FINANCIAL CENTER SP. Z O.O.

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o FINANCIAL CENTER SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FINANCIAL CENTER SP. Z O.O.

Ala

To prawda że spółki są księgowane często przez coraz to nowe osoby a to nie jest dobre z perspektywy klienta

Miłościk

Wiesz co, rotacja to akurat najczęściej wynik tego, że pracownicy odchodzą, a nie że ktoś ich usuwa.

były pracownik

ja również nie polecam ani pracownikom ani klientom, częsta rotacja, firmy przechodzą "z rąk do rąk".

Pracownik

Nie wiem czy mówimy o tej samej firmie. Spółka Financial Center nie ma oddziałów. To jedna firma, w której wszyscy pracują wspólnie. Co do rotacji - odsyłam do mojego wcześniejszego posta.

GOŚĆ
@Pracownik 04.10.2016 09:57
Nie wiem czy mówimy o tej samej firmie. Spółka Financial Center nie ma oddziałów. To jedna firma, w której wszyscy pracują wspó...

Sądząc po wypowiedzi odnoszę wrażenie, iż nie jesteś PRACOWNIKIEM a właścicielem lub jednym ze wspólników. Rozumiem, musisz bronić dobrego imienia spółki lecz podtrzymuję swoją opinię i nie jest ona odosobniona - ODRADZAM.

Pracownik

Jako długoletni pracownik Financial Center niestety nie mogę się zgodzić z wypowiedzią użytkownika „Gość”. Co do rotacji to chyba nie ma nic dziwnego w tym, że od czasu do czasu pracownik postanawia zmienić firmę czy branżę. Natomiast w Financial Center nie jest to zjawisko ciągłe. Nowe ogłoszenia o pracę, które pokazują się w Internecie, są wynikiem rozwoju firmy, który wiąże się z koniecznością zwiększenia zatrudnienia, a nie efektem utraty pracowników. Nie mogę się też zgodzić ze stwierdzeniem, że „pracownik traktowany jest jak robotnik”. W Financial Center panuje przyjazna atmosfera, obowiązują jasne zasady rozwoju i ścieżki kariery oraz przejrzyste zasady wynagradzania.

Pracownik Financial Center

Jako długoletni pracownik Financial Center niestety nie mogę się zgodzić z wypowiedzią użytkownika "Gość". Co do rotacji to chyba nie ma nic dziwnego w tym, że od czasu do czasu pracownik postanawia zmienić firmę czy branżę. Natomiast w Financial Center nie jest to zjawisko ciągłe. Nowe ogłoszenia o pracę, które ukazują się w Internecie, są wynikiem rozwoju firmy, który wiąże się z koniecznością zwiększenia zatrudnienia, a nie z efektem utraty pracowników. Nie mogę się też zgodzić ze stwierdzeniem, że „pracownik traktowany jest jak robotnik”. W Financial Center panuje przyjazna atmosfera, obowiązują jasne zasady rozwoju i ścieżki kariery oraz przejrzyste zasady wynagradzania.

gość

szczerze odradzam wszystkim zarówno poszukującym pracy jak i potencjalnym klientom współpracę z FINANCIAL CENTER SP. Z O.O. pracownik traktowany jest jak robotnik - w sposób wyjątkowo obcesowy, żałosne stawki, stąd częsta rotacja. Z perspektywy klienta - Twoja firma będzie księgowana za każdym razem przez nową osobę.

