Opinie o ASGARD Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ASGARD Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ASGARD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASGARD Sp. z o.o. w Poznań

Dobrze obmyślane,narpiew skrócenie etatów za czym idzie mniejsza wypłata a potem zwolnienie większej ilości pracowników na których nie muszą tyle teraz zapłacić

Dokładnie tak, zostaliśmy (usunięte przez administratora) Jakoś są firmy, które mimo kryzysu przede wszystkim walczą o utrzymanie pracowników. Niestety to nie ta firma.

Maras

Jedynie co mogę napisać tu taj to ze Kierownictwo i Koordynatorzy (usunięte przez administratora) Dbają tylko o swoją (usunięte przez administratora)nic więcej ,fałszywi na maksa .

Bagrowski Bartosz

Jakby to wykrzyczał William Wallace z filmu "Braveheart" ... FREEDOOOOOOMMMM..... Przepraszam, ale po pierwszym dniu w nowej pracy muszę to tak ująć. Nie mogę inaczej. Dziękuję Muszce, Maciejowi, Ryszardowi, Markowi, Gosi Sz. z samej góry i kilku innym osobom, bo reszty nie należy wymieniać.

@Bagrowski Bartosz

Ciekawe ile czasu minie, gdy będziesz pisał negatywne opinie o tej swojej nowej firmie? :P

Bagrowski Bartosz
@Opanowany

Ta opinia moim zdaniem negatywną nie była, chyba że źle Twój komentarz odebrałem? Wyjaśnisz?

magazynier

Krótki czas spędzony w asgardzie pozwolił mi na to, aby w miarę wypracowane zdanie mieć. Wypłata była ok, atmosfera jako taka, a tak to wszędobylski kurz. Bez prysznica nie ujdzie, gdy się wróci do domu. Dowiedziałem się, że ludzi zwalniają, a to już problem stanowi dość duży, niektórzy przywiązali się do tego miejsca, a zwłaszcza na produkcji. Ciekawostką jest to, że zostawili złodzieja. Widać asgard stać na to.

Antoni
@magazynier

Jeśli miał Pan informacje o osobie, która kradnie w firmie to czy zgłosił Pan to komuś?

Firma ASGARD Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kupiec Strategiczny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Pracownica

Jak tam po dzisiejszych ogłoszeniach?

...
@Pracownica

Plotkowanie w pracy już nie wystarcza? Załóż grupę na fb i tam dyskutuj z koleżankami...a nie, przecież tam się nie da tak zupełnie anonimowo jątrzyć :)

@Pracownica

Karma wraca , obnizony obrót itd to znak dla Zarządu że jak się zło wyrządza to ono powraca

Opanowany

Jaka bzdura. Jak Ci tak źle, to po co tu pracujesz?

Zdezorientowany

A może teraz się ktoś wypowie? Co z osobą, która przychodzi do pracy będąc na kwarantannie? Nadal jesteśmy bezpieczni? :)

Zorientowany
@Zdezorientowany

Czy w firmie jest ktoś, kto powinien przebywać na kwarantannie a przychodzi do pracy? Kwarantanna jest dla osób, które były narażone na zakażenie patogenem. O ile mi wiadomo nie ma takiej osoby. Zamiast anonimowo dodawać tutaj takie bzdury, polecam się skupić na myciu rąk :) Miłego dnia.

@Zdezorientowany

Co to za bzdury? Ktoś kto jest w kwarantannie nie ma prawa z domu wychodzić. A jak tego nie robi, to do prokuratury!

Zaniepokojona

Osoby pracujące tam narażają innych pracowników na zachorowanie !!!

Neutralna

Nie trzeba od razu tak atakować osób które czują się zagrożone. Sytuacja jest trudna i wciąż zmieniająca się, a to co dobre dla firmy niekoniecznie jest dobre dla pracowników i odwrotnie, bo zamknięcie firmy nie da pracownikom pewności, że będą mieli do czego wrócić. Proszę o zachowanie ostrożności, jesteśmy w tym razem.

