Opinie o Danzige Pflege Sp. z o.o. w Gdańsk

Danzige Pflege Sp. z o.o.
2 9 25 5 1
Lili Nowy wpis
 Rekomendacja

Kasecwczesniej akurat dostalam Alecrodzina nie byla ok Nie bylo.tam demenxji ale żona faceta była tragiczna Nie dawała się ruszyć Ty za kursami to.ona za Tobą z inna szmatką a na drugi dzień z ta sama Ty z płatkami.to ona z zupą na ten sam palnik Na pewno.nie liczę sztućce na głos i jestem bardzo dobra osobą wiec zapytaj dziura to była na bank A poza tym.ja napisałam od siebie a tu nawet na forum mnie obgadano

anonim Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Zmienniczka Nowy wpis

Zamiast smarować po firmach opisz czemu tak krótko pracowałaś ja cię zmieniałam na tej ofercie rodzina jest wporządku masz problemy ewidentnie skoro na głos sztućce liczysz po kilka razy i inne dziwne zachowania rodzina nadal w szoku (usunięte przez administratora) zostawiłaś po sobie wstyd za Ciebie dla innych Polek czas na zmianę branży

Asia

Tez tam bylam tyle ze firma mnie z tamtad zabrala.rodzina nie powoedziala ze babcia to latajaca demencja i kleptomanka.Zglosilam problem i po 13 dniach przyjechal zmiennik

TakNie1
poszukujaca dobrej pracy ona_
@Asia

czy to odpowiednie zachowanie firmy ze w takie miejsce jeszcze dalej zmienniczke wpuszczaja?sa takie miejsca gdzie nie nadaja sie juz do opieki domowej tak chore starsze osoby....to nie powinno sie zdarzyc!

Tak2Nie
Mariusz
@Asia

Nigdy nie wiadomo na jaką osobę trafimy. Pracowałaś jako opiekunka? Co jaki czas zjazdy i jaka umowa, polska czy niemiecka?

Asia Nowy wpis
@Mariusz

Umowa niemiecka

Urszula

Widze te komenatrze i mysle ze wiekszosc osob ktore wyjezdzaja nie znaja sie na warunkach zatrudnienia. Umowa z Danzige pflege jest przejrzysta. Nawet jak czegos nie rozumialam szybko mi to wytlumaczono. Kara za alkohol jest dla mnie jak najbardziej jasna poniewaz nie jade pić tylko jade opielowac sie osoba ktora mi zaufala wybierajac mnie. Nie rozumiem tych kasilwych komentarzy. Panie z biura zawsze pomagaja. Staraja sie jaknajszybciej znalezc najlepsze zlecenie. Praca w opiece ma swoj charakter, ie jestesmy w stanie wszystko przewidziec np pogarszajacy sie stan podopiecznego. Zanim osadzisz firme ze wszystko jest inaczej zastanow sie 2 razy czy nadajesz sie na stanowisko opiekuna. Jezdzac busami wysuchuje historii opiekunek oraz ich wymagan. Kobiety stuknijcie sie w glowe. Praca z danzige pflege jest w porzadku. Pieniadze przed czasem, kontakt w nalezytym porzadku tez. Polecam

Tak6Nie1
Zuzanna
@Urszula

W żadnym zakładzie pracy nie można pić alkoholu, więc masz rację, jest to dosyć jasne. A czy Danzige Pflege gwarantuje zakwaterowanie? Tego chciałabym się właśnie dowiedzieć, dzięki.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Danzige Pflege Sp. z o.o.?

Jadzia

Konkretna firma, rzetelnie przekazane informację, bez oszustw , wszystko zgodnie z umówieniem. Wypłaty na czas, wsparcie opiekuna praktycznie 24/h. pomoc nawet w nocy w niedzielę otrzymałam , stawki jak na warunki co oferują są ok

Tak3Nie1
Rafał
@Jadzia

Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat stawek i samej umowy? Na jakiego rzędu kwotę można liczyć w Danzige ?

