju naszych pracowników. Wspólnie określamy cele krótko i długoterminowe oraz otwarcie rozmawiamy o możliwościach awansu na danym stanowisku pracy. Rozwój pracownika i jego satysfakcja są dla nas najważniejsze.

XDXDXDXD

Mega pozytywne zaskoczenie. Rozmowa o pracę była tak lajtowa, że pracuje już prawie pół roku i nie żałuję. Nie zamieniłbym już tej pracy na inną. Prezes spoko gość, super atmosfera. Polecam

Mimo że minęło trochę czasu od rozmowy kwalifikacyjnej, na której byłem to właśnie teraz opiszę kilka spostrzeżeń na temat firmy. Praca typowo dla osób, które chcą się rozwijać zawodowo, jak wspomniano kilka komentarzy poniżej nikt tam nie potrzebuje osób, które chcą tylko odbębnić etat, miałem kontakt z kilkoma osobami i co niektórzy nawet za bardzo się zaangażowali. Jeśli chodzi o temat finansów to w moim przypadku nie doszliśmy do konsensusu, lokalizacja robi swoje, w Śremie nikt nie zatrudnia pracowników za duże pieniądze rzecz jasna na początku, dlatego też nie nawiązałem współpracy z pracodawcą. Tak jak pisałem wymagane jest duże zaangażowanie, a ja nie byłem w stanie angażować się poniżej kwoty X. Co do Zbigniewa piszę po imieniu ponieważ po rozmowie jesteśmy na ty, muszę przyznać mega gość nawet nie zdaje sobie sprawy jak wiele się od niego nauczyłem podczas rozmowy kwalifikacyjnej, najlepiej wykorzystane 60 min na naukę w moim życiu.

@Adam

Dziękuje za dobra opinie :) Być może następnym razem dojdziemy do porozumienia. Z zasady lubimy otaczać się rozsądnymi ludźmi, wiec proszę pamiętać o naszej firmie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kt-24 Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik stróż parking? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Piotr W.

Witam serdecznie. Mam pytanko bo jestem laikiem w tych sprawach. Mam słabe ciśnienie w kranie i nie mogę podlewać ogródka czy mogę do niego podłączyć waszą pompę Numer oferty: 10510910871 firmy Stanley jeżeli nie to bym prosił o info jaką pompę mógłbym u was zakupić. Dziękuję i pozdrawiam Piotr Witkowski.

@Piotr W.

Zapraszam do składania takich zapytań w dziale handlowym kt-24@kt-24.eu

Przedstawiciel Handlowy

Witam zauważyłem rekrutacje tej firmy Czy jest ktoś w stanie powiedzieć ile pracownik jest w stanie zarobić na okresie próbnym jaki system pracy Dobra atmosfera/Pozytywni ludzie? Jakim samochód/czy jest do użytku prywatnego?

@Przedstawiciel Handlowy

Panie Kandydacie, :) Wynagrodzenie jest uzależnione od posiadanych kompetencji i wyników swojej pracy, nigdy od stażu, lub tak zwanego lubię/nie lubię. :) Oferujemy na tym stanowisku podstawę + prowizję od osiąganych wyników. Samochód służbowy oczywiście jest, i nikt nie ma problemu żeby pojechał Pan nim do przedszkola czy sklepu, jeśli jednak planujemy wakacje to tankujemy za swoje. Ta polityka się również rozluźnia w przypadku, gdzie pracownik staje się rentowny, z uwagi że zależy nam aby ludzie, którzy wnoszą nam coś dobrego do firmy, nie musieli szukać pracy z powodów ekonomicznych. Zależy nam na ludziach, którzy szukają fajniej pracy w której mogą się realizować, nie szukamy osób, które szukają "etatu" i zapłaconego zusu, bo tacy ludzie zazwyczaj się męczą, i co 30min patrzą na zegarek kiedy koniec. Zapraszamy do składania aplikacji :) Pozdrawiam Właściciel :)

Worker

Nie wiem w jakim dziale pracowałeś, ale jak domniemam na magazynie, bo tam faktycznie kamery są standardem. Nikt z moich kolegów nie narzeka na wynagrodzenia i premie, trzeba jednak przejść okres próbny ale to raczej normalne w każdej firmie.

Pan Zbyszek

Witam, systemy premiowe mamy, ale po okresie próbnym. O ile dobrze kojarzę, zrezygnowałeś z pracy po kilku dniach. Kamery owszem mamy, ale gównie na magazynie co wpływa na bezpieczeństwo przede wszystkich pracowników, mam tu na myśli np. zarzut klienta, że ktoś czegoś nie spakował. Nie mamy w ostatnim czasie rotacji na stanowiskach, a ciągłe rekrutacja wynika z rozwoju naszej firmy rok rocznie 30-35%. Na ten moment dziękuję Ci za współpracę, i mam nadzieję, że znajdziesz firmę, w której będziesz się mógł realizować.

