Tegometall Galva Sp. z o.o.

Pniewy

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Tegometall Galva Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tegometall Galva Sp. z o.o.

pracownik

Kochani! Calym sercem zapraszamy chetnych do objecia stanowiska konseratora w naszej firmie. Zarobki nie sa moze najwazniejsze, ale gwarantujemy doskonala atmosfere i pensje dostosowana do nakladu pracy.

Osoba szukająca pracy
@pracownik 04.08.2016 15:00
Kochani! Calym sercem zapraszamy chetnych do objecia stanowiska konseratora w naszej firmie. Zarobki nie sa moze najwazniejsze,...

Szukałam o was informacji w internecie i jako osoba szukająca pracy i niczego się o was nie dowiedziałam, natomiast, nie wiem po ile godzin się tam pracuje, czy są jakieś zmiany a jak tak to ile, w jakie dni tygodniu, i jakie zarobki. Próbowałam do was zadzwonić ale nikt nie odpowiada tylko elektroniczna sekretarka. Byała bym wdzięczna jakbyście doinformowali

admin

Czy warto zaczynać karierę w firmie Tegometall Galva Sp. z o.o.? Skomentuj na naszym forum.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Tegometall Galva Sp. z o.o. - Pniewy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tegometall Galva Sp. z o.o.