Bożena Nowy wpis

Coś zamilkliście tu, a to z kolei trochę mnie zaskakuje, ponieważ wiem, że Bingo Hr prosperuje nadal bardzo dobrze. Wiele osób wcześniej chwaliło to sobie współpracą z tą firmą. No a jak jest w tym momencie: jest na tyle dobrze, że warto zaryzykować i podjąć z nimi współpracę? Dajcie znać!

Ann Nowy wpis

Pracuje z nimi od kilku lat i super. Nie kazdy proces idzie jak z platka, bo sa latwiejsze i trudniejsze ale za to zawsze jest komunikacja, wspolpraca i nastawienie na rozwiazanie problemu. Polecam

Antoni Nowy wpis
@Ann

Świetnie, że współpracujesz z tą firmą od kilku lat. Możesz napisać, jak w ogóle rozpoczęła się Wasza współpraca i czy w trakcie ich trwania ewaluowała na tyle, abyś był teraz szczęśliwym pracownikiem? Daj znać proszę.

jacek

niestety ale to całe "HR" to niestety gadanie o niczym, ostatecznie liczy się kasa, tak sama szefowa powiedziała jak nie umiała nam znaleźć pracowników

zrekrutowany Nowy wpis
@jacek

na to, że macie słabą ofertę nie znaczy że to ich wina. Skoro miałeś takie info, mogłeś coś z tym zrobić, zareagować, podziałać. Jak brałem udział w rekrutacji którą prowadzili, chciałem więcej niż pracodawca oferował, ale pokazałem ile jestem wart i się dogadaliśmy. To jest kwestia otwartości chęci zobaczenia co druga strona może Ci zaoferować. Ja trochę zszedłem z oczekiwań, oni dali trochę więcej i mam super pracę. Niesty rynek pracy się zniemia i obawiam się że swaniaków, którzy za "miskę ryżu" będą oczekiwać cudów na kiju będzie więcej...

wojtek

jak tam (usunięte przez administratora)dalej nie umie rekrutowackierowców?

IT
@wojtek

oni specjalizują się w IT...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Olka

@K a opowiesz jak wyglądał 1 etap rekrutacji? I może wiesz też jakby miał wyglądać drugi?

Gutek

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania? Bardzo dobry pracodawca, polecam pracę.

K

Złożyłam aplikacje na stanowisko IT reaserchera. Nie mam zastrzeżeń do procesu rekrutacyjnego, co więcej był bardzo sprawnie przeprowadzony. Nie dostałam się do II etapu, ale otrzymałam odpowiedź o wyniku mojej rekrutacji z wyszczegolnieniem czemu nie, co uważam za bardo pomocna praktykę. Osobiście polecam aplikowac.

Xxx

Niestety bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydatów. Zapewniają, że się odezwą, mija miesiąc i nie ma informacji zwrotnej. Szczególnie osoby z branży HR, powinni wystrzegać się takich praktyk.

Aneta
@Xxx

Miesiąc oczekiwania na wynik rozmowy kwalifikacyjnej to faktycznie dosyć długo. Może po prostu rekrutacja się przedłużyła i jeszcze otrzymasz odpowiedź w jej sprawie. Czy mimo wszystko mógłbyś napisać, jakie pytania zostały zadane Ci podczas odbytej przez Ciebie rozmowie w Bingo Hr Jolanta Spodzieja?

@Aneta

To chyba jeszcze musi trwać bo dalej cisza :) Rozmowa telefoniczna była bardzo sympatyczna, opowiedziano mi o stanowisku. Kolejnym etapem było zrealizowanie kilku zadań, po których nastąpiła cisza - a właściwie wysłano maila, że odezwą się tak szybko jak to możliwe. Jak widać, jeszcze nie jest możliwe.

ZZZ
@Xxx

Zawsze możesz do nich zadzwonić. Mi powiedzieli, że jeśli będę potrzebować wcześniej informacji niż będą mogli przekazać, to proszą o kontakt. Co prawda dostałem wczoraj info co dalej, więc wiem :) i nie będę się kontaktować. Jeśli zależy Ci na informacji, nie ma problemy żeby ją otrzymać. Pisanie tu nic nie da, tym bardziej że nie podajesz ani stanowiska ani innych danych więc nawet jeśli ktoś od nich to przeczyta to średnio będą wiedzili, że o Ciebie Xxx chodzi. Zadzwoń, napisz. Weź życie w swoje ręcę ;) hejtowanie nic nie da.

@ZZZ

Raczej nie hejt, a zwrócenie uwagi na nieprofesjonalne praktyki :)

ZZZ
@Xxx

Marudzenie na wszystko jest niestety naszą narodową przywarą. Dobrą praktyką jest rozwiązywanie problemów i prokatywność a nie bierne narzekanie że coś nie tak. Kontaktowałeś/łaś się z nimi? Czy wolisz dalej tkwić na stanowisku "zły świat", "złe praktyki".? Już nawet nie chodzi o tę sytuację ale o Twoja postawę. Firma jak firma. Każdemy zdarzają się błędy, jesteśmy tylko ludzmi. Pewnie też masz na koncie odstępstwo od "dobrych praktyk". Dziwni mnie Twoje podejście.

arturo

agencja taka ą i ę a a p.jola powiedziala ze nie bedzie dla nas rekrutowac bo oferujemy za male zarobki, wiec to cale gadanie o hr to pitolenie, bo liczy sie tylko hajs

uro
@arturo

Skoro za mało płacicie to agencja średnio pomoże.

Świetny pracodawca, jeśli kogoś interesuje praca w branży HR to polecam. Rekrutacja głównie programistów, strategie employer branding, świetny klimat!

Klik
@pracownik

To chyba opinia samej p. Joli. firma masakra, jakis żart

Paulina

Dawno nic nie pisaliście w tym wątku, czy jest aż tak dobrze że nikt tu nie zagląda? Może jako byli lub obecni pracownicy podzielicie się swoimi odczuciami na temat pracy w Bingo HR? Jak prezentuje się pensja, atmosfera wewnątrz firmy, podejście do pracownika? Każda szczera opinia jest ważna, opowiedzcie co sądzicie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bingo Hr Jolanta Spodzieja - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bingo Hr Jolanta Spodzieja
4/5 Na podstawie 9 ocen.