Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Bt2

Związki wynegocjowały całkiem dobrze bo wychodzi ponad 3zl do godz w wzwyż i do tego 200zl do premi przy spadającej inflacji to są niezłe pieniądze, oczywiście mogły być większe ale zawsze będzie komuś mało, nie narzekacie dziękujcie za to co macie bo za chwilę możecie nic nie mieć jak donald zacznie śrubę dokręcać...

Cement

Dokładnie jak powyżej też siedzę z kumplami a ten tyle dostał na święta ten tyle dostał na dziecko podostawali 300 400 Zeta u prywaciarzy !!! Na święta też choćby głupie 100.zeta ale dostają albo talon i nie płacą na niego cały rok jak w naszych związkach kochanych... Porażka pośmiewisko wstyd wstyd

P

Dalej kase zwiazkom ladujcie...a zobaczcie co on i pozwolili zrobic z tym zakładem przez ostatnie lata...zaklad w ktorym kilka lat temu naprawde godnie sie zarabiało stał sie jednym z gorszuch gdzie wprowadzaja dopłaty zeby ludzie mieli wogole minimum wynagrodzenia...troche sie ruch zrobil ludzie zastanawiaja sie nad odejciem ze zwiazkow a tu nie ma sie co zastanawiac...Solidarnosc jutro bawi sie w Warszawie a nas tu pracujacych maja w (usunięte przez administratora)

Paweł bt2

Już w zeszłym roku była impreza łącznie z grillem mało wam?

Nusiek

Jest w Stomilu dofinansowanie z zfśs jakies dofinansowanie pieniężne na ferie zimowe dla dziecka brał już ktoś. Gdzie się o to pytać

BT3

Czy pracownicy biurowi wzięli dziś pracę zdalną przez mróz? Haha

@BT3

Nie, w biurach jest ciepło, także można spokojnie pracować. Zapraszamy do biur, jest wiele różnych rekrutacji. Tylko dziwne, że albo nie ma chętnych (a ponoć w biurach jest tak fajnie, nic się nie robi), albo ktoś popracuje w biurze i wraca na halę ...

Pan życia i śmierci

Nikt do was do biur nie chce iść, bo nikt nie jest takim frajerem, żeby "awansować" na nowe stanowisko za tysiąc zł mniej. W dodatku jesteś uwiązany do tel, lapka i pracujesz w większości od rana do wieczora od pon do pt. 8 godzin to świętość i ani minuty dłużej.

Yt

Ludzie co z nami będzie to się wszystko rozsypuje nowe auto kredyty oplaty

Mietek

DODATEK WYRÓWNAWCZY DO STAWKI GODZINOWEJ Informujemy, że od 1 stycznia 2024 r. wprowadzony zostaje dodatek wyrównawczy do godzinowej stawki płacy zasadniczej. Wysokość stawki minimalnej godzinowej jest uzależniona od liczby godzin pracy wg Kodeksu Pracy w roku 2024 zgodnie z tabelą ponižej: Płaca Liczba godzin Minimalna Miesiąc minimalna pracy wg stawka w 2024 Kodeksu Pracy godzinowa styczeń 4242 zł 168 25,25 zł/godz. luty 4242 zł 168 25,25 zł/godz. marzeC 4242 zł 168 25,25 zł/godz. kwiecień 4242 zł 168 25,25 zł/godz. maj 4242 zł 160 26,51 zł/godz. czerwiec 4242 zł 160 26,51 zł/godz. lipiec 4300 zł 184 23,37 zł/godz. sierpień 4300 z 168 25,60 zł/godz. Wrzesień 4300 zł 168 25,60 zł/godz. październik 4300 zł 184 23,37 zł/godz. listopad 4300 zł 152 28,29 zł/godz. grudzień 4300 zł 160 26,88 zt/godz. Wysokość dodatku wyrównawczego w TC Dębica będzie naliczana indywidualnie dla każdego pracownika w zależności od jego stawki godzinowej oraz od liczby godzin pracy wg Kodeksu Pracy (KP). Przykład obliczania wysokości dodatku w styczniu 2024r.: Liczba godz. Minimalna Przykładowa Przykładowa Płaca pracy stawka stawka wysokośŚć minimalna Wg godzinowa godz. dodatku Kodeksu w TC Dębica wyrównawczego Pracy 4242 zł 168 25,25 24 zł/godz. 1,25 zł/godz. zł/godz. UWAGA: liczba godzin pracy wg KP jest różna w różnych miesiącach, co wpływa na wysokość dodatku wyrównawczego. KTO JESZCZE CHCE POGRATULOWAC ZWIAZKA ZAWODOWYM ZAPRASZAMY DO WYPISYWANIA SIE...(usunięte przez administratora) CZTEROBRYGADOWCE DOPLATY DO MINIMUM...

