Opinie o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Hanna Miśkiewicz, Radczyni Prawna, która jest jednym z dwóch głównych ekspertów w sprawie polisolokat, współpracujących z Rzecznikiem Ubezpieczonych.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Miazga

Ile tak naprawdę procent uzyskanego odszkodowania trzeba oddać kancelarii LEX?

rege7
@Miazga

25% z vatem

Nico
@Miazga

18Procent

radzi

tak jak napisał kolega haszik, czasem warto skorzystac z ich usług, bo mają wieksza siłe przebicia niż osoba fizyczna. Widziałem teraz również od nich ogłoszenia na rekrutera terenowego, oprócz doświadczenia w rekrutacji i selekcji wymagane prawo jazdy, ale jest umowę o pracę ( po okresie próbnym ).

KRISTI 45

Dziekuje bardzo Panu (usunięte przez administratora) i Paulinie Grochowiak za pozytywne zalatwienie mojej sprawy Polecam wszystkim Kancelarie Lex Rodzina ze Stryszowa kolo Wadowic

Raz jeszcze bardzo dziękuję lex kancelarii odszkodowawczej za profesjonalne podejście i bardzo fachową pomoc w mojej sprawie. Szczególnie chcę podziękować dwóm Panom Piotrowi Żołyniakowi i Piotrowi Liwoszowi którzy prowadzili sprawę mojego wypadku i odszkodowania. Tyle profesjonalizmu, empatii i ludzkiego podejścia do mojej sprawy nigdy sie nie spodziewałem a i kwota uzyskanego przez lex odszkodowania przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Raz jeszcze bardzo dziekuję. Marek

Telemarketer

Obiecują dużo lub jeszcze więcej. Sa limity do zrobienia, jeżeli ich nie zrobisz dostajesz kopa.

Miechów

Dziękuję kancelarii LEX za pomoc i wsparcie a w szczególności panu (usunięte przez administratora) .

GL

Tzw mobilny na etacie to może w porywach 3-4 tys w zależności od ilości zleceń zrealizuje to w miesiąc zarobi. Najlepsi na wynagrodzeniu prowizyjnym co sami szukają sprawy i klientów to z 10-12 tys w miesiąc wyciagną.

bardzo polecam kancelarie Lex.Super podejście do sprawy,szybko załatwione formalności szczególnie pana (usunięte przez administratora) i pani Aldony Janeczko.Pomogli mojej poszkodowanej mamie po wypadku,która jest im niezmiernie wdzięczna.Wszystkim którzy zostali poszkodowani w wypadkach,polecam te profesjonalne osoby,jak również całą kancelarię. Zabrze

ZABRZE

bardzo polecam jestem zadowolony z wywalczonego odszkodowania szczególne podziękowania dla pana (usunięte przez administratora) i pani Pauli Kilian POLECAM!!!

G.S

polecam kancelarie Wydaje mi sie ze wybralem najlepiej Dzialaja szybko i konkretnie Wysokosc odszkodowania nawet mnie zaskoczyla A po podpisaniu ugody zalapalem sie jeszcze na rehabilitacje na koszt ubezpieczciela sprawcy Po mimo ze jestem z Zabrza kontakt byl na dobrym poziomie Podziekowania dla pani Pauli Kilian i (usunięte przez administratora)

Ewelina

Polecam jak najbardziej kancelarię Lex. Profesjonalne podejście do sprawy, super kontakt z pracownikami, duże wywalczone odszkodowanie, jesteśmy bardzo zadowoleni dziękujemy.

Ewelina

Helena

Dziekuję pracownikom firmy Lex za wsparcie i pomoc w załatwieniu odszkodowania dla mnie i mojej rodziny. Po wypadku zajął się nami pan Żołyniak i bardzo mu dziękujemu za prowadzenie naszych spraw, i pilnowanie żeby wszystko dobrze się zakończyło. Dziękuję, Helena z rodziną.

