Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Ankieta

Czy czujesz się zastraszany przez kierownika zmianowego/lidera/koordynatora? Tak ":)", Nie ":("

7
Zamiejscowy
Kandydat
 Pytanie

Kiełbasę swojską i ziemniaki noszą jeszcze do roboty?

1
Operator
Pracownik
 Pytanie

Słyszeli jakie proponują podwyżki od stycznia? 1,20 brutto do godziny haha

Ragnar
Pracownik

Wszyskim tym, którym T.C. Dębica myli się z mamą i tatą, uprzejmie przypominam. Celem spółki jest osiągnięcie zysku. Nie sprawdzanie, czy wam pieluszki nie przemokły.

4
Seba
Pracownik

Jakieś info odnośnie podwyżek

1
Zdzich
Pracownik
@Seba

W Styczniu podwyżka i w lipcu 2023 mają być, związki wywalczyły

.
Pracownik
 Pytanie
@Zdzich

A można prosić o konkrety? Ile? Czy będą jakieś dodatki/premie itd? Wiadomo cokolwiek więcej? Ostatnio patrzyłem na tablicę ogłoszeń i nic nie było na ten temat.

Qwerty
Pracownik
@Zdzich

Oni i walczą hahaha co im dadzą to klepną potem za wasze się zabawia i tak walczą

Thony
Pracownik
@Qwerty

Tradycja.

PM
Pracownik
@Qwerty

Ty też byś się zabawił, ale jesteś za tępy żeby należeć do ZZ

Qwerty
Pracownik
@PM

Za moje się już dawno nie bawią

Thony
Pracownik
@PM

Jednak widze kto mądrzejszy wypisuje się z ZZ .A twoja wypowiedź świadczy o poziomie Pozdrawiam panie PM

PM
Pracownik
@Thony

A jednak 53% Załogi należy do Z Z

bezzwiązkowy
Pracownik
@PM

wygląda na to że pracownicy umysłowi bedą musieli założyć własny związek zawodowy

.
Pracownik
@PM

Poczekaj do stycznia z tymi wyliczeniami

.
Pracownik
@bezzwiązkowy

Pracownicy umysłowi mają wyższe stawki miesięczne od fizycznych stąd niższe procenty na podwyżkach. Wyjdzie im około tyle samo co i produkcji

Blum
Pracownik
@.

ale umysłowi mają inny poziom odpowiedzialności...i nie wszyscy umysłowi mają wyższe stawki niz fizyczni...są fizyczni, którzy mają grubo ponad 30zł na godzinę. Niektórzy są w zarządzie ZZ (bo oni są nadal na fizycznych). Jeśli taki gość ma z 50zł na godzinę (patrz: dokumenty na stronie miasta), to dostanie podwyżki z 7zł. A pracownik z maszyny - poniżej 3zł.

Myślący
Pracownik
 Pytanie
@Seba

Jakich podwyżek co mało ci? nie widzisz że gaz i prąd do góry? ciesz się że i tak bardzo dobrze zarabiasz bo inni mają dużo gorzej i nie płaczą. Podwyżki prądu i gazu dadzą popalić każdej firmie a pracownicy powinni to zrozumieć i nie jęczeć.

BT3
Pracownik
@Myślący

Wypi....j trolu. Nikt nie będzie pracował za 3500 teraz, nie obchodzi nas to że gaz w górę. O nasze rachunki nikt się nie martwi jakoś!!!

Myślący
Były pracownik
 Pytanie
@Seba

Jakich podwyżek co mało ci? nie widzisz że gaz i prąd do góry? ciesz się że i tak bardzo dobrze zarabiasz bo inni mają dużo gorzej i nie płaczą. Podwyżki prądu i gazu dadzą popalić każdej firmie a pracownicy powinni to zrozumieć i nie jęczeć. •

. Nowy wpis
Pracownik
@Myślący

Finanse firmy są na wysokim poziomie. Dywidenda płacona jest od 1999 roku (https://www.biznesradar.pl/dywidenda/DEBICA) oraz takie perełki: "całkowita wartość pożyczek udzielonych Goodyear na dzień 23.09.2022 r., w tym z uwzględnieniem umowy pożyczki o której mowa w niniejszym raporcie, wyniesie 450 mln zł (kapitał, nie uwzględniając należnych odsetek).

