Opinie o Instal Complex w Bnin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Instal Complex. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Instal Complex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal Complex w Bnin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Instal Complex?

Anonim20. Nowy wpis

Do Instal Complex w Pyszącej. Pani Kierownik E.C. uważa się za perfekcjonistkę i wszechwiedzącą osobę a prawda jest taka, ze stosuje (usunięte przez administratora) Przydałby jej się kurs jak zarządzać pracownikami ponieważ jej zachowanie jest łagodnie mówiąc niestosowne. Można odnieść wrażenie, ze zmaga się z choroba (usunięte przez administratora).Warunki pracy są tragiczne. Na magazynie jest zimno, brudno i wszędzie są myszy. Wymagania pracodawcy są nieadekwatne do zarobków i warunków jakie oferuje. O urlop trzeba chodzić i się prosić a końcowo i tak go nie otrzymujesz i zmuszony jesteś do wzięcia UŻ. Z czego jesteś oczywiście rozliczony karą. Przyjęło się, ze osoby wracające z urlopu lub chorobowego pracują na zimnym magazynie przez 8 godzin. Woda pitna dostępna jest tylko przy wysokiej temperaturze tylko wtedy jeśli pracownik się o to upomina. Kolejna karygodna rzecz jaka się dzieje w tej firmie to niesprawiedliwe traktowanie pracowników. Jeden może wychodzić na przerwę lub z firmy wcześniej a drugi zostanie rozliczony z tego ze 1 minute szybciej zakończył prace. Nie przestrzegają żadnych zasad BHP, kodeksu Pracy. Trzeba sprawdzać dokładnie kartkę z wypłaty czy nikt Cię nie (usunięte przez administratora) bo takie rzeczy tez się zdarzają. Kolesiostwo góruje na każdym szczeblu. Ubrań firmowych się nie otrzymuje ale upomnienia i komentarze do twoich ubrań są na porządku dziennym, zwłaszcza w okresie letnim. Jest zakaz noszenia bluzek na ramiączkach spodni które odkrywają kolana a nawet jeansów z dziurami. Głównym powodem zakazu noszenia wyżej wymienionych rzeczy jest wymysł Pani kierownik w obawie, ze mąż z którym pracuje lub inni mężczyźni się zgorszą ( zaznaczę tylko ze mężczyźni, oraz dziewczyny w biurze mogą chodzić w spodenkach itp). Panujący chaos oraz brak organizacji pracy powoduje zerowy przepływ informacji. O dniach wolnych wyznaczonych przez pracodawcę dowiadujesz się na ostatnią chwile. Przez co nic nie możesz sobie zaplanować. W Instal dowiedziałam/em się, ze nadgodziny są obowiązkowe a jeśli nie chcesz na nie przychodzić to twoja decyzja jest szeroko komentowana przez kierownictwo. Stosuje sie również zastraszanie Panem X. Zatrudniając sie dostajesz informacje, ze trzeba być odpornym psychicznie bo koleżanki w pracy są różne. Okazuje się, ze to nie na koleżanki trzeba być odpornym a na Panią Kierownik, której wypowiedzi odbiegają daleko od prawdy. Stosuje przemoc psychiczna na każdym pracowniku, wywierając ogromna presję, konsekwentnie upiera sie przy swoich racjach wiedząc, że jest inaczej. Robi z pracownika mówiąc jednym słowem (usunięte przez administratora) Reasumując nie polecam pracy w tej (usunięte przez administratora) firmie. Uciekajcie daleko o Instal Complex w Pyszacej.

