Opinie o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Hanna Miśkiewicz, Radczyni Prawna, która jest jednym z dwóch głównych ekspertów w sprawie polisolokat, współpracujących z Rzecznikiem Ubezpieczonych.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Aleksandra

Byłam ranna w wypadku drogowym. firma ubezpieczeniowa zaniżyła wypłatę za mój zniszczony pojazd a za moje obrażenia ciała wogóle nie chciała nic ( dosłownie ZERO ! )wypłacić. Do lexa i pana Żołyniaka trafiłam z polecenia kolegi który korzystał z jego usług. Za odniesione w wypadku rany dostałam pierwszą wypłatę, sprawa dopłaty za zniszczony pojazd tez idzie w dobrym kierunku tak że jest okey - można polecać firmę i pana Piotra. Dzieki, Ola.

Katarzyna

Polecam kancelarię LEX.Podziękowania dla pana (usunięte przez administratora) i pana mecenasa Wojciechowskiego,za zajęcie się sprawą syna.Jesteśmy zadowoleni dostaliśmy satysfakcjonujące odszkodowanie.

Magdalena Otis

Byłam osobą poszkodowaną w wypadku jakiś czas temu. Kancelaria super zajęła się moją sprawą i wywalczyli dla mnie duże odszkodowanie. Polecam.

klient

Napiszę tylko jedno - polecam! Ja jestem zadowolony.

Telemarketer

Obiecują dużo lub jeszcze więcej. Sa limity do zrobienia, jeżeli ich nie zrobisz dostajesz kopa.

Gregorek

Polecam w 100%. Warto. Przydarzył mi się wypadek i miałem szczęście że trafiłem na kancelarię Lex z Krakowa. Pomogli mi i wywalczyli duże odszkodowanie.

Polecam. Sam skorzystałem i jestem zadowolony. Pełen profesjonalizm i spora wywalczona kwota od ubezpieczyciela.

Miałam szczęście że trafiłam w poszukiwaniach prawnika na kancelarię odszkodowawczą Lex. Nie żałuję podjętej decyzji. Sprawa się zakończyła szczęśliwie dla mnie i otrzymałam sporą sumę. Polecam.

Bożena

Dziękuję kancelarii Lex za pomoc i wsparcie w chwili gdy tego potrzebowałam po wypadku. Teraz już doszłam do zdrowia, leczenie zostało zakończone i otrzymałam kwotę która starczy na zaspokojenie wielu potrzeb.

Ewa M.

Też jestem zadowolona ze współpracy. Warto.

Małgorzata P.

Moja sprawa była prowadzona profesjonalnie. Otrzymałam odszkodowanie i zwrot kosztów leczenia. Nie mam żadnych zastrzeżeń a wręcz jestem zadowolona. Polecam bo warto.

Mirosław Zalewski

Kancelaria Lex prowadziła też moją sprawę półtora roku temu. Sprawa była trudna ale dali radę. Otrzymałem należne mi pieniądze i polecam.

Jacek

Warto skorzystać. Rzetelnie zajęli się moją sprawą i mimo że ubezpieczyciel "kręcił nosem" - poszli do sądu i wywalczyli dla mnie sporą kwotę. Dziękuję i polecam.

Zbyszek

Moją sprawę kilka lat temu prowadził pan Żołyniak.Z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi i firmę Lex.Wszystko miałem wyjaśnione, łącznie z tym że mogę wziąść jeszcze pieniądze z NWW pojazdu którego byłem pasażerem.Firma gdzie miał ubezpieczenie sprawca chciała bezpodstawnie zabrać mi część odszkodowania bo niby nie jechałem w pasach, ale wszystko zakończyło się dobrze. Tak że jestem, zadowolony i polecam. Pozdrawiam z Gromnika, Zbyszek K.

Waldemar

Ja też podzielam powyższe polecenia. Uzyskałem zadowalającą kwotę i zwrot kosztów leczenia.

Warto skorzystać. Ja zaryzykowałem i nie żałuję. Pomogli mi odzyskać spore odszkodowanie a przy tym poza dostarczaniem wyników badań nie musiałem nic robić. Polecam.

Agnieszka z Rabki

Jestem zadowolona ze współpracy z kancelarią Lex. Cieszę się że nie uległam namowom firm odszkodowawczych które najeżdżały mnie w domu (np. votum i euco) i pozostałam przy swoim wyborze kancelarii Lex z Krakowa. Niedawno moja sprawa się zakończyła i otrzymałam końcową kwotę odszkodowania. Nie spodziewałam się że będzie aż tyle. Pozdrawiam i dziękuję. Agnieszka z Rabki Zdroju.

Małgorzata

Moja sprawą zajmował się Pan Żołyniak. Przyznam że trwało to długo ale Pan o tym mnie informował. Niedawno dostałam pierwszą ( podobno nie ostatnią ) transze wypłaty pieniędzy. Jestem zadowolona i dobrze że nie wybrałam innej kancelarii, jednak ktoś z polecenia to najrozsądniejszy wybór. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego że już coś dostałam. Gosia z okolic Niepołomic.

Andrzej Kozień

Znajomy polecił mi Kancelarię Lex z Krakowa i podpisałem z nimi umowę na dochodzenie moich roszczeń. Czas czekania był trochę długi ale to z racji sprawy w sądzie. Teraz otrzymałem pieniądze i jestem wielce usatysfakcjonowany kwotą. :) Polecam.

Kępińska Irena

Ja również pragnę podziękować Kancelarii Lex z Krakowa za to że tak szybko i fachowo zajęli się moją sprawą. Będę polecać Was każdemu.

Wanda

Ja również skorzystałam z pomocy Kancelarii Odszkodowawczej Lex. Niedawno otrzymałam pełną kwotę odszkodowania i jestem zadowolona. Polecam każdemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza - Kraków

• Jak się pracuje w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Zobacz opinie na temat firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Kandydaci do pracy w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lex - Kancelaria Odszkodowawcza