Ankieta

Czy czujesz się zastraszany przez kierownika zmianowego/lidera/koordynatora? Tak ":)", Nie ":("

Zamiejscowy
Kandydat

Kiełbasę swojską i ziemniaki noszą jeszcze do roboty?

gonzo

Jakie szkoły i kwalifikacje trza mieć zeby być portierem w stomilu?

Ragnar

Wszyskim tym, którym T.C. Dębica myli się z mamą i tatą, uprzejmie przypominam. Celem spółki jest osiągnięcie zysku. Nie sprawdzanie, czy wam pieluszki nie przemokły.

Pan

Całe szczęście że już postój, odpocznie się od tych materiałów dostarczonych przez BT2. Sklejone, fałdowane boki. Nitki na ekranie, przesunięta przekładka na opasaniu. A wy nadal zwalacie winę że to bt1 dostarcza taką gumę hahq

@Pan

XD W tym badziewiu z BT-2 było już chyba wszystko. O przepraszam, cellulitu nie zauważyłem.

Rarnar

Na szczęście nie w wypełniaczu, natomiast nie napiszę, co może być z wypełniaczem nie tak, żeby uniknąć oczywistych skojarzeń. XD

Świadek Nowy wpis
@Rarnar

Miodek mówił a wręcz krzyczał że ci z bt2 maja coś na oczach - może ktoś wie co ? (usunięte przez administratora)

KolegaTC Nowy wpis
@Świadek

Kto tak rypie na Tc?, jak ja na urlopie a samochodów pełne parkingi?

TC Nowy wpis
@KolegaTC

Nie wszystkie działy mają postój. Również utrzymanie ruchu pracuje, inox itp

Boczek

Hej. Polecacie prace na bt2? pozdrawiam

BlackBerry
@Boczek

Jak będziesz chodził na mistrzówkę na kolanach ( chodź zastanawiam się dlaczego to tak zwą, z mistrzami to niewiele ma wspólnego) nadając na swoich kolegów to będziesz miał jak u Boża za miedzą ???? przy tym jak będziesz wyrabiał metry albo druty to już komplet.

@Boczek

Jeżeli twoje IQ nie przekracza 60 to się nadasz. Do robienia fałd geniusza nie trzeba.

@Ragnar

Tutaj trzeba specjalisty z prawdziwego zdarzenia, zwolnienia procesu na maszynach i specjalisty, który będzie nadzorował proces produkcji w fachowy sposób.

Kandydat

Jaki wydział najlepszy?

BT-3

@634

Zależy w czym i do jakiej pracy

Dhhd
@634

Wszystkie są (usunięte przez administratora)..y najlepiej się dopcha do biura tam nic nie musisz umieć jedyne co musisz to (usunięte przez administratora) wyglądać i chodź w maseczce ogólnie nieudacznik i ciemniak

Adamek1966 Nowy wpis
@Boczek

Oczywiście że tak czemu nie

postój

taki postój na taki system 7 dni pracy pod rząd to powinien być co rok

@postój

Nawet co miesiąc.

Pan

B0rny, dobrze że masz zero w nazwie, bo w sumie nim jesteś.

b0rny
@Pan

Nikt nie pytał balkoniarzu

@b0rny

Nikt nie musi mnie pytać, żebym zaczął prawdę prawić

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hugo

Kierownictwo niemal zmusza do nadgodzin, nie pomaga tłumaczenie że nie ma się czasu, chęci, czy siły. Gdy się tylko odmówi to się obrażają. Czy to jest aby na pewno w porządku?

Obiektywny
@Hugo

Co śmierdzi kasa? nigdzie tak dobrze nie płacą za nadgodziny jak w TC.

obrazanie sie
@Hugo

no to niech chodzą obrażeni...

@Hugo

Dokładnie. Największe problemy ma bioły i ciepły

bioly
@TC

on to wogule nie nadaje sie do pracy z ludzmi...

