Opinie o JM elektronik Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JM elektronik Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w JM elektronik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JM elektronik Sp. z o.o. w Gliwice

Pan/i Pracownik

Firma na plus! Nowy pracownik SZYBKO się odnajdzie !! Zarobki !! TRANSPARENTNE !! podstawa wg taryfikatora , średnie lub wyższe niż u konkurencji !! Starszy specjalista spokojnie na poziomie średniej krajowej w zależności od oceny jego pracy !! ODPOWIEDNIE I RÓWNE TRAKTOWANIE PAŃ ! JM stawia na TEAM !! Przyjemne premie zależne od wyników działu !! Benefity ! Karty Multisport, LUXMED !! NOWOCZESNE LINIE PRODUKCYJNE !!! nowoczesna HALA !!!sprzęt do pracy ZDALNEJ , telefony komórkowe , rezerwowane stanowiska w biurze z nowoczesnymi monitorami !! Samochody służbowe !! Przyjacielska atmosfera w firmie !! Wieloletni pracownicy z doświadczeniem !! BRAK dress code'u !! Rzetelni pracownicy NAGRADZANI !!! DARMOWA kawa !!! WARTO I POLECAM !!!

sedes44

W sprzedaży premie istnieją, ale na tym się kompletnie nie znam, bo nie pracuję w ich pionie. Zainteresować się możesz, w końcu po rozmowach kwalifikacyjnych i od Ciebie będzie zależeć czy akceptujesz warunki czy nie.

Powyżej średniej krajowej, powiadacie... A ktoś określi mi z grubsza widełki na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży / Account Manager sektor B2B? Jakiej klasy oferują autko służbowe i narzędzia pracy? Jak często trzeba się meldować w biurze (lubię mobilność, oby jak najrzadziej).

@HES

Zapewniam, że premie na stanowiskach gdzie są one przewidziane i gdzie realizowane są postawione zadania są przyjemne. Figurują na listach płac każdego miesiąca. Są również premie za zamknięte skutecznie projekty. W tej firmie pracuje wielu wartościowych ludzi. Oczywiście nie każdy będzie zadowolony, ale zapewniam, że przy dobrej komunikacji, przy zaangażowaniu i dowożeniu efektów swojej pracy, a także pod warunkiem chęci do rozwoju wiele dróg awansu jest otwartych.

Kasia Nowy wpis

Dzień dobry, w zeszłym roku napisano wprost, że Account Manager otrzyma 4,500 zł na rękę. Czy obecnie ta kwota uległa zwiększeniu? Nabory na stronie maja trwać do końca kwietnia i myślę czy by się nie zgłosić. Jak oceniacie aktualne aktywne wsparcie koordynatorów ds. sprzedaży z opisu?

Były pracownik Nowy wpis

Jako były pracownik JM Elektronik w Zabrzu z pionu produkcji mogę stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych firm w której przyszło mi pracować. Zarobki jaki i premie są bardzo atrakcyjne, atmosfera bardzo komfortowa i przyjazna oraz nie doświadczyłem żadnej frustracji ani (usunięte przez administratora) jak to niestety bywa w niektórych miejscach. Mimo, że to produkcji to praca jest jak najbardziej rozwojowa i pozwoliła mi na osiągnięcie sukcesu na rynku pracy. Firma na duży plus!

W ofercie dla asystenta w dziale sprzedaży elektroniki na stronie piszą o dobrej znajomości MS Office. Po opisie zadań widzę, że głównie działa się na dokumentach. A co konkretnie trzeba wykonać w pracach „innych związanych ze wspieraniem dz. Handlowego”?

student Nowy wpis

Dzień Dobry. Szukam pracy,kończę właśnie automatykę. Może mi ktoś odpowiedzieć jakie stawki mnie czekają na start w JM? Jakieś premie,dodatki? Rozumie,że jest część produkcyjna i biuro/sprzedaż. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Ktoś w ostatniej opinii wspomniał o śnie kierownictwa a mnie właśnie nawinęła się taka oferta na takie stanowisko do działu technologii procesów. Czy możecie wiec mi o nim cos więcej powiedzieć? Jaka występuje w tym obszarze atmosfera? czy osoby z działu w ogóle rotują? I przede wszystkim ile zarabia się na tym stanowisku kierowniczym?

