Jobxion Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jobxion Poland Sp. z o.o.

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Jobxion Poland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Krzysztof
Były pracownik
@Pytanie

Jak sobie sam opłacisz. Oni nie bawią się w takie rzeczy...

Gregor
Pracownik
@Pytanie

Tak jak będziesz członkiem Radio Maryja

Aneta
@Krzysztof

To w ogóle można liczyć tutaj na jakieś benefity ? Czy nie za bardzo ?

KRZYCH
Były pracownik
@Aneta

Tu benefitem jest poprawnie naliczona wypłata....

Mario
Były pracownik
@KRZYCH

O to to to to :-) Jak dostaniesz wypłatę która będzie się zgadzać to powinieneś się cieszyć bo to przywilej niewielu. (usunięte przez administratora)

Loko
Kandydat
@Pytanie

Tak ! Samemu

Aneta
@Mario

Żadnej karty Multisport ani nic?

Krzysiek
Były pracownik
 Pytanie
@Aneta

Multisport ?! Zapomnij kobieto o jakichkolwiek świadczeniach ! W Jobxionie...niemożliwe.

Bogdan
@Krzysiek

Trochę się rozczarowałem że nie dają benefitów. To nic nie dają do wypłaty? Chociaż nadgodziny można robić za lepszą stawkę czy też z tego nici?

Monter-hydraulik
Były pracownik
@Bogdan

Tu w tej firmie masz benefit jak Ci wypłatę poprawnie naliczą

jorgi Nowy wpis
Pracownik
@Bogdan

Ha, nic nie ma

Krzysiek Nowy wpis
Były pracownik
@Bogdan

Nic,kompletnie nic...

Zuzanna Nowy wpis
@Monter-hydraulik

To ma być benefit? To norma powinna być. A często się zdarzają takie nieścisłości w naliczaniu wypłaty? Mam nadzieję ze nie

Pytanie
 Pytanie

Na jakie wsparcie w Jobxion Poland Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Krzych
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Na żadne wsparcie. Jesteś w ciąży...!? Nie pracujesz ! Taki wsparcie.

Zuzanna Nowy wpis
@Krzych

Jak to? To umów o pracę kobiety nie dostają?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Jobxion Poland Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Krzych
Były pracownik
@Pytanie

Nie ma żadnych wewnętrznych rekrutacji. Oni traktują ludzi jak...sztuki. Jest człowiek firma zarabia. Nie ma człowieka, będzie następny, często z "łapanki"...

Bożena
@Krzych

W sensie, że jak? Przychodzę i mówię, że umiem przekręcać rury to o razu biorą mnie na hydraulika i wywożą gdzieś? Czy jednak jakoś wstępnie weryfikują te umiejętności?

Krzych
Były pracownik
@Bożena

Biura jak leci. Budowa weryfikuje Twoje kwalifikacje. Nie potrafisz robić nawet o 9 rano w poniedziałek ....wypad

hher
Pracownik
@Krzych

Nie polecam

stary polonez
Były pracownik
 Pytanie
@Bożena

Przecież mówiłaś że umiesz ,, kręcić,, rury. Tak. Odsyłają cię na projekt i twój problem jak sobie poradzisz.Nie jesteś pewien to mów prawdę że nie umiesz. Weryfikacja? A po co? To twoja strata jak klient cię wyleje. Poniesiesz ogromne straty. Dojazd do Nl., Dojazd do klienta, i być może powrót do Pl. Zastanów się czy na pewno umiesz ,,kręcić,, rury?

1
Bożena
@stary polonez

A to firma tu do człowieka się nie przyznaje tam? Bo chyba wiadomo, z której agencji kto przyszedł do roboty?