Trilko Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@BT3

To po co pracujesz i narzekasz czemu się nie zwolnisz? W każdej firmie jest tak samo

ikonka

Sprawdź 19 opinii klientów firmy TC DĘBICA S.A w Dębica.

Sprawdź
Stanisław
Pracownik
 Pytanie

Panowie ZZ jak tam sytuacja bo przecież w końcu jesteście naszymi przedstawicielami....nabranie wody w usta nie jest rozwiązaniem...co z naszymi podwyżkami. Chcemy godnego wynagrodzenia za naszą pracę jak to już ktoś napisał w świątek i piątek...nikt teraz łaski nikomu nie robi...co uzgodnione?

5
Obserwator
Pracownik
@Stanisław

Rozmowy się toczą bo muszą, będzie podwyżka płacy minimalnej w styczniu i tyle. Nie ma szans na nic lepszego skoro produkcja idzie dobrze, koszty wzrosły a łaski firmie nie robicie bo i tak się nie zwolnicie więc puszczają mimo uszu wasze burczenie

Biuro Rafał
Pracownik
@Stanisław

Robić nie (usunięte przez administratora)cieszyć się jest praca coś bedzie więcej może 1zl lub 1,5 spokojnie, nikt tu nikogo za kare nie trzyma,szanujmy to co jest nie jest źle.

BT2
Pracownik
 Pytanie
@Stanisław

Ludzie opamiętajcie się, ludzie się już boją pisać na tym forum. Firma bez gazu i prądu nie pociągnie a te surowce właśnie najmocniej zdrożały. Jakie podwyżki?!? Cieszcie się że nie zwalniają a kto wie jak będzie jak tutaj zapowiadają tylko podwyżki cen energii i podatków

xyz
Pracownik
@BT2

Też to zauważyłem że nagle tutaj przycichło a przybyło ludzi na produkcji w postaci nadgodzin. Jak zawsze realia zweryfikowały bezsensowną paplaninę na tym forum i obrzucanie się błotem. Szkoda tylko że podwyżki z 2019 roku oddajemy już z nawiązką w postaci wyższych rachunków i cen w sklepach. A było w 2019 po prostu dobrze jak na nasze dębickie realia

Bt1
Pracownik
@xyz

Dobrze . Niech wkoncu zamkną ta firmę. Będzie okazja przenieść się do innej firmy. Nikt nie wziął ślubu z firmą oponiarską. Niema gazu zamykać. Odprawa. Likwidacja. Dzięki dyrektorki. (usunięte przez administratora)

.
Pracownik
@Bt1

Dyrektor nie szanuje pracowników. Nie przychodzi na negocjacje. W sumie nie ma co się dziwić. Jak tu szanować ludzi którzy nawet nie potrafią załatwić się do kibla, a nie obok czy do kosza czy też pod prysznicem w szatni. Szanujmy samych siebie następnie wymagajmy od dyrektora szacunku do naszej pracy. Podwyżki i tak muszą być. Nikogo nie interesuje że ceny za gaz i prąd wzrosły. Ludziom też ceny rachunków poszły w górę jeśli nie będzie podwyżek to pewnie będzie strajk ogolnozakladowy i się pokaże prezesowi jak to się robi u nas a nie na Słowenii. Pozdrawiam serdecznie

BT3
Pracownik
@.

Nie żeby ten, ale z załatwianiem się do kosza to już przesadziłeś. Chyba że znasz to z własnej autopsji to co innego, ale nie każdy robi jak Ty. U nas jak się chce iść do WC to się nie czeka na zasilającego, tylko po prostu idzie i maszynę zostawia. Reszta w punkt. Niech ten ...... Nie myśli że nas czegoś nauczy nowego, prędzej my jego!

.
Pracownik
 Pytanie
@BT3

Zdziwiłbyś się bo to akurat w kiblu na bt3 najczęściej na nocy jest narobione do kosza. Kto ma z tego satysfakcję? Jakiś koprofil? Nie wiem ale mam nadzieję że znajdą gościa i go wywala z zakładu.

Waldi
Pracownik
 Pytanie
@BT2

Nie strasz nie strasz, bo się ze.....sz. Co jeszcze wymyślicie, jakie bzdury? Widać że firma działa w porozumieniu z administratorem i blokuje wypisywanie komentarzy negatywnych. Ja np. już od kilku dni nie mogę wysłać żadnego posta z telefonu, wyskakuje komunikat na czerwono o błędach, a wszystko zaznaczone prawidłowo, to apropo tego, jak ktoś napisał, że coraz mniej opinii na forum. Ciekawe czy ten post pisany z kompa uda się wysłać.....

