Opinie o Pewna Przyszłość Ewa Skotarek w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pewna Przyszłość Ewa Skotarek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pewna Przyszłość Ewa Skotarek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pewna Przyszłość Ewa Skotarek w Piła

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Pewna Przyszłość Ewa Skotarek można pracować zdalnie?

ooo Nowy wpis

Nie otwierają się jakieś miejsca pracy nowe? Szukam pracy jako nauczycielka z językiem francuskim, ale ta oferta którą znalazłam ma już komunikat, że nieaktualne, więc to stare jakieś pewnie ogłoszenie. Niemniej jednak zależy mi, także chcę się upewnić, czy nic nowego nie ma.

Witam. Sporo to bardzo przydatnych informacji, dla osób których interesują szkolenia. Natomiast ja chciałabym się dowiedzieć, czegoś więcej o pracy w dziale rekrutacji. Internet mi podpowiada, że kiedyś Firma szukała specjalisty. Niestety, oferta wygasła, i nie jestem w stanie znaleźć informacji na temat warunków oraz tego, czego oczekują od potencjalnego kandydata. Ktoś jest mi w stanie przybliżyć te wymagania, widełki płacowe obowiązujący na stanowisku oraz jak wygląda praca i atmosfera w biurze? Firma dba o life work balane, czy zdarzają się nadgodziny? Pracujecie z biura czy tryb pracy jest hybrydowy? Zespół zajmujące się sprawami rekrutacyjnym jest duży? Są to szkolenia możliwość rozwoju? Z góry przepraszam za tyle pytań ale zależałoby mi na stanowisku. Pozdrawiam

Maveric Nowy wpis

To jest firma działająca na zasadzie dotacji z UE, organizuje szkolenia itp. Nagania osoby niepełnosprawne do zapisania się na szkolenia i inne bzdury. A może jak się uda to 1 osoba na 100 znajdzie pracę, bo akurat w okolicy na Urzędzie Pracy ktoś będzie potrzebował. To nie jest firma, która zatrudnia osoby niepełnosprawne.

A konkretniej, co za tym przemawia? Zastanawiam się nad wysłaniem CV, ale przedtem chciałbym zasięgnąć opinii, jaka jest atmosfera, przedział zarobkowy, umowa. Możesz mi na to odpowiedzieć? :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pewna Przyszłość Ewa Skotarek? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Szkolenia dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności wydawały Ci się najkorzystniejsze?
eos flos

mila obsluga zarowno telefoniczna jak i na miejscu, moge polecic i smialo zachecic do blizszego kontaktu bo warto

Czy nauczyciel języka francuskiego nie jest potrzebny już przypadkiem? Tak jak szukali w kwietniu. Tylko wtedy to była jakaś oferta widzę przez urząd pracy dla bezrobotnych. Bezpośrednio przez firmę zatrudniają czy własnie przez tę instytucję? Bo wolałbym pierwsza opcje.

P2O5

Pozytywna opinia. Daję pięć gwiazdek. Bardzo polecam.

Aurelia

Z bardzo dużą przyjemnością pragnę wystawić pozytywną opinię dla Pewnej Przyszłości! Jestem niedawną Uczestniczką szkolenia z tworzenia witryn internetowych. Wymagający trener, a zarazem pasjonat tematu - to jest klucz do sukcesu! Mogę z czystym sumieniem polecić osobom niezdecydowanym. Warto się uczyć i zdobywać wiedzę, w mojej opinii w obszarze IT szczególnie. Dodam, że uczestnictwo w szkoleniu było bezpłatne a to już duży plus. Wystarczy spojrzeć do sieci i zobaczyć ile podobne, komercyjnie organizowane kursy kosztują na rynku. A tu bezpłatnie, miło i profesjonalnie. Na wysokim poziomie począwszy od organizacji po sam przebieg szkolenia. Podsumowując stawiam przysłowiową 6-tkę! Z wyrazami szacunku składam pozytywną opinię z życzenia dalszego rozwoju.

Klaudia z Bydgoszczy

Chciałabym podzielić się opinią na temat pośrednika pracy Pani Ewie, która przekazywała mi oferty pracy podczas współpracy z biurem. Podjęłam pracę na umowę zlecenie, fakt, iż bardziej by mnie interesowała praca na umowę o pracę, ale cieszę się, że w ogóle podjęłam zatrudnienie. Przed podjęciem pracy przeszłam bezpłatne szkolenie. Na początku wydawało się to dla mnie nie do końca zrozumiałe, tym bardziej, że kandydatów na jedno miejsce było więcej…. Pracę do której aplikowałam otrzymała moja koleżanka ze szkolenia, ostatecznie ją wybrał pracodawca. Natomiast dzięki innym propozycjom cieszę się z umowy zlecenia. Polecam serdecznie całą załogę!

kursant_z_bydgoszczy

POLECAM ZDECYDOWANIE !!!! mieszkam w Bydgoszczy i właśnie jestem świeżo po ukończeniu szkolenia Pracownik obsługi biura. z egzaminowaniem VCC. Super kompetentny trener Arek przystępnie przekazał wiedzę. Poznałem nowe osoby z którymi do teraz utrzymuje kontakty :-))) Podsumowując - cenna wiedza na wyciągnięcie ręki w bardzo korzystnym wydaniu. Pozdrawiam świątecznie grupę oraz trenera Arka oraz samą Pewną Przyszłość. Tak trzymać dalej, mam nadzieję że jeszcze się spotkamy :-)))

