Opinie o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Hanna Miśkiewicz, Radczyni Prawna, która jest jednym z dwóch głównych ekspertów w sprawie polisolokat, współpracujących z Rzecznikiem Ubezpieczonych.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Janusz

Trafiłem na tą stronę przypadkiem szukając opinii o tej firmie żeby sprawdzić z kim podpisałem umowę, i jestem bardzo zadowolony że ludzie tak dobrze się na jej temat wypowiadają, u mnie narazie wszystko jest ok, mam nadzieję że wywalczą dla mnie dobre pieniądze.

Tomek_Wieliczka

Serdecznie dziękuję Kancelarii Lex z Krakowa za wywalczone dla mnie odszkodowanie. Jestem pod wrażeniem kwoty jaką udało się wywalczyć kancelarii dla mnie, nie spodziewałem się tak wysokiego odszkodowania. Warto było dłużej poczekać. Dziękuję. Polecam korzystanie z usług tej Kancelarii. Usługa profesjonalna, miła, jestem bardzo zadowolony.

konkurencja

Jedno jest pewne namiary maja zaraz po wypadku i dzwonia do klijenta nawet w ten sam dzien czyli dobrzy pracodawcy ksiazka zyczen zbedna

P99
@konkurencja

Namiary ustala nasze callcenter ktorego u Szanownej Konkurencji brak

KK
@P99

Taaaa, sami tam jasnowidze i wróżki w tym callcenter :)

@P99

W konkurencji pracują osoby, które ustalają kontakt, korzystają z książki telefonicznej, internetu, parafii itp. Nie ma to nic wspólnego z moralnością.

Władysław

Razem z rodzeństwem chciałbym podziękować całej firmie za tak szybkie i profesjonalne uzyskanie odszkodowania dla nas. W wyniku wypadku straciliśmy naszą mamę a firma Lex otoczyla nas opieką od samego początku wywalczajac dla nas odszkodowanie i zwrot kosztów związanych z pogrzebem. Władek z Jeleśni.

Telemarketer

Obiecują dużo lub jeszcze więcej. Sa limity do zrobienia, jeżeli ich nie zrobisz dostajesz kopa.

Aniela

Witam, ja jestem zadowolona z jakosci obslugi przez ta firme. Uzyskala dla mnie bardzo wysokie odszkodowanie biorac pod uwage nie za duze obrazenia ktore mialam. Generalnie moge bardzo polecic firme oraz jakos oferowanych przez nie uslug.

Stanisław

Polecam tę kancelarię załatwili mi odszkodowanie i to wyższe niż oczekiwałem. Co prawda sprawa trochę trwała ale opłacało się poczekać zwłaszcza że kosztowało mnie to tyle co nic. Gdyby nie oni nawet nie wiedziałbym żę cokolwiek mi się należy.

Ewka Słomniki

Jedynie kogo można tam polecić to gościa który tu się pojawia w opisach, pana Zółyniaka. Prowadził nam sprawę, był z polecenia od znajomych którym też pomagała. Gośc zna sie na robocie. nasza sprawę zakończyła mecenaska pani aldona Tmaszewska. Ogólnie obi e osoby i firma OK. Polecam Ewa

Wanda R

Dziękuje w imieniu mojej mamy Józefy za załatwienie jej odszkodowania za wypadek jak ją potrącił samochód na pasach dla pieszych. szczególnie dziękujemy panu Żołyniakowi który przekonał nas do skorzystania z usług Lex kanclearii. Firma sprawcy wypłaciła mamie prawie osiem ray tyle co jej dawała sama na początku a obrażenia miała koszmarne. Sprawa trwała co prawda prawie że rok i pół ale warto było czekać. dziękujemy i jak będziemy w Krakowie odwiedzimy napewno z mamą firmę i podziękujemy panie Piotrze osobiście. Wanda

Mateusz Kosyl

W związku z prężnym rozwojem jednej z największych i renomowanych Kancelarii Odszkodowawczych poszukujemy osób z doświadczeniem w branży. Jeśli jesteś niezadowolony z Twojego aktualnego pracodawcy, chcesz spróbować czegoś nowego bądź chcesz zarabiać WIĘCEJ, zgłoś się do Nas! Zapewniamy pełną dyskrecję podczas aplikacji! Czekamy na Ciebie: e-mail: mateusz.kosyl@interia.eu

zjawa_69
@Mateusz Kosyl

a jaka to ta prężna kancelaria odszkodowawcza ???

