JobXion B.V.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o JobXion B.V.

Piotr Nowy wpis
Pracownik

Firma BYŁA w porządku 3 lata temu !!!! Teraz to (usunięte przez administratora) kłamią ! Dają śmieszne stawki ! Liczy się sztuką a nie człowiek ! Najlepiej brali by samych Rumunów i Ukraińców bo tańsi! Omijać z daleka.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.
 Pytanie

Czy JobXion B.V. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Bruner Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

To do jakiej agencji najlepiej iść?

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Nowy wpis

Pracodawca

Dzień dobry. Współpracujemy z pracownikami (to nie jest mała liczba) w oparciu o zatrudnienie ich na fazach 3 a również 4 kontraktów. W obecnej , niepewnej sytuacji na rynku (panowie to rozumieją) nie możemy pozwolić sobie by mieć samych stałych pracowników zwłaszcza jeśli nie mamy potwierdzenia i gwarancji od firmy, w której panowie wykonują prace na budowach. Jeżeli mamy zapewnienie ze strony firmy budowlanej co do danego pracownika - jesteśmy otwarci na zawarcie stałej współpracy. Nie jest to zatem niemożliwe, ale odbywa się również analiza każdej sytuacji. Chcemy mieć maksymalnie jak tylko możemy pewność, że wówczas zapewnimy pracę na długo... Proszę zauważyć, że częstą praktyką agencji zatrudnienia jest nie zawieranie umów na 3 i 4 fazach w ogóle, a my mamy takich pracowników… tak jak w prawie polskim, nie jest obowiązkiem pracodawcy zatrudnianie na "stałe" - to jest jedna z opcji, ale nie obligatoryjna. Panowie proszą o odpowiedź z naszej strony, a my serdecznie prosimy o zawarcie informacji kto jest autorem danego komentarza co by obie strony miały możliwość merytorycznie zapoznać się z sytuacją a co za tym idzie wypracować wyjaśnienie. Dziękujemy z góry. Pozdrawiamy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w JobXion B.V.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Loodgieter i to dobry.
Były pracownik
 Pytanie

Dlaczego "spuszczacie" ludzi po III fazie do domu ?! Oczekuję merytorycznej wypowiedzi. Tu, na forum ! Niech nieświadomi się dowiedzą o co chodzi. Tekst typu "...zapraszamy na rozmowę do biura..." w buty sobie wsadźcie. Tu na forum.

Jędrus
Pracownik
@Loodgieter i to dobry.

Ola mówiła, że mam zjechać po III fazie do kraju. Nie dadzą stałej umowy. 3 lata dla nich pracuje... oszuści.

Nie dla Holandii
Były pracownik
 Pytanie
@Loodgieter i to dobry.

III faza ? normalka w Holandii. Każda agencja kombinuje żeby nie dawać III fazy bo musiałaby płacić składki emerytalne i inne zobowiązania. Jest na to ciche przyzwolenie ze strony władz którym nie jest na rękę wypłacanie polaczkom emerytur a te całe ABU /CAO tylko to o kant doopy rozbić . Dlatego już dawno wyleczyłem się z Holandii. Chyba że w delegacji na polskim zusie.

Kolega
Były pracownik
@Jędrus

Endriu oni tak z każdym robią przecież wiesz, znajdź sobie nową firmę w Holandii jest duże zapotrzebowanie na dobrych hydraulikow. Olej ich tak jak oni z Tobą zrobili po 4 latach współpracy. Pozdrawiam

Yogi
Inne
@Jędrus

Czy pracują tam ludzie z Wejherowa

Yogi
Kandydat
@Jędrus

Czy jest ktoś z Wejherowa

1
Krzysztof
Kandydat
@Jędrus

Czy jest ktoś z Wejherowa

Krzysztof
Pracownik
@Nie dla Holandii

.

amfi
Były pracownik
@Loodgieter i to dobry.

