TC DĘBICA S.A
counter
2 1991 7667 5 1
Bt3 Nowy wpis

Zero szacunku dla pracownika , a wy sie zapisujecie na nadgodziny hahaha .

Tak3Nie
. Nowy wpis
@Bt3

Serio sa chetni na nadgodziny?

Plandemia Nowy wpis
@Bt3

Pij gorzołe siedź na życi żaden wirus cię nie chyci!!!

wirus Nowy wpis

teraz wszyscy placza ze wirus ale jechac na wczasy co 2 na koniec polski to umial wiec teraz siedziec cicho i robic. a co do wirusa to zona elekteryka miala kontakt z zarazona i jej nei wyszlo nic a jemu wyszlo stad kwarantanna. ale ten wirus jest taki dziwny ze jakby zbadali caly zakald to wyjdzie ze co 3-4 jest chory bo te testy sa bledne a jak sa testy pledne to wiezienie ludzi w domach w imie falszywego testu to coz.. nie bede komentowal.

Tak2Nie2
Kalk

KORONAWIRUS W STOMILU!! ELEKTRYKI WSZYSKIE CHORE!!

Tak6Nie
@Kalk

Nie wszystkie tylko jeden, nie siej paniki.

...
@Kalk

I ta brygada jest na kwarantannie czy jak?

@...

Na liście kredyt 49 osób. Ale oprócz miej jest więcej osób na kwarantannie.

fgffg
@Kalk

a z ktorej brygady i skad wiedza ze jest chory?

Xd

Brygada c Jeden chory?? Reszta kwarantanna?¿?

Bioly
@Kalk

Kolego z jakiego dzialu ten elektryk

Jajestem
@Kalk

Jest elektryk z bt3 z potwierdzonym wynikiem Ok 60 osób na kwarantannie od wczoraj

Bioly
@Kalk

A jak tam nowe jedzenie pasuje wam

Mar
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 godzin.

Jest jakaś szansa na przyjęcie do pracy? Wiem że teraz jest koronawirus ale prawdopodobnie maja na nowo przyjmować ludzi

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Witam pracuje rok i kończy mi się umowa 30 sierpnia.Dostane umowę kolejna czy raczej nie mam na co liczyć ?

Tak2Nie
sprawiedliwosc

o podwyzkach ani em ani be trudno jest kryzys to podwyzek brak jakos przezyje ale wyrownanie stawek gdzie goscie zebrali kase 2 lata temu a innym policzyli ile policzyli powinno byc. dlaczego wielu ma placone doswiadczenie rok dwa trzy a reszta 5 lat naliczone i sie cieszy? troche szacunku do kazdego bo to brak sprawiedliwosci i dyskryminacja a lata doswiadczenia leca ktore widocznie nie sa dla was tak wielka cena. moze przedstawiciel ras albo mrt cos zdziala? macie pole do popisu

Tak14Nie11
@sprawiedliwosc

Zgadzam się z dorównaniem stawki co do lat, ponieważ niektórzy są mega niesprawiedliwie wynagradzani za swoją pracę. Oczywiście ja uważam i pewnie osoby które pracują na krupp że powinna być dopłata za cięższa pracę... Podwyżki powinny być, jaki kryzys? Przecież zakład korzystał z tarczy na której był do przodu z finansami. Opon zapasów mają ogromne ilości. Zbyt na nasze produkty będzie zawsze.

Tak8Nie7
eeegh
@Operator krupp

widze ze biuro reportuje wpisy ktore wolaja o godna place za ciezka prace a szkoda zapraszamy Panow do pracy na krupy 350 opon srednio na dzien po 10k to macie 3.5 tony lapami dzien w dzien a my zalozymy koszule i bedziemy pytac w polowie zmiany czy bedzie norma :) a wyrownanie powinno byc bo albo sprawiedliwie maja wszyscy albo nikt

Tak11Nie5
Krupier
@eeegh

Dokładnie, mnie aż krew zalewa jak widzę chłopaczków z PRC i R 2.5 jak łażą po hali, czy śpiewają pod maszyną. Widać nie są tak przepracowani, a na kruppy czy plt to za nic nie pójdą, a dziadki po 50-55 lat robią na Kruppach i zasilają. Gdzie tu jest rozum? Młodych na kruppy albo 20% pensji w dół. Tyle w temacie. Tak samo zredukować liczbę osób na mistrzowce. Po uj ich tam pięcioro? Dwoje czy trójka nie dadzą rady? Nie roznosi się już bloczków, planów też nie trzeba, to już stanowisko robola z mistrzówki na maszynę śmiało można przenieść, a nie disco polo i YT na okrągło.

