Opinie o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Hanna Miśkiewicz, Radczyni Prawna, która jest jednym z dwóch głównych ekspertów w sprawie polisolokat, współpracujących z Rzecznikiem Ubezpieczonych.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Leszek Pastuszak

Jakiś czas temu miałem do czynienia z Kancelarią Odszkodowawczą Lex z Krakowa. Miałem wypadek i byłem połamany. Moja rehabilitacja trwała dosyć długo ale na każdym etapie leczenia otrzymywałem wyczerpujące informacje i wypłacano mi kwoty odszkodowania. Obecnie leczenie zakończyłem i otrzymałem końcową kwotę. Jestem usatysfakcjonowany, dzięki tej kwocie mogę spokojnie kupić nowy samochód i wrócić do pracy po długiej przerwie i jeszcze mi zostanie spora kwota. Za leczenie (leczyłem się też prywatnie) wszystko mi się też zwróciło. Warto i polecam prawników z Kancelarii Lex.

Agnieszka z Krakowa.

Do kancelarii trafiłam z polecenia kolegi który korzystał z usług LEXA prawie 5 lat temu i był zadowolony z obsługi. Jak większość rannych w wypadkach, ja również nie wiedziałam że mogę z OC sprawcy dostać jakiekolwiek pieniądze. Z polecenia skontaktowałam się z panem Piotrem Żołyniakiem.Wszystko mi wyjaśnił, pilotował mi sprawę i po prawie 4 miesiącach od wypadku dostałam pieniądze. Bardzo dziękuję panie Piotrze, i dobrze że są takie firmy jak LEX i ludzie jak pan. Obym nigdy ani ja ani nikt mi bliski nie musiał korzystać z usług kancelarii. Ale jak już się stanie to napewno pana polecę i pana biuro. Dziękuję, Aga.

Wiktoria

Polecam usługi Kancelarii Lex. Jakiś czas temu straciłam w wypadku bliską mi osobę. Prawnik z Kancelarii bardzo mi pomógł w załatwianiu spraw. W każdej chwili mogłam na niego liczyć. Otrzymałam kwotę o jakiej nawet nie marzyłam, pozwoliło mi to zabezpieczyć byt moich dzieci. Dziękuję Kancelarii Lex.

Patrycja

Genialna, rzetelna kancelaria! Duże zainteresowanie sprawą, pomoc w każdej sprawie, odpowiedź na każde pytanie. Duże zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klienta ze strony pana (usunięte przez administratora) i Pauliny Grochowskiej. Wiedzą o co chodzi, co robić i całkowicie oddają się swojej pracy. Bardzo wysoka skuteczność. Otrzymałam odszkodowanie dla córki, które w pełni mnie usatysfakcjonowało. Na prawdę warto polecać innym znajomym. Pozdrawiam Patrycja z Wodzisławia Śląskiego

Telemarketer

Obiecują dużo lub jeszcze więcej. Sa limity do zrobienia, jeżeli ich nie zrobisz dostajesz kopa.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Dziękuje w imieniu swoim i rodziny Panu (usunięte przez administratora) za pokierowanie nas w tym trudnym czasie, po wypadku i śmierci męża. Wszyscy jesteśmy wdzięczni za udzielone wsparcie i wytłumaczenie wszystkich zawiłości prawnych. Dziękuje również Pani Pauli Kilian, która z zaangażowaniem udzielała pomocy prawnej i rzetelnie prowadziła moją sprawę. Polecam wszystkim tą kancelarię odszkodowawczą. Kasia, Włoszczowa.

Bożena

Bardzo dziękuję panu Żołeniakowi za prowadzenie sprawy mojego syna. Dziekujemy że ten pan nami się zajął i że nam pomógł po tym jak syn miał wypadek. Bardzo długo czekalismy na pieniądze ale duzo ich jest i to wystarczy żeby syn się wyleczył. Bardzo dziękuję Bożena.

Alp

Trwa nabór na stanowisko pracownik biurowy. Ktoś był na rozmowie? Wie ja to wygląda i na czym ma polegać praca?

Jadwiga

Dziękuję kancelari Lex z Krakowa za nieocenioną pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Jestem zadowolona zarówno z ilości pieniędzy które otrzymałam jak i opieki pracowników firmy nad moją osobą i moją szkodą.

Jestem niezwykle zadowolony z Kancelarii Lex. Moja sprawa przebiegła w miarę szybko. Odszkodowanie które otrzymałem też nie należy do najmniejszych. Chciałby podziękować całemu zespołowi Lex Kancelaria Odszkododowawcza z Karkowa a w szczególności Panu (usunięte przez administratora) który podpisywał ze mną umowę, był cały czas ze mną w kontakcie co sprawiło że wiedziałem na bieżąco co dzieje się z moją szkodą

Janusz , Proszowice.

Dziękuję bardzo Panu Piotrowi Żołyniakowi z kancelarii LEX za pomoc w sprawie wypadku drogowego mojego taty którego potrącił pijany kierowca. Dziękujemy Panu i całemu zespołowi za otoczenie opieką po wypadku ojca i naszej rodziny. Pieniądze które udało się uzyskać nie przywrócą co prawda tacie zdrowia, ale bardzo przydały się zaraz po wypadku i obecnie przy rehabilitacji. Dziękuję, janusz z rodzicami ; tak jak obiecalem będę polecać i rekomendowac usługi Pana Piotra i firmy LEX.

