Leopol Meble Sp. z o.o.

Zbrudzewo

Opinie o Leopol Meble Sp. z o.o.

Brian

Ach te leginsy.. Nic dziwnego że oczu nie można oderwać

Tycjusz
@Brian 09.08.2017, 21:21
Ach te leginsy.. Nic dziwnego że oczu nie można oderwać

Chodził chodził i wychodził

Iza
użytkownik zarejestrowany

@... A pracowałaś tam na jakim stanowisku? Na akord wiadomo inaczej się pracuje , większość woli jednak pracować na godziny lub z podstawą. Wypłaty ucinają wiesz może za co? Wypowiadajcie się na forum , ponieważ każdy kto chce się przyjąć, informacje na tym forum na pewno mu się przydadzą.

...

Kiedyś szłam do biura pytać się i zarobki jak są liczone na akordzie i urlopy i l4 itp to nie umieli mi odpowiedzieć więc tylko trzeba się zastanowić czy tam się przyjmować bo wypłaty ciągle ucinaja nie ważne ile robisz...

;)

Racja! ;)

W imieniu szwaczek

Zarobki spoko??? Chyba na tapicerni szwaczki nie mają nawet najniższej krajowej bo 1900zł brutto tylko urzędasy się dowiedzą a będą mieli syf...i jak tu zapierdalac mając taka wypłatę normalnie się nie chce...wyzysk jak nie wiem oczywiście mówię tu o nowo przyjętych...trzeba szukać coś innego tylko atmosfera jest fajna tego mi będzie żal...

Mentor
@W imieniu szwaczek 05.04.2017, 11:35

A nam ciebie nie będzie żal a jak chcesz więcej zarobić to idź pracować do biedraki

Mieszko Wrażliwy

Jaka jest stawka początkowa? Ile zmian? Weekendy pracujące? Proszę o rzetelną odpowiedź.

Shootwoman

wszystkim się w d..przewraca, zarobki są spoko-wszędzie trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w każdej firmie aby zarobić więc te lamenty są dziecinne, ale wszystkim wiecznie mało, mało, mało..pracownicy mają dużo swobody, co jest naprawdę plusem, bo nikt nad tobą nie stoi-też źle..najlepiej leżeć i brać pieniądze. Proponuję zmienić firmę, nikt nikogo na siłę nie trzyma to po co tu siedzicie skoro tak bardzo źle?

Nowy

Kto to muffin

Stary

No wlaśnie jak im ze sobą dobrze to co cie to

mysz

a co to za pani z waty co o niej glosno,bo z tego co wiem to ona chyba ma meza itp....

Myszkieter
@mysz 23.10.2016, 14:46

jak im dobrze razem to co to cie obchodzi ?A Ze mąż to chyba jej sprawa nie

GNOM

To niech iskrzy poza pracą bo przychodząc rano do firmy trzeba być produktywnym i pracować . A nie spędzać większość czasu na flirtowaniu

ja

A dlaczego szukają głównej księgowej? co się podziało z poprzednią? w takich firmach z reguły nie wymienia się księgowości.

Hapacz

No cóż teraz z kimś innym Love pani z waty.. hehhh bolas nie jest niezastapiony

Hapacz

No cóż teraz z kimś innym Love pani z waty.. hehhh bolas nie jest niezastapiony

Smark

A niech sobie do niej chodzi.. A co jak go "lubi.. " nikt już przecież jej nie pilnuje bolasa dawno już zapomniała

Smark

A niech sobie do niej chodzi.. Pani z waty tylko czeka. A co jak lubi.. nikt już przecież jej nie pilnuje bolasa dawno już zapomniała

lora

Stiv
@lora 06.07.2016, 19:34

Co was to obchodzi.. jak między nimi iskrzy to ich sprawa

Stiv
@lora 06.07.2016, 19:34

Co was to obchodzi.. jak między nimi iskrzy to ich sprawa

Škoda..

Jak wam nie gra to sie pozwalniajcue firma jak firma bez superlatyw.. albo robisz jak wół albo siedzisz cicho jak mysz i donosisz komu trzeba. Osobiście odradzam.. jedna gonitwa i układy. Laziki jak lazili tak lażą. Oficjalnie grupa nieskazitelnych osobowości.. hehehe Qń by się uśmioł

Škoda..

Tapicer3

No właśnie katalogi i allegro możesz obejrzeć w domu. Ludzie Hapia jak woly Ale nie smietanka. Ciekawe kiedy tam ludzi wymienia może najwyższa pora na to ?

