USBUD Marian Szudra

Kwilcz

Opinie o USBUD Marian Szudra

Julita

@hejt a rozmawialiście z pracodawcą na temat opóźnienia wypłat? Może, gdyby ekipa się zebrała i porozmawiała nie powtórzyłoby się to. Zawsze warto spróbować i walczyć o swoje pieniądze.

hejt

brak słów na ta firmę poniżają wyplata zamiast 10-tego to jest dwa tygodnie później wychodzą z założenia ze na dużej starczy hahaha skandal brak słów jest masakra

hejt

kapral

i tu się z tobą całkowicie zgodzę @2wer. To pracownicy powinni być również w jakiś sposób elastyczni .

aro

Firmy nie polecam, odwalaja fuszere,nie zatrudnilbym do remontu.

ziom

Tej firmie nie zycze sukcesow,dorobiaja sie nie uczciwie na pacownikach i podwykonawcach,albo ci nie zaplaca , albo zaniza stawki.masakra!!!

matik

Działaja na rynku od 1989 roku wiec jak na dzisiejsze czasy utrzymauja sie na rynku. Jak teraz aktualnie funkcjonuja?? Rozwijaja sie?? Na stronce mozna poczytac o firmie wiele interesujacych rzeczy, ale jak jest od srodka, z punktu widzenia pracownika?? Warto aplikowac do nich? Jakie zarobki proponuja na poczatek??

versace

wystarczy przeczytać kilka powyższych postów, żeby dojść do wniosku, że raczej niezbyt dobrze dzieje się w USBUDZIE

witkacy

@anonim, masz na myśli USBUD dokładnie, czy tylko tak ogólnie napisałeś? Praca Ci się podoba, da się wyjść na swoje?

alf

dlatego najlepiej w budowlance brać kogoś z polecenia dobrych znajomych, a nie pierwszą z brzegu firme z internetu

rr

Ludzie pracują za wszawe grosze i jeszcze muszą się o nie prosić.KPINY!!!

były pracownik

US BUD.TO FIRMA KTÓRĄ KIERUJĄ NIE LUDZIE TYLKO CHAMY I ZŁODZIEJE.A SZEFOSTWO ROBI Z LUDZI [usunięte przez moderatora] I NIEUDACZNIKÓW.ODRADZAM BO DLA MNIE TA FIRMA TO BANKRUT.MASZ PRACOWAĆ A PIENIĘDZY I TAK NIE ZOBACZYSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nn

w tej firmie psa się lepiej traktuje niż człowieka, bo pies przynajmniej dostanie miskę z wodą i jedzeniem,a tam nikogo nie obchodzi czy człowiek ma co jeść,że każdy ma rodzinę na utrzymaniu.

Życzliwy

Pensje glodowe, stawki nie wiadomo jak ustalane, obecnie czeka sie na czerwcową wypłate, atmosfera - nie jesteś krzykaczem, cwaniakiem i [usunięte przez moderatora] odpuść sobie, lepiej puszki zbierać, człowieka ma się za śmiecia

xy

Również nie polecem znajomy mowił że,ludzie na wypłate czekają od 2 do 3 tygodni.

olo.s

NIE POLECAM!!! Pensja nigdy w terminie,stawki zaniżone.

conan

Nie Polecam!!!

Zostaw opinię o USBUD Marian Szudra - Kwilcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USBUD Marian Szudra