Opinie o JSB Construction Pphu Jolanta Sekuła w Banino

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JSB Construction Pphu Jolanta Sekuła. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w JSB Construction Pphu Jolanta Sekuła o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSB Construction Pphu Jolanta Sekuła w Banino

Jak w JSB Construction Pphu Jolanta Sekuła wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Zadowolony

Dla odmiany: zadowolony, przeszkolony z obsługi, bogatszy o nową wiedzę. Dzięki JSB!

@Zadowolony

Czemu to wszystko dla odmiany? I przeszkolony z obsługi czego tak właściwie?

Zadowolony
@Marta

Przeszkolony - z obslugi instalacji foto i zadowolony z obsługi. Uzyskałem szybką i sprawną pomoc w temacie problemów z OSD, a to była dla mnie czarna magia. Poinformowałem JSB o problemie i wszystko za mnie załatwili od ręki. Byłem na bieżąco informowany co się dzieje z moją sprawą, nie musiałem się przypominać. Sam bym z rozwiązaniem sytuacji walczył miesiącami. Większość tu, sądząc po komentarzach, to przepychanki pracownicze. Nie wnikam. Wypowiadam sie jako zadowolony klient, po prostu, dla odmiany i będę polecał.

@Zadowolony

Czyli podczas samej obsługi nie zauważyłeś niczego niepokojącego? Bo zaraz wyjdzie, że może te przepychanki mijają się z prawdą skoro usługa jest na tyle dobrze świadczona

JSB Nowy wpis
@Marta

Rozumiem, że ty Marta tylko siedzisz na forach, a szczególnie jak widać jesteś zainteresowana JSB. Z czego to wynika? Z czasu, którego masz za dużo, czy z nudów? Brak pracy w okolicy Banina? Dla twojej wiadomości, Zespół, który jest w JSB, lepszego nie było i taki pozostanie. Nikomu nie przeszkadzają kamery, a atmosfera jest tak dobra, jak nigdy. Dla twojej wiadomości Dawid, kamery zostały zainstalowane, ponieważ jedna z osób okazała się (usunięte przez administratora) I oczywiste jest, że te komentarze piszą osoby, którym podziękowano za współpracę i jak widać nie mogą się otrząsnąć z tego. Wiadomo, takie osoby nigdy nie będą miały odwagi wprost powiedzieć, bo są tchórzami.

Dawid B. Nowy wpis

Jestem byłym pracownikiem i trenerem, Nigdy wcześniej nie wypowiadałem się na tym forum o co zostałem niesłusznie osadzony. Praca ciekawa, dużo można się nauczyć. Kamery w biurze to tragedia. Co do ludzi i szefostwa każdy jest w stanie wyrobić sobie szybka opinie w ciągu miesiąca. Pozdrawiam kolegę i koleżankę życząc cierpliwości i wysokich zarobków.

Marta Nowy wpis
@Dawid B.

A skoro uważasz, że jest tak ciekawe i da radę się tyle dowiedzieć to dasz znać czego na 100% można się nauczyć podczas podjęcia się pracy tutaj?

był robol

Do montażu paneli firma zatrudnia firmy zewnętrzne czyli personel z Ukrainy który nie ma zielonego pojecia o robocie. Całą firmą zarządza pan rej i syn, obydwaj bardzo nieprzyjemni i nastawieni tylko na zysk, Firma (ojciec) JSB istnije tylko do składania ofert w przetargach, natomiast firma (syn) KDP Invest jest firmą, któa dpostarcza wszystkie materiały do realizacji wygranych ofert. bardzo nie polecam.

@był robol

Zadza się

@był robol

To ty nie masz zielonego pojęcia o firmie. A ty po co chodzisz do pracy? nie dla zysku? Zastanów się co za bzdury piszesz, bo ewidentnie przyda ci się psychiatra. Ja takiego pracownika też nie polecam. Jest tak kiepskim trenerem jak i pracownikiem.

@XXX

Trenerem? Czyli wiesz to jest autorem opinii? I tak właściwie to co z tym personelem z Ukrainy? Walnął bujdę?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JSB Construction Pphu Jolanta Sekuła, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miła atmosfera. Polecam.

Agata

Jeżeli atmosfera jest fajna to super. A czy firma oferuje dla początkujących pracowników dodatki do pensji?

byłyrobol
@Agata

Najniższa krajowa to maksimum jakie można zarobić w tej firmie, dodatkowo nie płacą za nadgodziny które trzeba robić.

Cała prawda

Kiepski żart :(

@byłyrobol

Biedny D., ty nawet nie umiałeś prostych rzeczy zrobić. Wszyscy mieli cię dosyć, twojego wiecznego narzekania, że ci tu tak źle w Polsce. W każdej firmie pracowałeś nie dłużej niż 3 miesiące, więc to z tobą jest problem.

@Zorientowany

Kiepski to ty jesteś.

