JobXion B.V.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o JobXion B.V.

Loodgieter i to dobry.

Dlaczego "spuszczacie" ludzi po III fazie do domu ?! Oczekuję merytorycznej wypowiedzi. Tu, na forum ! Niech nieświadomi się dowiedzą o co chodzi. Tekst typu "...zapraszamy na rozmowę do biura..." w buty sobie wsadźcie. Tu na forum.

Jędrus
@Loodgieter i to dobry.

Ola mówiła, że mam zjechać po III fazie do kraju. Nie dadzą stałej umowy. 3 lata dla nich pracuje... oszuści.

Nie dla Holandii
@Loodgieter i to dobry.

III faza ? normalka w Holandii. Każda agencja kombinuje żeby nie dawać III fazy bo musiałaby płacić składki emerytalne i inne zobowiązania. Jest na to ciche przyzwolenie ze strony władz którym nie jest na rękę wypłacanie polaczkom emerytur a te całe ABU /CAO tylko to o kant doopy rozbić . Dlatego już dawno wyleczyłem się z Holandii. Chyba że w delegacji na polskim zusie.

Kolega
@Jędrus

Endriu oni tak z każdym robią przecież wiesz, znajdź sobie nową firmę w Holandii jest duże zapotrzebowanie na dobrych hydraulikow. Olej ich tak jak oni z Tobą zrobili po 4 latach współpracy. Pozdrawiam

Yogi
Klient
@Jędrus

Czy pracują tam ludzie z Wejherowa

Yogi

Czy jest ktoś z Wejherowa

Czy jest ktoś z Wejherowa

Krzysztof Nowy wpis
@Nie dla Holandii

Elektro GP

Firma godna polecenia dla rozgarniętych ludzi,ze znajomością przynajmniej podstaw języka angielskiego.Jeśli jesteś fachowcem,znasz się na rzeczy,to ta agencja jest dla Ciebie.Przepracowałem z nimi ponad dwa lata,współpraca była na wysokim poziomie,darmowe zakwaterowanie,wypłaty na czas,pieniądze za użytkowanie auta oraz kilometrówka.Podwyżki są dla tych którzy na to zasługują????Pani koordynatorka Olga zawsze dotrzymuje obietnic,komplet ubrań roboczych co 3 mies.Sfinansowali mi dwuletni kurs języka niderlandzkiego,po którym otrzymałem certyfikat B2.Pozdrawiam wszystkich malkontentów wyrażających tutaj swoje negatywy,którzy liczą tylko na dobrą zabawę w NL oraz łatwy zarobek,doświadczyłem wielu takich pseudofachmanów w pracy i niestety ich komentarze tutaj są w większości nieprawdziwe.Firma godna polecenia 100%.Jeśli będę wracał do pracy w NL to tylko Jobxion!

elektryk
@Elektro GP

A to ciekawe, co piszesz. Musiałeś mieć wyjątkowe szczęście, że Olga Cię nie okłamywała, wypłaty (szczególnie kilometrówka) były dobrze policzone oraz miałeś satysfakcjonujące zarobki i podwyżki. Nie przepracowałem co prawda w tej nędznej agencji dwóch lat, ale kilka miesięcy. Znam komunikatywnie język holenderski, nie mam problemów z narkotykami i alkoholem, jak większość obsady jobxiona, miałem bardzo dobry kontakt z pracodawcą, który mnie wynajmował. Niestety, wypłaty były nędzne, częste, niemal cotygodniowe błędy w naliczaniu kilometrówki i to nie tylko u mnie, brak podwyżek, a ubranie robocze, nawet niezłej jakości, dostałem tylko na początku, po przepracowanych kilku dniach. Co do Olgi, to dość często mijała się z prawdą i nie należała do słownych i kompetentnych osób. Agencja to, delikatnie mówiąc, (usunięte przez administratora) przynajmniej dla fachowców ze znajomością języka. W wielu idzie lepiej zarobić i to sporo lepiej. Jobxion zostawmy ćpunom, alkoholikom i ludziom z problemami. Tacy mają tam eldorado i znajdą się wśród swoich.

