Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Bt3 Paweł

No i witam ten rok ze stawką poniżej najniższej krajowej (25.60)

Wspolczuje
@Bt3 Paweł

Od kiedy pracujesz

@Bt3 Paweł

Stawka godzinowa jest dla Umów zleceń a nie Umowę o pracę . Dla Umów o pracę jest minimalna płaca czyli 4242 a od lipca 4300

@pracownik

Zgadza się lecz dodatki są za coś, sprzątaczka nie pracuje w święta i w nocy a ja tak i to ona ma na umowie więcej zł/h to że ja pracuję 7 dni pod rząd i tylko dlatego mam więcej brutto. Słabo mega ze strony firmy że sprzątaczka będzie miała więcej, od osoby które realnie robią zyski dla firmy.

M

37 lat pracy i 31zl....przebije kto??

Aaaa

30 -31 bt3 28 -29 bt2 Sealant 32 Tyle dają nowym więc więcej niż pracownikom z staż po 10 20 lat ????

Bt3

Podziękuję ale tej firmie w marcu kładę wypowiedzenie po 13-sce i tyle, nie ma co marnować czasu. Pójdę sobie do normalnej pracy od pon-pt i może dostanę trochę mniej, chociaż przy mojej stawce to już nawet nie będzie mniej lecz podobna kwota

@Bt3

Ale nie musisz czekać na 13stke, dostaniesz nawet jeśli już przywalisz wypowiedzenie.

Cement
@BT3

Zgadza się marnowanie życia też obiecywałem sobie jeszcze jeden rok jeszcze jeden rok a tu co w (usunięte przez administratora) Nas mają i za 10 lat roboty tu młody bierze te same pieniądze. Od poniedziałku do piątku ewentualnie soboty lepiej płatne bo przeważnie tak jest a nie tu każdy weekend zepsuty każdy i tak cały rok kolejny robota za darmo też mam dość tej pracy a 10 lat tu robię iść od pn do pt ewentualnie sobie gdzie co dorobić indziej a nie się tu mordować

@Bt3

Ale Ty głupoty piszesz, sprzątaczka ma pisane połowę etatu a tyra cały etat. Ty masz nagrodę roczną a ona nie, Ty masz w czerwcu parę groszy z Socjalnego na piwo a ona nie,Ty masz opony za parę groszy a ona nie, Ty masz nagrodę stażową w grudniu a ona nie, Ty masz PPE a ona nie, Ty masz opiekę lekarską i nie musisz płacić za L4 :) a ona nie. Jeżeli nadal uważasz że sprzątaczka ma lepiej niż marny kierownik to zamień się z nią. Nie wspomne .ze masz możliwość dostać bon towarowy ze ZZ ale nie należysz to nie dostaniesz a sprzątaczka nie ma takiej możliwości :)

Seba
@pracownik

Opony za parę groszy? Ceny wywindowane w kosmos mają. Jest zniżka 99% a faktycznie płacisz przeszło 20% wartości brutto. Śmiechu warte. Jakby nie patrzeć to sprzątaczka nie jest przykuta do maszyny, normalnie stanie sobie na hali i ma czas sobie z kimś pogadać, a operator wraca z klopa na łańcuch. Nie mam nic do sprzątaczek, szanuje je, ale chyba jednak stomilowiec ma cięższą robotę. Nie (usunięte przez administratora) się też nikt do niej że krzywo szpulkę obok krupa ułożoną jak te maślaki na bt3

Pawel MRT

Negocjacje,spory zbiorowe a skonczylo sie jak zawsze na polowie tego co bez zadnych rozmow by przyslugiwalo...jednym slowem zwiazki robily wszystko by upie....nam ile sie dalo.. JE....SK....

@Pawel MRT

Tak jak pisze od zawsze ..poplacza przyaktorza rzuca po hali jak to bardzo walcza a na koniec skonczy sie na polowie tego co i tak by bylo zgodnie z zapusami ZUZP..

Nowy Marek

Panowie w Piatek rozmawialem o zatrudnieniu i zaproponowali mi 31 zl na h jesli mozna spytac ile wy zarabiacie na wydziale BT3?? Bo po przeliczeniy wychodzi mi ok 4500 tysiaca a u sasiada chlopak mowil ze lekko 7 tys wychodzi gdy slabszy miesiac...Dziekuje za odpowiedz ewentualnie te jakies Sailems czy jakos tam 32zl daja na godzine co tam robia?