@Obiektywny

Ale ile zarobisz dla nich podczas tych nadgodzin to nie masz pojęcia. Kto chce niech chodzi, ale jak będą zmuszać to tego się tak nie zostawi

nadgodziny
@TC

ja czasem chodzę i fajnie sobie do wypłaty więcej dorobić ale siedzieć dniami i nocami to raczej nie

Popi
@Hugo

Zmuszają? Człowieku chętnych jest dużo.sami dzwonią czy mogą przyjść

klepok
@nadgodziny

ja sobie lubię naklepać nadgodzin i potem wyplata jak młody bóg a wy dalej jeździjcie starymi passatami i liczcie cudze wypłaty tylko żeby z zazdrości wam kiedyś oko nie wypadło :)

@TC

Ciepły to konfiden, biały miś to największy gbur na zakładzie, do tego (usunięte przez administratora)

@Hugo

Co to znaczy, że kierownictwo zmusza cię do nadgodzin? Który kierownik i z jakiej brygady tak robi? Boisz się, że będzie chodził na ciebie obrażony? Ojejku, nie będziesz spał przez to po nocach? Bo ja mam to w czterech literach czy mnie lubią w pracy czy nie, do pracy przychodzisz żeby być do dyspozycji pracodawcy przez 8 godzin roboczych i możliwie najlepiej wykonywać swój zakres obowiązków. Zgodnie z art. 151 ustawy z z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (dalej: Kodeks pracy), praca w godzinach nadliczbowych jest dopuszczalna w razie: konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii oraz szczególnych potrzeb pracodawcy. Odnośnie drugiej sytuacji znalazłem na stronie prawniczej taki komentarz: Można posiłkować się definicją wskazaną w wyroku Sądu Najwyższego z dnia 26 maja 2000 r., sygn. I PKN 667/99, zgodnie z którą „szczególne potrzeby” pracodawcy to potrzeby specjalne, niecodzienne, odróżniające się od zwykłych potrzeb związanych z prowadzoną działalnością. Niedopuszczalna jest więc sytuacja, w której nadgodziny byłyby z góry zaplanowane lub też stanowiły „normalną”, stałą praktykę spowodowaną np. stałym wzrostem zapotrzebowania na pracę.

nie...
@.

nie popuść w spodnie wojtuś...

KSW

Robota dobra, hajs dobry tylko robić nima komu ????

@KSW

Robota dobra? Hajs dobry? Żeby za czerwiec nawet 3.5 tys nie zarobić w takie upały to wstyd

Ja tam 4k wziąłem na wypłatę, nie wiem skąd masz taką wypłatę

hm
@.

ano stad ze jak były podwyżki to dostałeś pewnie najwyższa stawkę. teraz już wyrównania nie ma bo lepiej traktować pracowników nie równo i jak ty masz może stawkę 27zl/h to nowi maja np 18zl/h wiec jednak różnica jest... końcowo z najgorsza stawka to ani 3k nie wezmą na brygadówe co jest dzisiaj dość żenujące

a gadanie..
@hm

najwazniejsze ze lody rozdaja to i za 15zl mozna robic :)

@hm

Gdy młodzi mieli na start po 5 zł na umowę więcej niż osoby ze stażem 10-20 lat to jakoś wam to nie przeszkadzało. A rotacja pracowników z 1-3 letnim stażem była fenomenalna w stosunku do tych, którzy zapewniali zakładowi stabilność w postaci pracowników. Na pewno będą z czasem wyrównania stawek, bo wymusi to rynek pracownika, ale mimo wszystko temu starszemu pracownikowi należy się większa stawka ze względu na to, że zakład w ten sposób zapewnia sobie mniejszą rotację wśród narybku z dwoma lewymi rękami.

TC

Podobno ktoś dziś zasłabł na hali. Łączyć gorąco z tym faktem?

Młody
@TC

Co firma zrobiła żeby ułatwić ludziom pracę w czasie upału?

@Młody

Śnieżne lody rozdają, które po dostarczeniu pracownikowi są i tak w połowie roztopione. (usunięte przez administratora) Są wentylatory i wyciągi, ale nie są załączane z niewiadomych przyczyn. Tak nie może być! Komu można zgłosić skargę?

Młody

Zgłosić do centrali

Marcin
@TC

Zaliczyłem zasłabnięcie z przyczyn niezależnych od warunków w pracy. Pozdrawiam. :)

b0rny
@Marcin

Marcin borowiku chodzą ploty że lekarz ostatnio wyśmiał cię z chorobowym bo powiedział że wygląda lepiej od Ciebie A teraz slabniesz na hali Jak to wkoncu jest

Marcin
@b0rny

Po prostu zapytaj mnie osobiście :D

Abc

Była teraz premia.

bt3
@Abc

nie nie było i nie wiadomo po co wisi ten papierek z wyliczeniami premii za 2 miesiące jak kwartał ma 3miesiące i za jeden miesiąc nie będzie premii ot taki wałek

@bt3

Będzie za Czerwiec premia. Tylko matoły jak mieli napisać za czerwiec informacje skoro jeszcze się nie skończył miesiąc w trakcie pisania tych tabelek.