@elektryk

Dokładnie tak było.Ola to pierwsza kłamczucha w tym całym Jobxion

Tom
@Elektro GP

Ale (usunięte przez administratora) głupoty, pewnie pracujesz w biurze Jonxion i kazali ci napisać tak bo ludzi nie macie.

Bystry
@Elektro GP

Chyba kapusiem byłeś że tak dobrze miałeś....

@Bystry

Dobrze to ująłeś.

Pawel
@Elektro GP

Ty (usunięte przez administratora) skąd takie opinie ! Chyba im w (usunięte przez administratora) wchodzisz bo jesteś beznadziejnym pracownikiem! Firma kiedyś w miarę ok teraz tragedia

stary polonez
@Krzysiek

Jest ochydna. Jak ktoś coś potrafi to zaraz musi być kapusiem? A z drugiej strony jako zespół mieliśmy wykonać zadanie, projekt. Niestety część zajęta była telefonami komórkowymi, część latała co godzinę do kibelka. Inna znowu udawała że coś robi. Gdybym podkablowal kto wylaliby część zespołu a tak wylali nas wszystkich. I tak zostałem eks pracownikiem Jobxiona.

Artur
@stary polonez

Czemu wszystkich was zwolnili? Nie zrobiliście projektu czy była po prostu redukcja etatów? Na jakiej umowie pracowałeś że tak łatwo mogli cię zwolnić?

@Artur

Tu podpisana umowa nie żadnego znaczenia. Dostajesz info,że...np od jutra masz urlop bezpłatny i masz czekać w Polsce na telefon. Taka to śmieszna firemka.

Aneta
@Krzych

Długo się czeka potem ponownie na odzew? ;/

@Aneta

Do wiecznego...NIGDY !

Andrzej Nowy wpis
@elektryk

Prawdę napisał gość.

Małgorzata Nowy wpis
@Krzych

No jeśli taki problem tu z wymianą informacji jest no to słabo, pewnie zdarza się jeszcze tak, że niektórzy za bardzo nie wiedzą co czasami robić? A ludzie aktualnie jakie relacje między sobą tu mają?

Krzysztof Nowy wpis
@Małgorzata

Relacje miedzy ludzkie zależą od...ludzi, którzy z sobą pracują czy mieszkają. Na ogół miedzy pracownikami jest ok. Ale Jobxion to...dziadostwo, na początek może i ok, jakieś 2-3 do 6 miesięcy, później trzeba szukać innego biura. Większość biur płaci więcej o 100 ęuro do tygodnia...na początku.

Jak szefostwo w JobXion B.V. traktuje ludzi?

Monter-hydraulik
@Pytanie

Dopóki jesteś potrzebny jest ok. Niepotrzebny.Jedz do Polski na urlop. Czyli kop w (usunięte przez administratora) Wszystko na temat.

Andrzej-hydraulik
@Monter-hydraulik

Bo jest w 100% prawdziwa

DAREKJC

Opcja dla desperatów. Dużo obiecują, ale nie ma to żadnego przełożenia na czyny. Szukają ludzi typowo do brudnej roboty. Narzędzia mocno zużyte a na wymianę nie ma co liczyć. O ubrania robocze trzeba się dopominać. Po pół roku żadnych podwyżek. Dostają ponad 30 euro od pracownika, płacą mniej niż połowa z tego a jeszcze odliczają mieszkanie i ubezpieczenie. Odradzam serdecznie. Jak ktoś wystawia pozytywną opinię to albo jest z biura albo potrafi dobrze lizać komu trzeba.

@DAREKJC

Pracowałem dla nich prawie rok. Po 2-3 miesiącach powinienem odejść, ale obiecali podwyżki, nowe narzędzia itd. Po prawie roku w końcu doczekałem się podwyżki całe 10 €...tygodniowo tj. 25centów więcej na godzinę ! Podziękowałem z dnia na dzień. Poszedłem do innej firmy i na dzień dobry stawka wyższa o 100 € na tydzień !!! Do tego te koordynatorki zajęte wiecznie sobą. Monika, już na szczęście nie pracuje, ta to była gwiazda ! Ale nic nie potrafiła załatwić. Oleńka następna, słów brakuje. Nie odbieranie telefonów to norma.Ps. Jobxion kasuje za jednego pracownika min. 40 € za godzinę !!!