Nowy Marek

Nie rozumiem dokonca czyli 4500 to malo zaproponowali? Tez tak sadze dlatego pytam

@Nowy Marek

Takie są stawki na start, a twój sąsiad to bajki opowiada albo ma jakieś kierownicze stanowisko. Nie wiem gdzie lepiej bo i na BT3 i na silant są różne prace, ale ogólnie silant nie cieszy się dobrą opinią, ciągle tam szukają ludzi. Bardzo czysta hala i zautomatyzowana ale rotacja jest tam duża i ludzie z gorszych hall wracali do siebie z silanta. Dużo ludzie pracuje tutaj latami i będą mieć gorszą stawkę jak ty teraz nowy

T_

No to będą podwyżki, wszyscy zadowoleni, szkoda że podstawa w wielu przypadkach to będzie mniej niż najniższa krajowa, a potem podwyżka dla pupilków kierownika

Wiocha
@T_

To już podpisali w końcu cokolwiek? Jest decyzja? Bo od kierownika miało być max 2%. Coś się zmieniło?

T_
@Wiocha

21 podpisali porozumienie, Od kwietnia 1.96 wszyscy brutto, od czerwca 3.4% stawki indywidualnej z grudnia, a potem 2% od kierownika, generalnie jak ktoś się przyjął teraz to ma ok 24zl, po podwyżce będzie 26-27 zł ale od kwietnia, a za styczeń pracujesz za mniej niż najniższa krajowa, ale że pracujesz w weekendy to firma się nie przejmuje, byle się na końcu zgadzała kwota brutto, bo podstawa to nie jest minimalne wynagrodzenie

Kamil
@T_

Tak teraz liczyłem vs do mojej stawki, wszystko podsumowując, to realnie tracę ok 2400 brutto vs do tego, jakby te podwyżki były od stycznia....

@T_

W każdym normalnym zakładzie byłby protest. Wystarczy że na jednej zmianie zatrzyma się kilkanaście maszyn na każdej hali i te pseudo oszczędności z podwyżkami okazała by się ogromną stratą dla firmy. Dodatkowo kolejny cios wizerunkowy, każdy protest odbija się w mediach. (usunięte przez administratora)

BT3

Przypominam że pewien słabo mówiący po polsku, powiedział w tamtym roku że jemu wystarczy 300 opon na zmianę. Więc nie wiem po co niektórzy skakają koło maszyn haha

Leszno
Bokian

Rok , dwa , trzy ,cztery, lata temu tez wszyscy sie ze związkow wypisywaliście i jakos do dzisiaj jestescie i bedziecie dalej bo zwiazki to jedyna opcja w razie jak by cos sie działo niedobrego wiec skonczcie juz pisac farmazony ze beda nowe zwiazki i ze sie wypisujecie bo dalej bedzie bedzie tak jak jest..... Czemu sie nie zwolnicie jak wam tak tu źle? Ja wiem czemu . Bo dobrze wiecie ze gdzie indziej wiecej nie dostaniecie.

Kamil

Jestem za stary na.zmiany. Jak miałem 20-30 lat to zmieniałem pracę co pół roku, w końcu czas sobie dać siana i odpuścić, szukając szczęścia nie wiadomo gdzie, i trzeba osiąść gdzieś dłużej. I gdzie mam ewentualnie iść? Do jakiegoś urzędu za najniższą krajową? Albo do sklepu pracują w systemie 12/12 za 3000zl? Do biedry czy lidla?, za trochę większe pieniądze, ale i tak siedzieć na kasie i obsługiwać ludzi, pod presją czasu i szybkości obsługi? Za granicę mam jechać do Niemca? Albo innego Francuza? Wszystkie te opcje będą na stole, jeśli mnie zwolnią, póki co nie zamierzam się nigdzie ruszać, co nie oznacza, że tę robotę uwielbiam i jest całym moim życiem...., robię co do mnie należy, 8h i do domu...

mrau...

co wam te nadgodziny zrobily ze tak was je bola... kazdy robi ile musi bo ma kredyt albo 3 dzieci a zaklad was ma daleko gdzies dajac 300mln w mikolaja i chodzby 20 maszyn stalo przez 20 dni to i tak 21 dnia bedzie pozyczka na 100mln bo wami gardza.

@mrau...

Im więcej nadgodzin robicie tym bardziej zawyżanie średnią wypłatę na zakładzie przez co potem ktoś na górze patrzy i myśli: o co im chodzi? Przecież zarabiają dużo. No i ma rację, zarabiacie przez to dużo. Dwa: po co zakład ma zatrudniać więcej osób lub dać podwyżki skoro nadgonicie nadgodzinami? Widzisz już gdzie jest problem?

gvhncfhbfg

bo polowa to zazdrosne wsiory ktore dojezdzaja do roboty jezdzac w 5ciu golfem 4 i zadzroszcza kiedy ktos robi sobie lepsza kase to oni siano krowom przewalaja..