Bt3

Teraz czas na OPTYMALIZACJE kierowników strefy.

młody
@Bt3

wymienić wszystkich

Portal

Witam jak się zarejestrować do portalu pracowniczego ? Jest tylko login a rejestracji nie ma

Hfjj
@Portal

Login to nr przepustki hasło to nr PESEL

Portal
@Hfjj

Próbuje się zalogować i niestety nie działa.Można więcej wskazówek ?

x
@Portal

numerprzepustki_00 PESEL

Stomilowiec

Ale wszyscy biurowi obejscani że audyt się zbliża haha. Czyżby jakieś nieprawidłowości do ukrycia?

Seba

Nie jest tak źle w TC skoro dzisiaj pożyczka 175 mln

:P

Pamiętajcie panowie przenoszenie wpisujemy w minimetrach!!!! (Specjalnie dałem tyle wykrzykników, tak jak na kartkach)

@:P

Nowa jednostka miary, wymyślona na potrzeby produkcji opon, czepiasz się :)

Standard bearer

Zapilźniok podchodzi do normalnych, a zwłaszcza młodszych pracowników na trzy sposoby. Pierwszy to wykorzystać, czyli wymuszać pomoc przy pracy, z którą ma notorycznie problem wskutek nadmiernego spożywania alkoholu. Oczywiście o jakimkolwiek odwdzięczeniu się nie ma mowy, młodzi dość szybko się tego uczą. Następne w kolejce jest wyłudzanie, bądź uporczywe upraszanie się o postawienie alkoholu z byle okazji. Na koniec zapilzneński stomilowiec nagradza naiwniaka, który mu pomógł i postawił flaszkę, podpieprzając go przy pierwszej nadarzającej się okazji do mistrza, specjalisty albo kierownika. W stosunku do współplemieńców natomiast, postępuje bardziej lojalnie, acz nie zawsze. Na widok kierownika, osobnik ten pada płasko na posadzkę, zaczyna ślinić się, mimowolnie oddawać mocz w spodnie. Gdy mija pierwszy szok, powoli podpełza, żeby kierownikowi polizać buty. Kto tutaj nie pracuje, nie uwierzy, kto tu pracuje, ten wie. Pozdrawiam wszystkich cywilizowanych pracowników.

Stare ale jare. Kraina Zapilźniejska jest the best

myhym
@Standard bearer

zapomniales jeszcze dodac o wysmiewaniu z czego sie da na palarniach bo zapilzniok pracuje tu wystarczajaco dlugo a mlodziutki jeszcze nie wie co robic ale fakt to sa powody do smiechu ze huhuha jak wesolo tutaj nam...

@myhym

Jasne że tak, zwłaszcza że Zapilźnioki nie widzą nic innego niż Stomil. To jest ich sens życia. Oprócz tego, ważne jest żeby po skończonej zmianie iść do sklepu na osiedle i Żuberka sobie kupić i wypić na ławeczce.

bajojajo

na pk zapilźnioki działają dokładnie w ten sam sposób, potwierdzam 100% prawdy

Fgh
@bajojajo

Pracowałem z zapilniokami przez jakiś czas, dokładnie poza stomilem świata nie widzą, o niczym innym z nimi nie porozmawiasz. Uważają się za najmądrzejszych bo on "15 lot w stomilu robiii"

Sprawdzian

Plebiscyt na najgorszego kierownika strefy: Pisz pseudonim i dlaczego on... Łapka w górę na tak, w dół na nie Zwyciężca otrzyma nagrodę w postaci opony Stomil z żuka z podpisem samego prezesa, oraz kuferek słodyczy ufundowany przez firmę pchej to

@Sprawdzian

Bez plebiscytu wygrałeś tytuł największego buraka i śmierdzącego tchórza XD

Ragnar

XD Coś ci ankieta zgasła, nie uzbierałeś podobnej sobie buraczarni?