HES

dadza Ci 4500 na reke. Bez szalu. premia istnieje tylko na papierze. Benefity takie jak wszedzie czyli niczym sie nie wyrozniaja I nic od siebie tez nie dzadza oprocz oczekiwan. Generalnie maja slaba opinie w branzy. Nie maja wiele do zaoferowania. Naprawde polacem rozejzec sie gdzie indziej.

@HES

Na dzień dzisiejszy i tak chyba nie ma co się u was rozglądać? Mam na myśli to, że nie widzę bieżących ofert. kiedy docelowo macie zamiar do siebie kogoś szukać? Pytam z ciekawości i tak dopiero jakoś w styczniu mogę się przyjąć. planowane macie do tego czasu jakieś konkretne zmiany względem warunków zatrudnienia?

Nie ma zbyt pracy dla aktualnych pracowników dlatego pewnie nikogo nie szukają.

@pracownik

Teraz nie ma zbytnio pracy? a powiesz przy tym dlaczego i jakie są dalsze perspektywy na kolejny rok już? Chce się dowiedzieć pisząc wprost czy warto poczekać czy lepiej już szukać czegoś stabilnego gdzieś indziej?

Pan/i Pracownik

@Pan/i Pracownik

(usunięte przez administratora). Atmosfera jest fajna to prawda, ale wynagradzanie ludzi którzy się starają to totalna kpina... A premie w pionie produkcji nie istnieją...

@sedes44

Dosłownie nie istnieją czy po prostu ciężko jest ją uzyskać? pytam, bo akurat mam przed sobą aktualną ofertę lecz dla specjalisty ds. sprzedaży, gdzie jak widać nawet po opisie te premie są gwarantowane. A w tym przypadku w jakich średnich wysokościach? Ktoś wie? nie wiem czy jest sens aplikować, bo z tego co widzę sporo chętnych ostatnio na forum cos pisało. Wiadomo jak rozmowa wygląda?

nie polecam

nie ma sensu. sa lepsze miejsca pracy. premie ciezko uzyskac to zalezy czy wykonsz cele ktore czesto nawet nie zaleza od ciebie. Atmosfera slaba. Zobacz jak tu sie wyklucaja ci obecni z negatywnymi opniami. Poszukaj etetu w USI - duzo lepsze pieniadze i duzo lepsze szefostwo.

Śmiechu warte
@Pan/i Pracownik

Pozytywna ocena tej firmy chyba napisana przez samego dyrektora!!! Zarobki najniższa krajowa, atmosfera w pracy jak w(usunięte przez administratora), targety wymaksowane -nie do wykonania i brak premii miesięcznej! Jak ktoś lubi takie warunki pracy ,to śmiało składać cv!

sedes44

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Account Manager w JM elektronik Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Dominika

Milczenie w sprawie podwyżek jest zastanawiające. Prócz tego zastanawia mnie temat poruszonej premii. Jeszcze parę miesięcy temu ktoś pisał, że produkcja jej już od dłuższego czasu nie posiada, czy to prawda? Z jakich przyczyn i co z innymi stanowiskami? Na stronie jest oferta dla asystentki w dziale sprzedaży ale w opisie chyba nie widzę niczego o premii?

Czy w zwiazku z rosnącą od lipca najniższą krajową firma planuje podwyżki dla pracowników firmy ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w JM elektronik Sp. z o.o.?

Nie oddzwaniają po odbytej rekrutacji- to brak szacunku do kandydata zwłaszcza, że podczas rozmowy określają ramy czasowe kiedy będzie odpowiedź

Honorata

Jeszcze miesiąc potrwa nabór na technika produkcji. Widzę, że są benefity, nieźle. A może ktoś mnie oświecić, jakie są zarobki takiego juniora z wykształceniem na kierunku elektronika? Warto tam w ogóle iść do pracy?

JM elektronik Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 6800 i Specjalista Ds. Zakupów. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

...

O super a produkcja dalej niech (usunięte przez administratora) za grosze, 6800 + pewnie premia której produkcja też już nie ma od dawna.