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w JobXion B.V.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Czy w JobXion B.V. występują paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

Dostaniesz piłkę dmuchaną na wakacje za 50 centów ,na święta może termos albo długopis z logo Jobxion....

Jakie są warunki zatrudnienia w JobXion B.V.?

@Pytanie

Jedynym warunkiem jest to abyś był jako sztuka,a najlepiej za 430 460 euro na tydzień. Przez rok-dwa. Ale oczywiście będą Ci wciskać ,że dostaniesz "za chwilę"podwyżkę ...Ale zapomnij oczywiście....Ps. Odpuść sobie tę firemkę.

Czy w JobXion B.V. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Ja
Kandydat

A miałem zacząć w tym roku pracę w jobxion, Dziękuję wszystkim komentującym

@Ja

Podejrzewam,że podjąłeś jedną z ważniejszych decyzji w swoim życiu zawodowym.Gratuluję.

Kkk
@Monter-hydraulik.

I bardzo dobrze zrobiłeś..jak najdalej o tej firmy!!!! Również gratuluje że nie podjąłeś pracy w tej oto firmie( firma to nazwać nie można)

Marcin

Agencja (usunięte przez administratora) mieli płacić za samochód i kilometry a nie płacili mimo że przyjechałem swoim samochodem. Olga jest nie kompetentna , kłamie . Stawka 430 euro to śmiech , wcześniej płacili za auto, teraz byłem na tym samym projekcie i mi już nie chcieli płacić. Mam skończone studia i umiem liczyć co i ile się należy, nie polecam tej agencji.

@Marcin

Mnie też załatwiła, swojego czasu, ze stawką. Dla nich liczy się tylko sztuka, nie człowiek, tylko sztuka.Aby ktoś był na budowie...reszta nic (usunięte przez administratora) nie firma. (usunięte przez administratora)

@Marcin

430 to płacili w 2017 roku.Jeleni szukają...

Zdenerwowany

Oddali ci za km???

Hydraulik

Agencja to jedna wielka kpina z pracowników sobie zrobili (usunięte przez administratora) i tak oraja kaskę na ludziach . Nie polecam i omijać wielkim łukiem od agencji w Tiel .

@Hydraulik

Kpina to mało powiedziane.

Jaaa
@Monter-hydraulik.

Dokładnie ta firmą to jedna wielka kpina!! Z daleka od tej firmy!!! Najgorsza u której pracowałem!!! Z ludzi robią sobie jaja!!

Marcel

Firma robić co może panuje teraz wirus ludzie z domu pracują więc oczywiście że będą różne opóźnienia. W moim przypadku mam zmianę miejsca pracy i wszystko idzie jak po maśle. Adres miejsca pracy i adres zamieszkania otrzymany. Dodam jeszcze że nie straciłem żadnego dnia pracy przy zmianie budowy Wielki plus dla Jobxion.

@Marcel

Dziękujemy, Rzeczywiście - sytuacja jest dla nas wszystkich niezwykle trudna. Każda osoba z zespołu JobXion robi wszystko, żeby zapewnić ciągłość projektów dla naszych pracowników budowlanych.

Sisiek
@JobXion B.V.

No doprawdy ?! Bardzo śmieszne...

@Sisiek

Pracowałem dla nich...niestetry. Rok !!! Ciągle nie zgadzały się tygodniówki. 8 pełnych tygodni na jednym projekcie, ta sama liczba godzin w tygodniu, dokładnie tyle samo kilometrów. Wypłata prawie co tydzień inna. Różnica od 8,50€ do 67€. A ile zachodu ,żeby wyrównali...Ciągle problemy. Pijaństwo i (usunięte przez administratora) na kwaterach, to norma.

Marcin

Nie polecam agencji!!! Nie chcieli mi płacić za samochód mimo że nim przyjechałem ani płacić za kilometry, wcześniej miałem płacone , Olga jest nie kompetentną kłamczuchą. Dali mi 430 euro podstawy ale nie płacili za auto i kilometry, ciągle coś.nie pasowało z wypłatą musiałem sam.przeliczac. Mam skończone studia więc liczę bardzo dobrze.Nie polecam ich to kłamcy.

