Opinie o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Hanna Miśkiewicz, Radczyni Prawna, która jest jednym z dwóch głównych ekspertów w sprawie polisolokat, współpracujących z Rzecznikiem Ubezpieczonych.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

OdszkodowaniaKrakow

Szukam radców prawnych i adwokatów oraz pracowników likwidacji szkód - dobre warunki pracy/współpracy stabilna firma: Odszkodowaniakrakow75@gmail.com

Tadeusz

Nie polecam kancelarii Lex będąc byłym pracownikiem firmy do tej pory pomimo monitów pisemnych nie otrzymałem żadnych informacji w zakresie mojego wynagrodzenia oraz rozliczenia z wykonanej pracy.Telefony głuche a wstyd od klientów z którymi podpisałem umowy pozostaje nie wspominając o tym że również jestem zaliczany do oszustów i wyzyskiwaczy dlatego też sprawą zostanie złożona do prokuratury.

Okradziony.

Okradli mnie jako Lex uwaga nie nawiązujcie z nimi żadnej współpracy. Sprawa zgłoszona do sądu.

Poszkodowana
@Okradziony.

(usunięte przez administratora) również rozważam opcję wniesienia sprawy do sądu. Na jakim jesteś obecnie etapie?

Były P.

Co z pitami za 2018? Wie ktoś czy wogóle zostały zrobione i wysłane do byłych pracowników ?

@Były P.

Nic nie robili z PITami Maja to w (usunięte przez administratora) !!!

Patrycja

Ja dostałam PITa za rok 2018 listem poleconym

Moonika
@Kasia

Ale (usunięte przez administratora), ja dostałam

Były P.
@Były P.

Wreszcie i do mnie doszedł. Ale na kopercie juz nie lex tylko consensus.

goscTW
@Były P.

A na kopercie z pitami napis RZETELNA FIRMA z tym to już lekka przesada, zalegają z wypłatami , jak mogą rakie rzeczy o sobie pisać....

K.

@goscTW

Ze jaka ????????

asiamala
@Patrycja

Czy mogę dostać od Pani namiar na firmę CONSENSUS?

K.
@K.

Wczoraj przyszedł w kopercie z przekreślonym logiem Lex i z pieczątką Consensus

Telemarketer

Obiecują dużo lub jeszcze więcej. Sa limity do zrobienia, jeżeli ich nie zrobisz dostajesz kopa.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Krakowianin

Czy ktoś ma sprawdzone informacje co się dzieje obecnie z lex kancelarią ? nie działają im telefony stacjonarne, zero kontaktu. Nie można się z nimi skontaktować i podobno zamykają biuro na portowej w Krakowie ??? ma ktoś informacje co się dzieje, jest tutaj ktoś z pracowników kto poda prawdziwą informację co się dzieje ???

@Krakowianin

Kancelaria nadal działa , proszę dzwonić na tel komórkowe

@Ewa

na komórkowe ? jakie, które ? może pani być bardziej konkretna i jak zna to prosze podać te komórki.

PP
@Ewa

A czemu na komórkowe ? Gdzie wy terez macie siedzibę byłem wczoraj na Portowej wszystko wyzamykane na cztery spusty ! Zero info na waszej stronie Telefony stacjonarne poodcinane nie działają !!! Brak słów wstyd !

@PP

Według KRS siedziba znajduje sie teraz na KALWARYJSKIEJ 69/9. Prosze dać znać jeśli wybierze sie Pan do nowej lokalizacji i uda sie Panu coś ustalić. Też mamy problem z kontaktem telefoniczym i mailowym a do Krakowa daleko.

@PP

Kancelarii Lex już Pan nie znajdzie - spółka nazywa się teraz KANCELARIA CONSENSUS (info z KRS)

Ella
@Monika

Dziekuje za informację. Ich to teraz ogólnie znaleźć a dodzwonić się do nich to normalnie CUD ! Ma ktoś jakieś numery telefonów komórkowych do nich ???????