festa nie dostaniesz w jobixion chyba że się oni zapomną i wskoczy ci sam

Elektro GP
Były pracownik

Firma godna polecenia dla rozgarniętych ludzi,ze znajomością przynajmniej podstaw języka angielskiego.Jeśli jesteś fachowcem,znasz się na rzeczy,to ta agencja jest dla Ciebie.Przepracowałem z nimi ponad dwa lata,współpraca była na wysokim poziomie,darmowe zakwaterowanie,wypłaty na czas,pieniądze za użytkowanie auta oraz kilometrówka.Podwyżki są dla tych którzy na to zasługują????Pani koordynatorka Olga zawsze dotrzymuje obietnic,komplet ubrań roboczych co 3 mies.Sfinansowali mi dwuletni kurs języka niderlandzkiego,po którym otrzymałem certyfikat B2.Pozdrawiam wszystkich malkontentów wyrażających tutaj swoje negatywy,którzy liczą tylko na dobrą zabawę w NL oraz łatwy zarobek,doświadczyłem wielu takich pseudofachmanów w pracy i niestety ich komentarze tutaj są w większości nieprawdziwe.Firma godna polecenia 100%.Jeśli będę wracał do pracy w NL to tylko Jobxion!

Tom
Pracownik
@Elektro GP

Ale (usunięte przez administratora) głupoty, pewnie pracujesz w biurze Jonxion i kazali ci napisać tak bo ludzi nie macie.

Bystry
Pracownik
@Elektro GP

Chyba kapusiem byłeś że tak dobrze miałeś....

Krzysiek
Były pracownik
@Bystry

Dobrze to ująłeś.

Pawel
Pracownik
@Elektro GP

Ty (usunięte przez administratora) skąd takie opinie ! Chyba im w (usunięte przez administratora) wchodzisz bo jesteś beznadziejnym pracownikiem! Firma kiedyś w miarę ok teraz tragedia

stary polonez
Były pracownik
 Pytanie
@Krzysiek

Jest ochydna. Jak ktoś coś potrafi to zaraz musi być kapusiem? A z drugiej strony jako zespół mieliśmy wykonać zadanie, projekt. Niestety część zajęta była telefonami komórkowymi, część latała co godzinę do kibelka. Inna znowu udawała że coś robi. Gdybym podkablowal kto wylaliby część zespołu a tak wylali nas wszystkich. I tak zostałem eks pracownikiem Jobxiona.

Artur
Inne
@stary polonez

Czemu wszystkich was zwolnili? Nie zrobiliście projektu czy była po prostu redukcja etatów? Na jakiej umowie pracowałeś że tak łatwo mogli cię zwolnić?

Krzych
Były pracownik
@Artur

Tu podpisana umowa nie żadnego znaczenia. Dostajesz info,że...np od jutra masz urlop bezpłatny i masz czekać w Polsce na telefon. Taka to śmieszna firemka.

Aneta
Inne
@Krzych

Długo się czeka potem ponownie na odzew? ;/

Krzych
Były pracownik
@Aneta

Do wiecznego...NIGDY !

Małgorzata
Inne
@Krzych

No jeśli taki problem tu z wymianą informacji jest no to słabo, pewnie zdarza się jeszcze tak, że niektórzy za bardzo nie wiedzą co czasami robić? A ludzie aktualnie jakie relacje między sobą tu mają?

Krzysztof
Były pracownik
@Małgorzata

Relacje miedzy ludzkie zależą od...ludzi, którzy z sobą pracują czy mieszkają. Na ogół miedzy pracownikami jest ok. Ale Jobxion to...dziadostwo, na początek może i ok, jakieś 2-3 do 6 miesięcy, później trzeba szukać innego biura. Większość biur płaci więcej o 100 ęuro do tygodnia...na początku.

Małgorzata
Inne
@Krzysztof

Coś Ty serio? To skąd tutaj taka rozbieżność? Bo sądziłam, że żeby łapać klientów jednak konkurencyjnie podchodzi się do tematu. Ale widzisz, mimo to ludzie korzystają, więc ciekawe jaki inny jest powód?

elektryk
Były pracownik
@Elektro GP

głupoty piszesz , omijać szerokim łukiem te agencję.

Justyna
Inne
@elektryk

Czemu każesz omijać? Ktoś się faktycznie może posłuchać Ciebie, więc skoro już odradzasz, to fajnie byłoby mieć jakąś argumentację. Może powód wcale nie jest taki poważny? Każdy ma różne standardy.