Adrian Kotulski
Pracownik

Robię już pół roku jako pomocnik stawka w porządku chociaż słyszałem od wielu że zarabiają więcej, robiłem na trzech projektach szkoda mi ostatniego bo ekipa była super i praca szła na bieżąco. To co kazał rano pracodawca było do południa zrobione i tyle wszyscy zadowoleni. Jedyne na co bym się uskarżał to dosyć długi dojazd do pracy. My akurat mieliśmy 60km codziennie podjazdu w jedną stronę a i mieli chłopaki więcej. Na kwatery które trafiłem zawsze spoko chociaż inni narzekali na jakiś internet czy wyskakujący bezpiecznik prądu ale skąd to Jobxion ma wiedzieć. Trzeba dzwonić i słowo daję że załatwią chociaż i po miesiąc trzeba czekać. Wypłata zawsze na czas środa punkt 15:00 mam na koncie.Auto służbowe karta paliwowa nie bawię się w kilometrówki.. chłopakom się samochód (usunięte przez administratora) to był nowy zastępczy przez tydzień lepszy niż te UP-y mimo wszystko moja opinia jest pozytywna.

zero weryfikacji tylko sztuka
Pracownik
 Pytanie
@Adrian Kotulski

100 euro na tydzien? dostajesz jako pomocnik?

Krzych
Były pracownik
 Pytanie
@Adrian Kotulski

Pół roku i trzy projekty ?! Czyli rzucają Cie byle gdzie. Jeden projekt to minimum 6 miesięcy, to wtedy jest projekt. A tak tylko skaczesz...za psi grosz.Bo jobxion nigdy nie płacił dobrze. W większości agencji masz stówę wiecej na tygodniu na...dzień dobry. Mnie po roku chcieli podnieść 15 euro...tygodniowo.Podziękowałem i nie żałuję. Tydzień później pracowałem dla innej porządnej agencji + 125 euro do tygodnia...Dziś jestem niezależny,z własnym domem,na kredyt ale jest.Pozdrawiam.

stary polonez
Były pracownik
 Pytanie
@Adrian Kotulski

Obiektywna i dobrze napisana. Bez stawek na godzinę. Znacie naszych krajanów. ,, Dlaczego tu dostałeś podwyżkę a nie ja?,, I już się zaczyna. Dobrze napisana opinia.

Marcin
Pracownik

Na tle innych agencji pracy Jobxion to bardzo dobra firma. Znam z relacji kolegów warunki w innych firmach i tutaj jest wyjątkowo przyzwoicie. Warunki zakwaterowania są b. Dobre - jednoosobowe, duże pokoje, czyste łazienki, pełne wyposażenie kuchni włącznie ze zmywarką itp. W razie potrzeby samochody służbowe (nowe!) Również do użytku prywatnego (w przypadku użytkowania prywatnego niska opłata związana z podatkiem drogowym). Zarobki są różne w zależności od doświadczenia i umiejętności oraz klienta, dla którego pracujemy. Wiem że na start dostaje się około 425 bez dodatku za własny samochód i "kilometrœwki". Znam osoby dostające po 2-3 latach pracy ponad 800€ na rękę. Jest wiele negatywnych opinii ale zależy to od osoby - jeżeli jesteś solidnym pracownikiem z doświadczeniem, znajomością języka, co najmniej angielskiego, chcącym pracować a nie tylko pić piwko i palić jointy masz szansę na dobrą pracę i pełną opiekę ze strony biura. Nie miałem sytuacji, że na moją prośbę nie udzielono mi pomocy. Pozdrawiam Panią Agnieszkę, moją koordynatorkę. ????

Krzysiek
Były pracownik
@Marcin

Pisz mi jedną osobę która ma 800 euro. Chyba, że dojeżdża do pracy 80 km w jedną stronę i ma tyle razem z kilometrowką....

Agnieszka
Pracownik
@Marcin

Dziekuje Panie Marcinie, pozdrawiam serdecznie oraz dziekuje za mila wspolprace.

Paweł Kiszka
Były pracownik
@Krzysiek

O ile ci zapłacą dodatek za dojazd powyżej 30km reiz uren i tak 800 to przy 40godz to jakaś kpina niech ktoś opublikuje jeden solaris taki bo nigdy nie uwieże.Dodam że za 2,5 roku nie miałem nadgodzin soboty tylko na łapę bo takich mają klijentów dorobkiewiczów

Były
Były pracownik
@Krzysiek

Musiałby by dojeżdzać ze 160 km w jedną stronę :P

Krzysztof
Były pracownik
@Były

Ja dojeżdżam 90.Ale u nich już nie pracuję. Nie chcieli mi dać podwyżki po dwóch latach pracy, to poszedłem...na ZZP. Dziś mam 42 € na rękę. Na tydzień 1680 €/40h . Dziękuję bardzo. I cały czas pracuję dla ich klienta...