lolek

Oferują usługi audytorskie, a nie są wpisani na listę w KIBR

Financial Center

Szanowni Państwo, W odpowiedzi na posta zamieszczonego przez użytkowniczkę pod pseudonimem "dddd", chcielibyśmy wyjaśnić, że zarówno w naszej firmie jak i prawdopodobnie w każdej innej, obowiązkiem sekretarki jest prowadzenie grafiku kto, do kogo oraz w jakim celu przychodzi, natomiast nie leży w jej obowiązkach - wyczytanie tego z twarzy osoby, przychodzącej na spotkanie po raz pierwszy. W naszej opinii petent, który stawia się na wcześniej umówione spotkanie, czy to w jakiejś firmie, czy choćby u lekarza, powinien zacząć swoją wizytę od słów: "dzień dobry, nazywam się X, jestem umówiony z panią/panem Y w sprawie Z". Próba ustalenia tych faktów przez naszą sekretarkę jest normalnym zachowaniem, mającym na celu skierowanie zainteresowanej osoby na konkretne wcześniej umówione spotkanie. W tej sprawie nie mamy nic więcej do dodania, a naszej sekretarce, która wspiera nas każdego dnia, nie mamy nic do zarzucenia. Temat rekrutacji nie jest wcale łatwy, stale się rozwija i wciąż pojawiają się nowe techniki. Osoby pracujące w naszej firmie odpowiedzialne za HR są do tego odpowiednio przygotowane i z powodzeniem pełnią tę funkcję od wielu lat. Pytanie co do oczekiwanego wynagrodzenia jest jak najbardziej na miejscu, z jednej strony pozwala osobom rekrutującym ocenić, czy firma jest w stanie sprostać wymaganiom kandydata, a z drugiej uświadomić kandydata, czy trafnie określił wysokość wynagrodzenia odpowiadającego danemu stanowisku w firmie, czy też może niedostatecznie oszacował lub przeszacował jego wysokość. Jeśli chodzi o możliwości, jakie daje pracownikom nasza firma, chcielibyśmy zauważyć, że zatrudniamy zarówno ludzi z niewielkim doświadczeniem, dla których nasza firma jest tylko przystankiem, by zdobyć pierwsze szlify i doświadczenie, jak i specjalistów, którzy dzięki swoim działaniom wpływają na stały rozwój firmy, jak i renomę swojego własnego nazwiska. Próbując odpowiedzieć na pytanie czy praca w naszej firmie jest marzeniem każdego człowieka - chyba nie, ale każda zatrudniona u nas osoba jest traktowana jako partner, a nie robotnik. Pani "dddd", która wyszła niezadowolona z rozmowy kwalifikacyjnej, chcielibyśmy życzyć powodzenia na kolejnych rekrutacjach i znalezienia wymarzonej pracy. Odpowiadając na pytanie użytkownika "Stury" informujemy, że obsługujemy wszystkie rodzaje działalności - od jednoosobowych firm po wielkie korporacje, a ceny dla każdego z naszych klientów ustalane są indywidualnie i z całą pewnością są konkurencyjne wobec cen innych firm, świadczących takie same usługi. Pozdrawiamy, Zespół Financial Center

dddd

Żałosna firma! Byłam wczoraj na rozmowie w sprawie pracy i jedyne co mogę powiedzieć o dwóch dziwnych paniach, które przeprowadzały rekrutację to ŻENADA!!!! Śmieszne Panie, dziwaczne pytania, a jedyne co ich interesowało to jakie są oczekiwania finansowe kandydata. Poziom przeprowadzonej rozmowy i zachowanie Pań można określić jako DNO!!!! Traktują kandydata jakby przyszedł do nich po jałmużnę i zachowują się tak jakby poza ich biurem już nigdzie nie było pracy. Chyba uważają, że praca u nich to marzenie każdego człowieka. Najśmieszniejsze było zachowanie sekretarki, która umawiała kandydatów na spotkanie, a później ze zdziwieniem, że ktoś przyszedł zadawała głupie pytanie Pani w jakiej sprawie? i Z kim była Pani umówiona? To chyba ona powinna wiedzieć takie rzeczy najlepiej. Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia!

Rubeus Hagrid

Bardzo dobra obsługa księgowa i rachunkowa, warto powierzyć im obsługę firmy.

kata

Świetna firma, dobrze się w niej pracuje.

Zostaw opinię o FINANCIAL CENTER SP. Z O.O. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FINANCIAL CENTER SP. Z O.O.