Opinie o Danzige Pflege Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Danzige Pflege Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Danzige Pflege Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danzige Pflege Sp. z o.o. w Gdańsk

Grażka

super firma !! dziewczyny z biura zawsze znajdą fajną sztelę i pomogą !!!!

Ella
@Leszek

Teraz agencję mało płacą, nawet z dobrym poziomem języka

Blondi Nowy wpis

Cześć, rozważam wyjazd na maj do tej oferty do opieki nad mobilną seniorką za 1650 euro. Jak wygląda kwestia przerw w pracy, czy ktoś mnie zastąpi czy to jest 24 na dobę w zasadzie czuwanie? Proszę o odpowiedzi.

Grażka

super firma !! dziewczyny z biura zawsze znajdą fajną sztelę i pomogą !!!!

Leszek
@Grażka

Servus. Ja nie miałem takiego "szczęścia". Od kilku miesięcy prxysylaja mi jakieś ropozycje pro (usunięte przez administratora) wybieram i proszę o konkretny wyjazd. W sumie otrzymałem 28 propozycji nic nie zostało sfinalizowane. W ostatnio otrzymałem informację, że "trzeba się bardziej postarać" czy to oznacza, że mam na kolanach prosić o możliwość wyjazdu? To poniżej mojej godności. Pozostałem przy dotychczasowych moich agencjach. Obecnie jestem na wyjeździe do pary za 2794€ brutto. Powodzenia życzę wszystkim.

Ella Nowy wpis
@Leszek

Teraz agencję mało płacą, nawet z dobrym poziomem języka

Cześć, chciałabym wyjechać jako opiekunka z nimi, tylko coś nie mogę znaleźć najnowszych ofert, jak ta ze stycznia 2022. No i dla pewności, czy umowa jest niemiecka? Na stronie jednej zapewniali, że wszystkie składki etc są opłacane, no tylko nie powiedzieli tego dokładnie.

Alexander

Nie zwróciłem koszt przejazdu za bilet z Niemiec 120€. Nie polecam tej firmy!! Muszę zgłosić do Sądu!

@Alexander

Jakiego stanowiska w ogóle dotyczy ta kwestia? Bo ja widziałam ofertę pracy na stanowisko opiekunki z komunikatywnym niemieckim od 27.03 marca i tam właśnie piszą, że gwarantują przejazd... Zastanawiam się w takim razie, czy trzeba na własną rękę dojechać i wtedy oddadzą pieniądze, czy to firma zapewnia transport... Myślę cały czas nad aplikacją.

Opiekunka Osób Starszych

Do mnie zadzwoniła jaka Lidka która potem zażądała dokumentów na (usunięte przez administratora) po czym zadzwoniła dziewuszka celem sprawdzenia mojego niemieckiego po czym okazało się że gorzej mówi ode mnie. W ten sposób wykradziono moje dane osobowe.po Lidce ani widu ani slychu. Dzwonię na policję.

Czy ktoś tę firmę sprawdził czym ona się zajmuje .

Chciałabym zacząć pracę jako opiekunka w tej firmie. Czy jesteście w stanie podać mi warunki, jakie musiałabym spełniać? Doświadczenie w pracy w tym zawodzie jest konieczne? Czy firma jest otwarta na niedoświadczonych kandydatów? Nie mogę znaleźć żadnych informacji w tym temacie, a bardzo zależy mi na pracy. ;x

Asia

Tez tam bylam tyle ze firma mnie z tamtad zabrala.rodzina nie powoedziala ze babcia to latajaca demencja i kleptomanka.Zglosilam problem i po 13 dniach przyjechal zmiennik

poszukujaca dobrej pracy ona_
@Asia

czy to odpowiednie zachowanie firmy ze w takie miejsce jeszcze dalej zmienniczke wpuszczaja?sa takie miejsca gdzie nie nadaja sie juz do opieki domowej tak chore starsze osoby....to nie powinno sie zdarzyc!

Mariusz
@Asia

Nigdy nie wiadomo na jaką osobę trafimy. Pracowałaś jako opiekunka? Co jaki czas zjazdy i jaka umowa, polska czy niemiecka?

@Asia

Droga Asiu, dziękujemy za opinię. W tej pracy bardzo często stan podopiecznego ulega pogorszeniu, niestety. Zapraszamy do zapoznania sie naszymi innymi ofertami pracy. Pozdrawiamy !

@poszukujaca dobrej pracy ona_

Drogi użytkowniku, dziękujemy za wpis. Opowiednie zachowanie to takie, które zapewni osobie potrzebującej opieki wsparcie i nie zostawi jej samej sobie. Na rynku pracy jest wiele osób, która mają doświadczenie z różnymi przypadłościami i doskonale potrafią sobie z nimi radzić. Oczywiście zapraszamy do współpracy i pozdrawiamy !