Krzych
Pracownik
 Pytanie
@Justyna

Nie płacą na czas, źle naliczają kilometrówki i godziny. Brak kontaktu z koordynatorem,-ką- nie odbiera telefonów. Częste zmiany miejsca zamieszkania,czasem podczas urlopu... Wystarczy !?

amfi
Były pracownik

o oli nie pisz złego słowa ola to chyba nailepsza kordynatorka jaką znam w jobxion a znam wszystki.przepracowałem tam wiele czasu i nie wiesz co piszesz pozdro

Arkadiusz
Pracownik

Nawiązując do wypowiedzi poprzednika też znam Fusikusia i mija się z prawdą co piszesz! Człowiek opowiada historię z kosmosu czego to on nie robił!!! Języka też nie zna a bez Piotra który zna Angielski komunikatywnie jest sprzątaczką więc piszcie prawdę albo nie zaczynajcie wypowiadać się na forum które dotyczy pracy w Jobxion a nie indywidualnych osób!!!! Firma jak każda ma swoje za uszami , ale to jedna z normalniejszych firm..

Pytanie
 Pytanie

Czy w JobXion B.V. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Paweł
Pracownik
@Pytanie

To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Jesteś dla nich tylko robiłem !! Pomoc koordynatorów zerowa!!! Olga kłamie w.zywe oczy nie interesują się ludźmi !!!!! (usunięte przez administratora) takie biuro.

Adam Bargi
Były pracownik

Piotr i Andrzej Fusik. Znam osobiście. I z tego co czytamy. To co niektórzy,pseudo hydraulicy, takich pełno w Jobxion. Wystawiają swoją ocenę,facetowi. Który ma wiedzę, doświadczenie i wykształcenie. Mowa o Andrzeju. Życia wam braknie,żeby wiedzieć tyle co Andrzej. Pozdrawiam Adam

Tomasz
Były pracownik

Panowie pracowałem w firmie 3lata po czym mnie zwolnili by uchronić się przed kontraktem -ale to norma w tym kraju.Firma -niehdy nie.mialem.opuznienia z pieniędzmi chociarz trzeba było dobrze liczyć samemu i klucic się o każdego centa na którego chcieli oszukać (bo prób jest wiele).A co do pracowników Fusika i Piotra -znam.osobiscie Piotr jest super gościem który chce i się stara choć może nie zawsze mu wszystko wychodzi ale się stara i jest dobrym pracownikiem.Ci do Andrzeja Fusika to wielu z was zżera zazdrość bo ten człowiek jest naprawdę wykształcony w tym kierunku i jego wiedza przewyższa nie jednego w tym kraju.On jest prawdziwym profesjonalista a to że nie zna języka nie robi z niego gorszego-ma za to wiedzę którą życzę każdemu z was.Niestety w jobxion mnóstwo jest ludzi którzy np. Hydraulika mają nic wspólnego a tylko tylko tutaj pracują w tym kierunku jedynie dla kasy.Ci właśnie chyba najbardziej najeżdżają na takich ludzi jak Piotr i Andrzej -ale Panowie dajcie spokój bo to nie miejsce na głupie plotki... pozdrawiam

Marek
Pracownik

Hej ja pracuję już dłuższy czas nawet bardzo długi czas, firma płaci na czas bez problemów, a co do gościa Fuksika to mieszkaliśmy z nim, pracuje on w parze z takim Piotrkiem , młody gość , jest ok a ten Fuksik śmieje się z niego ma go za (usunięte przez administratora)i obgaduje go ciągle jak on jest w Polsce. Katastrofa pracować i mieszkać z (usunięte przez administratora)który udaje kolegę twojego a za plecami się śmieje! (usunięte przez administratora)nie zna języka dlatego trzyma się Piotrka rękoma i nogami bo by zginął na budowie.Firme jak najbardziej polecam ale takie (usunięte przez administratora) powinny zginąć śmiercią naturalną.

Bob.bajor@o2.pl
Pracownik

Firma spoko wspominam mile, pieniądze płacone na czas i sympatyczna pani Emilja

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w JobXion B.V. traktuje ludzi?

Andrzej-hydraulik
Pracownik

Bo jest w 100% prawdziwa

DAREKJC
Pracownik

Opcja dla desperatów. Dużo obiecują, ale nie ma to żadnego przełożenia na czyny. Szukają ludzi typowo do brudnej roboty. Narzędzia mocno zużyte a na wymianę nie ma co liczyć. O ubrania robocze trzeba się dopominać. Po pół roku żadnych podwyżek. Dostają ponad 30 euro od pracownika, płacą mniej niż połowa z tego a jeszcze odliczają mieszkanie i ubezpieczenie. Odradzam serdecznie. Jak ktoś wystawia pozytywną opinię to albo jest z biura albo potrafi dobrze lizać komu trzeba.