Ktoś tu dobrze od jakiegoś czasu nakręca te internety. Ciekawi mnie tylko co tym chce osiągnąć. Przykro mi gosciu ale nie trafiłeś.

słodkości

takie młode wysportowane ładne dziewczyny firmy pilnują ze aż się przez bramę do pracy chce iść :)

Luki
@słodkości

No i to jest chłop a nie osioł jak powyżej.

Krzyś
@słodkości

A co mówiłem że dobra zmiana? wystarczyło postawić na czele odpowiedniego kierownika.

Alfa
@Luki

Żaden prawdziwy chłop tylko białorycerzyk w dowolnym wieku jakich jak sądzę 90% albo i więcej. Kukold, simp - to też dla was nazwy. One mają was gdzieś, tym bardziej im bardziej jesteście obślinieni i mili. A traktować je wystarczy neutralnie bez maślanych oczu - jak do kolegi. Ale co wy tam pantofelki z żubrem w ręce wiecie. Haha. Pozdrawiam.

@Alfa

a po co ja mam się z jakąś cieciówą kolegować? Albo daje, albo nie i wypad z baru, tyle w temacie. A po drugie to ja tam żadnej w miarę ładnej nie widziałem, ale może mamy różne wzory "ładności"......

Obiektywny
@Krzyś

Tam już dawno powinna być odpowiednia osoba która pokieruje zespołem ludzi ale lepiej później jak wcale , podziękowali komu trzeba przyjęli kogo trzeba.

@Waldek

Tylko nie cieciówą uważaj co piszesz teraz jest git , nowy kompetentny szef poukładał wszystko i to widać gołym okiem.

Waldek

Ładne dziewczyny? Gdzie? Bo nie widziałem, zresztą zamaskowane to to, więc pod maską kilo tapety co po zmyciu można się srogo zdziwić hehe

@Waldek

XD No jasne, podlecz kompleksy beciaku z maszyny, czy jakiejś linii w internecie, XD. W sumie takie mycie niejednemu by się tu przydało, zapewne efekt byłby zadziwiający.

@Waldek

Naprawdę ładne są nowy kierownik zrobił kapitalną robotę to nie to co było pod każdym względem.

@Portier

Mnie się ta zmiana podoba wreszcie

Krzyś
@Portier

i tak trzymać po starych porządkach ani śladu.

Dozorca
@Krzyś

Poprzedni gość nie potrafił ogarnąć prostego tematu

Adek

Marek, pamiętaj. Pieniądz się mnoży gdy się go dzieli!

Klakson
@Adek

Marek, przecież wiemy, że te hasło, to taki pic na wodę. Od razu mówię, że nie będę miał pretensji o to, że nic nie zrobisz, bo to jasne! Finansowo trochę będzie Ci lepiej i tyle w temacie...

@Adek

Przecież te oczekiwania to wina przytrzymanych, którzy koniecznie muszą usłyszeć bajkę o dzielnym rycerzu w zielonej zbroi, który wjedzie na zebranie Rady i z miejsca załatwi im darmowe napoje, podwyżkę co miesiąc i klimatyzację na prasach. To że taki bullshit działa i to na skalę kraju, widzimy przy codziennych zakupach XD.

Poldekmisiak
@Ragnar

To na(usunięte przez administratora) kandyduje? Kasę weźmie i się będzie śmiał, a face to face na radzie to może dzień dobry i dowidzenia i tyle załatwi. Kpina, powinni w ogóle zlikwidować te wybory bo to i tak farsa jest, tylko skok na forsę i tyle. Powinni wybrać kogoś z jajami, co nie boi się odezwać, a nie taką pipke.

@Poldekmisiak

Proponuję nie być miękką(usunięte przez administratora)i zapytać osobiście. Mnie te wybory nie interesują, przy ich okazji nabijam się z naiwności stomilorzy.

