FINANCIAL CENTER SP. Z O.O.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o FINANCIAL CENTER SP. Z O.O.

Dzień dobry. nie wiem czy niczego mi się nie pominęło, ale zagadkowa dla mnie jest premia, która przysługuje. Niektórzy widzę, że starali się jakoś o nią podpytać. Do teraz jej zasady nie zostały jasno określone. ona jest wynikowa czy jednak uznaniowa?

Bardzo duże tempo pracy, zły przepływ informacji między pracownikami, firmy zmieniają księgowych co kilka miesięcy i nowy księgowy nie ma jak uzyskać informacji na temat środków trwałych, leasingów, a klienta nie wolno zapytać. Tylko wymagania, i cały czas dokładane nowe firmy, a płaca nieadekwatna do ilości pracy i nadgodzin. Każdy dzień wolny jest źle widziany. Duża rotacja pracowników bo jak tylko ktoś coś innego zajdzie to odchodzi. Odradzam pracę.

@Gość

Były pracowniku Praca W Financial Center zawsze ma być wykonana tak jak w każdym miejscu pracy ale nie uważam aby było duże tempo pracy. Każdy pracuje na miarę swoich możliwości rozplanowując swój czas pracy tak, aby wykorzystać go jak najlepiej. Pomimo naszymi pracownikami nigdy nie było złego przepływu informacji. Każdy bez konfliktowo porozumiewa się ze sobą w sprawach pracy na relacji: księgowa - kadrowa, kadrowa - księgowa. Wszyscy nasi pracownicy zarówno księgowe jak kadrowe nie mają konfliktów między sobą. Jest bardzo przyjazna atmosfera w pracy a w razie pojawienia się trudności, każdy jest chętny na udzielenie pomocy w celu szybkiego rozwiązania problemu. Każdy nowy księgowy otrzymuje uprawnienia do obsługi bazy danych i ma dostęp do bazy danych firm które przejął i które obsługuje, a to daje możliwość wglądu do wszystkich potrzebnych mu danych, także nie zgadzam się ze stwierdzeniem o braku informacji na temat środków trwałych czy leasingów i jest to sprzeczna informacja. Każda praca wymaga odpowiedzialności, a w księgowości największą zaletą jest terminowość. Owszem nowe firmy dochodzą ale Financial Center jest spółką która cały czas się rozwija, a zarówno starsi klienci jak i nowi są zadowoleni z naszej pracy. Każdy bierze sobie urlop wtedy kiedy potrzebuje i nigdy nasi pracodawcy nie mają z tym problemu. Co do rotacji, jest to raczej zjawisko naturalne i od czasu do czasu pracownik postanawia zmienić firmę czy branżę. Uważam że, w Financial Center nie jest to zjawisko ciągłe.

byly_pracownik Nowy wpis
@Gość

Potwierdzam, osoba, która składa wypowiedzenie, nie ma prawa nawet zadzwonić do obsługiwanego klienta i w zwyczajny, ludzki sposób pożegnać się, podziękować za wyzwania, które dał. Jest odgórny zakaz. No bo przecież jakim prawem może być gdzieś pracownikowi lepiej, niż w (usunięte przez administratora). A tak to mniej więcej wygląda... W myśl zasady "jakoś to będzie" (nie ma jakości, jest pośpiech), byle szybciej, byle prędzej, byle więcej. Po prostu BYLE JAK ;)

Możecie opowiedzieć coś więcej o aktualnym zakresie szkoleń? W dawniejszych ofertach w sieci są podane w benefitach lecz bez szerszego rozwinięcia. Interesuje mnie zagadnienie związane z rozwojem na poszczególnych stanowiskach. Jakie jeszcze są dostępne?

