Opinie o Tegometall w Pniewy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tegometall. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tegometall o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tegometall w Pniewy

@Pracodawca Nowy wpis

Chciałbym serdecznie odradzam pracy w tej firmie ,duży wyzysk na pracownikach zła atmosfera ,niskie zarobki , Miłe początki to tylko kłamstwo.

@@Pracodawca

Może Pan wprost napisać jakie są zarobki, że uznane zostały za niskie? Nie mogę tej informacji wydobyć z sieci a ciekaw jestem co tu się zmieniło na przełomie roku

@777 Nowy wpis

Samo wysłanie CV nie gwarantuje zaproszenia na rozmowę i zatrudnienie. Może warto zadzwonić, ale mają komplet...

Alutka Nowy wpis

A jakie maja wymogi w ofercie, bo jej nie widziałem akurat? patrzyłem kiedyś za działem handlowym, ale wtedy akurat nie szukali gdy potrzebowałem pracy. ciekawe czy sporo straciłem?

Cześć, od tygodnia jakoś szukają Galwanizera, nie ma podanych zarobków, wiec to dla mnie pierwsza istotna kwestia. Ile wynosi teraz podstawa i czy przewidywana jest podwyżka od stycznia? Dodatkowo możecie tez omówić premie wynikowe z opisu? stanem maszyn także jestem zainteresowany, wszystko sprawnie chodzi?

Czy firma Tegometall kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tegometall? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Proton

Zakład pracy, w którym pracuję, niestety nie spełnił moich oczekiwań. Brak możliwości rozwoju zawodowego, niewystarczające wynagrodzenie oraz brak zapewnienia podstawowych potrzeb pracowniczych sprawiły, że doświadczenie to było niezadowalające. Dodatkowo, na danym stanowisku w firmie występowały istotne nierówności płacowe, co tworzyło atmosferę nieuczciwości. Warto wspomnieć, mimo obietnic awansów, wszystkie propozycje rozwoju zawodowego kończyły się jedynie na pustych słowach bez konkretnych działań ze strony przełożonych/zarządu. Z pozytywów, dobra atmosfera i zgranie z pracownikami szeregowymi, możliwość płatnych nadgodzin, bonusy świąteczne .

Aleksandra

Jeszcze w kwietniu były rekrutacje na kilka stanowisk? Opisze ktoś przy tym w jaki sposób poukładany jest proces samej rekrutacji? Z jakich elementów się składa i czego po nim można się w zasadzie spodziewać? Widziałam też poprzednie zapytanie o przerwę urlopową, zazwyczaj to w jakich okresach się zdarzała? Nie jest regularna? Od czego zależy?

@Aleksandra

Rekrutacja zależy od stanowiska. Nie ma przerwy urlopowej. Każdy bierze swój urlop w zaplanowanym terminie.

@777

No ja widzę, że wy teraz brygadzisty szukacie do siebie. Po pierwsze to czy najpierw była próba względem naborów wewnętrznych czy od razu z zewnątrz szukacie? No i w tym przypadku jak ten proces jest poukładany, generalnie to jest spora selekcja?

Ramona

Witam, czy nadal jest potrzebny ktoś do działu zakupów? Albo sprzedaży? Ofert nie ma ale słyszałam ze było zapotrzebowanie. Jaka jest atmosfera pracy w biurze?

@Ramona

W tej chwili nikogo nie potrzebują, ale warto śledzić ogłoszenia na Wirtualnych Pniewach.

Magdalena
@7777

A orientujesz się może, czy często wrzucają tam aktualne oferty? Czy zespół pracowników jednak jest stały, i mało kiedy zwalnia się wakat? Jak tam ogólnie ci się pracuje, polecasz aplikować do firmy?

@7777

Zastanawia mnie to, że pytanie o wakat zostało przemilczane, a raczej fakt czy stabilnie się pracuje czy też nie. A co z poszerzaniem zespołu? Kiedy w ostatnim czasie utworzyli jakieś stanowisko pracy i jakie ono było?