Waldi
Pracownik
 Pytanie
@xyz

Ale to wina rządu że 3 lata pandemii, a teraz wojna od lutego na Ukrainie? Wszyscy tracą realne oszczędności, bo wszędzie inflacja jest grubo ponad 8%, a gdzieniegdzie nawet 80% jak w Turcji....Oczywiście, można było nie wypłacać przedsiębiorcom ponad 200 mld zł dotacji na uratowanie miejsc pracy i czekać jak będą bankrutować hotelarze, sklepikarze, fryzjerzy itp i również później narażać się na pozwy sądowe przeciwko SP, gdzie i tak Polska by musiała płacić odszkodowania za nakaz zamykania firm. Firma TC nie straci, przerzuci koszty na klientów i będzie drożej sprzedawać, także nie bójcie się, ani pracy, ani gazu czy prądu nie zabraknie. A podwyżki płacy od stycznia muszą być, choćby nawet wzrost dodatku za godziny nocne, bo to wynika z ustawy, że musi być minimum 20% stawki godzinowej minimalnej krajowej.

Thony
Pracownik
@Stanisław

Widać że ZZ nie popisały w piątek może spór zbiorowy bo będzie jak zawsze prezes dawał 5zl a nasze ZZ wzięły 2zl .Pozdrawiam ZZ prośba weźcie korki z Angielskiego

.
Pracownik
 Pytanie
@Thony

Prezes dawał 5 zł, a związki wzięły 2 zł? Czy ty się słyszysz?

Kazimierz
Były pracownik
@.

W Starostwie w RRS 20 procent podwyżki.

Bt33
Pracownik

14 procent i 1 procent do dyspozycji mistrzow

.
Pracownik
 Pytanie
@Bt33

Na ile osób?

Seba
Pracownik
 Pytanie
@Bt33

Zależy jak to będzie rozłożone na raty i czy to jest podpisane na rok czy na dwa lata bo na pewno do piątku będzie to podpisane tylko ile?????

Z.Z
Pracownik
@Seba

Mylisz się kolego, że na pewno do piątku będzie cokolwiek podpisane ...

.
Pracownik
@Z.Z

Przecież jest już podpisane. 14 procent od stawki dla produkcji+3 do dyspozycji kierownika dla produkcji. Plus premia za brak chorobowego i na żądanie 300zl miesięcznie.

Pablooo
Pracownik
 Pytanie
@.

Wielkie negocjacje A podpisano porozumienie na niższą sumę niż przysługujące z automatu ktory wciąż rośnie...na dzis juz ok 17% A na koniec roku 20%? A może więcej? Kur..te związki trzeba wyje.. Na zbity ryj...bo działają na szkodę pracowników...

.
Pracownik
@Pablooo

Nikt nic nie podpisał!!!!!!

pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Pablooo

Znasz się na drzewach kolego ???

Bt33
Kandydat
@Pablooo

To sie zwolnij gdzie indziej bedzie więcej napewno bedziesz mial trzynastki premie kwartelne i socjalne:)

Novio
Pracownik
@.

Podpisali dziś 14% podwyżki a inflacja jest prawie 16 tak że dalej będziemy (usunięte przez administratora) za te same pieniądze a ludziska będą się cieszyć że dostali coś więcej śmieszne to w (usunięte przez administratora)

Pablooo
Pracownik
@Bt33

Jak tak bardzo Ci pasuje to zrzeknij się ewentualnej podwyżki...przecież tak super jest A jebiesz po dwie zmiany co chwile????

Obiektywny
Kandydat
@Novio

Właśnie oddali, że informacje ostatnio to 17,2%. Super. Podwyżka będzie większa.

Babur Nowy wpis
Były pracownik
@Waldi

Gościu przeczytaj jakaś książkę o finansach i gospodarce, a dopiero później dziel się wywodami. Te 200 mld pewnie na drzewie nazbierali. Czy Ty żyjesz w jakiejś innej równoległej rzeczywistości. Jak masz takie pojęcie o elementarnych zasadach funkcjonowania rynku to powodzenia życzę w godziwym dotrwaniu do emerytury . Dramat

fgh
Pracownik
 Pytanie

Czyli znowu sprzedali ludzi za pare groszy ?