Zaniepokojony

Praca w firmie Asgard to jedna z lepszych jakie miałem, super atmosfera i warunki zatrudnienia. Jednak nie rozumiem dlaczego pracownicy produkcyjni w tak trudnym czasie są narażani, dużo osób dojeżdża do pracy komunikacją publiczną nie wiadomo czy już ktoś nie jest zarażony, połowa firmy jest na zwolnieniu lekarskim bądź na urlopie, dlaczego Ci którzy nie chcą brać L4 lub wykorzystywać urlopu nie są objęci odpowiednią ochroną? Czy nie można zamknąć firmy na tydzień i zobaczyć co będzie dalej? Czy zdrowie pracowników nie jest najważniejsze?

@Zaniepokojony

Zgadzam się w 100%, każdy z pracowników ma rodziców/dziadków w starszym wieku, dlaczego mamy narażać siebie i bliskich na zarażenie? Ciekawe co zrobi zarząd firmy kiedy ktoś z pracowników zachoruje i wtedy będzie trzeba zrobić kwarantannę - nie na tydzień. Akcja ZOSTAŃ W DOMU w tym przypadku nie ma sensu, pracownicy dojeżdżają komunikacją publiczną, spotykamy kurierów, osoby które potencjalnie mogą być chore. Boimy się, ale dlaczego mamy stracić własną premię i iść na l4?

Opanowana

Z tego co wiem Asgard nie jest jedyną firmą, która nie została zamknięta. Mało tego na rynku są firmy, które zatrudniają 1200, 2000, 4000 pracowników i też nie zostały zamknięte. Widocznie poczucie zagrożenia nie jest aż tak duże skoro nadal przychodzisz do pracy. W wielkopolsce zarażonych jest kilkanaście osób. Jakie jest prawdopodobieństwo, że właśnie taką osobę spotkasz w autobusie? Robiąc zakupy w markecie wypraszasz wszystkich ze sklepu z obawy przed zarażeniem? Rozumiem, że każdy boi się o siebie ale nie można popadać w paranoje. Czy przestój na tydzień coś zmieni? Ktoś ma informację, że za tydzień będzie już po wszystkim? A może od razu zamknijmy firmę na trzy miesiące?

Coronovirus
@Zaniepokojony

A tak na poważnie, to ta pandemia przewiduje się że skończy się w czerwcu. Każdy na własną rękę może się chronić. Możesz wziąć wolne, ale jeśli premia jest dla ciebie wazniejsza od zdrowia, to możesz też chodzić do pracy. Może też zachować wszelkie środki ostrożności takie o jakich media w kółko trąbią. Jeśli zależy tobie na zdrowiu, to nie obarczaj firmy całą odpowiedzialnością..

Normalna

Tak się boisz o zdrowie swoje i bliskich, że żal Ci poświęcić premię? To naprawdę Ci zależy ???? a masz świadomość, że na postojowym też premii nie dostaniesz? Pracodawca wypłaca w takiej sytuacji tylko podstawę. Pomijam już fakt, że po takim przestoju możesz już w ogóle nie mieć do jakiej pracy wracać. Co mają powiedzieć kasjerki w sklepach? Sklepy też pozamykać? A kierowcy MPK? Ludzie myślcie trochę bardziej perspektywicznie, a nie tylko kombinować jak tu nie robić, a zarobić.

Ciekawy

Mam pytanie dlaczego firma nie zapewnia odpowiednich środków bezpieczeństwa? Nie jest sprawdzana temperatura pracowników wchodzących do pracy nie ma płynów do dezynfekcji.Czy wywieszenie informacji na tablicy informacyjnej ma nad uchronić przed najgorszym? Biuro pracuje zdalnie a co z resztą? Czy nasza praca jest aż tak niezbędna żeby ryzykować naszym zdrowiem i życiem?Czy my jesteśmy firmą niezbędna do funkcjonowania przez społeczeństwo? Co na ten temat ma nam do odpisania nasza Pani Anna która zawsze tak pięknie odpowiada na wszystkie opinie?