@Zorientowany

Prawda jest taka, że osoba zadowolona z pracy w firmie nie wypowie sie, bo będzie posądzona o "aktorzenie" lub nie szuka sensacji na forum, bo nie ma potrzeby ???? Drodzy hejterzy, patrzac na firme są w niej jednak pracownicy (nie jeńcy), ktorzy pracuja dluzej niz 3mce - to tez o czyms swiadczy.

@byłyrobol

Swoim komentarzem sam oceniłeś jakość swojej pracy.

@Pracownik2

Czyli sugerujesz, że Tobie normalnie wypłacają więcej? Wgl znasz osobiście tamtego typa?

@Marta

Sugeruje, że wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie, w zależności od wykonywanych zadań i obowiązków. Jeśli chodzi o drugie pytanie, to nie rozumiem jego sensu... No chyba, ze ktos potrzebuje podwózkę, np na lotnisko ;] Szanowni Państwo... Pracodawcy firm otrzymuja dostep do IP osób komentujących - tak wiec nie jesteście tu anonimowi. Z tego co wynika pojedyncze osoby, probuja sie ukryć i występują na tym forum pod kilkoma różnymi nickami, wiec opinie są niewiarygodne.

@Pracownik2

Rozumiem, a zdarzało się może, że właśnie przez te różnice w wynagrodzeniach dochodziło do konfliktów pomiędzy pracownikami i takiego rozliczania się z tego, co kto robi? Bo widywałam takie sytuacje niestety i akurat wśród pań bywały z tym największe problemy

Były robol
@Marta

O firmie JSB od lat krążą legendy. Nie bez przyczyny tyle spraw w sądach pracy jest rozpatrywanych w ostatnim czasie. Pracodawca oczukuje pracowników, tak samo jak mieszkańców gmin którzy biorą udział w projektach gminnych. Zresztą pracodawca który sam pisze sobie opinie, ośmiesza innych sam wystawa sobie swiadectwo. (usunięte przez administratora) obrażanie, wykorzystywanie, kłamstwa, w tej placówce to chleb powszedni.

Agata
@Pracownik2

GoWork.pl nie udostępnia pracodawcom żadnych danych osób, które zamieszczają opinie na forum. Dane takie (a konkretnie – numer IP) udostępniamy wyłącznie organom ścigania na ich wyraźne żądanie. Ochrona pracowników wypowiadających się na temat swoich pracodawców to sprawa, którą GoWork.pl traktuje bardzo poważnie.

Iza
@Były robol

@Były robol powiesz coś więcej? Czym się objawia ta nieuczciwość pracodawcy, że ludzie toczą im sprawy? Chodzi o te nadgodziny bez wynagrodzenia czy o co?

Ryki

Szybki i sprawny montaz. Jestem zadowolony. Gdyby nie panele na dachu to by sladu nie było po wizycie ;)

@Ryki

E to spoko, że tak ogarnęli temat. A skąd ich wziąłeś? Ktoś Ci polecił czy z jakiejś reklamy ich wziąłeś?

Ryki
@Marta

Realizowali projekt na terenie naszej gminy. Wzialem dodatkowa instalacje prywatna, żeby miec wieksza moc

@Ryki

Czyli to gmina ich ogłaszała, tak? Świetna opcja marketingowa w takim razie, pewnie wiele innych osób też na tym fajnie skorzystało. ;)

Byly pracownik

Minimalna krajowa, kamery nad stanowiskami, "Oddanie dla firmy" - Wspolczesny (usunięte przez administratora).

@Byly pracownik

Proszę o informację, czy po okresie próbnym można liczyć na podwyższenie pensji? Jak wygląda praca w terenie

@Byly pracownik

Oddawałaś się dla firmy, drukując prywatne rzeczy dla swoich dzieciaków. (usunięte przez administratora) Dlatego kamery. Tylko ty miałaś z tym problem. Takie oddanie dla firmy było. Jak ci nie pasowała najniższa krajowa, to dlaczego nigdy nie złożyłaś wniosku o podwyżkę. Każdego pracodawcę tak (usunięte przez administratora)?

@Byly pracownik

Kamery masz tez w sklepie, urzędach, bankach, na ulicy, itp. Najlepiej zamknij sie w domu i nie wychodź.

Łucja

Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby się napisać coś więcej o pracy w tej firmie w czasie epidemii?Jak teraz wygląda sytuacja z zatrudnieniem w firmie JSB Construction Pphu Jolanta Sekuła? Czy nadal wynagrodzenie to najniższa krajowa? Może doszły jakieś ciekawe premie lub inne dodatki do pensji? Czy firma poszukuję obecnie nowych pracowników?

Jola

Czy są zapewnione posiłki dla pracowników? Albo zniżki jakieś w pobliskich restauracjach?

Zostaw merytoryczną opinię o JSB Construction Pphu Jolanta Sekuła - Banino

• Jak się pracuje w JSB Construction Pphu Jolanta Sekuła?

Zobacz opinie na temat firmy JSB Construction Pphu Jolanta Sekuła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSB Construction Pphu Jolanta Sekuła?

JSB Construction Pphu Jolanta Sekuła
  • Potokowa 12a lok. 1