Tegometall

Pniewy

Opinie o Tegometall

Marta

@edf co oznacza można sporo zarobić? Dobrze byłoby jakbyś uzasadnił, bo dla każdego oznacza taka kwestia coś innego. I jakbyś powiedział o jakim stanowisku piszesz w Tegometall bo widzę kilka: Mechanik narzędziowy, Mechanik przemysłowy, Operator maszyn i urządzeń, Elektronik http://www.tegometall.com/de/karriere/#c368

edf

pewnie ze jest opłacalne..widze ze sporo moznza zarobic

Kkkk

Znaczy że jest dobrze

zainteresowany

Podobno w TEGO są całkiem niezłe zarobki. Złoże tam wizytę ale może ktoś z pracowników się wypowie...

apollo

ja tez po kierunku na uniwerku na administracji i zarządzaniu jestem i teraz potrzebuję zatrudnienia, ale nie chcę wpakowac się w jakieś darmowe staże albo praktyki, duża rodzina i alimenty nie pozwalają mi na takie rozrywki. czy w takim razie ze względu na mój tytuł magisterski mogę liczyć na jakieś normalne zatrudnienie w tegometall?

misia

praca w biurze to u Was jakaś jest? Skończyłam administrację i teraz szukam pracy jak głupia, bo wszedzie tylko na bezpłatne staże zapraszaja, a ja staze to trzy zrobiłam jeszcze w czasie trwania studiów, więc ile można.. a szukam serio dobrego pracodawcy, który da mi posade, może nie az tak dobrze płatna, ale jednak!

wenflon

niestety jeżeli ktoś nie był w tej firmie zatrudniony to raczej nie będzie mógł tutaj nijak pomóc, bo we wszelkich innych dostępnych miejscach niewiele można znaleźć informacji na temat pracy w Tegometall. Jeżeli znajdzie się ktoś pracujący tu obecnie to proszę podrzućcie info o warunkach wstepnych na jakie można liczyć

radek

Podpowiedzi bylych lub obecnych pracownikow to dla osoby przed rozmową kwalifikacyjną jedno z podstawowych i najbardziej pomocnych narzędzi... Dlatego napiszcie prosze coś więcej i bardziej szczegółowo jęzeli możecie. Jak jest z tymi zarobkami, na jaką sumę mam się przygotować, aby nie być zniesmaczony??

edm

A na drążarki można się zatrudnić? Albo do kontroli jakości?

???

piniądz - 2013-06-15 12:04:04 ile średnio można zarobić w tego, 2-2,5 tys?Dobre sobie. Chyba na 3 zmiany.

ciacho

Tu nie przychodzi się dla pieniędzy, tu musisz być. Kasa pierwsza liga;0

piniądz

ile średnio można zarobić w tego, 2-2,5 tys?

xxx

no chyba, że wykształcenie za paczkę ślimaków. Nie chcę być złośliwy, ale kiedyś mi powiedziała, że nie widać efektów mojej pracy i zgadnijcie co? Po trzech miesiącach Zarząd stwierdził, że to jej efektów nie widać no i cóż . . .

łysy

za co bloni poleciała to nie mam baldego pojęcia-ale to s to kto-tyż ta z biura-kto robi gnój w szamotulach -o co chodzi?

x

dobre, kto CI takich głupot nagadał, ze firma jest w upadłosci?

ZZZ

Czy to prawda, ze ta firma jest w upadlosci? Tam nikt nie pracuje, kierownictwo sie pozwalnialo. Co sie tam dzieje?

x

Szanowna justi72 jak było by tak źle to do opisania wszystkich firm w których jest tak źle nie starczyłoby papieru na świecie.

justi72

Ciekawa jestem dlaczego tam nie było jeszcze kontroli Państwowej inspekcji pracy i dlaczego firma nie została opisana w jakiejś gazecie skoro jest tak zle?

yyy

i kolejna?!

A przepraszam kto?

tego

dlaczego tak ludzie się zwalniają hmmmm kolejna osoba

X

a kto Cię tak traktował w Tego? jeżeli się dałeś to ajm sory! więc w swiecie lepiej Cie nie traktują, ale przynajmniej wiesz za ile Cię( usunięte przez administratora )

X

ten "koniec" nie miał nic wspólnego z podwyżkami

X

dobre, jakoś nikt się jescze nie wykończył no chyba, że TY co to napisałeś

tegometall

Anonim - 2012-06-30 19:26:51 Czy w TEGOMETALLU można liczyć na podwyżke? Staram sie o prace tam i nie wiem co robiac.napewno prędzej się wykończysz niż podwyżke dostaniesz

Anonim

X

Bony dali, szacun dla kierownika.

I jak tam w firmie? Dawno wpisow nie bzlo. A macie bonz wtzm roku? Pewnie w koncu wam dali.

ciekawy

I co słychać w TEGOMETALLU? Poprawiło się chyba, skoro od tak dawna nie ma wpisow. Jest już szef na miejscu?

to dlaczego jak jest taki dobry majster jest tak zle?

Zostaw opinię o Tegometall - Pniewy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tegometall