Ile jest zmian w JobXion B.V.?

Ogólnie (usunięte przez administratora)firma. Polakami rządzą 3 młode baby. One decydują o twojej przyszłości w tej firmie. Ile zarobisz i jaki kontrakt. Mają paru swoich pupilków , więc mają dobrze. Jednym słowem trzeba dobrze lizać dziury, być może któreś się spodobasz i będziesz miał dobrze. I taka nie stety jest prawda.

Loodgieter.
@Były pracownik

Dobrze, że Moniki już nie ma!!! Ta dopiero wydziwiała. Nic jej nie pasowało. W końcu na głowę padło... ..

Kolega
@Były pracownik

Głupoty piszesz od kiedy translator może rządzić w firme .

Czy pracownicy JobXion B.V. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

@Pytanie

Integracja ?! W tej firmie nie wiedzą co to znaczy !

@Krzysztof

Dzień Dobry wciąż anonimowy Panie Krzysztofie. W JobXion stosujemy różne formy integracji, aczkolwiek obecna sytuacja (pandemia) weryfikuje tego typu działania w każdej firmie. Staramy się wynagradzać oraz doceniać lojalnych pracowników poprzez inne sposoby. Pozdrawiamy.

Loodgieter.
@JobXion B.V.

Wynagradzać!? W jaki sposób !? Wolne żarty. No chyba,że macie na myśli dmuchane piłki plażowe raz w roku na wakacje....A inne sposoby to jakie ?! Choć jeden przykład...jeden.

Iza

@Loodgieter i to dobry. O co chodzi z tymi fazami?

@Iza

Generalnie są trzy fazy.Pierwsza to chyba 1250 godzin i przechodzisz na II i później na III.Po trzeciej muszą Ci dać do podpisannia stały kontrakt.Ale te duuupki z Jobxiona nigdy tego nie robią !!! Odsyłają Cię do domu i a jakiś czas do nich wracasz.Oczywiście wszystko od początku.Nigdy nie dostaniesz (w Jobxionie oczywiście) tych samych warunków-stawki co w III fazie.Zawsze to będzie mniej.Zawsze znajdą tysiąc powodów ,a by Ci to wytłumaczyć.GENERALNIE Z DALEKA OD NICH !!! O szczegóły każdej z faz najlepiej zadzwoń do nich.Wszystko Ci pięknie wytłumaczą.Będziesz zachwycony.A później...cóż robienie w konika,pomyłki w wypłatach,kilometrówkach,co chwilę przeprowadzki do różnych nor...Szara jobxionowa rzeczywistość.Są inne ,lepsze firmy.I jest ich wiele.

Maciej
@Iza

Kazde biuro pracy pracuje na tymczasowych kontraktach, nikt nie daje stalych Chyba ze ktos zostaje zatrudniony bezposrednio przez Dana firme ( co jest trudne) . Wiec jezeli ktos decyduje sie na biuro, decyduje sie na zasady faz oraz ilosc kontraktow. Biuro samo nie ustala sobie zasad Tylko pracuje wedlug ustalen prawa holenderskiego. Warto poczytac ze zrozumieniem zanim nieprawidlowo ocenia sie pracodawcow.

@Krzysztof

Zadna agencja pracy nie da ci stalego kontraktu. Na kontrakt idz sobie bezposrednio pod firme.

Krzysiek

Bardzo rozsądna decyzja. Nie myślę tu o islamie... ????

Gregor

Dla mnie jest ok. Któryś z rzędu mam kontrakt. Nie narzekam. Koordynator Agnieszka w porządku. Jechać pracować i zarabiać. Nie narzekać.

mike elektryk

Napisze wam tyle , miałem jechac jako elektryk i mieć stawkę 13 netto , a przysłałi mi umowę na 9,40 brutto , cos mi nie zapachniało a tłumaczenie było , że to pierwsz umowa taka do Polskai na start a na miejscu druga. EEEE dwie umowy , i zaczeły sie wymagania typu własny samochód , własne narzędzia , skąść znamy ta spiewkę.

