JobXion B.V.

2 Dodaj merytoryczną opinię
JobXion B.V.
counter
2 32 174 5 1

Opinie o JobXion B.V.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w JobXion B.V. podczas okresu próbnego?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Darek Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Umowa jakąkolwiek podpiszesz jest mało warta. Zadzwonią do Ciebie w piątek o 12 i powiedzą, że masz jechać na urlop np na tydzień. A w Polsce okazuje się że nie ma dla Ciebie pracy. U nich to norma

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracownik z długim stażem. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.
Pracownik
 Pytanie

Koledzy.Dzwoniła do mnie,jakieś dwa-trzy tygodnie temu,Olga z propozycją "nie do odrzucenia" abym podpisał wniosek o urlop bezpłatny,kiedy należy mi się płatny(3 tygodnie wakacji !!!) po ponad trzech latach pracy.Też tak macie ?!

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Tatarak

Praca w tej agencji ...to czysta fikcja..obiecanki..cacanki...i nic poza tym....

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Tatarak

Ponad 500 polskich pracowników co roku ma jednak inne zdanie. Szczególnie, kiedy zajrzą na konto

Pomocna?
TakNie2
Darek
@JobXion B.V.

A jak sie wytłumaczysz,że po trzeciej fazie odsyłacie ludzi do domu,bo nie chcecie podpisać stałej umowy ?!

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Pawel

W tym roku nie będzie 500 zadowolonych pracowników nie tylko w Jobxion ale i w wielu innych agencjach pracy branży budowlanej .Masz racje to na polskich pracownikach tymczasowych agencje zarabiały krocie płacąc marne pieniądze .Rynek pracy zmieni się napewno na korzyść pracownika , już Holendrzy płaczą że nie ma rąk do pracy nie tylko w branży budowlanej.Wiele agencji pracy tymczasowej zniknie z rynku ,pozostanaą tylko agencje pracy które oferują najlepsze warunki pracy i umowy o prace! Pozdrawiam.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś

Pracodawca

@Darek

Każda sytuacja jest rozpatrywana indywidualnie. Proponuję porozmawiać z Account Managerem.

Pomocna?
TakNie1
Darek
@JobXion B.V.

Oczywiście.jak zwykle kłamstwo.Każecie ludziom zjeżdżać do kraju po trzeciej fazie i tyle !!! Mówicie to przez...telefon.Faktycznie indywidualnie.Po średnio trzech latach pracy" weg" ?! Na szczęście takich jest raptem kilku.Wszystkich znam.Dlaczego tak kłamiecie ?! Wiecie ,że nie działacie zgodnie z prawem NL ! Dobiorą się do was ! A wtedy nie będzie zmiłuj.Najpierw belasting,a później juz poleci....

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Darek

Panie Darku, Działamy zgodnie zgodnie z prawem holenderskim i polskim (polska spółka). Za każdym razem, gdy musimy kogokolwiek odesłać do Polski - jest to dla nas trudna decyzja, wiąże się dla nas również ze stratami. Niestety - tu decyduje Klient. W JobXion pracują panowie na 3. fazie, więc da się.

Pomocna?
TakNie1
Master
@Darek

Darek czy dostales odszkodowanie? Jobxion powinien ci zapłacić jezeli twoja umowa nie została przedłużona.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Darek
@Master

Nie.Jeszcze nie.I oni o tym wiedzą,że ja wiem...Poczekam.Ale tylko chwilę.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Nie dla Holandii Nowy wpis
Były pracownik
@Darek

To jest standard w Holandii,robi tak 90 % agencji za cichym przyzwoleniem władz.Niby zarabiasz parę euro a tak naprawdę nie masz za ten czas żadnych składek emerytalnych .Ten kraj jest dobry dla młodych bo można trochę zarobić,zabawić się i zajarać .Dojrzałym lepiej już pracować w pobliskich Niemczech czy Skandynawii,przynajmniej po kilku latach jakaś najniższa emeryturka dojdzie...