Tak17Nie1
kolegazTC
@Krupier

Ty się za to przemęczasz na kruppie, jedyna twoja robota to założenie dwóch drutów i ściągnięcie opony, normalnie szok, utyrani jesteście..., maszyny wam ustawiają elektrycy, jak macie wymiany półfabrykatów to robicie we dwoje z zasilającym. Na starych maszynach wszystko robisz sam od założenia karkasu i cięcia opasania, tam jes znacznie większe obciążenie pracą. A kto ci broni słuchać muzyki czy śpiewać? Może ktoś w ten sposób odreagowuje stres i ciężką pracę. Tobie nic do tego.

Tak3Nie7
Krupier
@kolegazTC

To tylko w teorii drut opona. Elektrycy się bardzo starają żeby maszynę ustawić... Byle jedna opona poszła dobrze, a jego już nie ma. Resztę sam ustawiaj. Często zasilający ma po 2-3 przezbrojenia, i zostaje się samemu przy maszynie. Co wjechanie kasetą z osnową jest nie takie proste, bo nie dość że waży prawie pół tony, to jeszcze kółka się nie kręcą. To że śpiewacie to świadczy o tym że nie jesteście przemęczeni, bo jak ktoś się zmęczy pracą to się mu już (usunięte przez administratora) głowy nie trzymają

Tak3Nie1
@kolegazTC

(usunięte przez administratora) Na tych waszych prc to odchodzisz z maszyny kiedy chcesz, na przerwę idziesz kiedy chcesz, chcesz ściemniać to ściemniasz. Na krupp nie odejdziesz kiedy chcesz, nie pójdziesz na przerwę ani na papierosa bo ruch ciągły. O czym my tu rozmawiamy.... Na tradycyjnych pełno kobiet a na krupach nie pracują kobieta, ponieważ SA ZBYT CIĘŻKIE WARUNKI PRACY. Ty jak robisz 15 cali oponę po 8 kg to stękasz jakie ciężkie a u nas na krupp normalne ciężary to od 8 do 14kg....

Tak7Nie1
@kolegazTC

Bardzo dobrze napisane oni zawsze orobieni chyba bojkami pfffff maszyna automat powinni miec jeszcze obciete wynagrodzenie.

TakNie3
@Krupier

A to twoj problem ze elektryk ci ucieka oddajac maszyne niewlasciwie ustawiona i twoj problem ze zamiast wezwac go ponownie do skutku ustawiasz ja sam

@Operator krupp

jak tak czytam te forum od 3 lat to cały Stomil leci w kulki tylko na Krupach sie pracuje. na wulkanizacji siedzi sie na tylku w klimatyzowanym pomieszczeniu w sterylnych warunkach, na walcowni jest to samo. na mrt jest lzej, no bo opony mniejsze. na odwazalni zyc nie umierac, na zasilaniu nakladarek sie siedzi, na prowadzacym kalander masz mniejsza odpowiedzialnosc. kobiety na koncowce maja lzejsza fizycznie prace bo jak przewalaja gorace opony to nie dosc ze musza przewalic mniej sztuk niz wy zrobic to wedlug zasad dzisiejszej rownosci maja tyle samo sily co mezczyzni. ludzie WSZEDZIE DOBRZE GDZE NAS NIE MA.

PK
@.

720 opon na klasowaniu to jest mniej? Albo nawet i do 2.5tyś na paletowaniu to jest mniej?

Maniak
@PK

Klasowanie to ciężka i monotonna praca. Nie polecam :)

@PK

To był sarkazm, chyba jako jedyny(a) go nie zrozumiałeś (Aś)

Tweet
@.

