Opinie o Tierra Group Sp. z o.o. w Śrem

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tierra Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tierra Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tierra Group Sp. z o.o. w Śrem

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Tierra Group Sp. z o.o.?

Hary1976 Nowy wpis

Jestem dostawca. Marcin firma BF. Toruń. TIERRA.. pracownicy super . Szybka obsługa. Towar przyjęty na bieżąco. Żadnego czekania.

Kumpla Kamil Nowy wpis

Słyszałem szukajom kogoś do biura.Biurowe sami nowicjusze bez wprawy i kumpel mówił że po robiły gdzieś trzy miechy te dooopeczki a mowiom doświadczenie majom że 100 a nadal ananas z ich.Kierownica jest ta sama co była kiedyś kolo mowi ze ona nie lubi nierobów i ta z hali też nie.

Teresa Nowy wpis
@Kumpla Kamil

Czyli koniec końców brane jest pod uwagę tutaj doświadczenie?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Tierra Group Sp. z o.o.?

Edward

Takie sytuacje nie powinny mieć w firmie miejsca. Wynagrodzenie łącznie z premiami powinno być przesyłane na konto. Co możesz napisać o umowach zawieranych z nowymi pracownikami. Firma oferuje kontrakty na czas określony, czy umowy zlecenie?

amigo amigo

z tego co wiem premia dostajesz pod stolem ,no i jeszcze firma oferuje wiele innych przyljemnych rzeczy

Teresa
@amigo amigo

co to znaczy pod stołem? w jaki sposób potem się z tego rozliczają?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tierra Group Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Tierra Group Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Cała prawda

Niestety wszyscy zwalniają się sami, z powodu jeden osoby w firmie która jest nietykalna nawet przez szefów ????

Teresa
@Cała prawda

nie ma ludzi nietykalnych, nie ma ludzi niezastąpionych. naprawdę nie jesteście w stanie wszyscy razem się zbuntować?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Tierra Group Sp. z o.o.?

Ktoś

Nie polecam tej firmy, atmosfera straszna jak i w biurze tak i na magazynie.

gość !!!

Panie Marku co Pan za głupoty opisuje, jakie zniesławienie publiczne jeśli chodzi o wypowiedź Amigo. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię o firmie, w jej treści nie było nic aby podlegała każę. Jeśli nie zna się Pan na przepisach to proszę nie robić z siebie nie wiadomo kogo i nie opisywać głupot. Jeśli jesteś człowieku pracownikiem biurowym to tym bardziej należałoby o tym wiedzieć. Natomiast jeśli chodzi o samą Panią kierownik bo z opisu tak wynika to po pierwsze na samym wstępie błąd ortograficzny który świadczy o tym że opinia pisana była pod wpływem emocji a to natomiast oznacza że kobieta jest osobą nerwową, pewnie nie lubi wysłuchiwać prawdy. O tej firmie opinie różne są, najczęściej te złe. Jeśli chodzi o kamery które były w opisie to jest temat rzeka... luka w przepisach pozwala pracodawcą na ,,troszkę" za dużo, nie można cały czas kontrolować pracownika, oczywiście absolutnie nie wolno podnosić głos na pracownika to już podlega pod mobing i ciągłe zwracanie uwagi. Niech się pracodawcy nie dziwią że są błędy jak pracownik jest w ciągłym stresie. Bądźmy ludźmi.

A przecież wystarczy być dobrym pracownikiem z zmienia się zupełnie opinia i z negatywnej mamy pozytywną, polecam.