@mike elektryk

Panie Mike, Już wyjaśniamy. 1. W umowie przedwstępnej jest podana minimalna stawka w Holandii. Jesteśmy zobowiązani do jej podania przez prawo. Właściwą umowę podpisuje Pan na miejscu - w biurze w Tiel i ona opiewa na ustaloną wcześniej kwotę. 2. Jeśli ma Pan własny samochód, dostaje Pan dodatek. Jeśli nie - może Pan używać auta JobXion. 3. Rzeczywiście - wymagamy zestawu narzędzi podręcznych. Zapewniamy natomiast certyfikowane elektronarzędzia. Pozdrawiamy i zachęcamy do pracy z nami.

mike
@JobXion B.V.

Proszę Pana , nie wiem Pani , nie wnikam , nieważne , Nie wydaję wam się to dziwne , umowy o pracę , przedwstępne a potem hmmmmmm na miejscu .Nie jestem za żadnym oczernianiem firmy czy takie tam ale proszę sobie to poczytać co wysyłacie do ludzi . Własne ubrania robocze zgodnie z prawem to obowiązek pracodawcy , narzędzia obowiązek pracodawcy , środek transportu obowiązek pracodawcy , zakwaterowanie nieodpłatne obowiązek pracodawcy , to są przepisy obowiązujące w Holandii a nie pracownika . Pracownik świadczy usługę a elementy do tego niezbędne zapewnia pracodawca a nie hasło podpisana dokumenty użytkowania samochodu prywatnego do celów pracodawcy!!!!

@mike

Panie Pawle, Umowa przedwstępna jest umową o skierowanie do pracy. Jest dla Pana gwarancją, że chcemy z Panem pracować. Takie są wymogi polskiego prawa. Przyjeżdżając do Holandii podpisuje Pan umowę na konkretny projekt. Nie ma tu niczego dziwnego. Przeszliśmy wiele kontroli, jesteśmy członkiem NBBU, KRAZ, OKAP, spełniamy wymogi CAO. Ubrania robocze dostaje Pan zazwyczaj po ok. tygodniu, jak zamówimy. Elektronarzędzia od razu. Jeśli Pan nie chce używać własnego auta (Pana prawo, choć wiele osób ceni sobie dodatek i kilometrówkę), to może Pan korzystać z naszego samochodu, albo organizujemy transport z innym pracownikiem. Zakwaterowanie jest opłacone. Więc w 100 procentach spełniamy Pana oczekiwania. Pozdrawiamy

mike
@JobXion B.V.

To czemu tyle negatywnych komentarzy , ziarnko prawdy czy co??

Maro
@JobXion B.V.

a już chciałem tu zacząć współpracę ale widzę że dalej Polskie firmy trzeba omijać wielkimi krokami Ludzie umowa musi być podpisana przed wyjazdem a nie jakaś druga po przyjeżdzie w jakim świecie żyjecie .Każdy musi wiedzieć za jakie pieniądze będzie pracować Widzę że nasze firmy jeszcze trochę to będą werbować tylko Ukrainców o ile pojadą za takie stawki hehe żenada

@Maro

Panie Maro, Stawka jest ustalona przed wyjazdem. Umowa przedwstępna jest wymagana przy rekrutacji za granicę. To jest standard i bezpieczeństwo dla obu stron. Podobne dokumenty podpisuje się często nawet w Polsce przy zmianie pracy. Proponuję skonsultować się z prawnikiem. Przykro nam, że nie ma Pan zaufania do polskich firm. Życzymy powodzenia w szukaniu pracy. Miłego dnia.