@Ciekawy

Bez przesady. Z obcymi ludźmi pracujesz? To nie przedszkole. Czasy, gdy będąc chorym przychodziło się do pracy już dawno minął. Z tego co widzę, to od dawna już tępione jest to nieodpowiedzialne zachowanie, gdy ktoś chory przychodzi do pracy. Ale Ty i współpracownicy tolerujecie, by ktoś chory do pracy przychodził, to nic dziwnego, że teraz jest zarzut, że nie sprawdzana jest temperatura. Nie każdy z biura pracuje zdalnie. Ja jutro jestem normalnie w firmie, by dbać o to, żeby było do czego wracać, gdy sytuacja z koronawirusem zostanie opanowana.

@Ciekawy

Dzień dobry, obecna sytuacja jest dla wszystkich bardzo trudna. Z dnia na dzień może stać się dramatyczna. Jako Prezes Zarządu mam obowiązek dbać o bezpieczeństwo wszystkich pracowników, ale też o to by firma przetrwała ten trudny czas. Niestety każdego dnia jest coraz trudniej. Od środy w ubiegłym tygodniu nasza firma jako jedna z pierwszych w branży podjęła takie środki jak: - każdy, kto czuje się źle, ma katar, kaszel, gorączkę lub inne objawy nie zostaje wpuszczony do firmy lub odesłany jest do domu, - praca zdalna przez wszystkie osoby, które mogą przejść na taki tryb, - brak odbiorów osobistych przez klientów - wszystko wysyłamy przez kurierów, - odwołaliśmy wszystkie delegacje i wizyty innych firm - poza niezbędnymi narzuconymi wymogami prawnymi, - Panie sprzątające codziennie przemywają klamki, włączniki światła i inne części wspólne. Jeżeli chodzi o zakup środków do dezynfekcji, o których Pan wspomniał to cytuję wypowiedź z internetu: "Co do zasady nie ma jeszcze takiego zalecenia inspektora sanitarnego. Natomiast trzeba do tego podchodzić rozsądnie. Pracodawca ma obowiązek zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Jeśli pracownik styka się dużą liczbą osób, które mogą być zakażone, to myślę, że byłoby rozsądnym, aby pracowników wyposażyć w środku dezynfekujące" W naszej firmie pracownicy nie mają styczności z osobami z zewnątrz - wyjątkiem są kurierzy, którzy przekazują paczki. Z uwagi na minimalne ryzyko kontaktu z osobami z zewnątrz ale przede wszystkim brak środków dezynfekujących w hurtowniach nie były one zakupione. Podstawowym środkiem ochrony jest zachowanie bezpiecznej odległości od osób z zewnątrz, nie podawanie rąk, a także mycie rąk bezpośrednio po każdym kontakcie z innymi osobami. Pracownicy mają możliwość tak częstego mycia rąk jak tylko czują potrzebę. Proszę pamiętać, że możemy wydać wiele zaleceń jako firma oraz jako Państwo, ale najważniejsze jest aby każdy kierował się odpowiedzialnością i zdrowym rozsądkiem. Pracujemy obecnie we własnym gronie, i każdy z nas powinien sobie zadać pytanie czy poza pracą zachowuje odpowiednie środki ostrożności? Dzisiaj wydamy kolejne zalecenia i instrukcje dotyczące: - sposobu mycia rąk, - obowiązku umycia lub dezynfekcji rąk po przyjściu do pracy, Środki dezynfekujące zostaną zakupione w miarę możliwości ich zakupu. Proszę aby wszyscy Pracownicy mieli na uwadze, że jako osoby zarządzające znajdujemy się w bardzo trudnej sytuacji. Zamówienia spadły już o 60%, a będzie jeszcze gorzej. Nie jest to spowodowane naszym złym zarządzaniem, ale sytuacją która nie miała miejsca nigdy wcześniej w historii. Jeszcze nie dawno nie wiedzieliśmy czy będziemy mogli kupić towary, a teraz nie wiemy czy i kiedy będziemy mogli je sprzedać. Przygotowujemy się na dwa scenariusze: zły i bardzo zły. Jak napisał autor postu - nie sprzedajemy produktów pierwszej potrzeby - a to oznacza, że dużo trudniej będzie przetrwać kryzys, bo firm może nie być stać na zakup upominków. Będziemy walczyć o to, by firma przetrwała ten trudny czas ale bez Państwa zrozumienia i współpracy będzie to bardzo trudne. Życzę wszystkim zdrowia i byśmy dali radę!

konkret

Proszę odpowiedzieć na istotne pytania: 1.Czy firma przyjmuje na dział kompletacji po za sezonem przedświątecznym? 2.Czy praca na kompletacji jest pracą ze skanerem czy tylko z dokumentem zamówienia? 3.Jakie warunki panują na hali?Czy latem jest klimatyzacja? 4.Czy bywają ciężkie zamówienia? 5.Ile zarabia się na stanowisku pracownik kompletacji?