@Poldekmisiak

"Powinni wybrać kogoś z jajami , co nie boi sie odezwać ,nie taką pipke"-wiesz co piszesz , znasz tą 'pipke', dopytaj o spotkania z 2018 . Dziś masz 3/4 zeta więcej do stawki godzinowej bo Związki ci wywalczyły? Sprawdź podwyżki z poprzednich lat .5,10 50 gr. My młodzi o to wywaĺczyliśmy. A gdybyś z nami był to byś wiedział dlaczego akurat tej "pipce" sie to należy.Dzień dobry I do widzenia to on na Radzie powie, Ty w tym czasie zwieraczy byś nie utrzymał

@Ragnar

To po (usunięte przez administratora)się udzielasz? Zostaw ten telefon i do roboty (usunięte przez administratora) A odpowiadając na twoją wypowiedź o naiwności... Może Ci ludzie którzy głosowali - chcą jednak żeby choć jeden postulat się spełnił? Nie jest w tej firmie idealnie, wiadomo że chodzi się do pracy nie dla przyjemności ( nie dotyczy Zapilźnioków) ale dla pieniędzy, których na te czasy nigdy za wiele

@Mark

Po czynach go poznamy, już niedługo, w lipcu następna "podwyżka" dzięki związkom, 10 groszy, to zakład więcej wyda na papier, prąd, tusze do drukarki, więcej to będzie wszystko kosztowało niż zsumowana podwyżka dla pracowników. Ale niech walczy, jak mu się uda cokolwiek ugrać to zmienię zdanie i na forum napiszę.

mlody na stomilu
@Waldek

chcac nie chcac nie robie tu 10 lat ale wiem ze markowi sie nalezy awansik jak stomilowi guma

@Mark

XD No nie myśl sobie, że jakiś robol będzie mi dyktował, co mam robić.

@Ragnar

Bo? Za dużo się udzielasz na tym forum już. Głupszego jak Ty to ze świeczką nie znajdzie.

@Mark

Taaaa... Tupiesz już nóżkami w uvexach i zaciskasz piąstki?

Xxran

Dobrze. Miodek prowesoze doktoze, nauczę pisać sie

Xxran

Uwaga na takie typy, chcą tylko wprowadzić zamęt i tyle darmoz, jady

Pociot
@Ragnar

To tobie się napewno nie myli z mamą i tata stanowisko załatwili i łazisz jak (usunięte przez administratora) a ludzie na produkcji muszą UROBIC na takiego nie, Dor, ajde

@Pociot

Tak, tak, mocarzu, na cały świat musisz urobić, co tam na mnie. Nie wiedziałem, że podkarpackie zawodówki wypuszczają takich gigantów XD

@Ragnar

Zawsze to lepiej być mądrym po zawodowej, a nie jak ty cep ale papier jest

@Pociotek

No ale ty jesteś po zawodowej, a głupi. Cóż, życie XD

@Ragnar

Widzisz nawet krótkiego zdania nie napiszesz ze zrozumieniem, takie są te darmo, zjad co nic nie potrafią tylko są pasożyt, ami

Pociotek

Żeby czytać to trzeba napisać bar, anie ze zrozumieniem na sto % jesteś pomy, łka pęk, nie, tej gumy

@Pociotek

Skończyłeś się obnosić ze swoim upośledzeniem, czy m, asz je,szcze coś do p, owie, dze.nia?

Ragnar

Przyznaj, wsioku, że nie potrafisz pisać XD. Że w tym swoim nic nie wartym życiu, nie nauczyłeś się nawet polskiego XD. Nadajesz się tylko do robienia z siebie durnia w Internecie. Pozostaje mieć nadzieję, że jesteś bezdzietny i nie natrzaskałeś sobie podobnych przychlastów XD

Pociotek

Takich jak Ty nie, kow to powinni usy, pia, c

@Pociotek

To zapodaj jakąś kołysankę, synek! Tylko postaraj się nie jąkać XD

@Ragnar

To pewnie było wyczerpane takie ostatki z worka i wyszła mariorka

Pociotek

Pewnie spi i się złapał zaraczke mamusi

Ragnar

Dzięki, stary, doskonała :)

@Pociotek

Oczywiście, że mamusi, tyle że twojej i bynajmniej nie za rączkę:)

Zorro
@Ragnar

Ragnar mat, ole powinno być przemokly a nie jak ty pizez NIE PRZEMOKLY ce, p

J23
@Ragnar

Ragnar ale musisz do że zarobić dając prez, es, i kom satysfakcję że ma takiego mat, ola

@J23

Widzę, że nie jesteś zorientowany :) Oświecę cię, mam z ciebie megabekę, jąkało XD

Ragnar

O proszę, jąkanie ci przeszło XD, ale przesadziłeś z węglem XD. Uważaj na siebie, bo tam u was ognisko koronawirusa po jakimś weselu, a ludzi brakuje, kto nadgodziny wyrobi, jak nie ty?