Z.Z Nowy wpis
Pracownik
@fgh

Takiego p a l a n t a sprzedać to sama przyjemność :):)))))))))))))

Alert
Pracownik

Rozmowy w sprawie podwyżek rozpoczęły się w piątek, na razie nic nie wiadomo i trzeba czekać na oficjalne ogłoszenia. Plotki się mnożą a głupota rozsiewa, także cierpliwości

Trimk
Były pracownik
@Alert

Troszke nie zorientowany jesteś juz było kilka spotkań

Blum
Pracownik
@Alert

Z tym piątkiem to ściema...właściwie to w piątek miały się zakończyć

logo firmy KIEROWNIK PRODUKCJI
Dębica
AUTOPROCES
(192 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca kat. B - pomoc kuchenna
Dębica
Compass Group Poland
(114 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik ASO MAN w Zgorzelcu
Dębica
Citronex Trans Energy Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
godzinka moze dzien...
Pracownik

siedzicie po 16h dzień na dzień a przyjdzie putin i zrzuci atom i wasze siedzenie tutaj nic wam nie da...

Kamil M
Pracownik
 Pytanie
@godzinka moze dzien...

To wyjedź na koniec świata. Bo jeśli zrzuci na TC, to Twój dom też tego nie przetrwa. Dalej boli to siedzenie po 16 h w pracy? Wolę siedzieć w pracy niż płakać że nie mam za co rachunków opłacić. Także daruj Sobie. Nikt nie przychodzi do roboty dla frajdy, tylko żeby zarabiać i przetrwać w tych trudnych i niewiadomych czasach.

pytający
Pracownik
 Pytanie

to prawda ze trzeba zdać jakiś egzamin na produkcji żeby moc pracować na brygadowe za 21zl czy kolega ze mnie żartuje?

BT3
Pracownik
@pytający

Tak, normalnie przyjeżdża komisja z OKE z Krakowa. Masz najpierw teorię 2 godziny, potem praktykę też 2. Wyniki na stronie po 30 dmucha roboczych... Nie zapomnij czarnego długopisu i dowodu

Bk
Pracownik

Jesli zwiazki chca wyjsc z twarza a nie wyjechac na tokach ratuje ich jedynie spor zbiorowy.

2
Obserwator
Pracownik
@Bk

Leć oponki zlepiać, jedyny sprzęt na kółkach jaki obsługujesz to wózek na opony. Odważny się znalazł co będzie ZZ grozić a jak Talony do Jubilatki na święta brałeś to żeś nachwalić się nie mógł. Jakby nie ZZ to by w ogóle podwyżek nie było

Misiek
Były pracownik
@Bk

Uważaj bo na tych tokach to ty wyjedziesz drobny filozofie

Pablooo
Pracownik
@Misiek

Wszyscy pojedziecie już wkrótce ???? Pożyjemy zobaczymy hehe Wzrost funduszu plac minimum 16% Bez negocjacji wynikający z zapisów ZUZP Wszystko poniżej to porażka związków i nabijanie swoich kieszeni... Widzę że sprzedawczyki ze ZZ sie uaktywnili na stronie szkoda ze tylko tutaj sa tacy madrzy.......

1
Łorcyk
Pracownik
@Obserwator

Sprawdź sobie oświadczenie finansowe przewodniczącego, który jest radnym - i policz, ile podwyżek po 20 groszy dostał, aby otrzymać taki przyrost płacy do poprzedniego roku. Oni nie będą walczyć o załogę. Musieliby być na garnuszku załogi, a nie zarządu.

benek
Były pracownik

Podobno od 1 pażdziernika zakaz godzin nadliczbowych Wiecie już co Ciekawe za co ja spłace kredyt.Nadliczbowe mnie ratują

Oponowy
Pracownik
@benek

Dalsze bzdury, bez nadliczbowych nie da się wszystkich maszyn obstawić, komuś się nudzi i pisze głupoty

Monika
@benek

Skąd masz taką informację? Czy jest ona potwierdzona przez jakieś kompetentne źródło?

Krystian
Kandydat
 Pytanie

Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie? Proszę o szczere i prawdziwe odpowiedzi.

BtE
Pracownik
 Pytanie
@Krystian

A ile byś chciał zarabiać?? Na start dają 22 Brutto na Bt3. Na Bt2 oraz na Bt1 jest mniejsza stawka.

