Opinie o Del Piero Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Del Piero Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Del Piero Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Del Piero Sp. z o.o. w Katowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby w Del Piero Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Paweł Nowy wpis

W wątku tym swego czasu było sporo pozytywnych opinii na temat współpracy z firmą Del Piero i szczerze mówiąc ciekawi mnie, czy współpraca z nimi według Was w dalszym ciągu jest godna polecenia? Pytam o to, ponieważ dzięki Wam mam nadzieję, że uda mi się ustalić, jak wszystko to wygląda w roku 2021. Ktoś zechce mi odpowiedzieć i przedstawić, jak to wygląda? gorąco do tego zachęcam.

Ania2727 Nowy wpis
 Rekomendacja

Bardzo polecam współpracę z firmą rekrutacyjną Del Piero. Profesjonalne podejście do procesu rekrutacyjnego, kandydat czuje się w 100% zaopiekowany. Ogromne zaangażowanie pracowników zarówno w procesie rekrutacyjnym, jak i już w trakcie podjęcia współpracy z firmą docelową. Pozdrawiam

Gustaw Nowy wpis

Dobre opinie zebrała agencja za swoje lata pracy. Profesjonaliści, więc warto tu pracować, polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Konstruktor (Konstruktor Maszyn Przemysłowych) w firmie Del Piero Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy SPECJALISTA/GŁÓWNY SPECJALISTA W BIURZE ZARZĄDU
JKB Projekt Joanna Biegiesz
(8 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Hanna

Zastanawialiście się kiedyś jak Del Piero Sp. z o.o. rekrutuje pracowników? Wszelkie informacje możecie znaleźć pod linkiem - http://www.delpiero.pl/rekrutacja_pracownikow.html Przydatne? :)

Magda

Del Piero bardzo podoba mi się nazwa a do tego słyszałam, że są dobrzy.

fgvb

no wiesz @bali sa faktycznie stanowiska na ktorcyh koneiczene jest to zeby wymagali konkretnego wyksztalcenia

bidzia

Nie wiem czy już słyszeliście ale doczekaliśmy się nowej rekrutacji w firmie Del Piero Sp. z o.o., zobaczcie jakie stanowisko jest do wzięcia i oceniajcie prosze czy warto aplikować. Naszym Klientem jest firma produkcyjna działająca w branży spożywczej.  Wieloletnia tradycja w połączeni... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5743682?keywords=&region=

Pulpok

Dziwi mnie, że pracownicy w ogóle nie biorą udziału w dyskusji. Przydałoby się niejedno zdanie na temat warunków oferowanych przez pracodawcę, nie mówiąc o konieczności dowiedzenia się jak przebiega rekrutacja i czego się można spodziewać. Na dobrą sprawę każda informacja jest z punktu widzenia kandydata istotna dla przyszłych wyborów.

mloda

Del Piero jest firmą rekrutacyjną, a nie produkcyjną bądź handlową. Mają sporo ogłoszeń nie ze względu na rozbudowę działu lecz na zamówienie ich klientów - firm zgłaszających zapotrzebowanie na pracowników.

marcin

Del Piero ma otwartą rekrutację z tego co wiem, szukają na tyle stanowisk, że nie wiem, czy nie tworzą nowego działu, wszyscy są poszukiwani.

rd2

Też chętnie bym o Del piero posłuchał, to podbiję temat, prosze tez o szybka odpowiedź, bo pilnie szukam pracy.

tifo

Jak to możliwe, że jakaś firma nazwała się nazwiskiem wybitnego włoskiego piłkarza????!!!!

Falasco72

Jeżeli chodzi o tą firmę pod tym linkiem > http://www.delpiero.pl/ < to ja do niej nie mam zastrzeżeń pracuje już tam rok i zawsze pieniądze na czas dostawałem. Nigdy jakiegoś większego problemu nie miałem.

balbina

potwierdzam - porażka na całej lini - a może to tylko beznadziejna dziewucha ktora tam siedzi

ciekawy

Jakie warunki na stanowisku PH ?

Zostaw merytoryczną opinię o Del Piero Sp. z o.o. - Katowice

Del Piero Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Del Piero Sp. z o.o.