Pan Zbyszek

Dzień dobry, Mogę zapytać na jakie stanowisko Pan aplikował i kto z imienia prowadził rekrutację? Co do usuwania opinii, to się nie zgodzę, ponieważ staram się na bieżąco do nich odnosić, bo najczęściej osoby, które zatrudniamy mają o nas dobrą opinię, natomiast osoby z którymi nie podejmujemy współpracy, okazują swoją frustrację w takich miejscach jak te. Mam nadzieję, że znalazł Pan wymarzoną prace i więcej nie będzie Pan musiał szukać / pisać podobnych opinii. Pozdrawiam Właściciel

Czy w Kt-24 Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pan Zbyszek :)

Dziękuję za to pytanie. Z uwagi, że jesteśmy firmą rodzinną proces decyzyjny jest dość szybki, czasem jednak decyzje są dość złożone dlatego nie da się tego zrobić w jeden dzień. :)

Pifi

Po kilku miesiącach mogę z ręką na sercu powiedzieć że praca jest świetna. Spore wrażenie robią szkolenia początkowe - nigdy nie spotkałem się z przygotowaniem przyszłych pracowników na takim poziomie. Zgrana, pomocna ekipa, pełne wsparcie współpracowników oraz szefostwa, duże możliwości rozwoju i samorealizacji. Pierwszy raz chodzę do pracy bo chcę a nie bo muszę. Polecam

B.

Po kilku miesiącach pracy mogę jasno stwierdzić - KT-24 to świetne miejsce do pracy i rozwoju :) Pomimo dość sporych rozmiarów struktury nie czuć klimatu korpo. Jest za to jasna ścieżka rozwoju z przemyślanym procesem szkoleniowym, wprowadzającym krok po kroku we firmę ofertę i zadania stanowiskowe. Kolejny pozytyw to wsparcie - menedżerowie produktów oraz dyrektorzy sprzedaży naprawdę pomagają, nie ma tzw. spowiedzi na dywaniku (miałem takie co tydzień w poprzedniej firmie na stanowisku handlowca). W moim przypadku w trakcie próbnego nie udało się osiągnąć efektów WOW, a mimo to przedłużyli umowę za wkład pracy i potencjał. Uff :) Firma dla tych, co chcą pracować - na pewno nie leniuchów liczących na samozarabiającą się kasę!

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Kt-24 Sp. z o.o.?

TomasZ

Nie wiem w jakim dziale pracowałeś, ale nie mogę zgodzić się z Twoją opinią - nawet osoby na niskich stanowiskach jeśli mają fajne pomysły mogą iść z nimi "wyżej", a firma naprawdę słucha każdego. Na pewno duży wpływ na sporą część podejmowanych w firmie decyzji mają właśnie menedżerowie, więc komentarz @mitoman oderwany od rzeczywistości. W kwestii zarządzania podoba mi się też to, że z jednej strony pracownik ma wyznaczone cele, z drugiej dostaje też samodzielność w ich realizacji oraz wsparcie, by je osiągać. Dla mnie to mega duży plus, szczególnie przy rozwoju

Ciekawski

Czy pracujący na stanowisku "handlowiec e-commerce Sprzedaż i Obsługa Klienta" wychodzą z pracy zawsze po 8 godzinach? I czy jest możliwa praca częściowo zdalna? Dziękuję.

@Ciekawski

Witaj, preferujemy raczej pracę w naszych biurach w Plewiskach oraz Śremie. Pracę zdalną z uwagi na COVID praktykujemy ,ale dbamy atmosferę i rzadko kto chce pracować z domu.

As

Na jakie zarobki można liczyć pracując na magazynie czy logistyce?

@As

Witaj, z premią 3-4k netto, oczywiście na UP.

bartek

Konkretna firma, współpraca z ludzmi bardzo fajna

Mirek W.

Solidny pracodawca

Pracuś

Pracowało się, oj pracowało. Mile wspominam te 2 lata z tą firmą. Godne zarobki, ale trzeba było pracować ciężko na to. Pozdrawiam Właścicieli

Archie

Jak się pracuje w nowym biurze przy Poznaniu? Konkretnie jaka atmosfera i jaki stosunek do nowych pracowników, bo zarobki to wiem jakich się spodziewać. Szukam firmy w której na pytanie odnośnie produktu jako nowy pracownik nie będzie kwitowane przewracaniem oczu albo olewką - bo mam pełno pracy lub teraz przeglądam FB w telefonie i mi przeszkadzasz.

Właściciel
@Archie

Biuro w Poznaniu rusza za tydzień. Gwarantuje, ze nie ma sytuacji o których Pan wspomniał. Dajemy ale tez wymagamy od swoich ludzi. Najlepszego w Nowym Roku :)

Całkiem spoko praca. Jak pociecha pójdzie do przedszkola to chętnie wróce

Kamil

Jestem po pierwszej rozmowie. Zrobili na mnie wrażenie, mam nadzieję, że zaproszą mnie na kolejny etap

Karol

Firma całkiem spoko, zarobki uwzględniając obowiązki też ok

Zostaw merytoryczną opinię o Kt-24 Sp. z o.o. - Psarskie

• Jak się pracuje w Kt-24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kt-24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kt-24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 21 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kt-24 Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 12 ocen.

Kt-24 Sp. z o.o.