Bajbus
@gvhncfhbfg

Najgorsze są te kopciuchy pasaciory smród niemiłosierny w szczególności jak już się wyjdzie za bramę i idzie pod górkę istne krematorium jak się tak zaciągnie tym powietrzem ,skąd wzięliście takie szroty nie stać was na coś bardziej ekologicznego

edward

Witam żona zamuwiła komplet opon potrącenie za opony będzie przy wypłacie na kwitku czy płaci się na poczcie przelewem

@edward

Z wypłaty będzie potrącenie

Edek
@Michał

Tylko przyszla faktura poczta, ale kwota mi sie nie zgadza z tym ile mialo wyjsc za opony po znizce.

@Edek

Na Fakturze masz calosc ceny bez upustow. Na pasku bedzie potracenie takie jakie ma byc do zaplaty.

BT3

Oferta pracy na produkcji już jest. Ciekawe czy ktoś się zgłosi i ile dają na początek

Ich strona firmowa - kariera - oferty pracy

Pawel

Czas na dzialania a nie pisanie od Stycznia musi sie zaczac akcja opuszczania zwiazkow...wypisujcie sie i namawiajcie kogo sie da...jak sie czyms wykaza to mozna wrocic...

Prześmiewca

A ja wam mówię że z żadnych związków się nie wypiszecie, wy nie potraficie odchodzić od takich rzeczy, jesteście uzależnieni od przynależności, do żadnych nowych związków się nie zapiszecie i ich nie stworzycie a ci którzy o nich mówią będą do nich zniechęcać. Niewiarygodne? Tak będzie haha. Tutaj nie chodzi o nic innego jak tylko o pogadanie sobie, wzajemne zatrucie i roztelepanie psychiczne, które... lubicie haha bo boicie się pracować bez tego, przyzwyczailiście się. Ci którzy nie należą do żadnych starych - do nowych nie przyjdą, do starych także nie. Nie macie siły, chęci i umiejętności żeby cokolwiek zmienić. Jedyne co niektóry ma to znajomości bo tu zawsze tak było, jest i będzie. Ci, przy których moglibyście cokolwiek zbudować są wam solą w oku a wasza zazdrość pomieszana z błędnym poczuciem mniejszości nie pozwala wam ich zawołać do namacalnej budowy tych waszych pomysłów. Nie zmienicie zupełnie nic, przyjmiecie wszystko co będzie bo tacy jesteście haha XD

Zwiazki

Panowie w tym momencie co nam związki wywalczyły namawiam każdego do wypisania się z że zwiazwiazkow którzy mają nas daleko

ABC

W grę wchodzą potężne pieniądze reszta się nie liczy my jesteśmy zerem dla nich.

@Zwiazki

Prawda jest smutna, nikt się nie liczy z ludźmi którzy tu pracują. Mamy słabe związki bo sami jesteśmy słabi i tylko patrzy jeden na drugiego żeby coś zrobił a sam najlepiej nic by nie zrobił

dżodżo

Witam jak wygląda robota na kruppach od lutego mają przyjąć 70osób na stomil ze stawką 28,20gr a stary (usunięte przez administratora) za 32 zł 35 lat hehehe

Seba
@dżodżo

Jak będą takie stawki będzie trzeba walczyć i wtedy powiem że związki nie wywalczyły nic ale na razie nie było aneksów od 1 stycznia

k
@dżodżo

28.20? hmm a ja bede mial 27.40 ;/

Czemu ma sobie cos jeszcze od kwietnia odliczać? I dlaczego właśnie taka kwota? co roku tak tu maja? i czy to kwestia indywidualna czy jednak dotyczy każdego stanowiska?