@mike elektryk

wow... dokladnie ten sam manewr zostal zastosowany gdy aplikowalem o prace na stanowisko stolarza...po otrzymaniu polskiej umowy na 11.67 i gwarancji pracy 16-38 godz tygodniowo z wpisanymi mozliwymi obciazeniami za uzytkowanie auta sluzbowego gdyz nie mialem swojego /oczywiscie bez kwot/ oplat za mieszkanie /bez kwot/ itd... zdecydowalem sie nie podejmowac pracy i wsumie tak sie zlozylo, ze gdy poprosilem o docelowa umowe holenderska bezposrednio dotyczaca mojej osoby nagle praca zostala wstrzymana... oczywiscie nie placze z tego powodu bo po przeczytaniu wielu negatywnych komentarzy tutaj na forum i tak poczulem ze to nie to miejsce gdzie chce pracowac.., jednak zastanawia mnie dlaczego zaczekali z informacja o braku pracy do momentu gdy otrzymali kopie wszystkich moich osobistych informacji i dokumentow .... Jakies sugestie??? pytanie kierowane do ludzi pracujacych badz tych ktorzy pracowali kiedys... pozdrawiam..

@mike

Ziarnko ?! to całe wiadro ziarenek !!!

@mike

Dokładnie to samo mnie zastanowiło.. umowa przedwstępna z firmą w Polsce na niekorzystnych warunkach i później holenderska umowa na innych warunkach, hmmm. A jaki problem w dobie cyfryzacji wystawić docelową umowę z warunkami ustalonymi podczas rozmowy rekrutacyjnej.. podpisując Polską umowę na bardzo niekorzystnych warunkach można domniemywac że docelowa będzie taka sama i narazi kandydata na stratę czasu i pieniędzy, tylko dlatego że zaufał obiecankom na ,, gębę,, które prawnie są nic nie warte..byc może ten system działa dobrze, bo gdy kandydat wyda kasę to chce odrobić straty i pracuje za minimalną minus obciążenia za użytkowanie auta itd..

@JobXion B.V.

Dziękuję za wyjaśnienie, choć nie bardzo jest zrozumiałe gdyż w dobie cyfryzacji można bez większego problemu przesłać online umowę docelową z faktycznymi, ustalonymi warunkami pracy i kosztów które mogą być pobierane z dochodu... W polskiej umowie są wymienione możliwe obciążenia bez podanych kwot co powoduje że jeśli będą one wysokie praca będzie nie opłacalna.. chyba nikt nie płaci czekiem imblanko za usługę? Rzetelne informacje i będzie ok.. choc może wówczas będzie mniej pracowników ale na pewno bardziej zadowolonych...pozdrawiam

@Maro

Hmmm, mamy podobne poglądy i nawet ten sam Nick.. ????????????

Problem
@maro

To są kombinatorzy..... Tyle co mam do napisania. Pracowałem dla nich wiem więc co piszę...

marek
Kandydat

Wsumie juz nie potrzebuje informacji gdyz praca zostala wypowiedziana gdy poprosilem o faktyczna umowe dotyczaca bezposrednio mojej osoby... Chcialem sprecyzowania kosztow uzyczania auta sluzbowego i ewentualnych kosztow za mieszkanie aby byly jasno okreslone w kontrakcie a nie na '' GEBE'' gdyz przy rozmowie telefonicznej pani x nadmienila ze zarobek netto jest x jesli nie korzysta sie z auta sluzbowego, /co powiedziala przypadkowo/... Umowa polska wystawiona byla chyba raczej ogolnie ale zapewne takiej samej mozna bylo sie spodziewac w holandi, dlatego tez jest wiele niejasnosci w tej firmie a umowa polska jedynie gwarantowala kary i obciazenia dla kandydata bez kwot ktore tego dotyczyly ... Widac rowniez ze forumowicze piszac o braku pracy z dnia na dzien mieli racje gdyz umowa zawierala wpis o gwarancji jedynie 16-38 godzin....Choc moja sytuacja jest juz klarowna, ale chetnie uslysze opinie od innych kandydatow czy rowniez umowy byly tak rozne i nie pokrywaly sie z uzgodnieniami wczesniej prowadzonymi telefonicznie... Zastanawia mnie rowniez dlaczego agencja czekala z momentem powiedzenia o braku pracy do chwili gdy otrzymali moje osobiscie wazne dokumenty, skany dowodu, numer platnika podatku w holandi itd...Jakies sugestie???? Mam nadzieje ze moj tax numer nie bedzie aktywny ..... pozdrawiam..

Zostaw merytoryczną opinię o JobXion B.V. - Holandia

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w JobXion B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy JobXion B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobXion B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JobXion B.V.