@Ewelina

Z tego, co widziałem na kilka stanowisk rekrutują w tej chwili

żaba

Kiedy firmie jest przerwa urlopowa 2023?

Jaca Praca

Szukasz pracy jako pracownik szeregowy ? Więc chciałbym Ci serdecznie odmówić pracę w Tego z powodu stosunkowo najniższych zarobków w okolicy, braku możliwości rozwoju, brak docenienie ze strony dyrekcji oraz kierownictwa . Zapewne jeżeli zachęci Cię ładne ogłoszenie o pracę z pięknymi frazesami typu : “Dobra atmosfera„ “Możliwością podwyżek„(jedyne sensowne podwyżki to podwyżki norm przetwórstwa detalu, chyba że satysfakcjonuje Cię podwyżka w wysokości 0.60 zł do godziny ... oczywiście BRUTTO ????????”) To miej na uwadze że to tylko puste słowa . Podsumowując jeżeli już szukasz pracy to każda inna opcja będzie lepsza. Jest to moja subiektywna opinia może już w tej chwili byłego pracownika .

@Jaca Praca

Czyli pojawiło się więcej ogłoszeń? wcześniej pisali że był jakiś niedobór. tutaj generalnie występuje jakaś sezonowość jeśli o nabory chodzi? Co do tej podwyżki którą obecnie przytaczasz... jak często ją przyznają, za jakieś konkretne wyniki?

Pracownik777
@Ewelina

Wszystko zależy ile mają zamówień, obecnie ich przybywa, dlatego poszukują osób na niektórych wydziałach

@Pracownik777

Pracownicy wpływu na zamówienia raczej nie mają? jest tu jednak jakiś prognosta, który wyliczy co i jak? jaka bywa odnośnie tego sezonowość. można przewidzieć ile mniej więcej w którym miesiącu się trafi? czego przyczyną jest obecny wzrost zamówień?

Jak wygląda ścieżka awansu w Tegometall?

X

To zależy z kim się przyjaźnisz ????

Operator 067/456

Ścieżka awansu jest prosta, wystarczy być krewnym dyrektora/kogoś z zarządu i można się cieszyć podwyższonym wynagrodzeniem bądź lepszymi warunkami . Pozdrawiam

maybach

dokladnie tak

XXX
@Operator 067/456

Kto Wam takich głupot nagadał, że należy kogoś znać aby mieć awans itp.

Rafał
@XXX

A tak nie jest? Wiadomo że awans powinien zależeć od kwalifikacji i doświdaczenia a nie szerokich pleców. Ty dostałeś lepsze stanowisko tylko dzięki swojej wiedzy, bo ciekawy jestem czy osoby bez znajomości też mogą zrobić tu karierę?

Agnieszka
@maybach

samemu nie da się jakoś dojść do tego aby otrzymać podwyższone wynagrodzenie ?

xxx

@xxx

14? To jakaś stawka czy co miałeś przez to na myśli?

Bezstronny

Chciałbym poruszyć wątek toksycznej atmosfery która występuje na jednym z działów w firmie. Pozytywna atmosfera została zabita przez nieumiejętność pracy w zespole egoizm oraz zarozumialstwo . Będąc nowym/młodym pracownikiem notorycznie będziesz miał podcinane skrzydła przez stare wygi którym wydaje się że wszystko wiedzą i robią lepiej, niezdrowa rywalizację patrzenie tylko na swoje osobiste wyniki przekładając je ponad dobro ogółu, przeszkadzanie w osiąganiu celów/sukcesów, plotki pomówienia oraz antagonizowanie twojej osoby doprowadzając do izolacji w naszyej małej pracowniczej społeczności. Chciałbym niestety z przykrością dodać iż często takimi toksycznymi osobami okazują się osoby które mają już dłuższy starzy pracy, osoby które zawsze podważają wasze kompetencje, osoby które w większości przypadków przez swój starz pracy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje zachowanie bądź czyny .

@Bezstronny

Może warto byłoby to gdzieś zgłosić?

