Opinie o Time Personale Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Time Personale Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Time Personale Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Time Personale Sp. z o.o. w Gdańsk

Ciekawy

Witam.Jestem zainteresowany wyjazdem jako pomocnik eleketryka natomiast chcialbym wiedziec czego moge spodziewac sie na miejscu odnosnie pracy czy zakwaterowania.Bardzo prosze osoby ktore juz tam sa lub byly o Kontakt kliczko116@onet.pl

Ja tylko napiszę że jestem tu, zobaczyłem i naprawdę NIE POLECAM!!!!!@

Pietro

W każdej firmie trzeba pracować resortowy gigusiu, coś mi szepcze do ucha, że akurat TY nie musisz. Powody dla których "nie masz" pracowników, tylko lumpów i piekarzy są opisane poniżej. Wystarczyło poczytać ze zrozumieniem, jednak nawet tego ci się nie chcę. P.S. Dla wszystkich zainteresowanych: To jest firma "ostateczność", jak macie wybór wyjeżdżajcie z innych, do tego ......... (tu powinno być przekleństwo) zawsze możecie wyjechać ALE tylko wtedy kiedy firma chcę i to za pieniądze w granicy 9 000 za miesiąc, przy 216 godzinach pracy. Dla porównania napiszę, że zbieracz ogórków w szklarni w Holandii (bez kwalifikacji) zarabia na czysto 1200-1400 euro, przy czym pracodawca mu zapewnia zakwaterowanie i to na o wiele wyższym standardzie niż "krzak" TimePierdzinale". (to ja już bym wolał zbierać ogórki czy pomidory itd ;)

G....s

Do wszystkich zainteresowanych. Time to żaden pracodawca, to jest pośrednik. Stawka dla pomocnika elektryka to 160 nok/h minus 120 za transport dziennie. i 184 dla elektryka przy tych samych potrąceniach.Wypłata zawsze na czas. Warunki mieszkaniowe różnie, od kiepskich po dobre, nigdy nie komfortowe. Transport do Polski najczęściej autobusem chociaż coraz częściej samolotem. Jeśli jesteś pracowity to jest szansa że Cię zauważą i będziesz jeździł częściej niż zapchaj dziury. Atmosfera w pracy też różnie, jak w Polsce zależy na kogo trafisz, są ludzie, ludziska i .....y. Podwyżka stawki? Owszem, ale jeśli jesteś naprawdę dobry, ale niestety ci naprawdę dobrzy mają Time głęboko gdzieś.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Time Personale Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Nie wierzę

Dzisiaj przy stoczni w Gdyni znalazłem ulotki z ofertą pracy w Norwegii,patrzę a to Time się ogłasza.Czyżby kłopoty kadrowe tak dają się we znaki że muszą szukać ludzi w ten sposób ? Czytając poniższe opinie chyba to nie dziwi. Podobnie jak A_matorzy D_robnych R_obót O_krętowych z Rumi.

@Nie wierzę

A uwierz, uwierz, ulotki to stary zwyczaj jeszcze, tak łapią naiwnych. Jeszcze jak na statek przyjadą stoczniowcy to jest bajka, gorzej jak uzupełnią braki swoimi kolesiami na emeryturach "resortowych" :) których EGO sięga księżyca przy całkowitym braku umiejętności i chęci do pracy :) Dopiero się zaczyna zabawa, wiele o tym wiem, sam kiedyś na rejonie miałem takich dwóch asów, aaaaauuuuu ze śmiechu, choć wtedy mi nie było do śmiechu. Jednak minęło kilka lat to i pośmiać się mogę sam do siebie na samo wspomnienie.

majki008
@Pietro

Witam Pietro otrzymalem propozycje pracy na stoczni w sowic jako pomoc elektryka czy moglbys mi powiedziec czemu jestes tak rozczarowany? pozdrawiam

Waldek
@majki008

Pracuje w firmie prawie od początku, za 5 tyg można zarobić ok 12 tys zl, oczywiście znajdą się osoby co narzekają ale tacy byli też w Polsce jak pracowałem, przywieźli swoje przyzwyczajenia co to by chcieli prawie nic nie robić a dużo zarobić. Pracując w polskiej stoczni codziennie słyszałem narzekania ludzi - tacy już są. Ci co najwiecej narzekaja maja najwięcej pieniędzy na koncie.