Były pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Marcin

Tylko że po 3 latach firma rezygnuje z twoich usług . Czasami po pół roku kogoś zatrudniają z powrotem na fazę pierwszą i jak jest praca to Ok, a jak nie ma to do domu jedziesz. 800 € na rękę ? HAHA tak za dwa tygodnie. Ja jej nie polecam jest dużo lepszych pośredniaków w Holandii i lepsze zarobki . Pozdrawiam Agnieszkę i Olgę

Magdalena
@Marcin

Hej , a czy firma stosuje zleceniówki, czy można liczyć na umowę o pracę, a po odpowiednim czasie na czas nie określony? Czy pracując przez agencje, można liczyć na podwyżki?

Krzysztof
Były pracownik
@Magdalena

Daj sobie spokój z tą firmą. Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Paweł Kiszka
Były pracownik

Powiem tak pracowałem dla nich 2 lata ogólnie niebyło tragicznie, ale zbierajcie sobie solarisy bo na koniec roku zmieniają system i z flxportalu znika wszystko nagminne pomyłki z kilometrami tłumaczone błędami w systemie zawsze na twoją niekożyść Fasty dostają chyba ich konfidenci Mariuszek z okolic Szczecina uważajcie na tego gościa niski krępy karnacja rumuna mieszka w Arnhem. Radzę dogadać sprawę z wakantiegeld na rozmowie obiecanki cacanki nigdy tych pieniędzy od nich nie dostałem 8% rocznej pensji ,w drugim roku pracy dla nich pani Agnieszka W powiedziała że pracownicy tymczasowi dostają to na bieżąco w wypłatach na koniec najlepsze zwolnili mnie w sumie nawet nie 2tygodni do końca kontraktu powiedzieli mi że nie mają dla mnie pracy a prawda jest taka że mój pracodawca ostatni udostępnił mi swoje mieszkanie i pracowałem jeszcze z 4 miesiące dla niego po czym sam zrezygnowałem na żecz lepiej płatnej pracy. Twoje zaangażowanie w pracę nic dla nich nieznaczny więc ogólnie nie polecam. Jasiu Kwasik FB mogę polecić leprze biura priv.

Tomasz
Kandydat
@Paweł Kiszka

Witam Chciał bym rozpocząć pracę w Holandii, napisałeś że możesz polecić sprawdzone agencje. Bardzo bym prosił o jakieś namiary nie chciał bym na pierwszy raz wbić się na minę. Mój adres. Tanasinski@o2.pl Proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Olek
Kandydat
 Pytanie
@Paweł Kiszka

Jakie znasz lepsze agencje?

Pytanie
 Pytanie

Wiecie, czy Jobxion Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Monter-hydraulik
Były pracownik
@Pytanie

Na budowie do betoniarki laptop raczej mało przydatny ..

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Krzysztof
Były pracownik
 Pytanie

Od dawna na tym forum ludzie piszą, że to (usunięte przez administratora) Zarobki faktycznie jak dla pomocnika-pomocnika hydraulika...430 450 euro na tydzień ?! W na kwiatach ludzie więcej dostają !!!

Waldi
Były pracownik
@Krzysztof

Pracowałem w Jobixonie i raz był problem z winy firmy elektrycznej w której pracowałem Potem miałem wszystko wyrównane , po dostarczeniu brakujących dokumentów.

anonim
Kandydat

Nękają człowieka telefonami,wiadomościami.Gsy poprosiłem grzecznie aby usunąć moje dane z ich bazy gdyz nie jestem zainteresowany współpracą to po kilku tygodniach ciąży znowu nachalnie człowieka stalkują.Widać że szukają kolejnych naiwnych a potem płacz że ktoś kogoś zrobił w konia.Nie chce ktoś z wami współpracować to nie liczcie że te negatywne opinie jakie macie sprawia że ktoś będzie ryzykował pracę u was.

