Opinie o Pro Plast Epp Sp. z o.o. sp.k. w Ocieszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pro Plast Epp Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pro Plast Epp Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Plast Epp Sp. z o.o. sp.k. w Ocieszyn

New boy Nowy wpis

Byłem zobaczyłem i podziękowałem. Pieniądze ponizej oczekiwań i warunków. Perspektyw na przyszłość nie widać żeby coś w tej firmie miało się zmienić. Wszyscy w okolicy płacą więcej.

Dady Nowy wpis

Epoka kamienia łupanego. Z zewnątrz ładnie w środku (usunięte przez administratora) Pieniądze o wiele za niskie do tej branży i warunków na hali. Praca na dwu dniowy okres próbny.

Kris Nowy wpis

Byłem tam zobaczyć. Ogólnie bałagan i smród. Pieniądze proponowane śmiech na sali za pracę w tych warunkach. Zero socjala i dodatków za szkodliwe. Ludzie trudno powiedzieć bo nawet nie zdążyłem ich poznać. Stawki proponowane w tej firmie byłyby dobre ale 10 lat temu.

Beata

kiedyś jedna z byłych pracownic pisała coś na temat nieuzasadnionego zwolnienia jej z pracy i zastanawiam się na ile w tym prawdy... Ogólnie to ile osób obecnie jest tu zatrudnionych i jak wygląda teraz rotacja? Ludzie częściej odchodzą czy firma dziękuje za współpracę?

Dorota
@Beata

(usunięte przez administratora) Praca dla odpornych fizycznie i psychicznie. Pieniądze jak na obecną chwilę najniższa krajowa. Zarobić można było 5 lat temu w tej firmie teraz brak podwyżek od kilku lat.

Grażyna Nowy wpis
@Dorota

A co mówią na temat tych nie rosnących wynagrodzeń? Są jakieś widoki że sytuacja ulegnie poprawie? Zatrudniają teraz?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro Plast Epp Sp. z o.o. sp.k.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Była

Nie polecam tej firmy wyzyskiwanie ludzi krótko mówiąc (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zwolniono mnie z tej pracy żeby koleżanka kordynatorki miała prace bo po tym jak mnie zwolniono to nastepnego dnia nagle ktos mnie zastąpił w tej firmie jest kolesiostwo i kumoterstwo

Pracownik były

Najwieksza (usunięte przez administratora) firma w jakiej mozna pracować. Brak uznania szefostwa dla pracowników. Brak bonów na święta, (nawet życzeń), oczywiście o dodatku tzw. Wczasy pod gruszą tez nie ma co mysleć. Do pracy chodzi sie z łózkiem w razie choroby. Premia tak jest, zostala kiedyś wyliczona z podstawy akordowej, czyli podstawa akordowa zostala obniżona i w to miejsce wstawiona premia, ktorą zabiorą jesli bedziecie na L4. Premia wynosi 1000 zl, 4 dni na L4 i po premii, natomiast jesli bedziecie 2 tyg na L4 to juz 2 miesiące bez premii. Urlop na żądanie leci po premii, opieka nad dzieckiem= L4. Sami zdecydujcie czy nadal chcecie tam pracować. Ja nie polecam

Grażyna
@Pracownik były

No słuchaj wczasy pod grusza to głównie budżetówka? Nie ma tak dobrze. Ale ta premia 1000 zł brzmi imponująco, może warto się przemęczyć dla takiej kasy , ile macie łącznie?

Bugi bob
@Pracownik były

Zapomniałeś że robią ludzią pod górkę.Kierownik patrzy napchać sobie w kieszeń.Patrzy by (usunięte przez administratora) i dojebać.No i szef zero kultury minimalnej i szacunku do pracownika

Ryszard
@Bugi bob

Co masz na myśli pisząc, że robią "pod górkę"? Jest wywierana presja na pracownika? Szukają czegoś do czego można się doczepić?

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Praca na trzy zmiany, siedem dni w tygodniu i czesto po 16 godzin dziennie. Jeden wielki (usunięte przez administratora)! NIE POLECAM!!!

Agnieszka

Faktycznie jest aż tak źle? Nie jesteś w stanie wymienić żadnych plusów z pracy w Pro Plaście? Rozumiem, że praca może być wymagająca ,ale czy pensja tego nie wynagradza? Nie jest adekwatna do obowiązków?

Hej. Trafiłam na ogłoszenie tej firmy. Powiedzcie mi jak wygląda tam z dojazdami czy to każdy na własną rękę dojeżdża? Czy pracuje u was ktoś z wągrowca? Jak to u was z kobietami? Dużo jest kobiet czy to raczej męska firma? Aaaa i jeszcze czy te obiecane 4 tys brutto jest na umowie faktycznie???

@Kasia

Dojeżdża każdy na własną rękę. Głównie pracują mężczyźni. Kobiety też są, ale na tak zwanym nabijaniu felg (praca akordowa) NIE POLECAM

Tomasz

Wspominasz o pracy na akord. Czy dzięki temu można więcej zarobić? Jak to wygląda procentowo w stosunku do pracy bez akordu? Czy za nadgodziny też są płatne? Więcej niż zwykła stawka?

Arek 100

Witam chcialbym aplikowac do tej firmy. Czy zarobki 4000 tys. Brutto jako operator sa realne? jakies premie jak wyglada atmosfera? ogolna opinia o pracodawcy. Z gory dzieki

Irek
@Arek 100

Cześć, aplikowales do tej firmy? Pracujesz moze tam? Mozesz cos napisac na jej temat? Tez chcialbym aplikowac bo maja wystawione aktualnie ogloszenie.

Logistyk?
@Arek 100

Pewnie. Kilka nadgodzin i 4000 netto będziesz w stanie zarobić

Maja
@Logistyk?

Czy nadgodziny to standard wymagany we wszystkich działach i nigdzie nie jest gratyfikowany finansowo tylko do odbioru?

Praca w weekandy ?

Arek 100

Witam

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Plast Epp Sp. z o.o. sp.k. - Ocieszyn

• Jak się pracuje w Pro Plast Epp Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro Plast Epp Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Pro Plast Epp Sp. z o.o. sp.k.
  • Obornicka 17
    64-600 Ocieszyn

Pro Plast Epp Sp. z o.o. sp.k.