Nie baryło, nie tylko kruppy, Tylko nas jest najwieciej na całym zakładzie, a poza tym nasza praca jest wyjątkowo niedoceniana przez innych. To, że w teorii wygląda to tak że zakładasz druty i ściągasz oponę to jest tylko legenda. W praktyce musisz patrzeć na wszystkie zakładki, bo jak któraś jest nieodpowiednia, to opona out, a my się musimy tłumaczyć. Do czego zmierzam? Autor postu pisze że nie ma wyrównania stawek za staż pracy według tabeli, która była jedną z najsprawiedliwszysz jaką tutaj widziałem, a wy goście z bt1, bt2, bt4, mrt miejcie choć trochę ja.j chociaż teraz, i przyznajcie że to my wam wywalczyliśmy podwyżki ( chłopaki z Kruppów) a wy koleżki cwania.czki z prc, nrm, r2.5 i sfc pokażcie co potraficie na plt albo Kruppach. Jestem ciekaw czy długo wytrzymacie prostaczki. Jeszcze jedno. Będą podwyżki będą sztuki, nie będzie podwyżek nie będzie sztuk. Proste jak jeb.a.nie

Tak11Nie1
Były, stomilowiec

Słyszał ktoś o przyjęciach na stomil, kiedy mają w planach przyjmować??

Chętny
@Były, stomilowiec

Dokładnie. Kiedy jakieś przyjęcia?? Wie ktoś z tego forum? Bo większości pisze głupstwa zamiast powiedzieć coś konkretnego i odpowiedniego na temat.

@Były, stomilowiec

w przyszłym roku jak dobrze pójdzie w tym nie ma szans na jakiekolwiek przyjęcia a ten kto pisze że będą to chyba bardzo wierzy w to że się przyjmie w tym roku i się mocno zdziwi...

@Były, stomilowiec

Tak ci było źle. Zupa zlewki. Za 3 kafle to(usunięte przez administratora). Brat w. Irlandia ma dla ciebie robotę za 15 tyś na mieś. Na płytki i dekortynki tylko jechać i brać. A teras chodzisz i skamlesz że nie masz na chleb i będziesz robił za miskę zupy bo jest pyszna.

Chętny
Kandydat

A gdzie na terenie Dębicy lub w jej okolicach jest poczuciwa firma taka duża? Wszędzie tak samo i wszędzie narzekają gdzie byś nie robił. Musieli by pewnie położyć kogoś to by pewnie nie narzekał.

Brygada B

Pozdrawiam cebulę słuchającą aktualnie disco polo pod blaszakiem. Róbcie na normalnych ludzi :)

Piotrek

Gorąco. Zróbcie coś z tym. Wy macie klimę to problemu nie widzicie

Tak24Nie4
Nie widzę problemu
@Piotrek

Jedyne co zrobią jak będzie bardzo gorąco to lody kupią jak zwykle hahah. Parodia gudjera, polaczki popłaczą, ale i tak będą zasuwać, czy zimno czy gorąco

Tak16Nie1
Nagły atak spawacza.
@Piotrek

115 mln to tylko wieszchołek gury lodowej gdyby motłoch dowiedział się całej prawdy biegali by w panice przeglądam dokumentację i zgłaszam do ministerstwa wszystkie nieprawidłowości. Przykładam się z największą uwagą i szczegulnym zainteresowaniem finansom oraz zaciekle sprawdzam wszystkie uchybienia. Opisuje również do prezydęta i przedstawiam dokumętację.

Tak13Nie1
@Nagły atak spawacza.

No to czas najwyższy żeby ich kontrola odwiedziła

Tak10Nie
@Nagły atak spawacza.

Stare baby pierdzą na klasowaniu czy może Pan to zgłosić gdzie trzeba.?

Tak12Nie1
@Piotrek

Trzeba było się uczyć po O. H. P. To powinieneś ulicę zamiatać. Za minimum krajowe a tu porzresz paciary i nie pacz co mają inni uczeni w mowie i piśmie. Bo nigdy tego nie osiągniesz padniesz jak stary koń Gdzieś na chali a potem wywleką cię. Za nogi za bramę żeby nie zgłaszać wypadku {{ premia roczna itp.}. 300 dni bez wypatku... Kasa. Piękna. Ale nie dla ciebie.

