Del Piero Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Del Piero Sp. z o.o.

Hanna

Del Piero umożliwia zdobycia doświadczenia i karierę w firmie dla osób zaraz po studiach. Ścieżka zawodowa może wyglądać w następujący sposób: 1. Stażysta 2. Asystent Specjalisty ds. Rekrutacji. 3. Specjalista ds. Rekrutacji. 4. Starszy Specjalista ds. Rekrutacji. 5. Ścieżka indywidualna. Ktoś chciałby zacząć pracę ze świadomością, że jest możliwy awans? http://www.delpiero.pl/kariera.html

Hanna

Zastanawialiście się kiedyś jak Del Piero Sp. z o.o. rekrutuje pracowników? Wszelkie informacje możecie znaleźć pod linkiem - http://www.delpiero.pl/rekrutacja_pracownikow.html Przydatne? :)

Magda

Del Piero bardzo podoba mi się nazwa a do tego słyszałam, że są dobrzy.

fgvb

no wiesz @bali sa faktycznie stanowiska na ktorcyh koneiczene jest to zeby wymagali konkretnego wyksztalcenia

bidzia

Nie wiem czy już słyszeliście ale doczekaliśmy się nowej rekrutacji w firmie Del Piero Sp. z o.o., zobaczcie jakie stanowisko jest do wzięcia i oceniajcie prosze czy warto aplikować. Naszym Klientem jest firma produkcyjna działająca w branży spożywczej.  Wieloletnia tradycja w połączeni... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5743682?keywords=&region=

Pulpok

Dziwi mnie, że pracownicy w ogóle nie biorą udziału w dyskusji. Przydałoby się niejedno zdanie na temat warunków oferowanych przez pracodawcę, nie mówiąc o konieczności dowiedzenia się jak przebiega rekrutacja i czego się można spodziewać. Na dobrą sprawę każda informacja jest z punktu widzenia kandydata istotna dla przyszłych wyborów.

mloda

Del Piero jest firmą rekrutacyjną, a nie produkcyjną bądź handlową. Mają sporo ogłoszeń nie ze względu na rozbudowę działu lecz na zamówienie ich klientów - firm zgłaszających zapotrzebowanie na pracowników.

marcin

Del Piero ma otwartą rekrutację z tego co wiem, szukają na tyle stanowisk, że nie wiem, czy nie tworzą nowego działu, wszyscy są poszukiwani.

rd2

Też chętnie bym o Del piero posłuchał, to podbiję temat, prosze tez o szybka odpowiedź, bo pilnie szukam pracy.

tifo

Jak to możliwe, że jakaś firma nazwała się nazwiskiem wybitnego włoskiego piłkarza????!!!!

Falasco72

Jeżeli chodzi o tą firmę pod tym linkiem > http://www.delpiero.pl/ < to ja do niej nie mam zastrzeżeń pracuje już tam rok i zawsze pieniądze na czas dostawałem. Nigdy jakiegoś większego problemu nie miałem.

balbina

potwierdzam - porażka na całej lini - a może to tylko beznadziejna dziewucha ktora tam siedzi

ciekawy

Jakie warunki na stanowisku PH ?

Zostaw opinię o Del Piero Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Del Piero Sp. z o.o.