Od czego uzależniona jest premia w firmie FINANCIAL CENTER SP. Z O.O.? Jakie są progi premiowe? Dodali 5 lutego na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Księgowa.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w FINANCIAL CENTER SP. Z O.O. na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Jak wygląda praca kierownika sekretariatu? I czy te sugerowane rotacje są w każdym obszarze? W sekretariacie też? Oferta z która tu przychodzę jest sprzed miesięcy, szukam pracy w Starym Mieście, mam doświadczenie z pracy na recepcji i zastanawiam się o ile bardziej zajmująca może być praca na stanowisku kierowniczym? O ile więcej przy tym płacą?

Czy faktycznie jest tak jak ktoś napisał, że księgowi często się zmieniają i występuje przy tym problem z przejęciem klienta? z czego wynika zasada, że nie można na nowo spytać o środki trwale i tym podobne? czy takie dane nie powinny być co jakiś czas aktualizowane?

w papierach? Biuro tym samym oceniasz? pytali wcześniej o sekretariat ale mnie cos oferty nie wychodziły w przeglądarce, dlaczego? rotacji nie ma czy po prostu na innych stronach są dodawane? macie rotacje? Padały pytania o systemy premiowe i tym podobne, lecz zostały one przemilczane. Występują wiec czy nie?

Lidia

Szanowny Anonimie Łatwo się pisze złe słowa pozostając anonimowym. Zapraszam na rozmowę w siedzibie firmy i wysłucham z czego wynika taka opinia. Czekam na słowa przeprosin za tak niesprawiedliwa opinie

Lidia

Obecnie nie poszukujemy pracownika do Działu Administracji. Oczywiście ze w firmie występuje system premiowy oraz inne benefity (pakiety medyczne, multisporty) za rzetelna pracę i zaangażowanie.

@Lidia

Mnie za to wpadło w oko to, że widnieje oferta dla asystentki zarządu. Opisane warunki pod to stanowisko także podlegają? Po jakim czasie taka osoba awansuje i jakie ma możliwości w strukturze? Oraz jaka forma umowy będzie preferowana? Podane są 3

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Księgowa w FINANCIAL CENTER SP. Z O.O.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Czy ktoś z was pracuje na stanowisku związanym z administracją? chodzi mi dokładnie o pracę w sekretariacie. Firma pół roku temu szukała takiego pracownika. Może wiecie, czy jest szansa, ze w najbliższym czasie pojawi się podobna oferta? :) Jak wyglądają zarobki, system premiowy? Możliwość rozwoju? O tych kwestiach czytam właśnie w ofercie, moze ktoś je rozwinąć?

Aleksandra

Oferta dla samodzielnej księgowej jeszcze tu wisi, więc mam nadzieję że mam szansę jeszcze:) Widzę tu opinię, że były nienajlepsze relacje między pracownikami, a główną księgową, a jak jest teraz? Atmosfera jest lepsza? Podpowiecie jak wygląda system premiowy na tym stanowisku? W poprzedniej firmie nie miałam czegoś takiego, więc jestem trochę ciekawa:) Widzę, że jest opcja pracy zdalnej, czy to tak na stałe czy parę dni w tyg?

@Aleksandra

Dzień dobry Pani Aleksandro Oferta Samodzielnej Księgowej jest jeszcze aktualna więc serdecznie zapraszam do wysłania CV. Mogę Panią zapewnić ze atmosfera w firmie jest bardzo dobra, wspierająca. W naszej firmie jest jak najbardziej system premiowy ( ale szczegóły na rozmowie osobistej). Posiadamy również pakiety medyczne oraz karty multisport. Mam nadzieje że do zobaczenia na rozmowie ;)

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil.

Bardzo nam miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać.

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio z firmą pod adresem e-mail:
info@fcenter.pl

Jak się pracuje z ludźmi z FINANCIAL CENTER SP. Z O.O.?

CEO

Najlepszy zespół na świecie. Pomocy i wspierający zwłaszcza dla nowych pracowników ;)

Wiktoria

Macie już tę opiekę medyczną w ramach benefitów pracowniczych? Poza tym jakieś inne dodatki są przewidziane?