Czy w ASGARD Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Anna Roszczak - Prezes Zarządu

Dzień dobry, oczywiście są szkolenia wewnętrzne z różnych zakresów. Są ściśle powiązane z naszą ofertą czyli produktowe oraz dotyczące znakowania - cyklicznie. Ale także dotyczące specyficznych przepisów i wymagań prawa. Udział w konferencjach marketingowych, produkcyjnych, sprzedażowych. Drugi rodzaj to szkolenia rozwojowe i optymalizacyjne: Lean Menagement, excel, językowe, z negocjacji, prezentacji oferty - m.in. takie mieliśmy w 2019 roku.

Zdolny

Kto jest tym dzbanem na magazynie?

@Zdolny

Dzień dobry, byłam dzisiaj 3 godziny na magazynie podczas inwentury. Szukałam "dzbana", o którym Pan pisze, ale nikogo takiego nie znalazłam. Być może źle szukałam bo nie wiem czym "dzban" się charakteryzuje? Natomiast widziałam normalne twarze, zapracowane, skupione, czasem uśmiechnięte, a czasem nie. Chciałam zwrócić uwagę, że atmosferę w firmie kształtuje każdy. To nie jest coś co mogę zarządzić, kupić, przywieźć co firmy. Atmosferę tworzymy poprzez bezpośrednią i otwartą komunikację. Słowo "dzban", na nazwanie kogoś potocznie nie należy do miłych. Tym bardziej robiąc to anonimowo na niniejszej stronie. Pytanie w jakim celu ten wpis Pan dodał? Chce Pan komuś "dowalić", zrobić przykrość, czy sprawić że będzie nam wszystkim się lepiej pracowało. Jeżeli to pierwsze to osiągnie Pan swój cel. Jeżeli to drugie to wręcz przeciwnie. Jeżeli chce Pan tworzyć dobrą atmosferę w miejscu, w którym Pan pracuje to należy: - otwarcie porozmawiać z osobą nazwaną "dzbanem" o jej zachowaniu i umówić się na wspólne zasady dobrej współpracy, - jeżeli to nie pomoże lub nie ma Pan odwagi by to zrobić to proszę iść do przełożonego - na pewno wspólnie znajdziecie dobre rozwiązanie. Pozdrawiam i życzę dobrego dnia.

Czym ASGARD Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

pytający

Pytanie: ile zarabia osoba na dziale kompletacji?Czy jest to praca ze skanerem?Czy tradycyjne zbieranie produktów? Ile pracowników niebiurowych liczy magazyn?Ile pracowników jest na zmianie? Jakie warunki panują na hali?Jest duszno czy można spokojnie funkcjonować? Czy firma będzie jeszcze zatrudniać pracowników magazynu na działy? Czy nabór jest gł. w sezonie jesienno-zimowym?

Psikuta

Zachęcają? Pierwsze słyszę. Z wpisów poniżej możesz coś sobie poczytać ale nie wierz w to. Z ludźmi zawsze był problem. Teraz np. podobno były takie braki, że zatrudnili chłopaka, który wcześniej kradł. Sam robiłem krótko ale mam tam kumpla. Chodź do amazonu.

turbo

Witam pracowników firmy Asgard. Mam kilka pytań odnośnie oferty na stanowisko:magazynier. 1. Czy każdy pracownik magazynu musi obsługiwać wózki widłowe? 2.Czy trzeba mieć uprawnienia na wózki? 3. Czy w razie potrzeby w firmie przeszkalają na wózki? 4. W treści ogłoszenia jest wzmianka o pomocy w rozładunkach kontenerów a ogłoszenie jest sformułowane:"magazynier/magazynierka.Zatem czy stanowisko wiąże się z ciężką pracą? 5. Jakie jest tempo pracy w Asgard?Są tzw.normy?Akord? 6. Czy jest osobny dział kompletacji? 7. Jaka jest atmosfera na magazynie? 8. Czy można się dogadać w sprawie grafiku(czasem trzeba coś pilnego załatwić)?