AK47

są dwie opcje współpracy - jedna "łatwiejsza" gdzie na umowie zlecenia jeździ się na zlecenia dawane z call-center ( mniejsze zarobki ) i druga na prowizji ( od 20% dla konsultanta ) ale musi sam sobie szukać klientów. Ale dla przykładu, ktoś kto jeździ na nadawane zlecenia dostanie za podpisana umowę 125-150 złotych, a ktoś kto znajdzie np. sprawę gdzie ktoś dostanie 20.000 złotych to konsultant może liczyć na prowizję miedzy 650-800 złotych - tak że jak ktoś woli prace dodatkowa przy okazji tego co robi to zdecydowanie lepsza jest opcja na % ;-)

Współpraca

Czy jesteś zainteresowany nowymi wyzwaniami ? Czy interesuje Cię dodatkowy dochód? Czy lubisz sprzedawać, polecać i otrzymywać stosowne wynagrodzenie uzależnione od wkładu pracy ? - Zapraszam do współpracy w sektorze usług odszkodowawczych ! Lex Kancelaria Odszkodowawcza pomaga osobom poszkodowanym i ich bliskim uzyskać od firm ubezpieczeniowych należne odszkodowania i świadczenia. Od 2009 roku profesjonalnie i skutecznie pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach, w uzyskaniu należnego im odszkodowania. W związku z rozwojem struktur sprzedażowych poszukujemy osób na stanowisko przedstawicieli ds. odszkodowań. Szukamy osób, które będą mogły w swojej pracy pomagać i pracować z ludźmi, wyrazić zrozumienie dla ich problemów i zaproponować najlepsze dla nich rozwiązanie. Współpraca z nami umożliwia przede wszystkim zdobycie wiedzy i doświadczenia w zakresie dochodzenia roszczeń od zakładów ubezpieczeń. Opis stanowiska: Pozyskiwanie osób poszkodowanych w wypadkach nie z własnej winy, Przygotowanie dokumentacji ze zdarzenia. Wymagania: Łatwość nawiązywania nowych kontaktów, Odpowiedzialność, Dobra organizacja pracy własnej, Zaangażowanie w wykonywaną pracę. Mile widziane doświadczenie: - w sprzedaży bezpośredniej, branży ubezpieczeniowej, finansowej ( pośrednicy ubezpieczeniowi - multiagenci ), Oferujemy: Atrakcyjne zarobki - prowizja – wypłacana po uzyskaniu wpływu odszkodowania, (aktywni przedstawiciele zarabiają średnio od 3.000 do 15.000 PLN), - zarobisz dokładnie taką kwotę pieniędzy, jaką sam sobie wypracujesz, - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia / agencyjną - szkolenia zawodowe niezbędne przy wykonywanej pracy, - bieżące konsultacje spraw potencjalnych klientów, - ciągłe wsparcie merytoryczne, - samodzielność w organizowaniu elastycznego czasu pracy – pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. Kontakt: k.krzysztofiak@lex-kancelaria.pl

Olka

Czesc, a wie ktos moze jak u nich staz wyglada?i czy zatrudniaja po nim?

Lilipop

Coś około 7-8 na godzinę, nie wiem czy jakieś dodatki

Johanna

Moze ktos napisac jakie sa zarobki w tej firmie? chodzi mi o prace biurowa.

MK

Pełna satysfakcja . Pobrana prowizja zgodnie z umową podpisaną na wstępie i według mnie nie jest to wygórowana kwota .Czas trwania dość długi ale to są już sprawy związane z całą procedurą wędrowania pism itp. Miła i konkretna obsługa .Szczególne podziękowanie dla p. Sebastiana Króla

Zorientowany

Lila to źle słyszałaś - na start faktycznie jest umowa zlecenie albo agencyjna ale w późniejszym czasie jak z nimi współpracujesz dają o pracę.

misia

Czy ktoś dostał kilka wypłat z jednego wypadku? Słyszałam, że jest możliwa wypłata odszkodowania nawet 3 razy jeśli są następstwa po wypadku.

Zostaw merytoryczną opinię o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza - Kraków

• Jak się pracuje w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Zobacz opinie na temat firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Kandydaci do pracy w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lex - Kancelaria Odszkodowawcza