Tak12Nie3
@Wydział pk

A Ty to chyba skończyłeś szkołę czarodziejów i jasnowidzów. Skąd wiedziałeś że skończyłem OHP? Zaskoczę Cię, ale jestem troszkę lepiej wykształcony, być może lepiej niż Ty. A to że wyżej postawieni mają lepiej to tylko i wyłącznie niesprawiedliwość, bo by de facto na nich pracujemy jakkolwiek to brzmi.

Tak3Nie3
Piotrek

Zaczniemy gadać na poważnie jak będziesz pisał jak człowiek, a nie jak małpa z downem. Współczuję ludziom, których spotykasz, jak oceniasz ich po okładce. Szkoda się denerwować, czytając Twoje prostackie teksty. Żegnam

Mariola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Słyszałam ktoś czy bedą jakieś przyjęcia i kiedy?????

tc dębica

Witam ma ktoś z was adres e-mail do punktu obsługi pracownika z góry dzieki

pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

beda jakies zwolnienia?

Tak3Nie3

prc

pfff powiedział co wiedział aleś się (usunięte przez administratora). opracował z tego co widziałem to więcej osób z krupów się szwendało po hali i palarniach bo na tradycyjnych po prostu dłuższe wolne a prc nie szło 3 maszyny a ile ktupów stało chyba więcej niż 3 więc bałwanie drut opona drut opona a jak masz jakieś żale że twoja akurat maszyna szła to wylewaj je kierownikowi a nie na forum ciekawe co ci powie chyba że peszek . pracowniku roku

Tak1Nie6
@prc

Pracowałem kiedyś na tradycyjnych i wiem po swoim doświadczeniu, że tam jest LŻEJ, nie ma co porównywać kto ma ciężej. Jak stawialiśmy maszyny to wszyscy dostali podwyżkę... Doceń to... Nam nie chodziło o cały zakład ale tylko o krupp, aby lepiej zarabiać, że względu na cięższe warunki pracy. Kobiety pracują na tradycyjnych a na krupp nie bo za ciężkie warunki pracy. Sam sobie odpowiedź gdzie jest ciężej....

Tak8Nie1
tc

z tego co wiem to więcej stało maszyn KRUPP wiec takie teksty to bez sensu padło na Ciebie że twoja szła to masz pecha zgłoś kierownikowi albo za bramę!!!

Tak1Nie8
@Operator krupp

nie jest to prawda wy macie zasilających porządnych a my musimy sobie zasilać niemal że sami poza tym macie dużo czynności w automacie nie tniecie opasań ani nic wszystko robi maszyna oczywiście jak dobrze ustawiona a zazwyczaj tak nie jest cykle trwają mniej bo jest dużo automatyzacji a na prc automat to twoje ręce wiec wcale tam nie jest gorzej tylko tyle że się więcej robi. I przestańcie wykorzystywać ten wasz strajk za każdym razem na przeciw wszystkim bo nikt wam nie kazał a jak coś nie pasowało to trzeba było zmienić pracę na lżejszą i lepiej płatną a nie teraz odgrywać chojraka bo strajk zrobili. Praca tu i tu jest ciężka zależy jak ustawiona maszyna i z jakich materiałów się robi to jest kluczowe a nie że wy macie najgorzej a reszta ma sielankę bo sielanki nie ma nikt. Ja mogę jutro (usunięte przez administratora) 8h a Ty możesz stać i nic nie robić nie ma reguły więc takie żale że kruppy szły a prc stały i to aż 3 to są bez sensu bo najwięcej osób szwendało się po hali właśnie z Kruppów.

Tak4Nie6
połfabrykat
@prc

ale mijacie się z prawdą, dzis na 1 zm szło ok 80% kruppów, i 40% maszyn tradycyjnych, ale nie ze względu na ograniczenie pordukcji tylko dlatego że mistrz(albo mistrzyni) wysłała osoby na urlop......na PRC faktycznie moze pracujecie mniej automatycznie, ale to że zasilający nie piluje maszyny to wasz problem... oni tam siedza na miejsach dla przekłaadek i sie opier.., na Krupp chłopkami ze wzgledu na szybkosc konfekcji opon częsciej zasilaja maszyny....