Firma JM elektronik Sp. z o.o. szukała pracowników na stanowisko Kasjer w mieście Włocławek. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

HR

JM elektronik sp. z o.o. nie prowadziła rekrutacji na stanowisko Kasjer w mieście Włocławek. To ogłoszenie o pracę, było wystawione przez inną firmę (JM sp. z o.o.) nie powiązaną z naszą Spółką.

?

Dlaczego?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w JM elektronik Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Sądząc po ilości negatywnych komentarzy, najlepiej nastawić się aby nie aplikować :)

CEO

Najlepiej nastawić się na to, że w JM elektronik jest miejsce dla osób, które chcą dobrze wykonywać swoje obowiązki, które chcą zmieniać rzeczywistość, które wiedzą, że dla efektów trzeba zaangażowania, wytrwałości, fachowości, efektywnej komunikacji i akceptacji różnorodności. JM elektronik od ponad 30 lat działa na rynku profesjonalnej elektroniki. Jesteśmy dostawcą wielu renomowanych producentów urządzeń elektronicznych używanych przez każdego z nas codziennie. Dostarczone przez nas urządzenia i podzespoły pracują w systemach bankowych, kolejowych, motoryzacji, na oddziałach intensywen terapii, w przemyśle, w sklepach, w których codziennie robicie zakupy, na stacjach beznynowych, w urzędach i bankach. Mówi się, że statystycznie w każdej firmie jest 10% pracowników wybitnych, 80% średnich i 10%, którzy nie powinni być dłużej pracownikami. Chcemy gwiazdom nie przeszkadzać, ze średnimi pracować tak, żeby ich rozwijać, a tym pozostałym 10% chcemy krócej dawać szansę niż do tej pory dajemy.

@Odpowiedz

Zawsze mnie nurtuje jaka jest motywacja osób, które wstawiają takie komentarze. Tzn. oczywiście znam zjawisko anonimoego hejtu w internecie, ale jakie trzeba mieć smutne życie żeby chcieć koniecznie komuś w internecie "przyłożyć". Aktualny pracownik niezadowolony? Nie znasz metody, żeby być zadowolonym? Były pracownik? Takiej krzywdy doznałeś, że jeszcze jak jest okazja, to przyłożysz? Konkurent? Nie lepiej koncentrować się na przewagach, a nie na destrukcji oponenta? Nasz profil nie jest moderowany i ciągle nie wiem czy to dobrze. Oczywiście ten portal w jakiś sposób buduje wizerunek. Niemniej uważam, że jest całkiem spora osób dla której wartości akie oferujemy jako pracodawaca są atrakcyjne, a przynajmniej akceptowalne. Aż sobie sprawdziłem jak wygląda średnia ocen na tym portalu dla naszych konkurentów lub firm działających na podobnym rynku. Ewidentnie nie ma się czego wstydzić - Typowo oceny średnie ocscylują wokół 2.5 ,i nie ma znaczenia czy mówimy o firmie odnoszącej spektakularne sukcesy czy pozbywającej się 60% załogi w pół roku w ramach zwolnień grupowych, To dla opiniujących nie ma żadnego znaczenia. I to pokazuje jaki jest związek wypowiedzi tutaj z faktyczną oceną firmy.

Karierowicz

Jak aktualnie wygląda wynagrodzenie w firmie ?

HTR
@Karierowicz

Zależy na jakim stanowisku

Agata
@HTR

A na jakim jest obecnie prowadzona rekrutacja? Wiesz może? Szukam akurat pracy.

Cherryl
@Karierowicz

Bardzo słabo, raczej lepiej nie będzie.

Kot kot
@Cherryl

Moim zdaniem wszystko co się dzieje w tej firmie , zmierza w złym kierunku . Aż przykro patrzeć i myślę że będzie jeszcze gorzej.

@Kot kot

Szanuję to, ze każdy może mieć swoje zdanie. Zachęcam jednak do spojrzenia w dane liczbowe (dostępne są oficjalnie w KRS). Ostatnie 4 lata (akurat takie dane mam przed sobą) to coroczne kilkunastoprocentowe wzrosty sprzedaży. W tym samym czasie wzrost zysku brutto blisko czterokrotny. Wielu naszych konkurentów zaliczało w tym samym czasie spadki lub symboliczne wzrosty. W zasadzie kazdy zdaje sobie sprawę, że rok 2022 jest wyjątkowy. My jednak nie zamierzamy go zmarmnować. Jesli jesteś z nami, nie obserwuj, nie recenzuj, a włącz swój talent w dalszy rozwój JM. Jeśli jesteś jedynie sympatykiem - wspieraj, a jeśli jesteś konkurentem - to czemu się martwisz?