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Anton.
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego do hydraulikowi i cieśli (staż po 3 lata) Olga wydzwania do nich do Polski(podczas urlopu !!!,a sama nie odbierze telefonu po pracy,a w urlopie ...zapomnij!!) każe podpisywać wnioski o bezpłatne urlopy,gdy Jobxion powinien za nie płacić?!

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Pracodawca

@Anton.

Panie "Anton" w celu weryfikacji pańskiego zgłoszenia potrzebuję Pańskiego nazwiska, bez tego nie jestem w stanie pomóc ani w żaden sposób interweniować. Pozdrawiam

Pomocna?
TakNie
Anton
Pracownik
 Pytanie
@JobXion B.V.

Szanowny Panie Pracodawco.Pozwolę sobie na drobną sugestię.Zacząłbym od rozmowy z P.Olgą,później z hydraulikami ze stażem powyżej trzech lat.Sam Pan wie,że nie ma ich więcej niż palców u dłoni.Ale Panie Pracodawco,Pani Olga sama z siebie nie dzwoniła,musiała dostać polecenie odgórne.Od kogo ? Zna Pan przecież odpowiedź.Pozdrawiam serdecznie.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Ania
Pracownik

Jeśli chcecie przyjechać do Holandii zabierzcie paszporty bedziecie mogli otworzyc konto przez aplikacje w holenderskim banku ponieważ bank ING robi duże problemy.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Hydraulik

(usunięte przez administratora). Przez 3 lata pracy po walce o podwyżkę dali 20 eurocentow . Z urlopem (usunięte przez administratora). W dobie koronowirusa zostałem zwolniony mimo tego że do sierpnia mialem umowe . A do tego dostalem telefon od Pana menadżera ze jesli tego pisma za porozumieniem stron to mam (usunięte przez administratora) z mieszkania. Tak traktują ludzi . Obecnie pracuje w innej agancji i mam 550 na rękę na tydzien

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Krzysiek
@Hydraulik

Mnie dwa lata temu dawali 15 € podwyżki.Ale na całe 40 godzin.Wychodzi po 0,375 centów do godziny.Wyśmiałem i poszedłem od nich NATYCHMIAST.To był piątek.W poniedziałek pracowałem już za...620 €/40 h.NA DZIEŃ DOBRY.plus kilometry i mieszkanie oczywiście.Jeździliśmy autem na zmianę płacili każdemu.Nie to co u krętaczy z Jobxiona.Najlepiej w pięciu jednym autem i tylko jednemu płacić,a kasę brać za wszystkich.Tylko kręcić i oszukiwac potrafią...

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Pawel
Pracownik
@Hydraulik

Witam serdecznie.Troche się kolega zasiedział w Jobxion ,to musiał być szok że tak kolege potraktowano tak jak wielu innych pracowników Jobxion agencji Flex.Taki zimny prysznic na głowe ja też dostałem i od tej pory unikam agencji typu Jobxion.W dobie koronowirusa na rynku pracy budowlanka jest mnustwo pracy dla pracowników wykwalifikowanych w Holandii i jest w czym wybierać.Podstawowy błąd to mieszkanie w agencyjnych domkach i samochód służbowy ,bo w tedy można ,,niepokornego pracownika" szybko sprowadzić na ziemie.Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników Jobxion .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Loodgieter.

Może nie (usunięte przez administratora) ale... (usunięte przez administratora) Dawno i pożegnałem. I jest to najlepsza moja decyzja zawodowa ostatnich dwudziestu lat. Teraz przynajmniej wiem, że zarabiam i nikt mnie nie (usunięte przez administratora) na wypłacie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

Panie "Monter", przestrzegamy CAO, więc proszę zweryfikować swoje paski wypłat. Jeśli jest Pan zainteresowany wyjaśnieniem sprawy, zapraszamy do kontaktu, ale nie anonimowego. Pozdrawiamy.

Pomocna?
TakNie2
Pytanie
 Pytanie

Czy można w JobXion B.V. liczyć na jakieś dodatki?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracobiorca
@Pytanie

Zapomnij.Nie ma żadnych dodatków.OD JOBXIONA ?! NIGDY !!!

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Pracobiorca

Oczywiście, że są. Zapraszamy do kontaktu a wyjaśnimy wszystko. Pozdrawiamy.