Tak3Nie
Mariola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

A od kiedy przyjmują tych co po zwalniali, ???

Tak3Nie4
Kuba

Będą jakieś przyjęcia nowych pracowników? Wie ktoś z tego forum?

TakNie4
@Kuba

Kolego słabo to widzę w tym roku :/

TakNie3
Jaaa
@Kuba

Wiem ze przyjmuja tych co zwolnili

Tak2Nie
Gerard

A jak tam negocjacje płacowe na 2021 r, wie ktoś coś na ten temat?

Tak9Nie17
Maestro drugiego planu

Logika, pojęcia "inflacja" znane jest Panu?

TakNie9
Łysy

Kogo to obchodzi? Już raz pisałem że ich to nie obchodziło że był kryzys w 08', tylko zwalniali ludzi. Teraz nas nie obchodzi że jest, a nam się należą podwyżki za pracę zgodnie z prawem. Jeśli nie wiesz gdzie tak pisze, to odsyłam do KP (kodeks pracy)

Tak5Nie8
Klakson
@Gerard

Nie będzie ani podwyżek, ani obniżek, tak czy siak, to dobra wiadomość

Tak9Nie3
@Klakson

No nie wiem czy dobra, skoro inflacja szaleje jak opętana, a co dopiero będzie w przyszłym roku. Cofamy się w rozwoju z takimi perspektywami. Komu się będzie żyło Lepiej, to wiadomo

Tak4Nie5
Klakson
@TC

... jeśli ten kryzys skończy się tym, że przez rok nie będziesz miał podwyżek, to będzie super. My i tak jesteśmy w lepszej sytuacji niż inne kraje, także spoko

Tak3Nie4
TC

Postój, 5 dni na zebranie sił. Wszystkim życzę miłego wypoczynku, nawet wam (usunięte przez administratora)z biura xD Wy też się napracowaliście przy męczeniu nas na najniższym szczeblu zawodowym, czyt. Operatorów i zasilających.

Tak29Nie
Głodny

Witam. Koledzy, jak tam nowa firma spisała się dziś na stołówce?

Tak2Nie16
@Głodny

Jak dla mnie fajna odmiana, Tace jedzenie lepsze niż na stomilanc, zobaczymy co dalej będzie

Tak1Nie11
Tez glodny
@.

A co tam dzisiaj dobrego bylo do jedzenia?

TakNie20
Ktoś

Jak te opony wyszły z zakładu? gdzie dozór w bramie? bo to się w głowie nie mieści.

Tak18Nie1
Gall
@Ktoś

Dozór wyszedł akurat po bułki do auta przy bramie

Tak10Nie
Stomilowiec

Nawet nie potrafi napisać słowa "wybrakach" Niby tak wysoko postawiony...

Tak8Nie
półfabrykat
@Stomilowiec

a co Ty potrafisz? narzekać?

TakNie2
Młody
@Stomilowiec

Czy to prawda że na wprost starego zielonego sklepiku tam co choinki wycięli Pan Władek otwiera tzw. Ogródek piwny pod parasolami? słyszał ktoś coś na ten temat?

Tak10Nie1
ucieszony
@Młody

Ponoć tak

Tak7Nie
Stomilowiec
@półfabrykat

Jak widać na powyższym wpisie, TAK potrafię

Tak5Nie
Rafael

Znowu jakiś wypadek że karetka na sygnale pod WOOR I?

Tak3Nie1
Johia
@Rafael

Tak, chłop zasłabł za maszyną i nie miał kto go zmienic

Tak5Nie1
Plandemia
@Rafael

A u nas na bt2 chodzą w połowie zmiany i pytają czy plan będzie i to ludzie na stanowistach niby po studiach ale (usunięte przez administratora) e, Panie Dyrektorze vel Prezesie skąd Pan ich bierze kupa śmiechu ????

Tak7Nie1
młody

Karetka zakładowa czy zewnętrzna

Tak5Nie
Krupp to trupp
@młody

Czy to prawda ze zabrali kogos z podejrzeniem koronawirusa?

Tak2Nie2
Reporter
@Krupp to trupp

Czy to prawda, że w zakładzie jest diagnoza COVID?

Tak1Nie3

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

TC DĘBICA S.A