Anonimowe Nowy wpis

Instal complex Pysząca Firma to totalne(usunięte przez administratora), zero organizacji oraz problemy z dostaniem urlopu kiedy się potrzebuje, częste pomyłki z wypłatami jak również z urlopami- czasem magicznie znikają dni i okazuje się że ma się mniej dni do wykorzystania niż tak naprawdę powinno się mieć (poprostu zabierają dzień lub kilka dni z urlopu,niewiadomo czy wynika to z pomyłki czy poprostu ze zwykłego (usunięte przez administratora) Często można odnieść wrażenie ,że chcą Cię oszukać na każdym kroku. Warunki są koszmarne na stołówce gdzie pracownicy spędzają przerwę i jedzą są dziury w suficie gdzie chodzą myszy, choć w sumie są one wszędzie .. Nie obowiązuje tam żadne Bhp pracy. Problemy są nie tylko z Panią kierownik gdzie często pracownicy wiedzą więcej niż ona jeśli chodzi np. o nowe wchodzące przepisy , ale również z niektórymi pracownikami , trzeba uważać co przy kim się mówi ponieważ większość osób jest jednym słowem fałszywa i poprostu pokazują swoim zachowaniem że kogoś nie lubią ,zdarza się że lubią robić pod górkę , obgadywanie to też oczywiście częste zjawisko. Kierowniczka i szef często dużo wymagają i pośpieszają ale jak już jest się długi czas wyrobionym i do przodu to nie dostanie się nawet premii chociażby głupich 100 zł (wypłata to oczywiście najniższa krajowa ).

Na jakie wsparcie w Instal Complex mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Instal Complex? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jaki jest wkład kierownictwa Instal Complex w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Sylaaa

Kierownictwo nigdy nawet nie starało się na zbudowanie dobrej atmosfery w tej firmie... Ciągłe pretensje o wszystko i o nic...

Maja

Cześć, można prosić o jakieś aktualne informacje o zarobkach? Zwłaszcza, że nie mogliście się tutaj zgodzić na temat tego, ile wcześniej płacili :D Dzięki i pozdrawiam.

@Maja

Jakie tu mogą być zarobki jak zawsze najniższa krajowa jedna z kierowniczek swojej grupie da od czasu do czasu więcej premii a druga grupa robi za grosze...warunki straszne do Pracy w łazience zimną wodą brak ciepłej ogrzewanie wyłączone robisz na zimnym magazynie i zimnej produkcji... Nikt się nie przejmuje tym... Kierowniczka tylko dba o swój interes...a z ludzi nic sobie nie robi...z urlopami zawszę robi problemy i ciągle jej coś nie pasuje nawet w szczególnych sytuacjach nie chce ich udzielać a przecież to urlop daje firma na wniosek pracownika a nie odwrotnie że firma dysponuje całym urlopem...

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Instal Complex?

Max

Tam masz podstawę i nic więcej na rozmowie kierowniczki obiecują premię dodatki a prawda jest taka że masz tylko podstawę nawet za nadgodziny płacą mniej niż powinni...

Romek atomek

4 tys

Maria
@Romek atomek

Ale te 4 tysiące to netto czy brutto?

@Maria

4 tysiące to chyba na dwa miesiące...

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Instal Complex?

Były

Kiedyś to i po 16 godzin nie było problemem, a teraz sam jestem ciekaw...

Hhj

W tej firmie ciągle zmieniane są etaty na mniejsze a jak nie mogą się wyrobić to wielkie kierowniczki zmuszają do robienia nadgodzin i soboty... A później nie idzie się doliczyć czy masz za to zapłacone.... Nie polecam tam pracować...

Były
@Były

Teraz jak. Chcesz robić dłużej to nie pozwalają a jak jest dużo pracy to musisz zostać czy Ci pasuje czy nie... Nikt się nie przejmuje tym czy Ci pasuje czy nie... Zresztą jak dbają tak mają...

Karol

A ile wynosi dodatkowa premia?

Kamil
@Karol

To wszystko zależy od ,, szanownych,,kierowniczek jak podpadniesz i walczysz o swoje to nie dostaniesz za dużo...

Mads

Nie polecam tej firmy jeden wielki cyrk... Na każdym kroku ludzi (usunięte przez administratora) na rozmowie mówią ile to można zarobić dodatkowa premia a tak naprawdę z premii tylko czekają co mogą odciągnąć za urlop l4 za wszystko odciągają a jak się odezwiesz to Ci powiedzą kierowniczki ze masz się cieszyć że masz pracę... Same nie pamiętają jak się wydzierały o swoje a teraz siedzą cicho bo tak samo (usunięte przez administratora) ludzi pewnie nie za darmo...

Wojna

Pracodawca nie odprowadzał mi pełnych składek. (usunięte przez administratora)

Jakie są mocne strony pracodawcy Instal Complex?