Mikołaj

Witam podobną w norwegi zarabiaw się 12 tysięcy zł za 5 tygodni pracy. Czy to prawda?

@Mikołaj

To prosty rachunek. Zrobię to na podstawie propozycji Time wyjazdu na stocznie w Norwegii w kwietniu tego roku w charakterze montera wentylacji. Jeśli faktycznie zapewniają pracę na 5 tygodni i po 54h/tydzień, to masz 220h w tym okresie. Wychodzi 41 800 koron brutto (podana stawka godzinowa 170 koron brutto, co uwazam za absurdalna). Odlicz od tego podatek 35%, czyli ok 14 630 koron, to wychodzi Ci: 27 170 koron na rękę. I teraz zaczynają się schody, bo firma droga e-mailowa nie mówi tego wprost. Jest coś takiego jak "odliczenia z tytułu zakwaterowania i transportu - 219 koron dziennie". Zakladaiac 35 dni x 219 koron = 7665 koron To wychodzi Ci niespełna 20 000 koron na rękę za 5 tygodni, więc ok 9000 zł. To są informacje bezpośrednio z firmy. Jak to dokładnie wygląda w praniu - trudno powiedzieć.

@Mikołaj

Wkradla się pomyłka, więc ponownie: 5 tygodni - 270h. 45 900 koron brutto x 35% podatek = 29 835 koron. 29 835 netto - 7665 koron = 22 170 koron (niecale 10 000 zł). Tylko nie mam informacji, co z dojazdem i powrotem z kontraktu do Polski (kto płaci za bilety lotnicze, itd)

Panowie ,jest ktoś po rozmowie kwalifikacyjnej na wyjazd do stoczni na północ norwegii?Jakie warunki ,szczególnie mieszkaniowe oferują?

Maja

@Pietruszka????, jesteś zainteresowany aplikowaniem? Jakie warunki zaproponowała Ci firma pośrednictwa? Jakie kwalifikacje musiałeś posiadać, żeby aplikować na to stanowisko? Czy będziesz miał kontakt z koordynatorem, który będzie Cię wspierał na miejscu? Może ktoś z obecnych pracowników mógłby odpowiedzieć na pytania @Pietruszki na temat zatrudnienia i zakwaterowania i warunków pracy na miejscu?

Pietruszka????

Dzień dobry.Mam pytanie ale szczere i bez emocji.Mam oferte pracy do Sovik Stocznia przez Time Personale.pytam szczerze i normalnie co koledzy proponuja.Ale bez kur...i wyzywania.Szczerze mozna jechać na 5 tyg i zobaczyć co i jak czy odpuścic sobie.Pozdrawiam Kolega z Wroclawia.

Maja

@Pietro, dziękuję Ci za Twoją opinię, jednak jak już wcześniej pisałam prosiłabym, żebyś na publicznym forum Gowork.pl wypowiadał się w kulturalnej firmie. Czy odwiedzają ten wątek inni pracownicy firmy, którzy mogliby wypowiedzieć się na temat warunków pracy u tego pracodawcy? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii, pomożecie w ten sposób innym użytkownikom w podjęciu decyzji, czy chcą aplikować do tej firmy.

Pietro

@Maju dziękuje za wyjaśnienie. Jednak nie zgodziłbym się z tobą jeśli chodzi o formę kultury i sztuki :) w stosunku do tego resortowo - mafijnego gówna, jakim jest ta firma. Oni nie mają żadnej kultury :), za to są mistrzami w SZTUCE rolowania pracowników. W takiej sytuacji, proszę o zrozumienie. P.S. Bardzo bym chciał, aby podali mnie do sądu i to najlepiej w Norwegii, za zniesławienie (hahaha), jednak tego nigdy nie zrobią, ponieważ wtedy wypłynęłoby tyle gówna, ze musieliby zamykać "przekręt". Ja za to przez wiele lat zdążyłem się zaopatrzyć w 'dowody" ewidentnego łamania przez nich wszelkich standardów, jak i wielu innych pracowników. Dziękuje, to na tyle.