Ja place podatek (usunięte przez administratora) 5 lat racy i 25zl

@Mietek

Śmieszne to jest gdzie te grupy zaszeregowania są wszyscy wrzuceni do jednego worka, to do kwietnia będzie tak wyglądać bo później będzie te 1,96 do godziny dla każdego pracownika to większość i tak będzie mieć około 26 złotych

@Mietek

A przyjęcia będą pewnie za 30 zł na godzinę.

Stomil bt 2

Dlaczego teraz nie było premi kwartalnej??

@Stomil bt 2

Premii kwartalnej nie ma od roku. Zastąpiła ją premia absencyjna. Dotychczas 300zł brutto, od stycznia 500zł brutto.

Nusiek

Panocki końcem stycznia postuj 4 dni 27- 31 to na nowy rok was już zaczynają czyścić z urlopu na maxa i tak ma byc

Piotrek

3 500 za czterobrygadówkę.... Sami stąd ludzie pójdą

Robol z BT3
@Piotrek

Niektórzy 3300. I jeśli punktacja kierownika ma znaczenie jeśli chodzi o podwyżki,to będzie jeszcze gorzej Kierownicy w tym roku bardzo zaniżają oceny.

Gips

a u nas młodzi dostają właśnie podwyżkę bo krajowa idzie do góry i podatku nie płacą i dostają prawie 5 pozdro dla klepiacych sztuki na krupsach

Aaaxxx
@Robol z BT3

No kierownicy nie dają wysokich ocen bo mają to z góry nakazane by jak najmniej firma dała dodatkowej podwyżki jeśli to prawda z tym 2.4 czy tam 2.5 procent Dostanie na brygadzie na wydziale 1.2 osoby max żeby nie było że znowu nikt nie dostał a może i nikt.

BT3

400 jak 400. Ale jak gość jedzie na 500 z przezbrojeniem to jest przesada. Niech podniosą plany, kasa w dół i niech jedzie w ten sposób 500 opon po 10 kg i żeby stał nad nim z batem kierownik i menadżer. Czego właśnie takim typom życzę z całego serca

Bt3

Dalej róbcie po 400 na krupsch!!! Nie widzicie problemu???

Robert

22 lata pracy na czterobrygadowce kat B Wyplata za Grudzien 4100zl do tego doprowadzily zwiazki....

Hehe
@Robert

Mało Ci ? Podziękuj za tyle pieniążków na wypłatę rano w dniu jutrzejszym realizując wynik na maszynie na zielono To masz prawie 1000 zł więcej niż minimalna krajową . Góra kasy

Ja nie wiem czy ludzie wytrzymają z takimi wypłatami jak za grudzień szczególnie na produkcji w systemie grupa b 4200 dziadostwo

Jeszcze raz napiszę gdzie te nowe związki co tak w styczniu miały powstać,a na bt3 startuje ktoś nowy do Chemików wybory

Forum Mlodych

Wszystko na spokojnie... Narazie ogarniamy pomoc prawna ksiegowosc juz dograna slyszalem takze ze sa problemy z wypisami ze zwiazkow ta kwestie zakonczymy wkrotce pisma od prawnika beda w tym tygodniu...kazdy kto chce sie wypisac musi pamietac ze rezugnavkja to akt jednostronny i nie potrzebuje zadnych podpisow i zgody na odejscie. Wystarczy pismo zostawione w biurze zwiazku... Czesc osob bedzie na poczatku z zewnatrz a zaklad nie maly wiec trzeba wszystko na spokojnie poukladac...