VIKING
@poszukujaca dobrej pracy ona_

NIESTETY TAK NIEKTORE FIRMY ROBIA ABY ZA WSZELKA SIE W DANYM MIEJSCU UTRZYMAC NAWET JESLI ZAGRAZA TO BEPIECZENSTWU PRACOWNIKA W PRZYPADKU OSTRJ DEMENCJI AGRESYWNEJ, GDZIE JUZ NAWET RODZINA CHCE ODDAC TAKA OSOBE PFLEGEHEIMU. NIEKAZDY PACJENT KWALIFIKUJE SIE DO OPIEKI W DOMU. ALE WINNE SA AGENCJE NIEMIECKIE, BO CZASAMI NIE INFORMUJA POLSKICH AGENCJI

ula.jurczyk.borkowska@,gmeil.

,,,Zdrowych ,pogodnych Świąt ,,Bożego Narodzenia ,,wszystkim pracownika oraz Panią opiekunek,,także opiekunom,,Borkowska Urszula????????☃️☕????

Wojciech
@ula.jurczyk.borkowska@,gmeil.

Choć rozglądam się tu jedynie za firmą, w której mógłbym pracować - dziękuję bardzo za życzenia. Również wszystkiego co najlepsze i w Święta i na co dzień. Jeśli Pani tu pracuje, poproszę o opinię o firmie, i jakąś wiadomość na temat warunków zatrudnienia. Osób o jakich predyspozycjach tu trzeba i jakie są zarobki?

YR

С этой фирмой работаю впервые.Хочу отметить работу менеджеров фирмы Наталии и Каролины.Они всегда на связи,в любую минуту готовы поддержать и психологически и юридически.Зарплату выплачивают на карту,открытую в Украине в евровалюте.О вакансии всё рассказали честно.Помогли с транспортом,организовали с Польши бесплатно.Если кто ищет порядочную фирму,можете обращаться в эту фирму.Надежная агенция.

w sumie... Ale jest to gdzieś niby napisane w regulaminie czy coś, że jedynie po polsku opinie można pisać? wdziałam jak wpadały po angielsku czy niemiecku i nikt się nie czepiał. :(

Krystyna 5721@op.pl

Dzień dobry mam pytanie czy jest oferta pracy pod kodem 18609 Binz

DyRo

Świetnie I sprawnie działającą firmą, która przede wszystkim dba o zleceniodawców (szybkość i skuteczność), jak i o zatrudnione do współpracy osoby. Absolutnie polecam. Szybki i skuteczny kontakt. Obsługa nie tylko miła, ale profesjonalna. Słowem nie ma się do czego przyczepić... a to jest to co tworzy atmosferę miłej i przyjacielskiej współpracy. Fajnie, że są jeszcze takie firmy. Dziękuję Paniom z obsługi bezpośredniej za życzliwość, cierpliwość i klasę.

Helena
@DyRo

To super że atmosfera jest dobra i miło się pracuje :) A czy atmosfera przekłada się na dobre zarobki? Powiedz mi ile się tutaj zarabia? I czy dają umowę o pracę

Марія

Выражаю своё "спасибо" ребятам этой компании! Честное и человеческое отношение к людям. Рекомендую к сотрудничеству!)

Kondrashov Roman

Добрый день!) Могу смело рекомендувати данну компанію "Danzige Pflege", так як езжу не в перший раз. Персонал працює на вищому рівні! К каждому индивидуальный подход. Отдельная подяка Наталье за ​​оперативну роботу та професіоналізм ... Danzige Pflege - ви найкращі!))

Kondrashov Roman

Добрый день!) Могу смело рекомендовать данную компанию "Danzige Pflege", так как езжу не в первый раз. Персонал работает на высшем уровне! К каждому индивидуальный подход. Отдельная благодарность Наталье за оперативную работу и профессионализм... Danzige Pflege - вы лучшие!))

Jacek Betreuer

Jestem zadowolony ze współpracy z Danzige Pflege. Długo już u nich jestem, jest naprawdę w porządku.

Ola

Jest ok. Dużo ofert i normalnie płacą.

Iryna

легальна робота, багато грошей, оплачуваний транспорт, робота доглядачем за літніми людьми.

aniela_67

Całkiem, całkiem. Dużo ofert i niezła kasa, wyjazdy na już praktycznie. Jadę bo dali dużą premię za święta i szybki wyjazd.

Iwonka B.

Jeżdżę od 3 lat z nimi, dobrze się współpraca nam układa. Miłe Panie w biurze i zawsze pomogą w razie czego. Premie za święta i za polecenia nowych pracowników. Wypłata zawsze przed terminem z umowy. Można jeździć :)

Krycha

Solidna firma, jest ubezpieczenie bo jak potrzebowałam korzystałam jak byłam w pracy. Teraz zjechałam na święta do domu i później jadę w inne miejsce bo lepsza oferta była za więcej kasy. Nie ma się co czarować, może i miejsca fajne i się człowiek przywiązuje ale jak jest coś lepszego to trzeba brać i się nie zastanawiać.

anna

jest ok dostalam szybko zlecenie na skoczka jest premia za swieta

Zostaw merytoryczną opinię o Danzige Pflege Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Danzige Pflege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Danzige Pflege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danzige Pflege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Danzige Pflege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Danzige Pflege Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Danzige Pflege Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 23 ocen.

Danzige Pflege Sp. z o.o.