AR
@Krakowianin

ludzie czy wiecie cos na temat tej firmy ( kancelarią to trudno ich nazwać !!! ) zero kontaktu ! nie można się do nich dodzwonić, na majle też nie odpowiadają. Jest tutaj ktoś z Krakowa i pomógł by wszystkim innym w ustalenia czy dalej działają czy są na tej całej Portowej czy już ich tam nie ma ??? może ktoś kto tam pracuje się odezwie i napisze tutaj co z tą firmą i czy wogóle jeszcze lex istnieje ? czy zmienił się i zmienił nazwę ??????

Kate
@Ewa

Ja też mam problem czekam strasznie długo na odszkodowanie i nie wiem jak mogę się dowiedzieć co się z tą kancelarią dzieje,jak się można skontaktować?

Prawda
@Krakowianin

Witam, ta kancelaria to (usunięte przez administratora). Otrzymali pieniądze z ubezpieczalni proszę kontaktować się z ubezpieczalnia i sprawdzić czy wypłacili Państwu pieniądze. Lex nie wypłaca. Nierzetelna firma. Oszukuje niewinnych ludzi. Mam nadzieje ze kiedyś to się odwróci i zapłaczą nad krzywda ludzka.

JK
@Prawda

masakra ! znam też osoby którym nie wypłacili ich pieniędzy. Żenada, firma która miała pomagać i walczyć o prawa i w interesie pokrzywdzonych przez los jest taka a nie inna. Brak słów. Ale zło podobnie jak dobro, wróci i zobaczymy wtedy !

RICO
@JK

udało się komuś zlokalizować ich na Kalwaryjskiej ? tam jest podobno biurowiec z biurami ( pokojami ) na wynajem ? był tam ktoś z Krakowa ? co z telefonami, dalej te stacjonarne ze strony nie działają !!!

Nick S
@JK

Dzisiaj rano ściągneli z budynku przy Portowej świecące reklamy lexa. Tutaj już ich nie znajdziemy !

Toamsz
@Nick S

a gdzie się teraz przenieśli z Portowej ? stacjonarne dalej głuche !

Dzionek
@AR

Uwazaj, to sa (usunięte przez administratora). Nie zawieraj z nimi zadnych umow bo pieniedzy nie zobaczysz na oczy.

Patrycja Sienkiewicz

Kancelaria Lex vel Consensus zwlekają z wypłatą pieniędzy dla mojego ojca już 11 miesięcy. Banda (usunięte przez administratora)i bezczelnych (usunięte przez administratora).Najgorsza jest ta z działu przelewów- łże jak pies Moje sugestie dla Lex - Kancelaria Odszkodowawcza: Tutaj już nic się nie da z nimi zrobić.Niech zwrócą pieniądze które sobie przywłaszczyli. Skąd taka patalogia się bierze i że nie ma kary na nich Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca sam (usunięte przez administratora) więc niech sam zacznie od siebie :)

Sprawa została załatwiona szybko, konkretnie i z dobrym efektem, Kancelaria ekspresowo odpowiada na zadawane pytania dotyczące sprawy telefonicznie i mailowo.

Grażyna
@Piotr

Anka- przestań ściemniać :)

Bartek

BEata Jarzyna po sprzedaniu swoich udziałów jest dalej cichą wspólniczką kancelarii pod nową nazwą Consensus. Po zatrzymaniu przez CBŚ i złożeniu obszernych wyjaśnień została zwolniona do domu. Poszkodowani i okradzeni przez te dwie kancelarie proszeni są o zgłaszanie poszczególnych przypadkow do prokuratury Moje sugestie dla Lex - Kancelaria Odszkodowawcza: Niech zajmą się sprzedażą warzyw i owoców lub hodowlą kóz Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Może sam sobie wymierzyć karę chłosty w ilości 40 batów

Grzegorz

Nic nam nie zrobicie i tyle w temacie :) Zeby złozyć pozew w sądzie to są koszta i czas.Zmienilismy juz nazwe firmy i jestesmy czysci jak łza :) zapraszam do wspópracy na nowych warunkach Moje sugestie dla Lex - Kancelaria Odszkodowawcza: wspaniali ludzie - zwłaszcza panie od przelewów- tak trzymać i dbać tylko o swoje :) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: muszaą być sprytniejsi w szukaniu potencjalnych ofiar