@Forum Mlodych

Czy będziecie w stanie wprowadzić owocowe poniedziałki albo słodkie wtorki?

@.

I tęczowe środy, a dla biurowych zakaz przychodzenia na śmieszne nadgodzinki w soboty i niedziele. Jak się nie wyrabiają w ciągu 40 godzin tygodniowo, niech zmienią pracę na łatwiejszą

Jacek

To na co należeć do tych śmiesznych związków, skoro nie uchroniły przed zwolnieniem po pożarze swoich członków na produkcji, i nie potrafiły załatwić normalnych podwyżek, i w szczególności od stycznia?

Forum Mlodych.
@Jacek

No własnie po co?? Pracodawca musi poinformowac zwiazki o tym ze zamierza zwolnic pracownika ktory jest ich czlonkiem a zwiazki musza sie do tego ustosunkowac. Bez zgody zwiazku zawodowego nie mozna rozwiazac z jego czlonkiem umowy o prace ani w drodze wypowiedzenia ani w drodze tkz zwolnienia dyscyplinarnego....i tu mamy sedno albo sie chxe kogos bronic albo nie...tutaj juz wszystko zalezy od uleglosci zwiazkow wzgledem pracodawcy...a u nas wiadomo zwiazki pozoranci....

@Jacek

Jeszcze nie mów chop bo mało wiesz to jest raz , a po drugie to chyba macie już tych co będziecie głosowali w styczniu to oni wywalczą dobre podwyżki postawią zakład i się zobaczy

Jaki beton startujesz i tyle nikt tam nie zrobi wszystkiego zajebiście to nie takie proste są tam goście co startują do rady nadzorczej na tych wydział coś na pisał to czego nie startują bo to jest za darmo nie masz z tego żadnej kasy

Forum Mlodych

Jak juz pisal Marek wczesniej bedziemy dopisywac osoby do juz istniejacej organizacji nie zbieramy czlonkow wczesniej zeby nie bylo niespodzianek....jak jest kazdy wie...

I jeszcze jedno racja że dla niektórych pracowników tych co pracują rzetelnie i jeszcze jednych sami się domyslcie o jakich chodzi to pewnie by dostali w kwietniu całej podwyżki rocznej inflacji a tak jest 1,96 do godziny dla wszystkich od kwietnia i od czerwca 3,4 procenta dla wszystkich od twojej stawki zaszeregowania

@Michał

Michale widze ze ze zwiazkow jestes ok masz swoje racje mozna startowac z tym ze zawsze te same osoby. Bo malo kto sie wogole tym interesuje zreszta spotkania zazwyczj w kamuflarzu a to nie plebiscyt na slasku zeby ludzi dowozic na glosowanie...wchodzicie niby w spor zbiorowy piszecie ladne pisma...na hali nastroje bojowe bedzie pewnie strajk wywalczymy cos itp....nastepnie bierzecie jalumuzne i oglaszacie wielki sukces z roku na rok coraz mniej zarabiamy w stosunku do okolicy...a wystarczy nie zgadzac sie na to co wam daja chcecie 15% to biezcie 12-13...a nie 7-8..inflacyjne koszty zakladu to 12 procent i prezesa nie interesuje kto to podzieli i jak wazne ile musi wylozyc...a wy dajecie mu kwartal bonusu i kopa w (usunięte przez administratora) zalodze...

Mark

Chciałbym tylko przypomnieć, gdyby znowu was chcieli z urlopu oskubać bo "dyrektor chciał": +"Prawo do urlopu wypoczynkowego nabywasz zawsze z początkiem roku kalendarzowego (wyjątkiem jest pierwsza praca). Pracodawca nie może ci oznajmić, że masz udać się na urlop np. w czerwcu lub sierpniu – takie działanie jest zabronione."+ Źródło: aplikuj.pl

X_
@Mark

Tak, do tego te śmieszne przypominajki z końcem roku aby wykorzystać urlop

@X_

Kolego to nie o to chodzi , na zaległy urlop pracodawca ma prawo Cię wysłać...