J23
@Ragnar

RAGNAR ale musisz być zakladowym rzecznikiem twoje bzdety zawsze na pierwszej stronie pewnie mamusia cię promuje w tym zakladzie

@J23

Mamusia i tatuś, a nawet babcia i dziadziuś.Ta strona nie jest własnością zakładu, nie jesteś dość bystry, żeby się samodzielnie zorientować, więc podpowiadam XD

Du... A
@Ragnar

RAGNAR - Twoje ogłoszenie nadal jest, pewnie nadal się (usunięte przez administratora), a powinni cie zwolnić. Perfumowane pony chcą takich jak Ty cap..

@Ragnar

Z Ciebie to dopiero mają bekę w pracy, jak takiego cymbała przyjęli

Edek

Proszę o zablokowanie dostępu na mistrzówkach do serwisów typu (YouTube, cda, Ipla, Netflix) ponieważ kierownictwo zamiast nadzorować proces produkcji, siedzi na w/w stronach

Kierownik
@Edek

Netflix nie działa na każdym komputerze na zakładzie. Pozdrawiam

@Kierownik

Ale jutube już tak

Mongoł

I to jak najszybciej!!!!

mhm
@Edek

produkcja bedzie szla kiedy na miszczufkach disco polo glosno gra ;d

Stomil social

Siemka. Jakie były progi dochodowe w socialnym, ile dostaje się jeżeli na czlonka rodziny wychodzi powyżej 2500?

stomil
@Stomil social

na wszystkie pytania odpowie ci na pewno przelozony

Debicok

Przypominam tak przed nadchodzącymi wyborami!!! Rada nadzorcza nic nie może, te wszystkie plakaty, ulotki są (usunięte przez administratora). Warte. Zachęcam do przeczytania czym jest rada nadzorcza i jakie są jej prawa i obowiązki.

Znany.
@Debicok

Wbrew temu co piszesz Rada Nadzorcza może bardzo wiele, sprawuje bowiem nadzór nad działalnością Zarządu , przyjmuje i zatwierdza sprawozdanie finansowe, bilans firmy, wyraża lub nie zgodę na inwestycje w firmie, przychyla się lub nie do propozycji Zarządu w sprawie podziału zysku itp. Inną i zgoła odmienną sprawą jest to ile czasu i zdrowia potrzeba aby reprezentant załogi oczywiście o ile tego chce przekonał pozostałych członków Rady którzy tak naprawdę nie mają pojęcia co dzieje się wewnątrz firmy do spraw, problemów Pracowników, sposobie zarządzania, warunkach pracy. Ale jeśli naprawdę chce się coś ruszyć i zrobić to można a tak na marginesie to Rada Nadzorcza nie ustala wzrostu wynagrodzeń ,szczytem zaś hipokryzji jest obiecywanie Pracownikom większego udziału w podziale zysku, wystarczy tylko sprawdzić w Statucie Firmy na co może być przeznaczony zysk i kto o tym decyduje w głównej mierze nadmieniam iż jesteśmy Spółką Akcyjną. Pozdrawiam.

Twój kolega
@Znany.

Przchyla sie lub nie do propozycji podziału zysku I szczytem hipokryzji jest mówienie o większym podziaĺe zysku- Twoje słowa które sie wykluczają. Zdecyduj sie Znany. Można być przeciw takiej a nie wyższej kwocie na wynagrodzenia czy nie .

Znany
@Twój kolega

Gdybyś potrafił rzeczywiście przeczytać ze zrozumieniem to sam dałbyś sobie odpowiedź. W Statucie Firmy jest jasno napisane na co może być przeznaczony zysk Firmy: na dywidendę dla akcjonariuszy, kapitał zapasowy, kapitał rezerwowy jeśli chodzi zaś o sam podział to propozycje Zarządu są różne i o takiej czy innej akceptacji członka Rady Nadzorczej pisałem. Zysku Firmy po prostu nie można przeznaczyć na wzrost wynagrodzeń i o takiej hipokryzji wspomniałem. Pozdrawiam. Być może Wasz człowiek w Radzie to zmieni.

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TC DĘBICA S.A