@777

Pewnie, że tak. Chociaż widzę, że on się deklaruje jako "bezstronny", to nie wiadomo czy się na to jak już zdobędzie

@Ewelina

@Bezstronny Zgłosiłeś problem i coś z tym zrobili?

Agnieszka
@Bezstronny

O jaki dział tutaj chodzi?

Ciekawski

Czy szefostwo w ramach zająca planuje jakieś benefity?

Zbigniew
@Ciekawski

Czy brak odpowiedzi również jest odpowiedzią? Niewielu tu ostatnio wpisów. Wspomniano jednak o wstrzymaniu premii, podobno ze względu na lepkie ręce pracownika. Jasna sprawa, że kradzież jest naganna, ale w takim razie stosowana jest odpowiedzialność zbiorowa?

@Zbigniew

Premia nie została wstrzymana, a informacje tutaj podawane były niesprawdzone. Kwestia awansu, jak w każdej firmie produkcyjnej jest ograniczona liczba kierowników, a co do rozwoju może warto zaproponować jakieś szkolenie?

Iza

To może pracodawcy podsuń pomysł ze szkoleniami a nie nam? :D

Niedługo były pracownik

Kolejna redukcja wynagrodzenie w formie wstrzymania premi ... Premie przyznana w grudniu w lutym już wstrzymują ... Ładne dziecię kosztów na pracownikach szeregowych znów. Szukania oszczędność polecał bym jednak najpierw szukać w administracji . Brak rozwoju oraz w MOJEJ OPINII brak jakich kolejek perspektyw długo oraz krótko terminowych na rozwój . Pozdrawiam pracownik z 10 letnim stażem .

Mm
@Niedługo były pracownik

Premia miała być wstrzymana ze względu na złodziejstwo pracowniku szeregowy. Któryś z twoich kolegów ma lepkie rece i niestety biuro tez miałoby wstrzymaną premie. Widzisz tylko część o to bardzo małą dot. Twojej osoby. Co do rozwoju to sami tego nie chcecie, a możliwości jest sporo.... pozdrawiam

Ciekawa

Hej jak wyglada w TEGO praca dla kobiet?

Siwy
@Ciekawa

Witam. Nie polecam pracy w TegoMetall . Karol Gallva ..

@Ciekawa

Jeżeli szuka Pani pracy za ok.2100-2200 zł, brakiem organizacji, niekompetentnym kierownictwem, toksycznymi ludzi to polecam. Pozdrawiam

KT

Ja pracuje już parę lat i nie narzekam. Warunki pracy OK, a wynagrodzenie porównywalne z pniewskimi realiami.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Tegometall?

Dobra atmosfera = wieksze checi, u mnie sa wieksze :-)

Kopernik

Ostanio nawet dodatkową preie dali, widac ze zaczeli sie starać

Operator 067/457

co do płacy to nie nażekam, z nadgodzinami i premią mozna wyciagną 4 tys na reke, a operatorzy maszyn to i nawet wiecej tylko nie ma sciemy, ale jak ktos chce pracowac to spoko. socjal dają na gwiazdke i na wielkanoc,

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Tegometall?

Operator 067/456

Jedyne spotkanie integracyjne następuje w momencie kiedy zarząd oznajmia pracownikom iż nie ma pieniędzy na podwyżki, nie ma pieniędzy na lepszy social, podnoszenie norm pracy. Pozdrawiam

Czy firma Tegometall udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Operator 067/456

Firma nie udziela pożyczek pracowniczych . Dodatkowe wsparcie jakie można otrzymać to bogaty pakiet socjalny (4 kostki mydła, 3 żele do rąk oraz raz na rok ręcznik )

Operator 067/456

Kierownik bądź mistrz produkcji Galvy na pytanie od czego zaczynamy odpowiada 'W (usunięte przez administratora) to mam do środy ma wszystko wyjechać'

Zostaw merytoryczną opinię o Tegometall - Pniewy

• Jak się pracuje w Tegometall?

Zobacz opinie na temat firmy Tegometall tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tegometall?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tegometall