Bt-2
Pracownik
@Krystian

3000 -4500

kulfon
Były pracownik

Wiecie moze czy jest szansa jeszcze byc w Avivie czy lepiej sie wypisac bo podobno indeks leci w dół i kasa spada

klapki prezesa
Pracownik
 Pytanie
@kulfon

Trzymaj do końca. Dlaczego? Piszesz o indeksach, czyli o rynku akcyjnym, ten faktycznie spada. Nie wiem w co inwestuje Aviva ,może teraz bardziej w obligacje i papiery dłużne, bo tak powinni zrobić. Kasę z Avivy musimy wybrać chyba do końca marca przyszłego roku, wiec kto wie, jak będziemy na indeksie. Po drugie, całą kasę możesz włożyć ponownie w jakiś fundusz ,jeśli będzie bardzo nisko, to może warto zainwestować w fundusz agresywny ( tylko w akcje) Paradoksalnie, im niżej indeks akcyjny ,tym lepiej do takich inwestycji jak napisałem wyżej.

najlepiej
Pracownik
@klapki prezesa

inwestować w rynek azjatycki bo sie mega szybko rozwija i wykupic zagraniczny fundusz emerytalny bo polskie sa ch.. warte

.
Pracownik
 Pytanie
@najlepiej

Ty się lepiej zastanów co piszesz bo chyba nie do końca masz pojęcie na jaką minę wsadzasz ludzi którzy cię posłuchają. Może i rynki azjatyckie rozwijają się szybciej niż rynki rozwinięte ale to nie znaczy że dadzą ci większą stopę zwrotu. Ogromne fundusze i ludzie z dużym kapitałem wolą lokować środki w sposób bezpieczny co za tym idzie wybierają rynki rozwinięte - przede wszystkim USA, później Wielka Brytanię i Japonię. Tutaj masz duży zakres rozwodnienia władzy co za tym idzie głupim ustawodawstwem jak w Polsce czy Chinach nie zniszczysz z dnia na dzień firmy, mało tego rzeczą święta jest własność prywatna. Polska też rozwija się od 1989 bardzo dynamicznie i nie przekłada się to na stopy zwrotu, mało tego masz jeszcze mega tania złotówkę w stosunku do dolara i do euro, dlaczego więc polskie indeksy są tak nisko? Bo jest zbyt duże ryzyko - polityczne, geopolityczne, militarne itd. Nie udzielam porad bo nie jestem uprawniony, jedynie przestrzegam przed głupotą. Rynki wschodzące to może być maks parę procent kapitału, już nie jeden się o tym przekonał.

robak
Pracownik
@.

Wy tu o inwestycjach a ja żyję z miesiąca na miesiąc xD Kto ma kasę to się pewnie i może bawić w krypto czy inwestycje i fakt jest to wszystko bardzo ryzykowne ale zapominacie że żyjemy w Polsce pracując za mniej niż 1tys euro netto

Robol
Pracownik
@robak

A to może tylko ty, kto chodzi na nadgodziny regularnie ten się może dorobić pieniędzy. Nie ma dobrej płacy bez ciężkiej pracy i poświęcenia. Można naprawdę dobrze zarabiać tylko trzeba chcieć robić a nie tylko patrzeć jak tu od roboty się wymigać, 8 godzin i do domu

Waldi
Pracownik
@robak

Będziecie mieć inwestycje, jak będziecie musieć wybierać: ogrzewać dom żeby rodzina miała ciepło w zimie, czy może kupić kurtkę czy buty na zimę dla dzieci ....

.
Pracownik
@Waldi

Inwestuje się w takich czasach jak teraz, a oszczędza jak jest dobrze w gospodarce. Pozdrawiam

Waldi
Pracownik
@.

Nie bój się, będzie niżej a inflacją dojdzie do 18-19%.

Waldi
Pracownik
 Pytanie
@Waldi

No i? W20 na -3.3, jutro lekkie odreagowanie, tak na 0.9, ale brać nie wcześniej niż jak podejdzie w20 na 1260

.
Pracownik
@Waldi

Nigdy nie wiadomo czy będzie niżej, w marcu 2020 sam krzyczałem że czekam na 1000 na WIG20 :) Ps: jutro jest sobota i nie ma sesji

Irek
Pracownik
@Robol

Typowe polskie myślenie

Szeregowy
Pracownik
 Pytanie

Gdzie można zgłosić łamanie prawa RODO przez firmę?

