Avk Components Sp. z o.o.

Pniewy

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 4 ocen.

Avk Components Sp. z o.o.
4 4 6 1

Opinie o Avk Components Sp. z o.o.

N

Hmmm.... Osób lubiących dodać co nieco od siebie tam gdzie trzeba nie brakuje. Aż żal patrzeć. A zazdrość o to że ktoś może być lepszy.... Masakra. Zarobki mogły by być lepsze wiadomo.

Ddddd

Praca nie koniecznie ciężka. Zarobki mogły by być lepsze. Ale atmosfera..... Lider czasem zawieszony ze wszystkim. Chyba za dużo na głowie ma. No ale ma teraz pomoc. Pomoc udającą że się zna a tak w sumie h....wie. I w hu.... leci. Do podjebywania pierwsza. I myśli że nikt o tym nie wie.! No i nowy zarządca tego całego bałaganu..... O masakra. Oby nie było gorzej niż było... Chociaż kto wie...

ROBOLLL!

Hmmm.Brak słów!!Atmosfera nie ciekawa!Każdy słodko z kazdym gada aza plecami tak Ci dype obrobia ze masakra!!!Nie do wytrzymania!Obecsnki cacanki a i tak pensja niska Lider hmmm.Nie zawsze ok chyba.CoKlapki na oczach chyba czasem Ma.Co niektórzy robia coo chcą i nic z tego!Moze maja odpowiednie plecy!Ale cóż.....Nie polecam ..

Zostaw opinię o Avk Components Sp. z o.o. - Pniewy

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avk Components Sp. z o.o.