Popi

Dokładnie a smi kierownicy mają starego urlopu pa 10-15 dni niech idą oni

X_
@Bt3

Nie może wysłać na urlop, do końca września może Cię zobowiązać do wskazania terminu, ale sam nie może cię wysłać na urlop

Obiektywny7

Zwiazki sa po to zeby kase trzepac . Talona dadza ale i tak wezma z wypłaty dwa razy wiecej. Zaklad zwolnił ludzi i nic z tym nie zrobili nie ma znaczenia czy jestes zapisyny czy nie, co z tego ze sprawa w sadzie jak i tak nikt nie wruci a jak wruci to specjalnie go uwalą. Nie ma ani jednego pozytywu zeby tam sie zapisywac . Nic nie dał zakład na swieta w zwiazkach cisza . podwyzki zewsze takie jak zaklad sobie wymysli propozycja zwiazkow nigdy nie została zakceptowana jak nie mam racji to sprostujcie... Niesamowite koryto tam mają.. niby jak jestes zapisany to zwolnic cie nie moga a tu okazało sie ze.kazdego.co chca moga zwolnic.

;p

ja tu pracuje 20 lat nigdy nie bylem zapisany i nigdy nie miałem z niczym problem wiec powiem tak w związkami czy bez jest tak samo nie ma jakiś udogodnień jak się jest w nich zapisanym

Trąba
@;p

Całkowicie się zgadzam też pracuję już 18 lat nigdy nie byłem w związkach i jak trzeba coś załatwić nigdy w tc nie byłem inaczej traktowany jak osoby należące do związków jedyna różnica jestem do przodu na składkach

PK

Dziel i rządź? Marna prowokacja, tak samo co ludzie tu piszą bzdury że operator wyciąga 7 000 miesięcznie bez nagodzin, bajki bajeczki

Toto
@PK

500 zł w bonach I 500 zł z zwrotu podatku od związków

Dzbanek
@Toto

Tu masz kolego rację w tamtym roku tak było, zobaczymy co w tym pit będzie a do tego ponoć mają zmienić bony na sodexo było by super

BC

Mam pytanie odnośnie tych zwolnionych osób, czy kogoś przywrócili do pracy ponownie czy ktoś wygrał sprawę jakieś info ma ktoś? ,bo tłuste koty mają się dobrze, wręcz produkcja zbędnych umysłowych wakatów trwa w najlepsze

Adrianq
@BC

Znajac zyciesprawy w toku a wg mojej wiedzy mało kto hce wrócić skoro w kazdym zakładzie takie same stawki

PK
@BC

Nikogo nie przywrócono z tych co znałem, z tymi co mam kontakt to sprawa wygląda tak że wszystko jest w toku, nie zapowiada się na szybki koniec a odszkodowanie pewnie też nie będzie takie jak obiecały związki, o ile w ogóle.

Stary Wyjadacz

Panowie trzeba trochę zmniejszyć koryto związkom wtedy będą wstawiać się za pracowniami A nie że firma im obieca wycieczkę i po negocjacjach, pracownika mają za nic to samo dotyczy się zwolnień nie wystawili się za nikim

Dżin 69

Dostaliscie juz wyrównanie stawki do najniższej k4rajowej????? Chyba nie bardzo pieknie to wymyślili:)

bt3
@Dżin 69

wyrównania nie będzie, pracujcie za mniej niż najniższa. Ja dziś dałem wypowiedzenie, szkoda czasu.

Bt3

Nawet nie wiem czy 3, między sobą wszyscy cwani a jak przyjdzie ktoś wyżej postawiony to tylko przytakują. Szkoda tracić czasu i sił na to robotę, wolę weekend spędzić z rodziną.

Małpa

Jak narazie to nadgodziny odblokowane na bt2 ,wreszcie będzie można coś więcej przytulić niż czekać pół roku.