Mojwa

Takie, że dwie księżniczki dyrygują i nie wiedzą w sumie co robią, (usunięte przez administratora) na kółkach, cyrk, odezwiesz się i już problem, brak kompetencji, zwolnili bez sensu świetnego kierownika, pani E panoszy się jak paw i próbuje pokazać, że wie co robi a z tego co słyszałam to robić umie tylko jedno, nowi przyjdą i uciekają przy pierwszej okazji, drugiej Pani A zaraz pewnie nie będzie, czasem pracujesz na słowo i za to słowo musisz zrobić zakupy, fałszywe osoby ogólnie tam pracują i chyba życie opiera się na rombaniu (usunięte przez administratora)

Krystian

Podpowiedzcie czy warto w tym momencie aplikować? Czas jest dość trudny.

Nina
@Krystian

Człowieku jeśli szanujesz sam siebie to odpuść! Te opinie to i tak do końca nie odzwierciedlają tego co się tam dzieje. Jeśli faktycznie jesteś pod ścianą to lepiej idź do pracy sezonowej albo zbieraj puszki.

Czy firma zapewnia jakieś środki ochrony lub inne akcje zapewniające bezpieczeństwo pracowników w czasie korona wirusa?

Ola

Nie polecam pracy w tej firmie kierownik wchodzi w (usunięte przez administratora) górze sam nic nie zrobi tylko wysługuje się innymi. Jak coś idzie źle to jest zganiane na magazyn. Jedyna pani która jest zastępca kierownika (są 2) jest bardzo miła pozytywna osoba która wszystko ogarnia reszta tych co rządzą to jakaś kpina. Pracowałam tam miesiąc i zdążyłam zauważyć jaka ta firma jest do kitu. Uwaga co najlepsze za co mi nie przedłużyli umowy. Przyszłam do pracy i były kierownik stwierdził że jak jestem nowa i jeszcze nie umiem kompletowac zleceń to będę robić inwenture i robiłam ja przez ponad 2 tygodnie jak nawet nie 3 a przez tydzien robiłam to co się robić w tej firmie czyli kompletuje zamówienia. I na koniec miesiąca dostałam telefon ze że nie przedłuza mi umowy poniewaz nie wyrabiałam się ze zleceniami ze za wolno je robiłam tylko jak normalny człowiek przez tydzień może się wszystkiego nauczyć i robić to dobrze i szybko. Nie da się dlatego nie polecam tej firmy.

Stefan
@Ola

Jeśli chodzi o Twoje zatrudnienie to okres próbny trwał tylko miesiąc. Rozumiem, że nie zdążyłaś dobrze poznać firmy, ale napisz kilka słów o wysokości wynagrodzenia. Było na odpowiednim poziomie?

Prawda o firmie
@Stefan

Zarobisz tam teraz najniższą krajową i nic po za tym, a warunki pracy katastrofalne. W dodatku Pan Dyrektorek zatrudniony przez szefostwo zwalnia ludzi, nawet tych dobrych ludzi, a szefostwo nie ma pojęcia co dzieje się w firmie. Nie polecam

kjnfeiur

Jak wam tak zle i mało płacą dlaczego jeszcze tam pracujecie?

Prawda

Chcę napisać na początku rzeczy które zostały odebrane przeze mnie pozytywnie. Po pierwsze to sympatyczne i pomocne kobiety które tam pracują (oprócz pani lider G) a po drugie to godziny pracy. Popoludnie raz na jakiś tam czas. I niestety to juz wszystko co dobre w tej firmie. Teraz czas na negatywy. Pieniądze. Ludzi są oszukiwani na systemie premiowania, ktory został wymyślony przez niezbyt rozwiniętych ludzi. Żeby zarobić 2000zl trzeba nabić wiele nadgodzin i odciągają kase za jakieś wymyślone błędy ktorych nie przedstawią. Kolejny minus to niekompetencja osob zarządzających. Sam kierownik całego tego dobytku urwał się z kosmosu i jest oderwany od rzeczywistosci. Nie ma pojęcia co tam robi. Tylko siedzi za biurkiem z telefonem w ręku i buszuje po facebooku. Nie potrafi zarządzać zasobami ludzkimi i wątpliwa sprawa żeby był wykształcony w tym kierunku. Brygadzista magazynu tez ma wiele za uszami. W dziwny sposób ucieka mu towar z magazynu. Istne cuda się tam dzieją, a najgorsze że pomyje spadają na najniższych szczeblem pracowników. Pani Lider, pan Kierownik i pan Brygadzista Magazynu to pseudo nazwy niekompetentnych osób które nawzajem sie kryją i boją się odpowiedzialności. Zrobili sobie z tej firmy istne Eldorado.