Amigo

Praca bylaby naprawde w porzadku gdyby nie kierowniczka w Firmie. Wiecznie cos jej nie odpowiada. Nie zgadzajacy sie stan na magazynie- Magazyn najgorszy. Za Drobny blad w zamowieniu gdzie magazynier sie pomylil to na dywanik i opieprz jak by ktos zrobil straty na conajmniej 1000 zl. Cos jest nie tak to nie potrafi powiedziec danej osobie w prost tylko wszystkim dookola. Jak na magazynie sie myla bo za szybko robia to zle jak troszke wolniej i bez bledow zle. Po prostu masakra. Do tego dochodzi obserwowanie w kamerach pracownikow gdzie chwila rozmowy moze sie zamienic w Furie Pani kierownik( bylem swiadkiem rzucanego przedmiotu przez nia ze zlosci). Wszystko oczywiscie to jest mobbing gdzie ta osoba chyba nie wie co to oznacza. Niestety na magazynie sa osoby ktorym Nic nie powie a na kilku osobach sie wyzywa co jakis czas. Potrafi zabrac premie i nie nie wytlumaczyc dlaczego a jak juz cos powie to niedlugo rebusy bedzie kazala rozwiazywac ze by sie dowiedziec( pracownik ktory sie zwolnil wczesniej nie dostal z kilku miesiecy premii i do teraz nie wie dlaczego). Trzeba pamietac ze ma ZAWSZE RACJE! bo jak nie to jest sie zmieszany z blotem po czym czesto osoby ida do lekarza bo nie wytrzymuja jej zachowan.. Osoby ktore sie zwalniaja z firmy to tylko i wylacznie przez nia. Mozna by jeszcze dlugo opisywac ta sytuacje.. Dziewczyna Z biura bardzo pomocne i sympatyczne. Na mezczyzne z biura trzeba uwazac bo po prostu wszystko kapuje kierowniczce co zauwazy. Teraz juz mniej bo od kiedy sa kamery sama potrafi przez 8 godzin w pracy miec wlaczony monitoring, a nawet kiedy jest poza praca. Niestety czego bym nie napisal to sprowadza sie wszystko na Kierowniczke. To jest osoba ktora ma wiece wrogow niz przyjaciol. Na magazynie jesli jest dobra atmosfera kierowniczce sie to nie podoba bo za duze " rozluznienie" takze dosyc czesto potrafi ja rozbic i wszyscy sa pospinani i mysla o zmianie pracy. Bywaly dni bez niej w firmie to magazyn , dziewczyny z biura i biurowy czuly niesamowity komfort psychiczny gdzie bylo widac po zachowaniu gdzie biuro nie balo sie kontaktu z magazynem i odwrotnie. Nie polecam tej firmy ze wzgedu wlasnie na pania kierownik. Nawet poza praca potrafi zwrocic uwage ze nie tolerujemy jej czasu bo ktos sie spozni 30 sekund i przez pol dnia ciagnie temat ze pracownicy sa najgorsi bo sie spozniaja po czym ona sam na nastepny dzien sie spozni 2 minuty i jest wszystko dobrze. Ludzie ktorzy sie pozwalniali lacznie ze mna pracowali by tam dalej gdyby nie Ona. Ludzie ktorzy pracuja w firmie tez maja jej juz dosyć i kwestia czasu zanim nastapi kolejna rotacja.

Pozdarwiam
@Amigo

Amigo, Ty w każdym miesiącu bywałeś na L4 na kilka, kilkanaście dni , zawsze w okresie kiedy w firmie było najwięcej pracy. Amigo, żaden pracodawca nie wynagradza pracowników za nieobecność w pracy, a niestety wydawało Ci się,że powinieneś otrzymać taką samą premię jak inni, którzy do pracy chodzą cały czas???/ Poważnie???? Błędne i niesprawiedliwe jest Twoje myślenie, względem osób pracujących. Widocznie tego nie zrozumiałeś. Ilość przepracowanych przez Ciebie dni w miesiącu, zawsze była niepełna. Rozluźnić możesz się w domu, nie w pracy. Kiedy inni w tym czasie wykonują należycie swoje obowiązki, Ty stoisz i opowiadasz im jak to super było na treningu, potem jak to było na meczu, w którym brałeś udział, będąc w tym czasie na L4.( przy tym podczas opowieści -demonstrując swoje umiejętności piłkarskie)- wow- to nazywasz pracą???? Sądzisz, że ludzie są tak niepoważni i będą za Ciebie pracować intensywniej, w czasie kiedy Ty wolisz poukrywać się i prowadzić długie prywatne rozmowy przez telefon? Następne L4 kiedy wskazania lekarza są by leżeć, Ty w tym czasie robisz zakupy w sklepie budowlanym? Pan Piłkarz niestety nie jest pracownikiem godnym zaufania i polecenia, za to jest osobą potrafiącą wyłudzać zwolnienia L4 i naciągać pracodawcę, sądząc, że jest super pracownikiem, któremu powinno się za to płacić. My nie pracujemy z takimi ludźmi Panie D. Tak osoby w biurze i na magazynie są fajne, ale różnią się od Ciebie tym, że zawsze można na nie liczyć- ZAWSZE! I drogi Amigo, to one musiały za Ciebie wykonać pracę, kiedy Ty ściemniałeś na L4.

TMKEHM????️
@Amigo

Sam się pogrążyłeś ???? . I pisz sam za siebie a nie mieszaj w twoje zagrywki innych pracowników. Nie potrafisz odróżnić pracownika od przełożonego. Wreszcie skończą się konflikty na magazynie . A tak na marginesie pracownice biurowe wcale nie popierają twojego zachowania . Dorośnij !!!!!