Monter-hydraulik.
Były pracownik
@DAREKJC

Pracowałem dla nich prawie rok. Po 2-3 miesiącach powinienem odejść, ale obiecali podwyżki, nowe narzędzia itd. Po prawie roku w końcu doczekałem się podwyżki całe 10 €...tygodniowo tj. 25centów więcej na godzinę ! Podziękowałem z dnia na dzień. Poszedłem do innej firmy i na dzień dobry stawka wyższa o 100 € na tydzień !!! Do tego te koordynatorki zajęte wiecznie sobą. Monika, już na szczęście nie pracuje, ta to była gwiazda ! Ale nic nie potrafiła załatwić. Oleńka następna, słów brakuje. Nie odbieranie telefonów to norma.Ps. Jobxion kasuje za jednego pracownika min. 40 € za godzinę !!!

Pytanie
 Pytanie

Czy w JobXion B.V. występują paczki/bony świąteczne?

Krzysztof
Były pracownik
@Pytanie

Dostaniesz piłkę dmuchaną na wakacje za 50 centów ,na święta może termos albo długopis z logo Jobxion....

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w JobXion B.V.?

Krzysiek
Były pracownik
@Pytanie

Jedynym warunkiem jest to abyś był jako sztuka,a najlepiej za 430 460 euro na tydzień. Przez rok-dwa. Ale oczywiście będą Ci wciskać ,że dostaniesz "za chwilę"podwyżkę ...Ale zapomnij oczywiście....Ps. Odpuść sobie tę firemkę.

Ja
Kandydat

A miałem zacząć w tym roku pracę w jobxion, Dziękuję wszystkim komentującym

Monter-hydraulik.
Były pracownik
@Ja

Podejrzewam,że podjąłeś jedną z ważniejszych decyzji w swoim życiu zawodowym.Gratuluję.

1
Kkk
Były pracownik
@Monter-hydraulik.

I bardzo dobrze zrobiłeś..jak najdalej o tej firmy!!!! Również gratuluje że nie podjąłeś pracy w tej oto firmie( firma to nazwać nie można)

Hydraulik
Były pracownik

Agencja to jedna wielka kpina z pracowników sobie zrobili (usunięte przez administratora) i tak oraja kaskę na ludziach . Nie polecam i omijać wielkim łukiem od agencji w Tiel .

Monter-hydraulik.
Były pracownik
@Hydraulik

Kpina to mało powiedziane.

Marcel

Firma robić co może panuje teraz wirus ludzie z domu pracują więc oczywiście że będą różne opóźnienia. W moim przypadku mam zmianę miejsca pracy i wszystko idzie jak po maśle. Adres miejsca pracy i adres zamieszkania otrzymany. Dodam jeszcze że nie straciłem żadnego dnia pracy przy zmianie budowy Wielki plus dla Jobxion.

Pracodawca

@Marcel

Dziękujemy, Rzeczywiście - sytuacja jest dla nas wszystkich niezwykle trudna. Każda osoba z zespołu JobXion robi wszystko, żeby zapewnić ciągłość projektów dla naszych pracowników budowlanych.

Sisiek
Pracownik
 Pytanie
@JobXion B.V.

No doprawdy ?! Bardzo śmieszne...

Krzysztof
Były pracownik
@Sisiek

Pracowałem dla nich...niestetry. Rok !!! Ciągle nie zgadzały się tygodniówki. 8 pełnych tygodni na jednym projekcie, ta sama liczba godzin w tygodniu, dokładnie tyle samo kilometrów. Wypłata prawie co tydzień inna. Różnica od 8,50€ do 67€. A ile zachodu ,żeby wyrównali...Ciągle problemy. Pijaństwo i (usunięte przez administratora) na kwaterach, to norma.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Kolega
Były pracownik

Głupoty piszesz od kiedy translator może rządzić w firme .

Zostaw merytoryczną opinię o JobXion B.V. - Holandia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w JobXion B.V.?

    Zobacz opinie na temat firmy JobXion B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w JobXion B.V.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JobXion B.V.
Przejdź do nowych opinii