Pomocna?
TakNie1
Tomek
@JobXion B.V.

Kłamiecie. Tylko kilometrówka i nic więcej. I to i tak nie zawsze!!!

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Tomek

Panie Tomek, nie wiemy jakie inne "bonusy" Pan miewa pracując w holenderskich agencjach, ale pisząc w sposób niemerytoryczny nie jesteśmy w stanie zweryfikować jakie dodatki ma Pan na myśli. Pozdrawiamy

Pomocna?
TakNie
Tomek
@JobXion B.V.

Pracowałem w dwóch agencjach.Pierwsza,ta słaba,to Wasza agencja...bo bez bonusów,"pomyłki" w naliczaniu kilometrówek,ciągłe przeprowadzki do nor(i tak bywało),co rusz zmiana projektu albo postojowe i beznadziejne koordynatorki.Szczególnie(usunięte przez administratora)Druga agencja.Dużo lepsza,też bez bonusów,ale za to zawsze,na czas o dokładnie naliczone kilometry i godziny.I stawka na dzień dobry-575 €+kilometry.Po roku miałem-640 €.Teraz pracuję dla nich na ZZP 39 € na rękę.Po obniżeniu stawki przez "koronę".Na ZZP już drugi rok.Bez NAJMNIEJSZYCH PROBLEMÓW!!!Nie to co u Was.MERYTORYCZNIE CHCIELIŚCIE,TO MACIE.Jakieś pytania?!Pozdrawiam.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ja
 Pytanie

A może porozmawiajmy o złym naliczaniu zorgu od początku roku i zabieraniu naszych pieniędzy na wyrównanie czyjejś pomyłki. Bo jak my na budowie się mylimy to ponosimy tego konsekwencje, a za niesprawdzenie przez kogoś w biurze, że zwiększył się zorg to też my mamy płacić po pół roku? 500 zadowolonych pracowników z Polski się o to pyta pracodawco. Co odpiszesz? A ilu zadowolonych niemców i rumunów tam jeszcze macie? Im też po pół roku powiedzieliście to co nam? I niemcy i rumuni na Wasz błąd nic nie mówią?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Krzysiek
@Ja

Uważaj.Odpiszą Tobie,że to....system źle naliczył,albo takie mieli info z zorgu,żeby tyle naliczać.Następnie bardzo Cię przeproszą,ale to nie ich wina.A osoby zainteresowane będą proszone o kontakt z biurem,księgowością celem wyjaśnienia itd.A tak ogólnie to jest super i 500 zadowolonych pracowników bla bla bla...A wypłaty jedne z najmniejszych wśród agencji.Prawie wszędzie płacą od 550/40h.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Krzysiek

Panie "Krzysiek", oczywiście, że jesteśmy za bezpośrednią i otwartą komunikacją. Pisząc anonimowo nie mamy szans Panom pomóc w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiamy.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

@Ja

Panie "JA" wszyscy pracownicy mają wgląd do swoich cotygodniowych "pasków" wypłat. Na nich jest zawarta również informacja o wysokości składek, o których Pan pisze. Jeśli cokolwiek budzi Pana wątpliwości, prosimy o niezwłoczny oraz bezpośredni kontakt z osobą kontaktową z firmy Jobxion Vakmensen B.V. celem wyjaśnienia sytuacji na bieżąco. Każdy ma prawo zadawać pytania. Pozdrawiamy

Pomocna?
TakNie
Pracownik

DOBRA AGENCJA .Potrafi zalatwic prace bez wzgledu na okolicznosci..slaba agencja bedzie poslugiwac sie tylko pisaniem powieci i opowiafaniem bajek ile to sie zarobi..ale nic poza tym..jesli ktos lubi taka zabawe proponuje skladac aplikacje w JOBXION.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Pracodawca

@Pracownik

I właśnie nasi Account Managerowie załatwiają kontrakty dla pracowników. : ) W trudnych czasach mamy wciąż pracę - np. dla wykwalifikowanych cieśli szalunkowych. Zapraszamy

Pomocna?
TakNie1
Pawel
@JobXion B.V.