Pani Iwona, a najpewniej ktoś kto się pod nią podszywa, przekroczyła wszelkie granice. Pani Beata ma się dobrze i jak zapowiedziała że zrobi wszystko żeby Pani Iwona, poniosła konsekwencje, za ten stek kłamstw i oszczerstw. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby z taką lekkością pomawiać innych. Konkurencja, bo tylko oni są brani pod uwagę, przy tego typu wpisach, sięga dna. Dla wyjaśnienia, 2.07.2018 r. Pani Beata sprzedała swoje udziały w kancelarii i konkurencja doskonale o tym wie.

Toamsz

Kancelaria poprowadziła sprawę mojego taty o odszkodowanie po potrąceniu na rowerze. Jesteśmy zadowoleni z uzyskanej kwoty i podejścia do klienta.

Natalia

Nie polecam tam pracy , nie płacom pracownikom i klientom , trzeba się o wszystko upominać, szkoda nerwów tam pracować , pracodawca nieuczciwy

@Natalia

Również nie polecam tam pracy nie płacom pracownikom , zła atmosfera, szkoda zdrowia

JK
@Anna

a pani tam jeszcze pracuje ? szukam kontaktu do takich osób ( o ile są ? ) które tam pracują albo niedawno zostały zwolnione.

Krzysztofa

Kancelaria ma jedynie dobrego radcę prawnego który zawsze służy pomocą , supper prowadzi sprawy sądowe

Wiesław
@Krzysztofa

To prawda Pani Mecenas jest bardzo uprzejma i pomocna, informuje na bieżąco o etapie sprawy

Dorota
@Wiesław

Owszem, pani mecenas robi dobrą ,robotę', odzyskuje odszkodowanie, zadośćuczynienie od ubezpieczyciela, tylko, że pieniądze nie są (usunięte przez administratora) klientom całymi miesiącami! Firma lex przywłaszcza pieniądze klientów i zeby je od nich wydostać trzeba ponownie brać adwokata a najlepiej złożyć wniosek do prokuratury. Dopiero wówczas udało się od lexa odzyskać pieniądze! Nie polecam firmy lex, zresztą już nie istnieje pod tą nazwą - teraz to consensus, ale nie sądzę, aby zmienił postępowanie. Proponuję od razu zwrócić się do rzetelnych i uczciwych adwokatów, takich jak np. Kancelaria Patryka Przybyszewskiego z Włocławka. Dopiero dzięki ich pomocy moja rodzina odzyskała pieniądze od lexa.

@Krzysztofa

Pani Mecenas jest jedyna osoba w kancelarii która oddzwania do klientów i informuje o stanie sprawy

@Ewa

Tak ? A jak sie owa pani mecenas nazywa ???? Błagam pani Ewo o info. Nikt tam telefonów nie odbiera ! Nie ma z nimi żadnego kontaktu. Proszę podać wszystkim jak ta jedyna osoba w tej firmie się nazywa i numer telefonu do niej.

Renata

Kancelaria ma jedynie dobrego radcę prawnego który dobrze prowadzi sprawy sądową i zawarła dobrą ugodę z góry dziękuję

Wiesław
@Renata

Miroslaw

Również się przychylam do pozytywnego komentarza rzeczowa Pani Mecenas

Grażyna
@Wiesław

Polecam Pania Mecenas robi dobro robotę i pilnuje aby pieniądze były przelewane na 2 konta

Joanna

Moja sprawa odszkodowania trwała długo ale było warto czekać! Towarzystwo robiło wszystko co chyba tylko możliwie żeby się wymigać od wypłaty ale na szczęście trafiłem do dobrego radcy i solidnie sprawą sądową się zajął. Dopiero sąd nakazał wypłacić mi odszkodowanie! Bez radcy by się nie obyło, a pieniądze już mam na koncie w całości

Agnieszka
@Joanna

Ja też wygrałem proces dzięki kancelarii i supper radcy prawnego :) polecam

Elka
@Joanna

czy można się skontaktować na priv, mam taką samą sprawę i nie chcą wypłacić odszkodowania....:(

edytalisowska@op.pl
@Joanna

czy mogę namiary na tego radcę mam ten sam problem zero kontaktu

@Joanna

Również mam problem ze skontaktowaniem się z kancelarią. Jeśli posiada Pani kontakt, proszę o informację na priv. Sprawa ciągnie się długo i brak regularnego kontaktu ze strony kancelarii.