Prezes tc

BRAWO ZWIAZKI ZAWODOWE PORAZ KOLEJNY UDAŁO SIĘ NAM DOSTALIS MY PREMIĘ SWIATECZNA KIEROWNICY ZMIANOWI (POGANIACZE)DOSTALI PREMIE ROCZNE ZWOLNILISMY MŁODYCH BO PO CO IM PODWYŻKI JAK MOŻNA STARYMI(usunięte przez administratora)ROBIC WSTRZYMALISMY ODPRAWY EMERYTALNE I CO PRACUJĄ PRACUJA CIEMNIAKI ŁAPÓWKE DO GOODYERA WYSŁALISMY TERAZ TYLKO (usunięte przez administratora)Z RODZINY POROBMY SPECJALISTAMI I GRA A (usunięte przez administratora)BEDĄ PRACOWAC PÓŁ ROKU ZA DARMO I JESZCZE NA TE WASZE SMIESZNE ZWIAZKU SKŁADKI PŁACIC

@Prezes tc

Kolesiostwo prywata trwa w najlepsze zżera normalne relacje między ludzkie poszanowania dla zwykłego pracownika jak na lekarstwo i nie widać końca tej kliki

@Paweł bt2

Dokładnie jak nie masz znajomości to się w tej firmie nie wybijesz wyżej nawet jak byś miał najlepsze studia zrobione

Dokładnie tak jest od czerwca będzie te 15 procent i jak tu było pisane że od kwietnia 1,96 to od płacy zasadniczej dla niektórych jest to nawet 9 procent

@Michał

Kto ma 21,8 na godzinę że dla niego jest to 9% podwyżki?

Nowa Organizacja Zwiazkowa

Do pracownikow od stycznia wszyscy opuszczamy ZZ..Powstaje nowa organizacja zwiazkowa. Nie damy sie duzej (usunięte przez administratora)przez zarzad i zwiazki ktore nie reprezentuja pracownika tylko dzialaja na kozysc pracodawcy.Panom Balowi i Jamrozowi juz dziekujemy. Szczegoly beda uzgadniane po nowym roku i wtedy tez beda wtajemniczane poszczegolne wydzialy.

Miki

Jestesmy w kontakcie z Forum Zwiazkow Zawodowych bo z wiadomych przyczyn OPZZ I Solidarnosc odpadaja.Mozemy tez nie podpinac sie pod zadne tez tak mozemy. Wszystko wyklaruje sie w Styczniu.I wtedy tez bedziemy zapisywac czlonkow pierwszy rok z wiadomych przyczyn zarzad bedzie stanowil komitet zalozycielski pozniej oczywiscie zdecydujemy wszyscy kto i jak....

@Miki

Jeszcze raz tu napiszę są wybory do Chemików w styczniu i tu trzeba pokazać moc może tak piszesz żeby ludzie myśleli że będą jakieś nowe związki a tu te same osoby będą z chemików startowały

Wkur..iony

Dokładnie. Będziemy pracować przez 6 miesięcy i realnie nasze zarobki stracą na wartości. Inflacja średnioroczna 12% i zero podwyżek od stycznia. Do ZZ w TC i zarządu: oby wam ości z karpia w gardle utknęły....

@Wkur..iony

Jest jakies pismo ile tej podwyzki i jak to wyglada??

Łuki

Podziękujcie nadgodzinami, czasami na zielono i planami a nie żale na forum

Bt22222
@Marek

1,95 zł od kwiecien 2024 3,5 procneta od czerwca. 500 zł miesiecznie premi i 2 procent od kierownika zalezne od oceny rocznej. Te 3,5 procent bedzie liczone od stawki z tego roku......

Mamy teraz też wybory do Chemików do stycznia zgłaszać kandydatów

Nie rozumiem jak 6 z 8 osób ale masz na wydziale jeszcze 3 delegatów i wszyscy wybierają na przewodniczącego np pana Bogdana

BT2 pracownik

Nauczcie sie wszyscy zdania przewodniego i na kazde pytanie czy to kierownika czy kogokolwiek z gory odpowiadajcie: za takie pieniadze nie bede biegal....lub za takie pieniadze nie bede sie spieszyl.. .jaka placa taka praca....robic swoje spokojnie bez podrobek i kombinowania mamy czas niech stoja...

Damian

Ja tez sie ide wypisac ze ZZ wole te pieniadze ktore biora co miesiac przeznaczyc na dodatkowe ubezpieczenie.

Sss

Gdzie trzeba się udać żeby wypisać się z związków bo z tym co u mnie na hali na zmianie z związków jest to ani nie chce gadać ????

Bt3

Od stycznia , w ramach optymalizacji produkcji zróbcie na tablicach wykres tj BRAK OPERATORA..

Podzwgzki

Zacytujcie ktoś z szanownych współpracowników, to pismo o podwyżkach bo takie maja tempo ze już w tym roku go nie zobaczę

Szczęśliwy

TC Dębica pewnie jedyny zakład który nic nie dał na święta,w każdej firmie coś każdy dostał DZIĘKUJEMY!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1007, z czego 197 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 638 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A