Jakub
@Prawda

Podsumowując, sympatyczny zespół oraz czas pracy to wg. Ciebie jedyne pozytywne aspekty współpracy z Instal Complex. ? Możesz wyjaśnić jak funkcjonuje system premii?

@Jakub

Systemu premiowania nie potrafi wyjaśnić nawet kierownik więc z czym do ludzi

Grażyna
@Prawda

Czyli rozumiem, że nikt nie poinformował pracowników, na jakich zasadach przyznawane są premie w Instal. A oferują umowę o pracę? Daj proszę znać.

@Grażyna

Umowę o prace dostaje sie po miesiącu pracy na umowę zlecenie. Na rozmowie obiecują 800zl premi miesiecznie a w rzeczywistosci jak dostaniesz 300 to szczyt ich możliwości. Więc do miesięcznej wypłaty 2000 jeszcze sporo brakuje.

lol

Wypowiadając słowa Instal Complex na myśl przychodzą mi tylko negatywne odczucia. Kierownik magazynu to osoba, która stanowisko pracy dostała za wchodzenie w du*ę górze. Niezbyt inteligentny, nie wyrażający żadnego sprzeciwu- a takich ludzi tam szukają. Siedzących cicho jak mysz pod miotła, żeby akceptowali, że na każdym możliwym kroku są oszukiwani. (Czy to premia czy inne kwestie.) A więc kierownik S jest idealnym kandydatem na to stanowisko. Badania wstępne i stanowiskowe wyglądają następująco: przychodzi kierownik i daje dokument z nakazem podpisania i akceptowania, oczywiście bez jakichkolwiek szkoleń. No ale cóż... przecież jest tylko od wykonywania poleceń góry. Nie wspominając zeszłej wigilii oczywiście, gdzie to kierownik S pokazał klasę- jak inaczej. Ciekawe czy dzisiaj ktoś mu przypomniał jak wyglądała ta wigilia czy nadal nie ma zielonego pojęcia???

Pel
@lol

Czyżby dyrektorem był tam jeszcze Pan Ł.A.?

Żal
@lol

Zgadzam się w 100%

Co obecni pracownicy mogliby powiedzieć na temat pracy w Instal Complex? Chciałem dopytać jak pracujecie, tzn. ile jest zmian i czy są nadgodziny. Dzięki.

Żal
@Michał

Praca tam to czysta kpina z pracowników. Jeżeli się człowieku szanujesz to odpuść sobie tą firmę. Tam nie ma szans na przetrwanie ktoś z wykształceniem i ktoś kto po prostu myśli.

Xxx

Jak wygląda sytuacja w Pyszacej?Jak z kasa i sama robota? Widziałem że jest ogłoszenie na magazyniera. Aktualnie zarabiam 4000+ brutto i nie wiem czy warto składać papier.

Hjj
@Xxx

Nie polecam napewno w tej firmie nie zarobisz tyle pieniędzy chyba że przez dwa miesiące

Yhym
@Xxx

Doceń to co masz W instal tyle nie wyciągniesz ... jedynie co to najniższa krajowa plus nadgodziny, za które nie masz zapłacone tylko musisz wykorzystać to jako dzień wolny plus śmieszna premia co niby raz jest wliczana a raz nie .... ????????????

Lidia
@Yhym

Jasne jest to, że należy zawsze doceniać to, co się ma, ale nigdy nie zaszkodzi powalczyć o nieco więcej. Dobrze, że w Instal Complex istnieje możliwość wzięcia nadgodzin - to zawsze w jakiś sposób wpłynie na poprawę sytuacji finansowej danego pracownika. Wspomniałeś też o premii, ale tu nie do końca Cię zrozumiałam. Jak to możliwe, iż raz jest wypłacana, a drugim razem już nie? Możesz rozwinąć ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Instal Complex - Bnin

• Jak się pracuje w Instal Complex?

Zobacz opinie na temat firmy Instal Complex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Instal Complex
1.5/5 Na podstawie 113 ocen.
  • ul. Śremska 26
    63-100 Bnin