Betrojerin

Jestem zadowolona z współpracy z firmą danzige pflege. Firma porządna, kontakt super, Panie z biura są zawsze pomocne, kontakt jak z rodziną zawsze szybka interwencja. Pozdrowienia dla Pani Pauli. Śmiać mi się chce z komenatrzy odnośnie stawek. Zanim zaczniecie cokolwiek mówić zwróćcie uwagę na składki jakie są odprowadzane. Jeżeli chcecie wyższe wynagrodzenia szukajcie w firmach gdzie jest placony ZUS. To jest jak kupowanie podróbek butów nike które za miesiąc się rozpieprza a Nike ogrinal które starcza na kilka lat. Przy niemieckich składkach nie oczekujcie 1600 euro do jednej osoby z słabym niemieckim.

Tak4Nie1
Rafał
@Betrojerin

Widzę, że masz wiedzę związaną z pracą za pośrednictwem firmy Danzige Pflege, dlatego myślę, że będziesz mogła mi pomóc. Chciałbym zweryfikować, czy nie znając języka niemieckiego, również można zostać zatrudnionym przez tego pracodawcę? Proszę o informację.

Katarzyna J

Firma solidna .Kasa na czas Opieka koordyntora.Firma pomaga w trudnych sytuacjach. jestem już 4 raz z Danzigepflege i nie narzekam.Mam nadzieję na dalszą współpracę

Tak5Nie1
AGA

Ja swojego czasu też chciałam podjąć współpracę z tą firmą ,ale jak zobaczyłam umowę to jej nie podpisałam . Było w niej mnóstwo dziwnych zapisów ,a co najśmieszniejsze błędy ortograficzne ! Jeśli chodzi o alkohol to wszystkie firmy zabezpieczają się w umowach We wszystkich jest podpunkt o karach pieniężnych, ale za palenie papierosów to w innych firmach się nie spotkałam Z mojej umowy wynikało że firma może mi zapłacić za pracę ...nawet po kilku miesiącach i że mogą mnie dotyczyć opłaty za telefon u podopiecznego...nawet jeśli nie będę z niego korzystać I tego typu inne głupoty Pokazałam tę umowę do przeczytania kilku osobom ponieważ miałam wątpliwości i wszyscy ocenili jednakowo STEK BZDUR NIE PODPISUJ!

Tak7Nie1
Konrad

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja

Jestem zadowolony ze współpracą Danzige Pflege . Sprawne załatwienie umowy Miłe wsparcie ze strony pracowników, wynagrodzenie o czasie i zgodne z umową zlecenie jak w opisie

Tak5Nie1
pucman

Ostrzegam (usunięte przez administratora) można mieć poważne problemy , koordynatorka podająca się za szefowa traktuje pracowników jak śmieci. Umowy są tak spreparowane ze mogą cie wrobić i będziesz płacił 2000 eu za rzekome spożycie alkoholu lub palenie .Szef malolacik nowobogacki nakłania do łamania prawa !!!!!

Tak14Nie
Doświadczenie

Beznadziejna firma w całokształtcie.Chamstwo szefowej i żeby nie pokryć ewentualnch kosztów wrabiają w alkohol doświadczenia)

Tak11Nie
Rozbawiony

Firma dzwoniła do mnie i proponowała mi wyjazd do Małżeństwa za 1000€, po chwili śmiechu podziękowałem im.

Tak8Nie
Clare
@Rozbawiony

W innej firmie dostałam za jedną osobę 1.600 E netto / mc (lekka sztela). Raz nawet tak się zdarzyło, że jakaś firma proponowała mi (nie zgodziłam się) zlecenie do małżeństwa za 2.000 E netto / mc, więc masz rację, że zaproponowane Tobie 1.000 E za dwie osoby to już przegięcie.

Tak8Nie
Kinga

Szukanie dziury w całym . Jest wiele innych bardzo dobrych ofert a tu akurat piszecie o takiej!