@Amigo

Szanowny @Amigo Nie lubię bawić się takie przepychanki ale na podstawie Twojego wpisu chciał bym pokazać ludziom którzy poszukują uczciwych opinii o przyszłych Pracodawcach ( nie tylko o tej Firmie ale o każdej innej), jakie osoby wstawiają komentarze. Dziękuję, że miałeś odwagę na tak dogłębną samokrytykę swojej postawy jako pracownik. Nie dbanie o powierzony majątek Firmy ( Nie zgadzajacy sie stan na magazynie ), pomyłki w pakowaniu czy przyjmowaniu towaru, spóźnienia, prywatne rozmowy telefoniczne w trakcie pracy ( zapomniałeś dopisać te telefoniczne ). Tak, to wszystko oceny które sam wystawiłeś swojej pracy. Masz zapewne pełną świadomość tego, że opinie o firmach czytają nie tylko przyszli pracownicy ale również potencjalni pracodawcy. Proszę na przyszłość nie wypowiadać się też za innych. Nie udzieliłem Tobie zgody ani prywatnie ani służbowo na wypowiadanie się w moim imieniu. O Twojej postawie i zaangażowaniu świadczy również fakt, że po tylu miesiącach pracy nie znasz podstawowej organizacji działania przedsiębiorstwa, które nie jest na tyle duże, żeby nie wiedzieć kto jest kim. Jako "mężczyzna z biura" którego raczyłeś wymienić pragnę Cię poinformować, że należę do kadry kierowniczej i to co nazwałeś kapowaniem jest najzwyczajniejszą kontrolą pracy i reagowaniem na wszelkie uchybienia mające wpływ na działanie Firmy. Jako osoba dorosła i na tyle dojrzała żeby wydawać opinie o innych, zwłaszcza personalne, na pewno masz świadomość, że część treści Twojego wpisu jest zniesławieniem publicznym. A co za tym idzie, podlega konsekwencją prawnym. "Przestępstwo zniesławienia zagrożone jest karą grzywny albo karą ograniczenia wolności. Poza tymi wymienionymi, poważniejszą sankcję, tj. pozbawienie wolności do roku przewiduje Art. 212 § 2 KK. Wiąże się ona ze zniesławieniem poprzez środki masowego przekazu ( np. Internet, Radio, Telewizja). W razie skazania za przestępstwo zniesławienia sąd może ponadto orzec nawiązkę w kwocie do 100.000 zł na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny, który wskaże pokrzywdzony." Z poważaniem "mężczyzna z biura", mający na tyle czyste sumienie że nie musi się ukrywać pod pseudonimami, Marek

Kobieta tam pracująca musi się leczyć a reszta tego nie widzi. Lize (usunięte przez administratora) każdemu co wyżej a pracownicy za wszystko są winni. Zarobki kibel ale obiecują mega kasa. Nie polecam nikomu jazda jak w eko.

Znam tą babką kawał s..ki z niej poczuła władzę i w głowie się pomieszało, a może chłopa jej brak i dla tego tak szaleje :)

Witam wpis omyłkowy przepraszam( nie ta firma )

শুভেচ্ছা

Ogólnie cyrk na kółkach. Z firmy co chwile się ktoś zwalnia bo nie wytrzymują z osobą przełożoną, która ma ciagle o coś pretensję. Dziwie się, że jeszcze dwie dziewczyny z biura nie odeszły ale to pewnie kwestia czasu. Zarobki jak na tą pracę to porażka, obiecują co tylko chcesz ale i tak nie wywiązują się z obietnic. W okresie gdy jest dużo pracy, osoby z biura „pomagają” z zamówieniami ale jest wtedy jeden wielki bajzel i popędzają by wszystko zostało zrobione. Magazyn to porażka - brak miejsca a zimą polecam ciepło się ubrać. Jeśli dojedzie coś zniszczone do klienta to Twoja wina. Ciagłe braki na magazynie co skutkuje kolejny powód do Twojej winy. W firmie jedna osoba lubi ucinać premie za wszystko. Szefostwo zapatrzone jest w przedstawicieli no i w dwie osoby w biurze dlatego osoba na magazynie to zwykły plebs. Jedna Pani w biurze co by nie powiedziała to i tak szefostwo przyzna jej racje.

Zostaw merytoryczną opinię o Tierra Group Sp. z o.o. - Śrem

• Jak się pracuje w Tierra Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tierra Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tierra Group Sp. z o.o.?

Tierra Group Sp. z o.o.
  • Adama Mickiewicza 21