magazynier
@turbo

Co do atmosfery, to nie polecam dzbana, który teraz jest na urlopie (jeździ na wózkach). Godziny, to zawsze można się dogadać. Tempo tylko takie, które pozwala Ci na utrzymanie się w tej pracy. Ja nie wiem kto jest kim, a udaje mi się robić co każą. Od 0 do 5 to asgardowi daję 4

turbo
@magazynier

Proszę o odpowiedź na pytanie czy każdy pracownik magazynu musi jeździć wózkiem i czy w razie konieczności jest przeszkolenie? Oferta pracy dla magazyniera jest sformułowana magazynier/magazynierka.Jest wzmianka o kompletowaniu i pakowaniu produktów,a także o pomocy w rozładunku kontenerów(czy to wykonują tylko mężczyźni?).Czy można pracować tylko na dziale kompletacja lub pakowanie?

Xxx
@turbo

Nie każdy magazynier ma uprawnienienia.

Mrówka
@turbo

Jeśli nie przeszkadza Ci to, że będą Ci przeszukiwali szafkę, plecak i ryli po kieszeniach, bo jakiś (usunięte przez administratora) zrobił sobie supermarket z Asgardu, to zapraszam. A co do Twojej dalszej części zapytania, to niestety nic mi nie wiadomo więcej niż z plotek. Bankowo jednakże Cię przyjmą.

@turbo

Chodź na produkcję. Na magazynie są same chłopy. Z babami będzie ci lepiej. Poza tym my sobie nic nie bierzemy, a kupić zawsze można.

Magazyn
@Ona

Na produkcję nie idź same plotkary żyjące życiem innych a nie swoim no chyba że wolisz zajmować się samymi pierdolami

@Mrówka

Sprawa kontroli osobistych w naszej firmie została wprowadzona nie dawno. Była to dla nas trudna decyzja, ale zostaliśmy do tego zmuszeni. Przez wiele miesięcy stosowaliśmy inne sposoby aby wykryć sprawcę, prosiliśmy też aby osoba która dopuszcza się kradzieży, zaprzestała tego. Niestety nasze działania nie przyniosły skutku. Dlatego kilka miesięcy temu, w obronie mienia firmy, podjęliśmy kroki takie jak: wprowadzenie wyrywkowych kontroli osobistych oraz zgłoszenie sprawy na Policję. Przy wprowadzaniu kontroli osobistych staraliśmy się wytłumaczyć pracownikom, że nie jest to działanie skierowane przeciwko nim. Jednocześnie mamy obowiązek chronić mienie firmy, a kontrole są tylko jednym z podjętych działań. Kontrole przeprowadzamy wyrywkowo, z poszanowaniem godności pracowników, w oddzielnym pomieszczeniu. Jeżeli ktoś uzna, że nie są one prawidłowo przeprowadzane to proszę o zgłoszenie tego przełożonemu lub mi osobiście.

@turbo

Witaj, ad. 1. nie każdy obsługuje wózek. Większość pracowników nie ma uprawnień - zajmują się kompletacją zamówień, pakowaniem, rozładunkiem dostaw. ad. 2. nie trzeba mieć uprawnień. ad. 3. Jeżeli jest taka potrzeba, a pracownik wyraża gotowość na zrobienie uprawnień na wózki widłowe i chce się na dłużej związać z firmą, wówczas istnieje możliwość, że firma wyśle taką osobę na kurs za darmo. ad. 4 pracuje u nas kilka kobiet, ale wówczas nie zajmują się rozładunkiem ale kompletacją i pakowaniem, ad. 5 nie ma akordu ani norm, aktualnie jest umowa o pracę, nadgodziny wypłacane co miesiąc, premia dla całego zespołu za wykonane wyniki. ad. 6 W Magazynie są 4 sekcje: Dostaw i Magazynowania, Kompletacji, Wysyłek i Przygotowania do Produkcji, ad. 7 Najlepiej przyjść i się przekonać, ad. 8 Nie ma z tym problemu - ale trzeba sobie znaleźć zastępce na zmianę i poinformować Przełożonego o tym. W razie pilnych spraw też można się dogadać.

