Opinie o Leopol Meble Sp. z o.o. w Zbrudzewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leopol Meble Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Leopol Meble Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leopol Meble Sp. z o.o. w Zbrudzewo

Ress

Dla czego pracownik ma odrabiać brak prądu zrozumcie w końcu ze nie jesteśmy robotami. Po za pracą mamy jeszcze życie prywatne. Którego dzięki wam mamy coraz mniej.

ads
@Ress

ciesz się że jeszcze nie wpadli na pomysł odrabiania 1 albo 11 listopada na przykład.

Hds
@ads

Widać że krótko pracujesz kiedyś juz pracowaliśmy 11 listopada

Janek
@Hds

Ile zarabia stolarz a tapicer? (Do ręki?)

Czy w Leopol Meble Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Janusz

Tak

Maniek

Jak wygląda atmosfera w stolarni? Kierownictwo jest przychylne w okresie przyuczania do pracy? Pozdrawiam

ALA

Widzę, że od długiego czasu rekrutują na szwalnię. Czy to brak chętnych ludzi do pracy jest tego powodem czy taki nawał pracy? Jak wygląda praca tam?

@ALA

Podobno jest dużo pracy, zamówień nabrane od (usunięte przez administratora) Na ilość pracowników jaka jest to zdecydowanie za dużo czego przykładem są nadgodziny na dodatek obowiazkowe. Troche ludzi się pozwalniało(również z innych działów) ale tez potrzebują ludzi zeby móc wybudować nową hale.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Leopol Meble Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Robić trzeba

Jakie są godziny pracy? Różnią się w zależności od działu?

Ok
@Robić trzeba

Od 6 do 14 i od 14 do 22-24 , każdy dział tak samo

Heh

Obiecana podwyżka rozumiem tyle co inflacja czyli 5,5% ?

Pln
@Heh

I co zadowolony z podwyżki

Mateusz

Nie polecam tego zakładu (usunięte przez administratora) i wprowadzają w błąd pracowników dodają nadgodziny przymusowe plus oddzielają tapicera od montera żeby na akord mniej zarabiali śmieszna firma (usunięte przez administratora) zresztą widać to po tym ilu ludzi się z stamtąd zwalnia w ostatnim czasie jeszcze raz nie polecam i radzę się 3 razy zastanowić zanim się tam złoży cv

@Mateusz

Trzeba bylo czytać wcześniejsze komentarze a nie teraz wypisywać swoje żale.

Czy firma Leopol Meble Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jakie masz na myśli szkolenia?

Bhp

Pracuje chyba w tej firmie od początku. I nigdy nie byłam na żadnym szkoleniu oprucz obowiązkowego BHP. Wiec nie wiem o jakie szkolenia pytasz.

M

Witam, do kiedy trwa obecna rekrutacja? Czy osoby, które przesłały w ubiegłym tygodniu mogą liczyć na odpowiedź jeszcze przed okresem urlopowym? Dziękuję.

nie polecam
@M

Zastanów się dwa razy czy chcesz tu przychodzić

Pln
@nie polecam

Dokładnie szukaj czegoś innego

Zainteresowana

Witam, Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na szwalni, jakieś premię.

Igła
@Zainteresowana

Wynagrodzenia coraz mniejsze premię przyznawana widzi mi się czasy zoraz mniejsze nie można wyrobić akordu

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Lol

Zdecydowanie NIE

W Leopol Meble Polska efektywność wymuszana jest przez negatywną atmosferę, poniżanie pracownika oraz wprowadzanie zamieszania wśród pracowników.

Szarik

Witam, na czym dokładnie polega praca na magazynie? Jaka mniej więcej stawka na początek?

Wózek
@Szarik

Jaki magazyn masz na myśli?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Leopol Meble Sp. z o.o.?

XYZ

Atmosfera bardzo dobra, chyba że ktoś nie proszony co dostał koszule z darów dla powodzian zaczyna się udzielać.

Były pracownik tapicernia

Witam wszystkich Byłem widziałem, mogę napisać.,wszystko opisać to dnia mało ale co najbardziej utkwiło mi w pamięci,to brak odpowiedniej kadry kierowniczej i szkoleniowej poza jednym tzw nauczcielem który potrafi że stoickim spokojem wytłumaczyć wszystko., drugi to wielki figo fago . Praca w trójkach tzw bamndach. Cała trójka jest odpowiedzialna za produkt końcowy.i tak ciągła rotacja na bandach i dlatego brak możliwości zgrania się, podczas nauki jak nie masz tam znajomych dostajesz trudniejsze modele bardziej czasochłonne i mniej punktowane niż znajomki. Przynoszone są na stół cały czas do rozbiórki i poprawki od tych co pracowali już na akord co skutkowało mniejszym wyrobieniem własnej normy. Jeżeli trójka już się zgrała i szło lepiej to gotowe elementy były wbijane w system innym by podwyższyć normę co w rezultacie Pani kierownik mówiła że słabo idzie ciekawe czy wiedziała czemu? BHP dopiero przed kontrola BHP zostałs wydana odzież ochronna. Niemiec chodzi kontroluje te wykonane mebelki które są w miarę nie dokładnie robione bo praca na akord , z Niemcem nikt nie zagada bo poza dwoma gośćmi chyba z biura. Ja akurat znam więc też opiszę to na forach niemieckich. Reasumując nie polecam chyba że się ma tam znajomych którzy włażą w tylek kadrze "kierowniczej" jak coś mi się przypomni to napisze tymczasem pozdrawiam i życzę miłego dnia

Widzę że. Wirus zapukał już do naszego zakładu. Załoga się wykrusza. A kierownictwo zamiast dać odpaczac pracownikowi. Dokłada nadgodziny. Jeszcze parę dni i będzie 2 Janikowo.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Leopol Meble Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Olo

Nie jak już to łacina.

Leopol Meble Polska

Dzień dobry, jeśli wymaga tego stanowisko, sprawdzamy poziom znajomości języka obcego. Pozdrawiamy!

Witam, na ile dawaja umowę po okresie próbnym ?

Inna

Od 3 do 33 miesięcy

net

czy dojazd jest zapewniany czy w swoim zakresie . Interesuje mnie na nową halę jak będzie już otwarta .

Jak wyglądają zarobki na start w tej firmie?

kondzik

A znajomy co trochę woził dla Leopolu mówił ze w DE juz wszyscy mowia ze nie bedzie dostaw od nas do konca czerwca. Potem podobno i tak sie z Polski wyniosa. Pracy trzeba sobie szukac

ona
@kondzik

Czy serio myślisz, że jak budują nowy zakład to nie będzie pracy? Nie po to budują, żeby nie było pracy zaraz. Ludzie przestańcie się na jakieś podobno powoływać...

Marco
@ona

Jak budowali zaklad to nie bylo pandemii. Sytuacja sie zmienila. Ja akurat tez slyszalem ze praca zawieszona bedzie do czerwca.

Rob
@kondzik

Ochrona zdjeta z obiektu do konca lipca, wiec to wszystko wyglada jednak na prawdziwe info

No i co
@Rob

No i co. Takie pewne info mieliście i się pomyliliscie.

Zostaw merytoryczną opinię o Leopol Meble Sp. z o.o. - Zbrudzewo

• Jak się pracuje w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leopol Meble Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leopol Meble Sp. z o.o.