Pytanie
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Monter-hydraulik
Pracownik
@Pytanie

Całość, bardzo skromne zarobki ,ale jednak całość wpływa na konto. O ile oczywiście się "nie pomylą", na Twoją niekorzyść. A ta firma znana jest z takich "pomyłek" A wtedy trzeba wykonać wieeeeeele telefonów, aby odzyskać 50, 100 czy czasem 150 €.

On
Pracownik
@Monter-hydraulik

Heh wiele.. ja już tyle wykonałem i całej nic to nie daje. Moja cierpliwość już się pomału kończy do tej firmy!!!!!!!

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Krzych
Pracownik

Nie jesteś jedyny ...

Jaaa
Pracownik
 Pytanie
@Krzych

Zwrócili ci wszystko?? Mi do tej pory nie a słyszę tylko że wyrównanie będzie w środę ale zapomnieli zaznaczyć w "która ta środę"!!! I tak w kółko. Co wypłata to nic się nie zgadza!

Krzych
Były pracownik
@Jaaa

Zwrócili. Wykonałem ze sto telefonów i zwrócili...

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Jobxion Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Tomek
Pracownik
@Pytanie

Znasz angielski to dobrze. Ale z kasą szału nie ma, szczególnie w tej kiepsko płacą. Do tego ciągle "pomyłki" w kilometrówkach, w godzinach, przeprowadzki niezapowiedziane. Jakby to powiedzieć...słabo jest.

Damian
Pracownik
@Pytanie

Niepolecam pracowałem dla nich i powiem tak co innego przez telefon a jak przyjedziesz na miejsce do Tiel robią die w (usunięte przez administratora)

Andrzej hydraulik
Pracownik
@Pytanie

Nie ma żadnej rozmowy. Traktują Cię jako kolejnego jelenia do zarabiania kasy dla firmy i nic więcej. Reszta to co usłyszysz to tylko słowa i nic więcej...Jesteś dobry do póki maja dla Ciebie prace. Później kopa i do domu...

Kamil Głowski
Pracownik

Kasa na czas, wszystko według umowy, ładne schludne mieszkania. Polecam!

Krzych
Pracownik
@Kamil Głowski

Widać, że nowy pracownik. Zdzisz się jeszcze...

Loodgieter.
Pracownik
@Krzych

Zapytaj lepiej kogoś z biura dlaczego po III fazie każą zjeżdżać do PL.Nie chcą podpisywać stałych umów !!! To są chachmęty...

2

Pracodawca

@Kamil Głowski

Dziękujemy serdecznie za komentarz, który nie jest anonimowy. Pozdrawiamy Panie Kamilu i życzymy owocnej współpracy!

Krzych
Pracownik
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Większość komentarzy nie jest anonimowa.I dobrze wiecie kto je pisze...

maro
Kandydat

Dzien dobry.. Zwracam sie z zapytaniem do obecnych pracownikow, jak i juz nie pracujacych w celu uzyskania faktycznych informacji ... jak wyglada korzystanie ze samochodu sluzbowego w celach pracy i oczywiscie koszta zwiazane z tym... rowniez informacje na temat platnosci za zakwaterowanie i oczywiscie jaki dystans srednio ekipy budowlane pokonuja dziennie z miejsca zamieszkania do pracy... z gory dziekuje

Tomek
Były pracownik
@maro

Mam dla Ciebie dobrą radę.Nie zawracaj sobie głowy tą śmieszną firemką.Szkoda nerwów.Idź do innej holenderskiej agencji.Każda inna,holenderska jest lepsza od nich.

