Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Jacek

Boją się że młodzi nie zostaną tutaj. I słusznie!!!

Zdzisek albo Tadek

Uważajcie na technologów i wszelkiej maści pracowników za stawkę miesięczną. Będą łazić i dokuczać pracownikom zmianowym za to, że często zarabiają ponad tysiąc zł więcej na zmianach. Swoją drogą, ciekawe co trzeba mieć w łepetynie, żeby "awansować" ze zmianowego na umysłowego na tej firmie. Chęć podbudowania ego, ale jakim kosztem? Mniejszych zarobków? Podobno w całej okolicy już leją z tego zjawiska występującego na Stomilu.

Szynka

Panowie czy jak mam wpisane urlop na zadanie to nie dostanę miesięcznej premi czy dostanę ?

Boczek
@Szynka

Dostaniesz, jeszcze tego nie zmienili bo zależy im, żeby ludzie wybierali jak najwięcej urlopu. Ale na szczęście nie mają prawa wysłać kogoś na urlop bieżący wedle ich upodobań. A zaległy urlop mogą jedynie zachęcać do zaplanowania i wykorzystania, do 30 września. Także nie dać się!

Robol z BT3
@Boczek

A czy to przepis prawny? Tzn.czy pracodawca ma prawo wysłać pracownika na urlop? Bo zakład i tak robi postoje kilka razy w roku po kilka dni i zabiera urlop bieżący

M

Chodza z lista urlopow kazdy podpisuje bo mowia mu ze to i tak dla picu....zreszta kazde azkoleniw instruktaz itp podpiaujecie a nie wiecie nawet co....

Ta firma schodzi na psy
@M

Ta firma to jeden wielki śmiech. W końcu może się znajdzie taka osoba co zrobi porządek z tym śmiesznym dyrektorkiem, menadżerami i całym ich śmiesznym prawem. Dach naprawcie bara. ny bo leje się nam na łeb a nie (usunięte przez administratora) się do okularów które i tak nic nie dają

Boczek

Chyba proste że na urlop chce się iść wtedy kiedy pracownikowi pasuje, a nie pracodawcy. Teraz rąsie mają związane jak jest wolne z siły wyższej. Nie wpiszą bumelki już

Q

Zastraszanie, (usunięte przez administratora), stalk ing itp jest karalne. Pamiętajcie o tym pracownicy. W kupie siła. Razem możecie więcej niż wam się wydaje, nie dajcie sobą pomiatać.

Zdziwiony

Opinie o pani kierownik z pk usunięte Niewygodne a prawdziwe JAK TAKA OSOBA MOZE PRACOWAC Z LUDZMI I BYC KIEROWNIKIEM nie do pomyslenia tfuu

Robol z Bt3

Ktoś wie kiedy będą PITy elektroniczne?

Mietek albo Andrzej

Byłem na rozmowie u tzw pfu menadżera, nagrałem ją, zainwestowałem i poszedłem na spotkanie do prawnika- otrzymałem odpowiedź że pracodawca reprezentowany przez tzw pfu menadżera stosuje niedozwolone nieuczciwe i zabronione prawem praktyki, ponadto wypowiedzi tzw pfu menadżera noszą znamiona (usunięte przez administratora) i należy z tym walczyć na drodze prawnej

Obiektywny7

Juz byliście w tym hr ? Pewnie tak pojdziecie jak wypisaliście sie ze związków. Smiach na sali 5 osob sie wypisało a 17 zapisało w samym styczniu

Bbb

Podobno gość w labo dostał 29.50 na start

Niezadowolony

Pewnie brutto, ale przy stawkach pracowników doświadczonych, gdzie niejednokrotnie mają w okolicach najniższej krajowej, lub nawet wyrównanie do niej, wydaje się być straszna dysproporcją

Dyrektor was wybawi. Przysłali go tu aby zakład był jeszcze bardziej rentowny. A to się robi kosztem pracownika, zwiększeniem marży na wyrobie.

Pyla

Proponuję Panowie , jeśli to prawda co piszą, że na start 28-29 ziko wszyscy Ci którzy mają 24 - 25 się zmówili i poszli wszyscy do HR jeśli nie Dadzą takich stawek to się zwalniamy

Max

Gdzie te związki teraz będą wam tu pisać że przyjmują po 30 złotych jakie przyjęcia na razie to znikome jak zaczną przyjmować to na pewno tak będzie że wyjściowa stawką będzie 28 złotych elektryki to na pewno ponad 30 złotych i to grubo

Stary Wyjadacz

Jak to jest że pracownik po 3 latach (prowadzący maszynę ) ma stawkę 25 zł a nowym proponują na start 28 a nawet 30 zł na godzinne a na mówią że nie mają pieniędzy

Haha

4 brygada na BT3 najlepsi ludzie. Przychodzisz do roboty, a tam kanbany (usunięte przez administratora) w kosmos. My nie musimy robić, bo dzięki kierownikowi Bogdanowi, jego chłopaki nadrobią za nas. Oby więcej takich wodzów, którzy poświęcają swoją brygadę dla spokoju innych. Wiwat kierowniku!