Monter

Witam moze ktos powiedziec na temat warunkow mieszkaniowych , stawkach i o co chodzi i ile jest odciagane za mieszkanie i dojazdy na stocznie i jak wyglada umowa .

Maja

@Pietro, rozumiem Twoje rozczarowanie współpracą z firmą, ale przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i trzeba swoje opinie wyrażać w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Posty niezgodne z jego postanowieniami mogą zostać usunięte. Wszystkie opinie są mile widziane, o ile napisane są w sposób zgodny z zasadami kulturalnej wypowiedzi.

@Maja

@Maju, droga szaro pracownico, nic "jeszcze" nie wiedząca o postępowaniu firmy. A wskaż mi proszę wpis, którym kogokolwiek obraziłem. P.S. Ja nawet się nie rozpisałem, aby nie złamać regulaminu. Moim moralnym obowiązkiem jest wyrażenie "opinii" nt. tej firmy, w tym wypadku przestrzegam przed nią, tyle. Mam nadzieję, że wiele pomogłem. I jeszcze coś: Ja wcale nie jestem "rozczarowany" tą firmą, kiedyś coś reprezentowała i to mi pozostało w pamięci, jednak od kilku lat to firma "samo DNO" więc przestrzegam ewentualnych pracowników. Nt. swojej obecnej firmy wystawiłem komentarz pozytywny, bardzo pozytywny. Jednak jak zejdzie do poziomu Time, to wystawie podobny ;)

Maja

@Pietro, dziękuje za Twoją szczerą opinię. Rozumiem, że możesz być rozczarowany warunkami zamieszkania na miejscu, ale czy zgłaszałeś to pracodawcy? Wszystkie niedogodności w pracy zawsze można wyjaśnić i dzięki temu zmienić coś na lepsze. To samo dotyczy warunków pracy i wynagrodzenia. One też podlegają negocjacji. @Nie wierzę, na jakie stanowisko firma poszukuje pracowników? Piszesz, że znalazłeś ulotki. Podziel się z użytkownikami tą informacją tak, aby wiedzieli jaka oferta pracy jest obecnie aktualna.

@Maja

Droga @Maju :), ależ oczywiście, że wszystko było zgłaszane ;) Odp. Standardowa: "Jak się nie podoba to wypi..........j" i podobne :) I niestety dla "grupy trzymającej władzę" wielu starych i sprawdzonych pracowników posłuchało. Więc należałoby kierownictwu podziękować: "Dziękuje" :) Jedyne co można poprawić na lepsze, to "nie odbierać" telefonów od Time i nie wyjeżdżać. @Maju droga "szaro" pracownico. W tej firmie się niczego nie wynegocjuje. Z tej firmy się spier............a.