Trudne czasy nastały dla agencji pracy więc prosze nie pisać bzdur !Pozdrawiam Paweł

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Pawel

Dla wszystkich są trudne czasy. :) Też byśmy chcieli, żeby ofert na rynku było więcej, ale robimy, co możemy :)

Pomocna?
TakNie
Tatarak

Jesli ktos lubi uprawiac auto masochizm i katowac sie nadzieja ze podejmie tutaj prace to proponuje skladac aplikacje w tej agencji

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Tatarak

Jeśli ktoś lubi dobrą tygodniówkę zawsze na czas, dobre zakwaterowanie i wsparcie - zapraszamy do aplikowania.

Pomocna?
TakNie1
Pawel
@Tatarak

Panowie szukający pracy jeśli macie kwalifikacje zawodowe i znacie język angielsi dobrze ,to nie ma takiej możliwości w tej chwili żebyściue nie mieli pracy!Holandia cierpi na niedobór pracowników w branży budowlanej i innych !Jest bardzo dużo ofert pracy na werk.nl,indeed.nl,Uitzendbureau.nl ,itp.dla doświadczonych stolarzy i innych fachowców branży budowlanej więc jak wam się Jobxion nie podoba aplikujcie gdzie indziej i nie piszczcie bzdur!Zrubcie swoje CV na tych stronach a będziecie mieli najmniej 3 oferty dziennie ,stawka godzinowa od 16 euro na godzine plus dodatki ,tygodniówka minimum 550 euro na ręke !Więc przestańcie się użalać i do pracy się weście!Pozdrawiam wszystkich poszukujacych pracy i byłego pracodawce Jobxion !Paweł

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pracownik

Praca w Jobxion to jakas fikcja..obiecankicacanki..a glupiemu radosc..i tak do starosci...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@Pracownik

Każdego dnia kilkuset pracowników zarabia na swoje marzenia. :) Pozdrawiamy

Pomocna?
TakNie1
Hydraulik

Jestem zaskoczony jak szybko i bez problemow zmieniam miejsce pracy. Duży kciuk w górę ????????

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@Hydraulik

Dziękujemy, Robimy co możemy

Pomocna?
TakNie
Marcel

Firma robić co może panuje teraz wirus ludzie z domu pracują więc oczywiście że będą różne opóźnienia. W moim przypadku mam zmianę miejsca pracy i wszystko idzie jak po maśle. Adres miejsca pracy i adres zamieszkania otrzymany. Dodam jeszcze że nie straciłem żadnego dnia pracy przy zmianie budowy Wielki plus dla Jobxion.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Pracodawca

@Marcel

Dziękujemy, Rzeczywiście - sytuacja jest dla nas wszystkich niezwykle trudna. Każda osoba z zespołu JobXion robi wszystko, żeby zapewnić ciągłość projektów dla naszych pracowników budowlanych.

Pomocna?
TakNie1
Tomasz

POLECAM!! Witam...Czytam wasze opinie i normalnie się śmieje haha ???????? Ja pracowałem dla Jobxion ok roku temu,ale i też teraz-znów wróciłem.Do Tej agencji,warto wrócić,pracować dla nich!! Domki Zawsze Ładne,Nigdy nie miałem problemów z wypłata,Nigdy bez kitu nie było tu problemów! Idźcie do innych;95% agencji was wyj.. na kasę,będziecie spać w burd.. albo na paletach,zarabiać 150e za 40h jak w Kennemerland z Harlemu np..To na budowie za 450-550 wam źle???!!!! Wyrzucili was za chlanie,ćpanie,za olewke pracy,to najlepiej obsmarowac że ICH wina,prawda? Jeb... buraki..Jobxion-znasz się na robocie,jesteś w miarę normalny? Będziesz zadowolony.POLECAM.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Krzych
@Tomasz

Wróciłeś powiadasz.Skoro odszedłeś z Jobxion,to miałeś powód.Wróciłeś?!Też z jakiegoś powodu.Pewnie Cie wyrzucili.Teraz wychwalasz pod niebiosa Jobxion?!To po co odchodziłeś skoro jest teraz tak cudownie,a wcześniej widocznie nie było.Na budowę weź z sobą wiaderko z wazeliną.Przyda Ci się.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Ciesla
@Tomasz