Cement
@Haha

Oj ciepły ciepły a kiedyś za 15 się go.podmienialo na Krupie chłop już wykapany leciał do bramy nie odwracał się za siebie a teraz innych gania nie ładnie nie ladnie! Ciepły ogarnij 4 lirery

Bbb

Wiecie po jakich stawkach przychodzą nowi pracownicy?

Kolunio

Mam pytanie ile trzeba być w związkach żeby na koniec roku dostać bony bo chcę się wypisać tak żeby mi bony jeszcze wpadły i auwuderzejn,czy trzeba być cały rok czy np.pół roku wie ktoś cos?

Zobaczymy czy nie jest to ściema zgłaszać swoich kandydatów do Chemików i zobaczycie czy jest tak łatwo walczyć na bt3 czy do rady nadzorczej będą startować wiadomo o kogo chodzi i jeszcze bt2 jakie to pomysły ile to nie zrobią ale jak wejdą to i tak pożyczkę podpiszą

Jeśli bez problemu to czemu tych związków jeszcze nie macie? Jeszcze nie znam Waszej firmy, dopiero o niej czytam, bo ruch się tu porobił na forum. jakie są pierwsze projekty do przepchania o ile powstaną?

Bt2$$

Dalej nie wiesz ze nie da rady załozyc nowych związków chyba nie za bardzo sie orientujesz w przepisach

Tsaak

Dlaczego na innych wydzialach narazie cisza na temat nowych zz?

Stary Wyjadacz

Konkretna firma pozbywają się pracowników którzy chcą pracować, zadziwią się jak młodzi zaczną uciekać nikt nie będzie pracował za taką marną stawkę robimy nocki i weekendy żeby mieć najniższą krajową i kto im tu przyjdzie teraz już nie będą mieli z czego wybierać

Jan
@Stary Wyjadacz

Nowy pracownik przyjdzie, w najlepszym przypadku skończy szkolenie, zda egzamin, zacznie sam robić na maszynie, zobaczy że nie jest tak lekko samemu pracować i to (usunięte przez administratora). W dodatku przyjęcia będą w lecie, skończą się weekendy wolne, to tym szybciej zakończy współpracę. Jeśli to czyta ktoś kto planuje się tu przyjąć, to moja merytoryczna opinia: Nie warto! Kokosów nie ma, zarabia się trochę powyżej najniżej krajowej, dodatki za nieprzespane noce + weekendy w pracy zamiast z dziećmi nad wodą, a wysoki poziom obowiązków sprawiają że praca jest wymagająca.

oj
@Jan

oj mega nie warto na 4brygadówkę, a nie wspomnę od pon-pt muszą ci dać wyrównanie abyś miał najniższa, a jak pójdziesz na l4 to ci wyjdzie tyle co w 2014r.

Jacek

Po pierwsze jak można sobie dać żeby byle kierowniczek mógł unosić głos i przeklinać na pracownika? D(usunięte przez administratora)

Jacek

Dyrektor jedna ręka. Teraz jest możliwość oskarżania o nękanie, (usunięte przez administratora) złe traktowanie, gorsze traktowanie. Nie wiem jak oni się prawa nie boją... Trafi w końcu kosa na kamień i się skończy dzień dziecka dla tych, którzy uważają się za lepszych od innych

Nie ma coś takiego żeby wziął pracodawca z urlopu chyba że dojdzie do porozumienia ze związkami a tak jest kodeks pracy

Kamil.
@Michał

Za każdym razem jak jest jakiś przestój zabierają urlopy , czy to jest zgodne z kodeksem pracy?

CHEMIK...
@Michał

Zawsze jest w porozumieniu ze zwiazkami bo podpisujemy wszystko co nam dadza... Szczerze to dziwie sie ze jeszcze sie nie wypisujecie z tych zwiazkow...ja po wyborach tez odchodze myalalem ze da rade cos wywalczyc ale od srodka powiem wam ze to jest chory zamkniety układ nikt nikomu nie szkodzi i wszyscy sa zadowoleni...

@CHEMIK...

Tu masz rację ale to między świętami nie było porozumienia i jedni przychodzili do pracy wszystkim nie dogodzisz kto chce niech idzie na wolne ale postoju nie ma jak na razie nikt w związkach o tym nie mówił

CHEMIK
@Michał

Tak przychodzili Ci co nie mieli urlopu...jakbys sie uparł to tez bys mogł przyjsc....problem w tym ze nikt sie nigdy nie odzywa...kazdy przyjal do wiadomosci ze stoimy i na tym sie zeruje...

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1006, z czego 196 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 638 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A