@Magazyn

Wybacz, że Ciebie magazynierze uraziłam. Mnie inaczej wychowywano i nie podoba mi się ten duet złodziejski.

@Anna Roszczak - Prezes Zarządu

Całkowicie popieram ja i wiele innych osób. Tego wcześniej nie było.

Zainteresowana

Dzień dobry. Mógłby ktoś tu opisać na czym polega praca w tej firmie na dziale pracownik produkcji? Widziałam ogłoszenie o pracę w tej firmie Pozdrawiam

@Zainteresowana

Witaj, W zależności od stanowiska albo jesteś operatorem jednej z maszyn, albo pracujesz w sekcji pakowania. Pytanie jest bardzo ogólne - napisz co konkretnie Cię interesuje,

Anna Roszczak - Prezes Zarządu

Aktualne rekrutacje, które prowadzimy są dostępne na naszej stronie firmowej w zakładce kariera: https://asgard.gifts/praca-w-asgard.html Zapraszam do udziału w rekrutacji.

nieważne

Ta firma to jakaś porażka nie dość, że jakieś grupki porobione na każdym z działów , każdy się obgaduje nawzajem to jeszcze kablowanie to znak rozpoznawczy co niektórych osób.Kierownictwo młode, całe szczęście nie są służbistami minusem jest to ,że zgłaszając jakiś problem przytakują "tak,tak" ,a mijają dni i wciąż bez zmian.Wypłaty niby na czas ale co miesiąc dostaje się inną nie wiedzieć dlaczego,nie jesteśmy informowani za co tak naprawdę nam coś odciągają.Pomimo braku pracy kierownictwo każe przychodzić na 2 zmiany.Oczywiście zapomnij o siedzeniu "brygadziści" którzy byli zwykłymi pionkami z produkcji dostali się do władzy i wymyślają robotę na siłę. Podsumowując na dziale tampodruku dość sztywna atmosfera ,we farbiarni nie idzie wyrobić ze smrodu unoszących się oparów szkodliwych substancji ,oczywiście maseczki są które nic nie dają .Dział sitodruku smród to mało powiedziane opary rozchodzą się po całej hali produkcyjnej.Atmosfera słaba jak na tampodruku. Jeden z sito-drukarzy to wgl porażka nwm ile on ma lat 18 może ,a udaje nie wiadomo kogo(To jest jeden z większych wazelin wchodzącym w (usunięte przez administratora) kierownikowi). Ostatni z działów który skomentuje to laser.Grupka lasek śmiejących się na całą hale albo zdobędziesz ich sympatie albo śniadania jadasz osobno.Atmosfera zależna od osób z którymi gadasz.Robota siedząca nie jest zła aczkolwiek również szkodliwa unoszące się opiłki metalu które sie wciąga dadzą kiedyś o sobie znać .Niby są maszynki które to wciągając ale wiadomo jak jest.Straciłem trochę swojego czasu pisząc tą opinie by inni nie musieli przekonywać się na własnej skórze jaka to firma.

...
@nieważne

Brygadziści wymyślają Ci zajęcia i każą pracować w godzinach pracy??? To naprawdę straszne... nieludzkie wręcz :) przecież w każdej innej firmie płacą za "siedzenie" :) :) Ręce opadają...

