Opinie o AVK Polska Sp. z o. o. w Pniewy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie AVK Polska Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVK Polska Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVK Polska Sp. z o. o. w Pniewy

Inez Nowy wpis

Cześć, szukam pracy w księgowości, a widziałam, że jakiś czas temu firma miała taką ofertę. Z tego co wyczytałam to praca jest w międzynarodowym środowisku dlatego potrzebna jest też dobra znajomość języka angielskiego. Czy firma zapewnia kursy językowe w trakcie pracy, aby ten poziom jeszcze podnosić? Albo jeszcze inne szkolenia?

Kandydat do pracy.

Którego najczęściej dostajecie wynagrodzenie ? Czy zdążają sie opóźnienia czy może są przed czasem ?

Grażyna Nowy wpis
@Kandydat do pracy.

każdego miesiąca do 10-tego spóźnień nie ma

Co jaki czas w AVK Polska Sp. z o. o. można ubiegać się o podwyżkę?

Grażyna Nowy wpis

podwyżka według polityki firmy jest raz w roku

Xxx Nowy wpis

Ja nic nie słyszałem o sezonie na covida ale zastanawiam się co masz na myśli z tym wypłaceniem czegoś w zamian za szczepionkę na to. Szczepienie to jest jakiś odgórny wymóg? W zamian kasa?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AVK Polska Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w AVK Polska Sp. z o. o. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę

Kabano

Dzień dobry. Proszę o kilka zdań na temat pracy Doradcy technicznego, na jaką podstawe można liczyć , jak z premią, czy plany są realne do wykonania, kto jest klientem docelowym, jak bezpośredni przełożeni? Czego też można spodziewać się na rozmowie o prace. Za info z góry dziękuję.

@Kabano

Witam, Oferta dotyczy Spółki AVK Armadan - wszelkie informacje na temat bieżących ofert otrzyma Pan / Pani pod numerem telefonu 061 29 12 001.

Bogdan

Ktoś wcześniej pisał że przyjmują, ale ja teraz nie znalazłem żadnych ofert rekrutacyjnych. Można wysłać CV w ciemnio i zostanie rozpatrzone? Bo zależy mi żeby dostać się tu do pracy. Doradzicie mi?

Natalia

Oj to słabo jak szuka oszczędności, skoro nie przyjęcia, to wiesz może coś o zwolnieniach? Jakieś info?

HR
@Bogdan

Obecnie AVK Polska poszukuje pracowników do działu lakierni, szczegóły w linku (usunięte przez administratora) Zapraszamy do złożenia aplikacji na adres rekrutacja@avkpolska.pl Zapewniam, że otrzyma Pani / Pan odpowiedź na przesłaną wiadomość.

Urszula
@HR

czy praca na lakierni ma wpisane w umowie warunki szczegolne ?

zainteresowany

Jakieś opinie o magazynie? Pojawiła się oferta i praca na 1 zmianę od 9-17?

Czy orientuje się kto, czy przyjmują aktualnie do AVK?

@Zainteresowany

Tak przyjmują napewno do AVK Components

Mariusz

Jak się pracuje na magazynie w avk armadan pniewy?

Avk to jest najlepszy zakład w Pniewach , super atmosfera na dziale gdzie są maszyny do obrabiania metalu

Bogdan

Wspomniałeś o dobrej atmosferze, to zawsze czynnik dzięki któremu pracownicy są bardziej zadowoleni. Co powiesz natomiast o wysokości wynagrodzenia w AVK Polska? Ile może tu zarobić nowy pracownik wliczając też premie i dodatki?

Ner
@Bogdan

Zależy czy w biurze czy pracownik fizyczny

zainteresowany

Znowu pojawiła się oferta na magazyniera, taka rotacja, słaba atmosfera czy płace ? Praca jedno zmianowa o jakim mniej więcej wynagrodzeniu można rozmawiać na start ?

nowy

czy przyjmują do pracy w AVK? jakie jest wynagrodzenie? jaka atmosfera?

Lp

I jak ponoć jutro nie idziemy do pracy że względu na wirusami

@Lp

Możesz napisać jak firma rozwiązała pracę z powodu obecnej sytuacji w kraju. Czy niektórzy pracownicy będą pracować zdalnie, a inni wezmą zaległe urlopy? Czekam na Twój komentarz.

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy? Jakie zarobki i jaką umowę proponują?

...

Będzie chlanie na imprezie firmowej.

Będzie się dzialo

Oj będzie

Będzie się dzialo

Lider coś wyrwie

O której to godzinie
@...

O której rozpoczyna się balanga

Baśka
@Będzie się dzialo

Który lider? Czyżby nasz ulubiony?

Małgorzata

Rzeczywiście, pod względem predyspozycji fizycznych nie jest to praca dla każdego. Jak rozumiem pracownik zna zakres swoich obowiązków przed podjęciem zatrudnienia w AVK Polska? Czy możesz powiedzieć, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia w firmie?

Małgorzata

Pamiętaj by zachować kulturę wypowiedzi w swoich komentarzach. Obrażanie osób trzecich nie jest zgodne z zasadami forum. Celem serwisu jest wzajemna pomoc i dzielenie się merytorycznymi opiniami na temat pracy w danej firmie. Zapoznaj się ponownie z regulaminem forum GoWork.pl: https://www.gowork.pl/regulamin

Jesli ktos pisze taką opinię to może dowiemy się na jakiej podstawie tak ocenia firmę? Może konkurencja inspiruje?

Małgorzata

@Jerzy, czy znasz już odpowiedź na swoje pytanie? Jak rozumiem, planujesz aplikować do firmy? A może już złożyłeś swoje CV? Jeśli tak powiesz nam co skłoniło Cię do podjęcia pracy w AVK Polska? @777, myślę, że sprawdzonych informacji na temat wynagrodzenia udzielić Ci mogą osoby odpowiedzialne za warunki finansowe w firmie. Czy próbowałeś zapytać o to podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Zostaw merytoryczną opinię o AVK Polska Sp. z o. o. - Pniewy

• Jak się pracuje w AVK Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy AVK Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

AVK Polska Sp. z o. o.