marek
Pracownik
@Tomek

Dzieki za odpowiedz... Wsumie i tak mialem zrezygnowac z oferty, jednak firma mnie wyprzedzila mowiac ze jednak oferta nie aktualna gdy poprosilem o faktyczna holenderska umowe dotyczaca mojej osoby, zawierajaca dane o obciazeniach typu... uzytkowanie auta sluzbowego, mieszkania i kosztow zwiazanych z tym itd... jedno mnie zastanawia, dlaczego otrzymalem informacje o braku oferty dopiero gdy otrzymali moje dokumenty typu skan dowodu, num identyfikacji podatkowej itd... Przedstawiona polska umowa nie odzwierciedlala informacji o ktorych rozmawialem wielokrotnie z rekruterami co wzbudzilo we mnie ostroznosc, a po przeczytaniu komentarzy uswiadomilo ze jest duze ryzyko...pozdrawiam i dziekuje wszystkim za info ktore jest pomocne przy ksztaltowaniu wyboru...

Pracodawca

@marek

Dzień Dobry. 1. Umowa o pracę tymczasową, którą Panowie zawierają z podmiotem Jobxion Vakmensen B.V. jest możliwa do wglądu, jak najbardziej lecz bez danych osobowych kandydata (w języku polskim). 2. W związku z rozporządzeniem, tzw. RODO nie pobieramy skanów żadnych dokumentów od kandydatów, jedynie wypełnioną kartę informacyjną z informacjami, które są niezbędne do przygotowania umowy wymienionej w pkt.1. Wszystko przygotowane przez prawnika. Pozdrawiamy.

loodgieter
Były pracownik

To (usunięte przez administratora) ,nie firma.Grosze płacą w porównaniu do innych agencji.Każda inna jest lepsza.Wiem,bo doświadczyłem.

Pracodawca

@loodgieter

Dzień Dobry. Stawki są naliczane według prawa holenderskiego CAO (w zależności od branży) oraz na podstawie posiadanych umiejętności pracownika. Inwestujemy w naszych fachowców nie tylko finansowo :). Pozdrawiamy

Piotr
Pracownik
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Skoro..."inwestujecie" to proszę pokazać choć dwa sposoby Waszych "inwestycji".Pracuję 18 miesięcy i...jakoś nie widzę,żebyście inwestowali.Ok,we mnie nie musicie,ale od innych kolegów to samo usłyszałem.Ale najpierw parsknęli śmiechem.A pracują,niektórzy,dłużej ode mnie.

Polak

W tej agencji pracy nie ma..jest tylko sciemnianie..Mozna czekac i od czekania zylakow mozna dostac...Proponuje inne agencje.

Pracodawca

@Polak

Dzień Dobry. Jest duże zapotrzebowanie na doświadczonych specjalistów. Ciężko nam się odnieść o jaki zawód chodzi. Pozdrawiamy

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Jobxion Poland Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Krzysztof
Były pracownik
@Pytanie

Zapomnij.....

Pracodawca

@Krzysztof

Dzień Dobry. Po pierwsze, firma Jobxion Poland sp. z o.o. nie zatrudnia Panów wykonujących pracę na terenie Holandii. Robi to nasza holenderska spółka. Co do nadgodzin to jest to złożona kwestia wynikająca z wielu składowych, np. ilość pracy na budowie oraz same umiejętności pracownika. Ustalenia odbywają się indywidualnie i na miejscu budowy jak i z account managerem z firmy Jobxion. Co za tym idzie na pracę w nadgodzinach nie ma wpływu firma Jobxion Poland sp. z o.o. Pozdrawiamy.

Monter007
Kandydat
 Pytanie

Pracuje ktoś na serwerowni googla w NL ?? Jak tam wygląda sytuacja ?

anonim

(usunięte przez administratora)

Mirek

To najgorsze byle co ta pseudo agencja.

Praca jest???albo nie ma????

Przez kilka mieiecy w konia leca..ile to bede zarabiac..ale jakos ani jednego euro nie zarobilem..Odradzam bo do emerytury sie NIE DOCZEKASZ....Pracy nieudolni poprostu nie maja.....

Zostaw merytoryczną opinię o Jobxion Poland Sp. z o.o. - Radom

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Jobxion Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobxion Poland Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Jobxion Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobxion Poland Sp. z o.o.