Pietro

Nieźle się ubawiłem jak poczytałem opinie. Spróbuje możliwie najszybciej. Byłem niemalże od samego początku z ta firmą, choć nie wyjechałem od prawie 2 lat do tej firmy "krzak" to wiem wszystko i jestem na bieżąco -> koledzy ciągle tam "czasowo pracują. Jak napisał "@podpierdalacz" na 2 stronie, to wszystko prawda, plus może Ja coś dodam od siebie. Ta firma przypomina "rodzinę mafijną" którą można nazwać "grupą trzymającą władzę, czyli w skrócie "oni" zarabiają i są na normalnych norweskich warunkach a reszta to frajerzy którzy dali się złapać na haczyk i przyjechali :) Jako że jestem wieloletnim stoczniowcem, wiem co piszę. Warunki mieszkaniowe zawsze były złe, zawsze, zdarzały się jedynie domki dla "swojaków" którzy mieli wygody. Reszta gotowała wodę w garnkach przez miesiąc bo Dyrkowi wisiało że 2 czajniki bezprzewodowe za 100 koron się spaliły, a wydatek 200 koron to dla niego horror. Bywało, że chłopaki dostawali w zimę pokój bez !!!!! szyby, hehe, nt. temat mogę pisać godzinami. Firma ciągle do mnie dzwoni, mimo że kategorycznie zakazałem do siebie dzwonić i zastrzegłem, że już nigdy od nich nie wyjadę, choć przepracowałem tam wiele lat. Od momentu rozstania, poprawił mi się stan finansowy, jak i znalazłem wiele mniej wyczerpujących prac za te same pieniądze, jednak z reguły większe. Wg mnie to jedna z najgorszych firm w Norwegii, którą można podsumować "omijać szerokim łukiem". Nieźle się rozbawiłem jak przeczytałem niejaka @anitę że firma ma dobrą opinię, aaauuuu ze śmiechu. Ze starej sprawdzonej "gwardii" zostali tylko ci co nie znają angielskiego i sama śmietana na normalnych umowach o pracę oraz chłopaki którym się nie chcę szukać innej pracy (nie mnie ich osądzać). Wielu starszych i sprawdzonych w boju fachowców na dźwięk słowa "Time Personale" reaguje śmiechem. Ostatnio w zupełnie innej pracy w innym kraju, miałem możliwość poznania kolegi który się kiedyś przewinął przez Time, gdzieś jego twarz mi się przewinęła w i od słowa do słowa doszliśmy do tego, że widzieliśmy się w Time oraz że ów kolega, nie chcę pod żadnym pozorem tam pracować :). Nie będę się tu już rozpisywał, że foremanami są tam goście których np. widziałem pierwszy raz w 2012 lub 2013 roku, którzy nigdy wcześniej nie mieli doświadczenia stoczniowego. Firma masowo zatrudnia "piekarzy" i "cukierników" bez papierów i kwalifikacji ale po znajomościach. UUUfff jaka ulga, ze już tam nie pracuje. Jeszcze jedna sprawa: To tak beznadziejna firma, że do nich się nie aplikuje, tylko składa minimalne papiery, a oni się cieszą , że złapali "idiotę" :) Teraz przestroga dla wszystkich którzy tam chcą pracować: Jak zajedziesz na miejsce, to jesteś już ich, umowę podpisujesz na miejscu :) więc nie wiesz jaka będzie stawka (zawsze mniejsza), jesteś ubezwłasnowolniony przez cwaniaków, nie ma aut itd. Jak sie rozmyslisz będą cie straszyć, jak sie nie ugniesz i będziesz chciał zjechać to może zawiozą cię na lotnisko, jak nie, czeka cię autobus na lotnisko :) Mógłbym się rozpisywać godzinami jak @podpierdalacz, ale wówczas gowork będzie musiał zmienić serwer na większy, bo nie pomieści opisów jakie mam w pamięci. P.S. Kiedyś to była firma, teraz to zwykłe DNO. Mam nadzieję, że pomogłem. Pietro

Maja

@Yankee, jeśli zdecydujesz się aplikować do tej firmy, proszę żebyś opisał w tym wątku swoje doświadczenia. O co pytają i jakie warunki zatrudnienia proponują? Informacje o tym zainteresują osoby, które tak jak ty będą chciały aplikować do tej firmy.

Yankee

Może ktoś napisać czy coś się w firmie zmieniło czy dalej bieda z dojazdem itd ? Mam ofertę jako spawacz mógłby ktoś napisać ile można wyjść na czysto ?

Maja

Witam, nowe oferty pracy a agencji Time Personale. Firma poszukuje elektryków, spawaczy, monterów wentylacji, inżynierów. Link do strony z ogłoszeniami: https://work.timepersonale.com/pl/.@Anita, może mogłabyś napisać coś więcej na temat Time Personale, miałaś z nią jakieś doświadczenia? Proszę o informacje. Pozdrawiam.

Anita

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy!

Maja

@prawnik Czy możesz wyjaśnić, jaki wpływ mają przedstawione przez Ciebie zmiany na funkcjonowanie firmy Time Personale? Czy dają one szanse na zmiany? Firma na swojej stronie internetowej poszukuje obecnie pracowników na stanowiska Elektryka, a także Spawacza. Dla Elektryków oferują możliwość zrobienia internetowo kursu na uprawnienia FSE. Co na ten temat mogą powiedzieć pracownicy?

piotr
@Maja

kurs możesz sam zrobić nie musi być przez firmę koszt od 800 nok wzwyż.

Zostaw merytoryczną opinię o Time Personale Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Time Personale Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Time Personale Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Time Personale Sp. z o.o.