Co masz teraz pierwszeństwo do pracy? Której nie mają.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Ciesla

Panie Cieślo, Praca jest. W pierwszej kolejności dla doświadczonych osób z językiem. A Panu Tomaszowi dziękujemy z a opinię :)

Pomocna?
Tak1Nie1
Andrzej
@Tomasz

(usunięte przez administratora) Trzy,lata temu miałem u nich tyle. Odszedłem i mam 620+kilometry. Srednio 8 miesięcy na projekcie. I cały czas jedno mieszkanie w Rotterdamie. Na drugim piętrze. 2 pokoje - 2 osoby. Od trzech lat.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Krzych

Dziwię się Tobie, że po trzech latach pracy jesteś zaskoczony ich postępowaniem. Przecież u nich to norma. Ale za chwilę Ci odpiszą, abyś skontaktował się z koordynatorem, albo że im przykro...

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Pracodawca

Panie Adamie, Niestety, to nie my dajemy pracę, ale Klient. Dobrze Pan wie, że Mustafa szuka projektu dla Pana. Bądźmy dobrej myśli. :)

Pomocna?
TakNie3
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 250 dni.
 Pytanie

Ciężko jest w systemie 12/12 w JobXion B.V.? Ktoś coś?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Rafał

No Jobxiony Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś

Pracodawca

@Rafał

Dziękujemy Panie Rafale! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich :)

Pomocna?
TakNie
elvis

ludzie ogarnijcie sie wszystkie agencje pracy to (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Mirek
@elvis

Prym wiedzie od lat Jobxion... Najgorsza agencja.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Leszek Jurkowski

Witam sprawdzajcie sobie portalflexa nawet jeśli już nie pracujecie. Moja współpraca zakończyła się końcem Maja a w październiku dostałem korekty tygodniowych rozliczeni pracy. Oczywiście kwoty mam w korektach na plus czyli pieniądze powinny być mi wypłacone. Od października próbuje się dowiedzieć co i jak ale jestem Olewany . pisze na info beton, jeszcze na początku Pani Karolina coś odp. teraz cisza w eterze. Chciałbym sprawę załatwić polubownie ale chyba się nie da. Mailem dobra opinie o firmie (wiadomo wszędzie coś się znajdzie nie tak ) ale przy tej sprawie opinia moje legła w gruzach. Odp typu proszę skontaktować się z koordynatorem itp to nawet nie piszcie, mój nr i adres email macie w firmie jeśli macie jakieś wyjaśnienie to proszę mi je przekazać

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Krzyś
@Leszek Jurkowski

A Ty co zdziwiony ?! Pracownik niepotrzebny,Panu dziękujemy.Czyli inaczej (usunięte przez administratora) Nie tylko Ciebie kolego tak potraktowali. Ale jak "Jobxiony" to przeczyta,to zaraz napiszą,abyś skontaktował się z biurem bla bla bla,oni postarają się jak najszybciej wszystko wyjaśnić bla bla bla i wypłacić bla bla bla.Ale na kasę nie liczyłbym i tu nie ma bla bla.Wszystko na temat.A tak poza tym to "SUPER" biuro jest.Poczytaj"głębiej"jak sami się cenią...i to jak skromnie,jak wysoko.Same ochy i achy...

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Leszek Jurkowski
@Leszek Jurkowski

Witam nie mogę redagować wpisu wiec napisze w odpowiedzi. Biuro (czytać Pani Karolina ) stanęła na wysokości zadania i sprawę ogarnęła w bardzo krótkim czasie. Jeśli jest tak możliwość to proszę o skasowanie wątku pozdrawiam.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Leszek Jurkowski

Dziękujemy za tę opinię. Wątku nie możemy i nie chcemy kasować. Wolimy rozmawiać. Kasujemy tylko wulgarne wpisy i opinie, które nie dotyczą naszej firmy. Cieszymy się Panie Leszku, że sprawa jest rozwiązana. I może kiedyś do zobaczenia na budowie :)

Pomocna?
TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o JobXion B.V. - Holandia

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

JobXion B.V.