Tak2Nie

nie aplikowac do biura

ostrzegam przed tymi naciagaczami, wlasciciel w miare ale wlascicielka to babsko!! 2000 netto to naprawde smiech

Tak13Nie

Majka

Firma chyba została w ub wieku. Oferty za 900 euro. Zobaczcie sami ;) Danzige Pflege poszukuje: Opiekunka z podstawowym niemieckim do samotnej Pani z 79739 Schworstadt! Miejscowość: 79739 Schworstadt Wynagrodzenie: 900€ro ;) Podziekowałam. Sa inne, uczciwsze firmy.

Tak16Nie

ona 50

ja powiem tak,ze bylam raz z ta firma,niedlugo,raczej zastepstwo.Korzystalam z opieki medycznej w Niemczech,wiec jest ubezpieczenie zdrowotne aktywne,skladka emerytalna jest, jakby na 3/4 etatu czyli mniej wiecej jakby Teilljob,czyli wiecej niz Minijob.Jest to kwota wolna od podatku.W krankenkasse bylam zameldowana,na 100 procent ,bo sprawdzalam i korzystalam i co za tym idzie musial byc odrowadzony podatek, odprowadzony juz lacznie z ta kwota tez na emerytalne skladki bo inaczej raczej sie nie da-jedno z drugim jest obowiazkowo powiazane.Karte z DAK otrzymalam.Zameldowanie jest na Niemcy Bruchsal.Pokrycie przejazdu tam i z powrotem rowniez mialam.Panie z firmy sa po stronie opiekunki.Gorzej z ciagloscia w skladkach jak sie wraca do Polski,bo chyba jest to z jednej strony umowa niemiecka ,podparta zleceniem tylko na okres wyjazdu do opieki i skladki na okres pobytu w Niemczech,no i ponoc miesiac zdrowotnego mozna korzystac jeszcze w Polsce.Nie wiem.Lepiej by bylo gdyby firma zrobila umowy stale z ciagloscia w Polsce.Zwrot podatku z tej pracy nie ma w Polsce,trzeba by byc i mieszkac min.pol roku i byc zameldowanym w Niemczech zeby tam otrzymac zwrot podatku .I chyba od tej kwoty co firma placi juz jest obliczony podatek albo kwota wolna od podatku.Taki wymog niemiecki.Wyplate mialam w calosci,o czasie.

Tak4Nie

Małgorzata

Ostrzegam przed firmą Danzige Pflege. Firma informuje, że zatrudnia na niemieckich warunkach, niestety zamiast Lohnsteuerbescheinigung przysyła Verdienstbescheinigung jako rozliczenie roczne.Na tym zaświadczeniu nie są uwzględnione diety. To jest zaświadczenie o dochodach a nie rozliczenie roczne. Firma twierdzi, że podczas rejestrowania w kasie chorych (DAK) nadawany jest Steuernummer a na tym zaświadczeniu żadnego takiego numeru nie ma. Firma twierdziła, że ten numer otrzymam razem z zeznaniem rocznym. Na zaświadczeniu nie ma także zaliczek na podatek dochodowy. To nie są warunki niemieckie. Na niemieckich warunkach meldunek jest obowiązkowy. Firma wypłaca także nieprawidłowo wynagrodzenie przy niepełnych miesiącach. Kiedy miesiąc ma 31 dni dzieli stawkę przez 31 i mnoży przez ilość przepracowanych dni .Za dzień, w którym wyjechałam wieczorem w ogóle nie dostałam wynagrodzenia. Firma nie wystawia także rachunków miesięcznych i nie można sprawdzić jak obliczane jest wynagrodzenie. Kiedy chce się wyjaśnień dotyczących zatrudnienia firma twierdzi, że to jest jej tajemnica handlowa. Czekam teraz na ostateczne wyjaśnienia firmy i jeśli ich nie dostanę, podejmę dalsze działania. Firma jako płatnik ma obowiązek odprowadzania zaliczek na podatek dochodowy.

Tak42Nie

Zostaw opinię o Danzige Pflege Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Danzige Pflege Sp. z o.o.