Szwaczka

A może by koleżanki z akwarium podzieliły się katalogami z avonu i dobrym humorkiem A nie chowają pod biurkiem i udajom ze coś robiom?

tapicer 1

Witam. Mam pytanko: Jak wygląda praca w tej firmie? Jest to praca na 3 zmiany? W jakich godzinach tam się pracuje?

Lider

Ta.. liderem.. nie ma to jak samemu sobie słodzić :)

tapicer

LAMA DO DYMISJI!

tapicer2
@tapicer 27.03.2016, 11:56
LAMA DO DYMISJI!

A co sam ma się podać ?? Rękoma i nogami się będzie trzymał, w końcu taką kasę za nic nierobienie , po ciemku o świeczce szukać :)

kicaj

a będą jakieś PLN na zajączka mogło by coś być

Lisiecki

a kiedy zwolnią antka i skończy sie syf w tej firmie

hai

na technicznym nie ma brunetki, no chyba że biega ci o pawełka :)

B

Pozdrowienia dla pięknej brunetki z technicznego :)

lola

Raz pracy nie ma raz jest .okreslcie sie

lama

Nie obrażaj kosmitów

gosia

LAMA to kosmita

Josef

te babki z akwarium to serio mają luz co chwila kawa to zupka to papierosek co chwila cos. tak i ten avon i internet.. smiechy chichy zyc nie umierać

Szwaczka

A ja proponuję paniom z akwarium wziąść się do pracy a nie za katalogi z avonu i wypatrywanie przez okienko i obrabianie ludziom du.. no ale są tutaj ludzie pracujacy i ludzie nietykalni prawda panie kierowniku?

lekarz

niestety to nie brednie ale prawda hehe takie rzeczy się szybko rozchodzą :-)

do kolo

hej kolo tą spirale to ma ta kamila co wszyscy z niej mają pompe hehehe,ciekawe dlaczego....

kolo

hej a spirale to która ma na tej krojowni?heheh

Wielki brat widzi wszystko

Przy tych twoich bajeczkach.. Romeo, to nawet Andersen wymięka. Dobrze się bawiłeś ostatnio?

Łysomi

Wielki brat patrzy i przysyła życzenia dla dobrego wujka i mamusi.

olas

dajcie tu nmr telefonu do księgowej opowiem jej co sie tam wyrabia prawda babolku

rudy

No właśnie nie byle kto się nadaje bo nie każdy poniży się do takiego stopnia żeby wejść komuś w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i podpie.... innych ludzi!!!Co takiego potrafią np brygadziści lepiej od innych pracowników???Czym się tak niby wykazują???Np na krojowni jedni muszą kroić wszystko i jeszcze zabiera się im metry bo pani KAMILA PRZYBYLSKA tak sobie właśnie życzy,a swojej koleżaneczce MARTYNIE BOBKIEWICZ daje skrojone metry,żeby odbijała sobie w swój akord!!!!!!!!!!!!i to jest uczciwe???jedni muszą pracować na innych,a inni nie muszą nic robić żeby zarobić!!!i to nie mało!!!!a pan kierownik w tej sprawie nie kiwnął nawet palcem!!!no bo przecież kamilka jest nietykalna!!! i to jest właściwa postawa????pracownika ma się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jedni uczciwie pracują,a ich pieniądze dostaje ktoś inny!!!!to jest normalne?????tak powinien postępować przełożony???Faktycznie nie każdy się nadaje do tego żeby awansować bo nie każdy jest tak fałszywy!!!

Marek

Właśnie byle kto się nie nadaje

A

Chyba uczyc się zeby pracowac gdzies indziej!!!! gdzies gdzie sie to docenia. Bo wiedza i doświadczenie z tego co slysze nie maja tu za bardzo znaczenia. a jakie wyksztalcenie maja kierownicy? Brygadzisci? Co trzeba zrobic by awansować na Łazika? Czy jest jakaś przejrzysta sciezka kariery? Jasne wytyczne?

Marek

Trzeba było się uczyć haha

rudy

pare komplecików na lewo i pare w celach pseudo charytatywnych i kasa jest!!!! i przy okazji mieszkanie umeblowane za freee!!!!!! i to nie jedno!!!!!!!!!

kolo

a jak chcesz leopoplu wyciągnąc wiecej to zapytaj antka jak sie to robi i jego ziomali od juchty

do Włador

w leopoplu wyciągniesz ale kopyta

Policza ci jak 11 listopada

Inspekcja pracy 2

Byle jeszcze to policzyli

mielony

Leopol robi nadgodziny od niedawna a Oflor juz przeszło rok

kwas anty

A napisz ile godzin robi się w leopolu

Zostaw opinię o Leopol Meble Sp. z o.o. - Zbrudzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leopol Meble Sp. z o.o.