CEO
@Wiktoria

Szanowna Pani Wiktorio A zależy Pani na dobrej pracy i dobrze płatnej i w miłej atmosferze czy na dodatkach, które może dać pracodawca? Bo jeśli na pierwszej opcji to zapraszam do kontaktu. Owszem mamy pakiety medyczne oraz karty multisport - natomiast stanowią one formę docenienia pracownika i nagrody - nie są one przyznawane z automatu dla każdej nowo zatrudnionej osoby. Mamy również owocowe wtorki ;)

Jak dużo osób pracuje w FINANCIAL CENTER SP. Z O.O.?

ok 15 osób w dziale księgowości i kadrach

Czy można liczyć w FINANCIAL CENTER SP. Z O.O. na prywatną opiekę medyczną?

Dzień dobry Rozważamy wprowadzenie takiej opcji. Z poważaniem Lidia Ząber

Od czerwca 2020, jak zamieszczono komentarz/pytanie wciąż nie ma nawet PLANÓW na opiekę medyczną. Czego nie rozumiecie???

Nick2

A skąd możesz wiedzieć co jest planowane?

Izabela

Witam, jak oceniacie aktualnie warunki zatrudnienia w FINANCIAL CENTER? Chętnie dowiem się na co można liczyć jako pracownik firmy. Czy zapewniane są jakieś benefity lub dodatki? Zapraszam do dyskusji, fajnie dowiedzieć się wcześniej co firma oferuje.

mgr

Pracodawca o charakterze biura rachunkowego - pracy jest zawsze sporo i dość zróżnicowanej, więc jak ktoś lubi w pracy się nudzić, to odradzam ;) Dla mnie bliska współpraca z kancelarią prawną to duży atut. Szefowa stara się stworzyć zespół kompetentnych ludzi (przedział wiekowy bardzo szeroki), którzy lubią ze sobą pracować, i z którymi lubią pracować klienci. Rotacja faktycznie jest, ale składa się na to wiele czynników. Sama odeszłam po niedługim czasie, ale dlatego, że postanowiłam zmienić kierunek rozwoju zawodowego. Atmosfera dobra. Godzinę rozpoczęcia pracy można ustalić między 7 a 9 – biuro otwarte jest do 17. Chętnie wspierają rozwój pracowników i dofinansują szkolenia\kursy. Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji.

Florian

Dobra firma oraz dobry pracodawca więc zadowolenie pracowników jest konsekwencją tego.

Zuza

Czy nadal istnieje problem między księgową a pracownikami?

@Zuza

Szanowna Pani Wszyscy nasi pracownicy do księgowi i nie ma konfliktów między nimi. Jest bardzo przyjazna atmosfera w pracy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w FINANCIAL CENTER SP. Z O.O. odbywa się również w języku angielskim?

Maria

Szczerze odradzam prace w tej firmie. E jednym roku odeszło kilku pracowników bo byli gnębieni przez główną księgową. Zarząd nie reagował na skargi pracowników i udawał, ze wszystko jest super. Umowa tylko na minimum.

@Maria

Szanowna Pani Czytając Pani opinię, myślę że nie pracowała Pani w Naszej Firmie. Od ponad roku nie ma Głównej Księgowej, wszystkie obowiązki sprawuje Zarząd m.in. ja. Nikt u Nas nie jest gnębiony, proszę zapytać pracowników. I nikt nie zarabia u Nas minimalnych kwot. To są rzeczy nieprawdziwe i naruszające moje dobre imię jako osoby, która zarządza ta firmą. Wkładam całe serce aby zarówno Klienci byli zadowoleni z usługi otrzymywanej jak i pracownicy aby byli zadowoleni z pracy i warunków. Jeśli ma Pani coś do zarzucenia to proszę o osobisty kontakt. Anonimowo pisać nieprawdę jest najprościej. Pozdrawiam serdecznie Lidia Ząber

Lidia

Oczywiście, możemy przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne również po angielsku.

Zostaw merytoryczną opinię o FINANCIAL CENTER SP. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w FINANCIAL CENTER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FINANCIAL CENTER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

FINANCIAL CENTER SP. Z O.O.