Krystyna
@Kot kot

A o czym konkretnie mówisz? Jak to w złym kierunku i z czego to wynika?

Na jakie benefity można liczyć w JM elektronik Sp. z o.o.?

johny

na zadne

HR

JM elektronik oferuje możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, kursy językowe angielski/niemiecki, ubezpieczenie na życie, bezpłatną opiekę medyczną Luxmed, dofinansowanie do kart sportowych oraz wypoczynku pracowników (wczasy pod gruszą) i kolonii/obozów dla dzieci, a także paczki/bony świąteczne.

Nikoś

Lepiej nie opisałbym sytuacji w firmie JM elektronik. Dyrektor handlowy - zero kompetencji. Management to ludzie właściciela firmy, ludzie, którzy mają pewność, że nikt ich ze stanowiska nie usunie bo co? Bo właściciel firmy, p.JM musiałby kiwnąć palcem, musiałby coś zrobić. A jemu się nie chce. Tak więc Pan Prezes przechadza się jak panisko po firmie, bo wie, że jest nie do ruszenia. Próbuje za wszelką cenę zrobić z firmy korporację, skończył na koszt właściciela dziesiątki kursów i próbuje wdrożyć do firmy bezsensowne zasady. Ludzie są zmęczeni, zniechęceni, nie rozumiem tylko, dlaczego wciąż tam pracują mimo ciągłego narzekania. Zasady przyznawania premii: konia z rzędem temu, kto zrozumie. Nie znam drugiej takiej firmy, w której tak niekompetentni ludzie zarządzają. Ale jak wspomniał przedmówca: to kolesie, za różne "zasługi" dostali posady prezesowsko-dyrektorskie. No i pasą się na koszt właściciela.... Ludzie, poza JM jest życie, są inne firmy, lepsze płace i lepsza atmosfera. Miejcie jaja i stamtąd (usunięte przez administratora)...

Trafione w samo sedno!

Nikuś
@Nikoś

Twierdzisz że odszedłeś bo masz jaja, ale żeby się pod tym podpisać imieniem i nazwiskiem to już jaj Ci brakło....

Koleś
@Nikoś

Nikoś’u Twój nowy pracodawca ma dzięki Tobie wyjątkowe przewagi konkurencyjne. Potrafisz ocenić w mig wszystkich – kto jest kolesiem, kto jest panisko, komu się nic nie chce, a kto jest niekompetentny. Ufam, że Twój nowy pracodawca dostrzeże Twój przenikliwy umysł, doceni Twoje zasługi i zajęty odcinaniem kuponów nie będziesz musiał żalu wylewać w internetach. Twój szef ma przynajmniej pewność, że nie będziesz niczyim zaufanym człowiekiem (bo to wygląda jak kolesiostwo). Wiadomo, że to nie jest wartość w żadnym przypadku. I mam też nadzieję, że nie robisz nic na koszt właściciela firmy. Obyś też nie oczekiwał od niego wynagrodzenia i żadnych benefitów. Że też nie zrezygnowałeś już w JM elektronik z wypłaty, z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie, funduszu socjalnego. Strach pomyśleć czy nie byłeś jednym z użytkowników samochodów służbowych, komórki służbowej oraz laptopa. To już byłby skandal… Szczęśliwie jako punkt odniesienia można przyjmować również inne wskaźniki oceny niż wygłoszone in cognito w internecie opinie. Wszyscy Ci, którzy swoją pracę firmują swoim nazwiskiem zawsze podlegają ocenie. Dotyczy to i prezesa i praktykanta. Ci zaś, którzy mądrości ogłaszają w czeluściach internetu mogą bezpiecznie głosić myśli oświecone bez jakichkolwiek konsekwencji. Tak nie zmienia się świata na lepszy kolego….

szarak
@Koleś

@Koleś w punkt! :-)

Zostaw merytoryczną opinię o JM elektronik Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w JM elektronik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JM elektronik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JM elektronik Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JM elektronik Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JM elektronik Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JM elektronik Sp. z o.o.