Były
Pracownik
@Szeregowy

Jak to gdzie do organów ścigania

.
Pracownik
 Pytanie
@Szeregowy

A w jaki sposób łamane jest RODO w firmie? Osobiście się z tym nie spotkałem.

Szeregowy
Pracownik
@.

Tak tylko pytam w razie czego :)

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

kropek
Pracownik

jak dla mnie opona moze kosztowac i 500zl. w niemczech bedzie chodzic po 100 euro wiec niemcuchow stac...

Bambo
Pracownik

Po was tak nie wy r uchało jak was (usunięte przez administratora) wyr ucha stomilorze moje piękne.

Robert
Pracownik

Minimalna pensja od stycznia w przeliczeniu na godzinę będzie wynosić w Polsce 22zł, natomiast od lipca wzrośnie do 22.5zł. Tak informacyjnie news z dzisiaj...a my dalej udajmy ciemnogród.

1
Fizyczny
Pracownik
 Pytanie
@Robert

Mało to takich co lata zadowolonych bo poszli na mistrzowie i "wywalczyli" podwyżkę od Stycznia? Kojarzę gościa od przemontażu co jeszcze w lipcu poszedł po podwyżkę to lider poklepał go po plecach i powiedział że dobrze pracuje i że od stycznia załatwi mu podwyżkę. Śmiech na stali, a mało takich po zakładzie lata? Z takimi ludźmi na zakładzie to żadnych podwyżek nie będzie prócz tych rządowych minimalnych

PM
Pracownik
@Robert

22,50 wynika z umowy-zlecenia a nie z płacy minimalnej człowieku

Darek
Pracownik
@Robert

To są stawki na umowach cywilnoprawnych. Od stycznia minimalna stawka godzinowa to 20,77 Wystarczy policzyć 3490:168=20,77...

Seba
Pracownik
@PM

A jaką fachowcu masz stawkę w TC godzinowa czy pensję stałą. Z innej bajki dodatek do godziny nocnej musi być podniesiony bo będzie się wąchał w przedziale 3,80 do 4,73 zależy od miesiąca a teraz jest 4 złote w TC

PM
Pracownik
@Seba

Oczywiście, że godzinową mam stawkę ale to nie znaczy, że nie umiem logicznie myśleć

Płaca
Pracownik
@Seba

Proszę się przyglądnąć "płacy minimalnej" realizowanej np. przez Seito. Na umowie : stawka miesięczna = stawka podstawowa + premia za obecności. Ta stawka miesięczna to przeważnie minimalna. Pracodawca wcale nie musi dać tej płacy minimalnej jako podstawowej - a ze składnikami. Więc jeśli zawsze jest średnio ileś tam niedziel, sobót, to ta pensja jest zagwarantowana razem ze składnikami. Podniesienie płacy minimalnej przez rząd wcale nie musi oznaczać podwyżek dla pracowników. Oczywiście stawka godzinowa wynika ze średniej ilości godzin w miesiącu i raczej w krótszych miesiącach pracodawca będzie musiał dołożyć pracownikom do minimalnej.

Kared
Pracownik
 Pytanie
@Płaca

Oczywiście że tak, pytanie kto zostanie w TC, jak na 4 brygadówce, piątek świątek niedziela, jeden weekend wolny w miesiącu ludzie będą zarabiać niewiele więcej niż najniższa, gdzie tyle samo zarabiają gdzie indziej od pon-pt. A swoją drogą, ciekawe jak tam nasze pipki że ZZ negocjują?

.
Pracownik
@Kared

Wszyscy zostaniecie bo wam tutaj dobrze

Obserwator
Pracownik
@Kared

Non stop ta sama śpiewa, "kto zostanie". Już od dobrych kilku lat w kółko to słyszę a ludzie jak pracowali tak pracują dalej, rotacja jest ale ktoś odchodzi ktoś wraca ktoś nowy przychodzi. Produkcja nie stanęła, maszyny puste nie stały na nadgodziny ludzie są. Bywało znaczeni gorzej a i tak śmigała produkcja jak wściekła. Nie ma szans na podwyżki, firma notuje zyski a chętni do pracy zawsze się znajdują

.
Pracownik

Te pieniądze za nadgodzinki które klepiecie z uśmiechem na twarzy oddacie kiedyś z naddatkiem u lekarzy tak samo jak oddajecie 500+. Pozdrawiam was, ani nie zazdroszczę ani nie współczuję tego podejścia do życia. I nie mówcie że jest ciężko na zakładzie bo nie jest.