JÓZEF K cxz3@

Dzienkuję bardzo za profesjonalizm ,rzetelnosć. Polecamy ta firmie,każdemu w tak cieżkich chwilach w jakich my znależliśmy się Pan (usunięte przez administratora) i Pani Emilia Żuchowska konkretnie powiedzieli o kwocie,która otrzymamy i tak było.Bardzo czesto kontaktowala sie Pani Emilia telefonicznie,aby doprecyzowac wszystko w szczególach.Bardzo Pani dziekujemy za opieke prawna i kompleksowa,a takze za pomoc nie zwiazana z w/w sprawa.Gdyby było inaczej to firma nie zostalaby wyrózniona ZŁOTYM CERTYFIKATEM RZETELNOSCI oraz EUROCERTYFIKATEM.Z wielkim szacunkiem dla wszystkich pracownikow KANCELARII LEX

Grzegorz Mielec

Współpraca z kancelarią LEX dotyczyła odszkodowania po śmiertelnym wypadku mojego Taty w Mielcu. Sprawa była prowadzona w profesjonalny i rzetelny sposób. Wszystkie ustalenia słowne przy podpisywaniu umowy i kwoty odszkodowawcze miały pokrycie w rzeczywistości. W szczególności dziękuję Panu Bartoszowi Matusiakowi za prowadzenie sprawy oraz Panu (usunięte przez administratora) . Dziękuję również całemu zespołowi kancelarii LEX Z pozdrowieniami Grzegorz M z Mielca

Oli

Współpracuję z Lexem pół roku - sam pozyskuję klientów, w szczególności po znajomych znajomych. Mam za to prowizję plus zaliczki za każdego klienta, nienormowany czas pracy ale idzie wyciągnąć z tego przy odrobinie "szczęścia" nawet kilka tysięcy

WIESŁAW GRZESIAK

DZIĘKUJE KANCELARI LEX ZA PROFESJONALNE ZAŁATWIENIE SPRAWY ODSZKODOWANIA -USZKODZENIA ŚCIANY BUDYNKU PRZEZ KIEROWCE WYWROTKI.WYCENA UBEZPIECZYCIELA SPRAWCY BYŁA TAK ŚMIESZNIE NISKA ŻE POSTANOWIŁEM SKORZYSTAĆ Z POMOCY PRAWNIKÓW. PRAWNIK EMIL WOJCIECHOWSKI I PAN (usunięte przez administratora) PROWADZILI MOJĄ SPRAWE- DZIAŁAJA PROFESJONALNE .JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJE I POZDRAWIAM CAŁY ZESPÓŁ KANCELARII LEX.

Misq

Polecam, praca dla tych którzy wiedzą że najpierw trzeba dać coś od siebie żeby dostać kilka razy więcej. Ostatnia branża gdzie można jeszcze dobrze zarobić. Układ przejrzysty - za każdego poleconego klienta dostaje się wypłatę, a że wypadków sporo to łatwo znaleźć nawet po znajomych.

brzuza

jakie kwoty mozna uzyskac za smierc bliskich ktorzy niewinnie zgineli w wypadku samochodowym? chcemy zacząc współprace z kancelarią Lex i jesli mozna prosiłbym o pomoc.

Zorientowany
@brzuza

Wszystko jest zależne od Ubezpieczyciela sprawcy wypadku, różni ubezpieczyciele różnie wypłacają. Nie można niestety przyjąć że dla matki osoby zmarłej będzie to zawsze 80 tysięcy złotych, tym niemniej wiem że Lex stara się wywalczyć jak największe odszkodowanie

żyrard

Ogólnie spoko, mogę polecić.

Agnieszka B

Bardzo dziękuję kancelarii Lex za załatwienie mojej sprawy bardzo profesjonalne podejście do ludzkiego dramatu za każdym razem kiedy zadzwoniłam do Pana Piotra zostałam poinformowana o danej sprawie .Serdecznie dziękuję Panu Piotrowi

Grzegorz

W 2013 roku miałem wypadek samochodowy. Na czołówkę wjechał we mnie inny samochód. Skorzystałem z pomocy Kancelarii Lex w dochodzeniu swoich roszczeń i mimo że sprawa nie była prosta to zakończyła się dla mnie szczęśliwie. Dziękuję mecenasowi z Lex-a który prowadził moją sprawę. Polecam tę Kancelarię.

Maciej Ozga

beznadzieja, leo i J 23 to ta sama osoba. Nie wiem czym podyktowane jest że ktoś co chwilę pisze pod innym nickiem i to zawsze kiedy pojawi się jakaś pozytywna opinia klienta. Nieuczciwa konkurencja? Jakiś psychicznie niezrównoważony osobnik który wyżywa się na forach? Nie jestem ani klientem ani pracownikiem żadnej firmy odszkodowawczej, ale po prostu szukając pracy natrafiłem na tę stronę i powiem jedno. Cieszę się że istnieją takie instytucje które pomagają.

Zostaw merytoryczną opinię o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza - Kraków

• Jak się pracuje w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Zobacz opinie na temat firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Kandydaci do pracy w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lex - Kancelaria Odszkodowawcza