DUTCH TRADE Sp. z o.o.

Psarskie

Opinie o DUTCH TRADE Sp. z o.o.

siaki

Na pewno nikt na pełen etat nie zarabia u nich 1300 zł, skoro srednia zarobków sama wynosi ponad 3000 zł no to wydaje mi sie to troche nierealne, a mowa tutaj o średniej oczywiscie dla przeciętnefo stanowiska pracy, wiec nie wiem skąd macie inne informacje.

Zadowolony

Zachwalam sobie ta firmę , a to że tylko 1300 tu się zarabia to brednie , a co do pracy to jest lekka bezstresowa , a relacje z kadrami wzorowe , potrzebujesz jakiś papier dostaniesz , urlop bez problemu . (usunięte przez administratora)

Człowiek

Jest super

pastor

A jak relacje z kadrą wyglądają ??

to napewno tobie niezłycj kitów nawcskali ad1. atmosfera konfidencko-podpier....... ad. zarobki jak szybko szły w góry( jeśli można tak powedzieć) to tak szybko obcinają wiec jak chcesz zarabiac 1300 na reke w tych czasach to zapraszamy

Zostaw opinię o DUTCH TRADE Sp. z o.o. - Psarskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DUTCH TRADE Sp. z o.o.