Bonifacy Wisimulacha
@nieważne

Śmieszne co piszesz. W sumie tak o tym piszesz jakby to była twoja pierwsza praca i w dodatku po wyjściu z przedszkola. Pracuje tu kilkadziesiąt osób. Więc oczywiste jest to że nie każdy musi się lubić, akceptować, nie mieć wspólnych tematów. Nie ma osób których wszyscy lubią. Są firmy kilkuosobowe gdzie też tak jest i mimo to są takim składzie przez wiele lat. Następne to smród farby na który narzekasz. Przykro mi ale jeśli podejmujesz pracę w drukarni to musisz się liczyć z nieprzyjemnym rozpuszczalnikowym zapachem. Nie ma drukarni bez tej woni. Nie możesz narzekać na smród farb we farbiarni. Bo to są farby. I śmierdzą. Nie każdy wytrzymuje tego zapachu. Inni go lubią. Jest to rzecz indywidualna. Jeśli ci to przeszkadza to zmień pracę, ale uważaj bo w zależności czym firma się zajmuje to różnymi zapachami zajeżdża. Kolejne. Brygadziści. Na mój gust bardzo w porządku. Nie mam nic do zarzucenia. Jak każdy, mogą mieć czasem gorszy dzień. Jak każdy z nas. To jest normalne bo jesteśmy ludźmi. Wg mnie atmosfera jest dobra. Całkiem dobra. W życiu swoim pracowałem/am w wielu w sumie firmach i wielu było znacznie gorzej. Począwszy od ludzi a kończąc na warunkach pracy. A wg mnie warunki pracy są całkiem w porządku. Social też na wysokim poziomie w porównaniu z innymi firmami. A co do wyplat.. chyba masz różne bo premii nie masz stałej.

Luke

Widzę, że firma potrzebuje osoby na stanowisko Koordynator Magazynu ds. dostaw i magazynowania. Na ile zmian pracuje magazyn, w razie potrzeby są nadgodziny, jaka atmosfera ?

@Luke

Magazyn pracuje aktualnie w godzinach 7-15 i 9-17. Może się to zmienić jeżeli będzie taka potrzeba. Nadgodziny są w razie potrzeb - najprawdopodobniej będą w miesiącach od września do grudnia. Atmosfera dobra.

Bunia

Ludzie z dala od tej firmy hapiesz a i tak cię maja gdzieś a jak zachorujesz i wrucisz to dostaniesz wypowiedzenie młode kierownictwo i myśli że niewiem kimby tam było ludzie nie idźcie tam pracować masakra jakaś pierdóły za plecami i to ma być miła atmosfera. ☹️

@Bunia

Droga Buniu :) pracuję w tej firmie dobrych kilka lat i nie słyszałam nigdy o sytuacji w której pracodawca zwolnił kogoś za L4. Sama chorowałam dość długo i zostałam potraktowana ze zrozumieniem i życzliwością przez dyrekcję. Czym innym jest nie przedłużenie umowy na okres próbny. Jak sama nazwa mówi to okres w którym pracodawca weryfikuje umiejętności pracownika, oraz jego przydatność dla całego zespołu i ma prawo zakończyć współpracę na tym etapie jeśli ma wątpliwości. To zupełnie zwyczajna sytuacja, a sposób w jaki została przez Panią przedstawiona nieco zakłamuje rzeczywistość i przypuszczam, że ma na to celu jedynie oczernienie pracodawcy, który po prostu nie był zadowolony z Pani pracy z takich czy innych powodów. Pozdrawiam :)

Asgardzianin
@Bunia

Nie słyszałem, by ktokolwiek płakał za "Bunią", a to znaczy, że nikt się nie przywiązał do niej , bo pewnie więcej była na L4 niż w pracy. Szkoda, że tym faktem się nie podzieliła tutaj, bo czytając jej wpis sam bym się zastanawiał co to za firma jest i jak na coś takiego może sobie pozwolić? Na całe szczęście to tylko wymysły i żale. Czyli w Asgardzie jest fajnie, skoro nawet "Bunia" się złości, że już tu nie pracuje :P

MegaTadeusz
@Bunia

Droga Bruniu, pracowałem w Asgardzie ok 10 lat. Dojeżdżałem z daleka. Przyszedł czas kiedy zachorowałem, i byłem dlugo na L-4. Później operacja kręgosłupa która trwała 9 godzin, i znowu chorobowe... firma kilka razy się kontaktowała, byly zapytania czy w czymś mają pomóc... potem okazało się że już brak sił do fizycznej pracy. Sam zrezygnowałem. Wyjechałem z rodziną na Pomorze. Za rok otwieramy agroturystykę. Uwierz, bardziej w porządku szefostwa nie miałem wcześniej. Jak masz narzekać, przekwalifikuj się.

Zostaw merytoryczną opinię o ASGARD Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w ASGARD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASGARD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASGARD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASGARD Sp. z o.o.