Mietek

Slyszalem ze problemy robia z wypisywaniem kaza chodzic po halach i szukac podpisow wydzialowych...jak ktos idzie z wypelnionym wnioskiem to zostawiac w biurze i do widzenia ....nie potrzeba zadnych podpisow to nie obiegowka...robia tak aby ludzi zniechecac do wypisania...a nie ma do tego zadnych podstaw.Jak beda robic problemy to pisma beda skladane do pracodawcy z informacja zeby nie potracac pieniedzy....zaciekle walcza o członkow szkoda ze na rozmowach nie walczyli o podwyzki....(usunięte przez administratora)

Wqrwik
@Mietek

Dokładnie to jest ich działanie Wypisywałem się już lata temu przestałem inwestować ten chłam Mi na rozmowie bal straszył mnie komisja że muszą wezwać komisję czy się wypisać mogę Śmiechłem na to i odpowiedziałem żeby natychmiast mnie wypisał i więcej nie okradał z pieniędzy za nieróbstwo Twardo odpowiedzieć że się wypisujcie i tyle mają do gadania

Bt3 Paweł

No i witam ten rok ze stawką poniżej najniższej krajowej (25.60)

Wspolczuje
@Bt3 Paweł

Od kiedy pracujesz

@Bt3 Paweł

Stawka godzinowa jest dla Umów zleceń a nie Umowę o pracę . Dla Umów o pracę jest minimalna płaca czyli 4242 a od lipca 4300

@pracownik

Zgadza się lecz dodatki są za coś, sprzątaczka nie pracuje w święta i w nocy a ja tak i to ona ma na umowie więcej zł/h to że ja pracuję 7 dni pod rząd i tylko dlatego mam więcej brutto. Słabo mega ze strony firmy że sprzątaczka będzie miała więcej, od osoby które realnie robią zyski dla firmy.

M

37 lat pracy i 31zl....przebije kto??

Aaaa

30 -31 bt3 28 -29 bt2 Sealant 32 Tyle dają nowym więc więcej niż pracownikom z staż po 10 20 lat ????

Bt3

Podziękuję ale tej firmie w marcu kładę wypowiedzenie po 13-sce i tyle, nie ma co marnować czasu. Pójdę sobie do normalnej pracy od pon-pt i może dostanę trochę mniej, chociaż przy mojej stawce to już nawet nie będzie mniej lecz podobna kwota

@Bt3

Ale nie musisz czekać na 13stke, dostaniesz nawet jeśli już przywalisz wypowiedzenie.

Cement
@BT3

Zgadza się marnowanie życia też obiecywałem sobie jeszcze jeden rok jeszcze jeden rok a tu co w (usunięte przez administratora) Nas mają i za 10 lat roboty tu młody bierze te same pieniądze. Od poniedziałku do piątku ewentualnie soboty lepiej płatne bo przeważnie tak jest a nie tu każdy weekend zepsuty każdy i tak cały rok kolejny robota za darmo też mam dość tej pracy a 10 lat tu robię iść od pn do pt ewentualnie sobie gdzie co dorobić indziej a nie się tu mordować

@Bt3

Ale Ty głupoty piszesz, sprzątaczka ma pisane połowę etatu a tyra cały etat. Ty masz nagrodę roczną a ona nie, Ty masz w czerwcu parę groszy z Socjalnego na piwo a ona nie,Ty masz opony za parę groszy a ona nie, Ty masz nagrodę stażową w grudniu a ona nie, Ty masz PPE a ona nie, Ty masz opiekę lekarską i nie musisz płacić za L4 :) a ona nie. Jeżeli nadal uważasz że sprzątaczka ma lepiej niż marny kierownik to zamień się z nią. Nie wspomne .ze masz możliwość dostać bon towarowy ze ZZ ale nie należysz to nie dostaniesz a sprzątaczka nie ma takiej możliwości :)

Seba
@pracownik

Opony za parę groszy? Ceny wywindowane w kosmos mają. Jest zniżka 99% a faktycznie płacisz przeszło 20% wartości brutto. Śmiechu warte. Jakby nie patrzeć to sprzątaczka nie jest przykuta do maszyny, normalnie stanie sobie na hali i ma czas sobie z kimś pogadać, a operator wraca z klopa na łańcuch. Nie mam nic do sprzątaczek, szanuje je, ale chyba jednak stomilowiec ma cięższą robotę. Nie (usunięte przez administratora) się też nikt do niej że krzywo szpulkę obok krupa ułożoną jak te maślaki na bt3

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1007, z czego 197 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 638 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A