Dobrotliwy
Pracownik
@.

Obyś nie napisał tego w złą godzinę, bo może się zdarzyć, że ty będziesz wcześniej i więcej wydawał u lekarzy niż ja. Nic nie jest wieczne, nikt nie wie co mu jest pisane. Także tego.....

Icarus
Pracownik
 Pytanie
@Dobrotliwy

,, Nie wiesz co komu jest pisane". W Mikołaja też wierzysz ?? Niestety zgodzę się z poprzednikiem. To co klepiecie na nadgodzinach oddać z nawiązką jak nie teraz to na starość

Qwerty
Pracownik
@Icarus

Tak pozdro dla brygady B tylko potem mi nie płaczcie że mało i mało na pasku

bt3
Pracownik
 Pytanie
@Qwerty

I Ty też uwierzyłeś w to , że gdyby nie było nadgodzin to więcej byśmy zarobili ?

.
Były pracownik
@bt3

Strasznie cicho się zrobiło na BT3 :) a jeszcze parę miesięcy temu był tutaj jazgot

Mati
Pracownik

Gazu wystarczy tylko do stycznia potem chrust każdy musi przynieść na ciepła wode

BT3
Pracownik
@Mati

To produkcja stanie

Knrad
Pracownik
 Pytanie
@BT3

Znowu następne bzdury wymyślacie? Teraz taka śpiewka? Co jeszcze wymyślicie, żeby ludziom podwyżki inflacyjnej 16% nie dać?

2
OPONY
Pracownik
@Mati

Będzie podwyżka płacy minimalnej i tyle. Nie ma szans na coś innego, koszty rosną a ludzi nie brakuje, a chętnych na nadgodziny coraz więcej. Nie ma nawet dobrej podstawy do starania się o podwyżki jak zakład funkcjonuje świetnie a zyski się zgadzają

Zawiedziony
Pracownik

Zyski słabiutkie w dobie kryzysu trzeba zakasać rękawy i pomóc firmie , wszyscy wszędzie tak robią.

.
Pracownik
@Zawiedziony

Mogę gasić światło w kiblu żeby mniej płacili za prąd, ale stawka ma się zgadzać

2
Tt
Pracownik

Brawo Polska brawo Polacy od nowego roku minimum 3 tys na reke

pisoland
Pracownik

glosujcie dalej na pisolandie to nie bedziecie mieli co do gara wlozyc majac we 2 prace... nawet na ryz was nie bedzie stac a zaklad nie jest wam winien wyrownywania stawek co pol roku za to ze dajecie sie ruchac pisowi

1
.
Pracownik
 Pytanie
@pisoland

Przestań mieszać (usunięte przez administratora) do stawek na zakładzie, w całej Europie jest wysoka inflacja, a w Europie środkowo-wschodniej w szczególności. Popatrz na Czechy czy Estonię. Tam też rządzi (usunięte przez administratora) Masz tam rozbujany socjal? Nie. Pomijam już fakt, że Czechy i Węgry dużo wcześniej od nas zaczęły podnosić stopy procentowe i nie uchroniło ich to przed inflacją. Nie specjalnie chce ich bronić, bo za nimi nie przepadam ale inflacja idzie dwutorowo: przez dodruk i szoki podażowe wraz ze zerwanymi łańcuchami dostaw. A wszystkiemu są winne tylko i wyłącznie lockdowny, nie mityczny Tusk.

.
Pracownik

"Najniższa krajowa od 1 stycznia 2023 roku wyniesie 3490 zł brutto (2709 zł netto), a od 1 lipca 2023 - 3600 zł brutto (2784 zł netto)." Zanosi się na to, że od lipca 2023 roku będę dostawał do ręki ok. 700 zł więcej za pracę w systemie czterobrygadowym licząc po obecnej stawce. Soboty, niedziele, święta, i paroletni staż pracy. Hahaha :)

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

  Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 643.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 585, z czego 110 to opinie pozytywne, 110 to opinie negatywne, a 365 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie TC DĘBICA S.A?

  Liczba opinii klientów firmy TC DĘBICA S.A, to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

  Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. linkedin.com 5 485 320
 2. pracuj.pl 4 208 112
 3. GoWork.pl 3 497 256
 4. olx.pl 3 102 462
 5. jooble.org 2 375 082
TC DĘBICA S.A