@kursant_z_bydgoszczy

Czy po takim kursie firma też pomaga znaleźć prace? Wiedza jest czysto teoretyczna czy jest jakiś dzień praktyki w realnym biurze? Za certyfikat osobno płaciłeś czy to już wszystko w cenie?

kursant_z_bydgoszczy

@IT za certyfikat nic nie płaciłem, samo szkolenie oczywiście też w pełni bezpłatne. Na zajęciach minimum koniecznej teorii, za to dużo ćwiczeń praktycznych oczywiście w asyście sprzętu biurowego. Dziewczyny z biura w trakcie szkolenia pomagały w znalezieniu zatrudnienia i obecnie odbywam miesiąc próbny u jednego z Pracodawców. Pozdrawiam serdecznie :)

Ja zapytam o etat informatyka, bo szukali kilka lat temu; zna ktoś zarobki na tym etacie, od ilu się zaczyna? Kiedyś wymagali 2 lata doświadczenia, nadal to obowiązuje? Długo trzeba czekać na odzew jakbym zdecydował się aplikować?

Wiecie może, czy w Pewna Przyszłość Ewa Skotarek szukają chętnych na staż?

Ewka

Witam. Jest ogromny problem z tą firmą. 14.02.2023 skończyłam kurs pieniążki za zwrot dojazdów jak i opiekę dla dziecka żadna z nas nie otrzymała do tego za zakończenie kursów dostałyśmy mniej niż powinniśmy i również czekałyśmy 3 tygodnie. Certyfikatów jak nie było tak nie ma. Nie jednokrotnie dzwoniąc próbowaliśmy wyjaśnić sytuację bez skutku. (usunięte przez administratora) Jednym słowem NIE POLECAM !!!!!!

Beata
@Ewka

Witam, czy doczekała się Pani zwrotu pieniędzy za dojazdy? Właśnie zastanawiam się nad zapisaniem na szkolenie, ale widzę dużo negatywnych opinii, a pozytywne pisane przez pracowników lub na zlecenie...

Skończyłam szkolenie jako pracownik biurowy. Po szkoleniu otrzymałam ciekawe oferty pracy. Oczywiście skorzystałam,pracuję do dziś jestem bardzo zadowolona. Panie w biurze chętnie służą pomocą. Wszystko wytłumaczą oraz odpowiednio pokierują:).Polecam każdemu bezrobotnemu wystarczy chcieć;)

YYYYY
@Kasia

Te szkolenia które oferuje firma są płatne? Później pomagają ci znaleźć konkretne zatrudnienie czy tylko są drobne sugestie co robić dalej? Ciekawi mnie jak duża jest ta pomoc już po kursie.

Magda

Bylam na szkoleniu oraz na stażu ktory znalazła mi Pani Ewa.Pełen profesjonalizm. Już na samym szkoleniu dużo się nauczyłam, trener z ogromem wiedzy, wiedza ta pomogła mi już na samym starcie na stażu. Pracownicy bardzo mili i pomocni. Po stażu dostalam również zatrudnienie :) Mega polecam. Jeśli kiedyś będę bezrobotna to na 100% tam wrócę.

Bogdan
@Magda

Szkolenie i staż było płatne czy tylko sam staż? Ile czasu trwał? Zatrudnienie dostałaś już na normalną umowę na dłuższy czas? Sorry że tak wypytuje ale sama chętnie bym skorzystał.

Lucyna

Brałam udział w kursie on line jako przedsiębiorca. Prowadzony kurs profesjonalnie! Mam nowe pomysły na rozwój biznesu! Polecam!!!

Krzychu

Seba jak najbardziej u Pani Marty wszystko spoko fajnie tłumaczy i pomaga dzięki pani od poniedziałku zaczynamy staże

Sebastian

Firma spoko brałem udział w szkoleniu pracownika biurowego u pani Marty bardzo sympatyczna babka od początku wszystko tłumaczyła i pomogła znaleźć staż jak szkolenia to tylko u tej pani Marty

Byłem na kursie dla niepełnosprawnych organizowanych przez firmę Pewna Przyszłość Ewa Skotarek 2 miesiące temu. Panie z biura są przemiłe pomogły mi złożyć wniosek do zus o rentę! gdyby nie to biuro to nie wiedziałbym, że po wypadku mogę się starać! Szkolenie bardzo mi się podobało, wiele się nauczyłem. Czasami trudno się do biura dodzwonić, ale zawsze oddzwaniają.

Odbyłam szkolenie grafika komputerowego ;),jestem mega zadowolona !!!!

Chodziezanin

Jestem tego samego zdania firma wyłudziła odemnie dane.osobowe zapisała mnie na szkolenie na które w ogóle nie uczestniczyłem bo niby tak można po czym przed końcem szkolenia ,Pani do mnie dzwoni że moja umowa o pracę jest na czas nieokreślony a ma być na okres 6 miesięcy tak ,że nie kwalifikuje się do szkolenia i co za tym idzie nie dostanę żadnego przelewu. Ja tego tak nie zostawię i zgłoszę sprawę o wyludzenie danych osobowych jednym słowem porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Pewna Przyszłość Ewa Skotarek - Piła

• Jak się pracuje w Pewna Przyszłość Ewa Skotarek?

Zobacz opinie na temat firmy Pewna Przyszłość Ewa Skotarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pewna Przyszłość Ewa Skotarek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pewna Przyszłość Ewa Skotarek
4.2/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Al. Powstańców Wielkopolskich 62
    64-920 Piła