Monikaa
@Monika

Niech Pani napisze do mnie na priv to pomogę monika.walewska@interia.eu

Marianna
@edytalisowska@op.pl

Bardzo prosze o namiary na tego radce prawnego jesli mozna , moze odzyskam moje pieniadze krtore kancelaria juz zaraz bedzie rok jak mi nie wyplaca

@Marianna

A to lec pani tyle czasu pieniądze przetrzymuje ?

Tomasz

Polecam Kancelarię moją sprawę doprowadzili do uzyskania wysokiego odszkodowania, miałem dzielone pełnomocnictwo

Marianna

Nie polecam tej kancelari moje pieniadze za wypadek trzymaja od 6 marca 2018 roku . telefonow nie odbieraja teraz juz wogule sie nie idzie dodzwonic do nich , wynajelam adwokata nic tez nie pomoglo tylko moje dodatkowe koszta jutro ide sprawe zglosic do prokuratury , nigdy w zyciu bym nikomu tej Kancelarii nie polecila sa rzetelni dopuki sie z nimi ugody nie podpisze Kancelaria Lex(usunięte przez administratora)

B..P

Dzień dobry. To prawda że lex ma już takie problemy że wszystkich już wyzwalniał ( prawie ) ? Na pewno nie działają już telefony stacjonarne. Od ponad tygodnia dzwonię dzwonię i cały czas telefony na Portowej nie działają. Co w sytuacji jak furma oficjalnie upadnie bedzie musiała do każdego klijenta wysłać takie pismo z informacją i czy wtedy będzie można zabrać id nich swoje papiery i przenieść się bez kosztów do innego konktetnego już wtedy prawnika ?

@B..P

Proszę o kontakt to pomoge w tej sytuacji monika.walewska@interia.eu

R37.7
@Monika

Pani Moniko proszę to sobie nie szukać klientów, co za tupet ! Pani adres mailowy znaleźć można pod wieloma artykułami o wypadkach. Z jakiej kolejnej pseudo-kancelarii pani jest ??? ludzie juz wiedzą że takie niby pomagające firmy trzeba omijać szerokim łukiem ! dobrej niedzieli a klientów niech pani szuka sobie gdzie indziej

@R37.7

A Pan może się przedstawi z imienia i nazwiska ? Bo widzę że z Pana taki detektyw umiejacy posługiwać się wyszukiwarka :) Na marginesie nie szukam klientów tylkp osób którym mogłabym pomóc.

Moja sprawa zrobiona bardzo dobrze. Odszkodowanie dostałem szybko a ubezpieczalnia mi odmawiała jak sam pisałem. Warto nieraz dać sprawę do prowadzenia Radcy prawnemu.

@Andrzej

W jaki sposób kontaktował się Pan z kancelarią? Na ten moment podany na stronie nr nie odpowiada. Podobnie jak wcześniej przekazane nr komórkowe. Będę wdzięczna za podpowiedź.

Monikaa

Niech Pani napisze do mnie, pomogę - monika.walewska@interia.eu

Maciek M

Opinie, które tutaj są pochodzą od osób, które skorzystały z usług, to ja też coś napiszę. Kancelaria jest na pewno godna polecenia, więc zachęcam do skorzystania. Mają bardzo skuteczne usługi i pomagają w bardzo różnych sytuacjach.

Zostaw merytoryczną opinię o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza - Kraków

• Jak się pracuje w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Zobacz opinie na temat firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Kandydaci do pracy w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lex - Kancelaria Odszkodowawcza