Przemo

Niektórzy mawiają, że jeżeli kogoś pokonać nie możesz, lepiej przyłącz się do niego... Zapraszam do kontaktu osoby, które posiadają minimum pół roczne doświadczenie w branży odszkodowań, sprzedaż mają w jednym palcu, a jedyne czego im brakuje to porządnej firmy, której usługi mogą oferować. - Dowolny region Polski - Materiały , szkolenia, wsparcie - według zapotrzebowania - Prowizja adekwatna do posiadanego doświadczenia i umiejętności - Całkowita dyskrecja prowadzonych rozmów do momentu rozpoczęcia współpracy Kontakt rekrutacja@lex-kancelaria.pl 516 762 391

Bolo

Wszystko fajnie tylko to chyba nie książka życzeń i pozdrowień. Ja wszystko rozumiem ale tu chyba miały być opinie na temat pracodawcy i pracy w danej firmie. prosiłbym osoby które pracują lub pracowały żeby wyraziły swoje opinie. Jeśli coś było dobrze to co to było, jeśli coś było nie tak to też co to było. Dziękuje wszystkim zainteresowanym.

M&M

Wiemy że to nie miejsce na podziękowania ale chcemy z mężem podziękować panu Piotrowi Żołyniakowi z Lex kancelarii za opiekę nad nami podczas tego co nam sie przydarzyło za motywację do walki o odszkodowania za nasze zdrowie i zniszczone auto. Nie byliśmy z Mariuszem przekonani do tego żeby starać się o odszkodowanie tym bardziej że skończyło się na skreceniach i potłuczeniach ale pan Piotr do którego trafiliśmy z polecenia nas przekonał i dzięki mu za to. Kwoty jakie wypłaciła Hestia pozytywnie nas zaskoczyły bo wcale małe nie były. Podsumowując bardzo dziękujemy panu Zolyniakowi, widać ze to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Z przekonaniem mozna tego pana polecać. Dziekujemy M&M z Zielonek.

Polecam Pracę dla Kancelarii Odszkodowawczej Lex jest to praca zgodna z moimi przekonaniami czyli uczciwa i szanująca pracownika nie tylko jako robotnika ale jako człowieka, zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie przełożonych, daje możliwość rozwoju i totalny brak mobbingu. Pracowałam w różnych firmach oraz branżach i jestem bardzo zadowolona z współpracy i dla tego nadal pracuję zachęcam wszystkich którzy szukają dobrego i uczciwego pracodawcy !!!!!!!!!!!

Ja Polecam Kancelarie Prawną Odszkodowawczą LEX z Krakowa Beata Jarzyna Sp. z o.o. Wszystko zgodnie z przepisami maja własnych Adwokatów i Radców Prawnych wszystko w jednym miejscu ciągły kontakt z klientem, uzyskali dla mnie naprawdę godne pieniądze i nie popuszczają ubezpieczycielom. Polecam z całego serca a w przeciwieństwie do wszystkich wymienionych wyżej wszystko można znaleźć na ich stronie www.lex-kancelaria.pl nawet umowy i pełnomocnictwa a która z wyżej wymienionych firma tak ma ? ŻADNA!!!! jak chcesz zapoznać się z warunkami to może ci wyślą na maila ale są też tacy co nie ma mowy czyżby mieli coś do ukrycia????

AnnaM z wielkopolski

Serdecznie dziękuję Kancelarii LEX z Krakowa za wywalczone dla mnie odszkodowanie. Kwota którą otrzymałam znacznie przewyższyła moje oczekiwania. Pomimo, że czas oczekiwania na pomyślne zakończenie sprawy był długi, było warto. Naprawdę polecam tą Kancelarię. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, kompetentni pracownicy, rzetelna obsługa. Jeszcze raz Wszystkim zaangażowanym w moją sprawę dziękuję. Będę Was polecała.

C.M.

Bardzo profesjonalna kancelaria Lex. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą kancelarią jednym słowem solidna i uczciwa firma godna polecenia.

C.M.

Rafał .

Polecam usługi tej firmy. Bardzo ok jest pan Piotr Żołyniak, do którego trafiłem z polecenia mojego kumpla który miał wypadek w 2010 roku i któremu pomógł on w odszkodowaniu. O ile na początku myślałem że pan Piotr jest upierdliwy bo tylko kontrolował mnie czy chodzę do lekarzy, i czy zbieram faktury, paragony i inne dla mnie zbędne rzeczy ( tak, były bo czym innym mogły być przy zmiażdżonym kolanie ) to teraz już wiem że trzeba było i że należało go słuchać. Gość zna się na tym co robi i jest ok. Póki co dziękuję za pierwszy przelew, i czekam na kolejny a najlepiej kolejne. Pozdrawiam - ranny Rafał ( a i zdjęcia też fakt że warto robić zaraz po wypadku, potem się przydają ).

Bożena R ( Sulechów )

Dziękuję Panu Piotrowi Żołyniak za pomoc i prowadzenie sprawy mojego syna. Dziękuję, wdzięczna matka - Bożena z Sulechowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza - Kraków

• Jak się pracuje w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Zobacz opinie na temat firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Kandydaci do pracy w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lex - Kancelaria Odszkodowawcza