Opinie o Recykl Organizacja Odzysku S.A. w Śrem Letnia 3

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Recykl Organizacja Odzysku S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Recykl Organizacja Odzysku S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Recykl Organizacja Odzysku S.A. w Śrem Letnia 3

Na stronie Praca.gov.pl zamieszczono 16 sierpnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Recykl Organizacja Odzysku S.A.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Serwisant. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Agata Nowy wpis

Hejka widziałam ofertę na kierowcę c+e na stronie firmy. Niestety żadnych szczegółów. Polecacie? Stawki są okej? Mam nadzieję że stan aut też? No i czy kobiety mają szansę na zatrudnienie na tym stanowisku?

Kolega lidera Nowy wpis
@Agata

Droga koleżanko. W tej firmie zaoferują ci najniższą krajową plus premię od przywiezionych opon im lepsze trasy tym większa wypłata. Wynagrodzenie dostajesz całe na konto ale jak przyjdzie do urlopu czy L4 dostajesz wszystko od najniższej krajowej. Ogólnie nie polecam pozdrawiam

Kierowca Nowy wpis
@Agata

Nie polecam a nawet odradzam, pracowałem na hakowcach , brak równego traktowania kierowców, jak lepiej liżesz (usunięte przez administratora) masz lepsza robotę więcej ton przywieziesz to wtedy więcej pieniędzy. Premie ,kwartalne czy jakoś tak, są ale wcześniej Ci zabiorą z z wypłaty a w następnym miesiącu dostaniesz premie za kwartał w takiej samej kwocie jak Ci zabrali :) cuda. Flotę widziałem coś wymieniają ale na starych autach to magnes i heja do przodu( oczywiscie na placach gdzie sie pzeklada kontenery) . A i najważniejsze w każdej chwili może przyjść e-mail że już Ci dziękują za pracę i jesteś zwolniony w trybie natychmiastowym. Taki (usunięte przez administratora) trochę :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Recykl Organizacja Odzysku S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

To zależy od stanowiska na jakie się aplikuje.

Halina
@Pracodawca

A czy gdzieś w Internecie można znaleźć informacje na temat aktualnie otwartych rekrutacji u państwa w firmie?

@Halina

Między innymi pod tym linkiem : https://recykl.pl/o-nas/praca/ oraz na portalu (usunięte przez administratora)

Widziałam w komentarzu sprzed roku, że na produkcji brutto wychodziło 18 zł. Do dziś obowiązuje ta sama stawka? Można wobec tego liczyć na jakieś ewentualne dodatki lub premie? Są tu?

@Ewa

Tak, oczywiście. Obowiązuje system premiowy oraz dodatki.

@Pracodawca

A można poznać szczegóły?

@Ewa

Szczegóły to można poznać pojawiając się tu osobiście lub przez kontakt telefoniczny z sekretariatem.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Recykl Organizacja Odzysku S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Asystent projektu
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.

Recykl Organizacja Odzysku S.A. poszukuje osoby na stanowisko Serwisant w Krosno Odrzańskie. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Zapraszamy na rozmowy kwalfikacyjne.

Beata
@Pracodawca

a jakie aktualnie są oferty pracy u Was w firmie?

@Beata

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź osobistego w celu przedstawienia szczegółów.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Recykl Organizacja Odzysku S.A. na stanowisko Kierowca? Pojawiło się 20 września na Lento.pl. Planujecie na nie aplikować?

Zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne.

Karol

Nie wiem czy oferty prezentowane w oficjalnej witrynie firmy są aktualne, ale jeśli tak, to poszukują kierowcy kat. C + E: https://www.recykl.pl/Praca.html Pracuje (bądź pracował) ktoś na tym stanowisku i mógłby przybliżyć obowiązki dot. tego stanowiska? Jaka pensja?

Misiek
@Karol

Jednym słowem sprzęt tragedia i wyscig szczurów nie prawda ze ze nie spisz w kabinie bo się spi i wiecznie im mało

Beata
@Misiek

A czy znasz może warunki pracy, jakie tutaj oferują dla pomocników operatorów? Znalazłam aktualne ogłoszenie na to stanowisko, dlatego super byłoby, gdyby ktoś coś napisał właśnie o tej posadzie. Interesuje mnie wypłacalność pracodawcy, stawki, czy też rodzaj zatrudnienia na okresie próbnym.

Beka
@Misiek

A wynagrodzenie 18 zł brutto na produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Recykl Organizacja Odzysku S.A. - Śrem

Recykl Organizacja Odzysku S.A.