Opinie o Grupa Recykl S.A. w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Recykl S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Recykl S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Recykl S.A. w Śrem

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Grupa Recykl S.A. na Kierowca? 26 lipca ogłoszenie na Lento.pl.

@Pracodawca

To każdy kto jest chętny do pracy może umówić się na rozmowę? Czy to Państwo kontaktujecie się z wybranymi osobami? Tak ogólnie to rozmowa rekrutacyjna jest jedynym etapem czy dalej jest coś jeszcze?

kandydatka Nowy wpis

Czy w firmie Recykl w Chełmie jest szansa pracy dla kobiet w średnim wieku przy produkcji jako pomocnik operatora linii ? Czy to praca typowa dla mężczyzn ? Szukam pracy na dłużej .

@kandydatka

Cześć, ja tu nie pracuję, ale też chętnie dowiem się czegoś więcej o pracy na produkcji, bo szukam zajęcia, więc dodam od siebie pytanko. Może ktoś wie i nam razem odpisze. Czy taka pomocnik operatora linii pracuje na kilka zmian, czy jest jedna? Jak kilka to napiszcie ich godziny.

W przypadku wynagrodzeń pracowników, które są wypłacane zgodnie z regulaminem wynagradzania do 10. dnia miesiąca następnego.

@Pracodawca

Fajnie. Z jaką więc pensją zasadniczą na stanowisku kierowcy kat. C+E mam się liczyć? Zakładając oczywiście, że ogłoszenia z Państwa strony z zakładki praca są aktualne? Chodzi o pracę w Śremie.

Pracodawca Nowy wpis

Proszę się umówić na rozmowę kwalfikacyjną gdzie będą omawiane wszystkie warunki umowy.

@Pracodawca

Zastanawiam się nad aplikowaniem na posadę specjalistka ds. digital marketingu. Fajnie wygląda ta praca. Ale mam pytanie. Wymagają doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 3 lata. Czy do tego doświadczenia zalicza się praca jako copywriter? Czy jak pracowałam w marketingu internetowym i pisałam teksty, to firma to uwzględni jako digital marketing?

Dzień dobry, proces rekrutacji został już zakończony. Nie mamy już aktywnego ogłoszenia na to stanowisko.

Natala
@Pracodawca

O, szkoda, bo ja też widziałam to ogłoszenie. A czy mogę i tak wysłać na przyszłość? Bo może niedługo będzie kolejna rekrutacja i chciałabym brać w niej udział. Jak wyśle teraz cv to firma je zachowa i odezwie się w przyszłości, jak będzie jakiś wakat??

@Natala

Uprzejmie proszę obserwować Nasze ogłoszenia.

Rks

Firma spoko , miałem zaszczyt pracować 2 tygodnie , potem dostałem wypowiedzenie bez żadnego wytłumaczenia co i dlaczego to zasługa jednej osoby która pewnie jeszcze nie jednego wyeliminuje błędnie w tej firmie kto się nie spodoba ten leci , godziny pracy często od 4 do 16-18 jest problem że auta są brudne a gdy poprosimy o myjkę to albo jest zepsuta albo jest już za późno ogólnie reszta pracowników bardzo sympatyczni ludzie biuro bardzo miłe pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Grupa Recykl S.A. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. digital marketingu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Olx

Rozmowa kwalifikacyjna była ale po tem milczenie, masakra jakaś

@Olx

Uprzejmie prosimy uzbroić się w cierpliwość. Odezwiemy się z informacją zwrotną. Szczegółowe informację można uzyskać również pojawiając się u Nas osobiście w biurze lub poprzez kontakt telefoniczny (sekretariat : +48 61 281 06 11 i poprosić o przekierowanie do działu kadr. Istnieje możliwość składania pytań w wersji elektronicznej e-mail : kadry@recykl.pl

@Pracodawca

Ja byłem na rozmowie w Krośnie Odrzańskim i tak jak pisałem, milczenie. Wysłałem do was e-mail ale coś nie dochodzą.

@Olx

Rozumiem. Zatem proszę kontaktować się bezpośrednio z Naszym oddziałem w Krośnie Odrzańskim.

@Pracodawca

Po wielkich trudach dostałem odp że nie zatrudniacie ???????????? tak że ktoś z kim rozmawiałem powinien zmienić stabowisko skoro zaprasza na rozmowe, oferta wisi na olx to tylko glowe zawraca i powinien oddac za mój zmarnowany czas i paliwo.

Czy Grupa Recykl S.A. zatrudnia studentów?

Oczywiście Grupa Recykl zatrudnia również studentów.

Szczerze nie polecam firmy, zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy, brak możliwości rozwoju, brak możliwości większych zarobków. W firmie wszyscy z góry patrzą, jako nowy pracownik musisz robić więcej niż inni bo jesteś " młody i nowy " to musisz się pokazać.

@Marcin

Pracował Pan u Nas 2 tygodnie. Uważam, że to zbyt krótko by wyciągać takie wnioski. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Zuzanna
@Pracodawca

Można zapytać o ten rozwój? Jest możliwość awansów? Firma organizuje jakieś dodatkowe szkolenia? Będę wdzięczna za rzetelną informację

@Zuzanna

Oczywiście jak najbardziej. Szkolenia odbywają się cyklicznie w zależności od działu, naturalnie w różnych terminach. Zawsze w godzinach pracy.

Danuta
@Pracodawca

Czy pracownicy mają jakiś wpływ na wybór szkoleń? Poza tym czy wraz ze wzrostem kwalifikacji można liczyć na jakieś premie albo awanse?

Danuta

Na stronie firmy widziałam rekrutacje dla kierowców c+e. Nie ma tam jednak szczegółów, czy można wiedzieć ile trzeba mieć doświadczenia w zawodzie żeby mieć szanse na prace tutaj? I czy kobiety tutaj są mile widziane za kółkiem?

@Danuta

Wszystkie szczegóły można omówić telefonicznie lub zapraszamy do głównej siedziby osobiście.

koń

Czy w Grupa Recykl S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne.

Dorota
@Pracodawca

Wszystkich zapraszacie? Nie trzeba spełniać konkretnych wymogów?

@Dorota

Proszę się kontaktować z sekretariatem, który przełączy do działu kadr w celu zapoznania się ze szczegółami. Wszelkie informację znajdą Państwo na stronie www.reykl.pl

Na jakie benefity można liczyć w Grupa Recykl S.A.?

karroll

Firma wprowadziła system motywacyjny dla kierowców.

zadowolony

Praca na umowę o pracę, bez żadnych kombinacji. Wypłata na czas, premia na święta i nagroda za niechorowanie.

Antonio
@karroll

System motywacyjny-zależy z kim grillujesz w sobotę,taka przez tydzień masz robote:))

@Antonio

W Zalesiu i w Mchach są duże grille.Wiec sobie grilluja????????????

Kierowca

Chorobowe i urlop od najniższej krajowej ????

głodny

to kiedy ten grill?

Iza
@Kierowca

hmm ale co w tym dziwnego? nie rozumiem, oczywiście że należy się pracownikowi :)

@głodny

Zależy to kiedy lider wroci z Kalisza

@Kierowca

Delegacja? Często się tu zdarzają?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Grupa Recykl S.A.?

Zapraszamy na rozmowy kwalfikacyjne.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Grupa Recykl S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Recykl

Zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne.

Jaja

Do 10 każdego miesiąca

Pewien czas temu pracowałem w tym zakładzie. Nie byłem zadowolony z pracy ale widzę że przewinęło się jeszcze kilku kierowców mało zadowolonych z pracy

jk

Praca jak praca, kierowca musi ładować opony, ale nigdy sam, zawsze jest ktoś do pomocy. Można się przyzwyczaić. Za to codziennie w domu, w weekendy i święta wolne.

Antonio
@jk

Co druga sobota jedziesz A w święta jak trzeba to flora i na Opole .I dziennie min 12h

robol

wyplaty nie sa w terminie ludzi oszukuja na nadgodzinach syf brud i ubustwo zima bez ogrzewania towar robiony nie na jakosc tylko na ilosc

ciekawy
@robol

A ty pracujesz tam w Dziale Jakości? Nie wiedziałem, ze mają coś takiego. Mają jakieś laboratorium?

zdziwiony
@robol

Hmmm... dziwne, ja od dłuższego czasu mam wypłatę w terminie

Nikt
@robol

W końcu ktoś napisał prawdę, dostaje się najtańsze i naj gorsze ubrania przynajmniej jest tak to w nowo otwartym Chełmie.

Ciapak
@Nikt

Lub stare po kimś bo niby zamówione nie doszły

Kierowca

Kierowcy mają chorobowe od najniższej na urlopie też niema za wiele

abc

Najlepiej nie wymagać nic od siebie natomiast kokosy zgarniać. Prawda jest taka, że jak ktoś jest pracowity to jest w stanie tam dużo zarobić.

Baba
@abc

Nawet jeśli jesteś pracowity i tak w tej śmiesznej firmie nie zarobisz....

Kierowcy wyjeżdżają w trasę o 4 rano, pracują po ponad 12godzin, wynagrodzenie powiązane z ilością przywiezionych opon, auta w średnim stanie

Kierowca

Jako kierowca w tej firmie pracuję już ponad 4 lata. Jestem zadowolony z warunków pracy - można przyzwoicie zarobić wracając prawie co dziennie do domu - Zdarza się praca po 12h, ale to normalne w tej branży w inne dni można pracować 8h wszystko jest uzależnione od wielu czynników. Jeśli ktoś bez doświadczenia po jednym dniu pracy wygłasza opinie na forum to świadczy tylko o jego podejściu do pracy.

Jaka umowa obowiązuje w Grupa Recykl S.A. podczas okresu próbnego?

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na rozmowy kwalfikacyjne.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Recykl S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Grupa Recykl S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Recykl S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Recykl S.A.?

Grupa Recykl S.A.