counter
5 1 19 5 1

Popularne opinie

Nicki

Witam. Szczerze nie polecam. Spotkałam się z arogancją i brakiem elementarnej kultury osobistej.

Prawnik

Menedżer, prawnik, najlepsi odchodzą z tej firmy.

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Iprime Jobs Sp. z o.o.?

Ja Nowy wpis

Jestem pracownicą dużej sortowni leków, zatrudniona w tej agencji pracy. Panie z agencji były miłe i pomocne. Praca jaką wykonuję mi na razie odpowiada i jest zgodna z ogłoszeniem.

Nicki

Ja
@Nicki

z kim rozmawiałeś ? Jeśli pamiętasz to na pewno pomorze Zarządowi w podjęciu decyzji :)

On
@Ja

Pomorze? :) Myślałem że piszę się przez ż :)

Bronisław

Widzę że znasz firmę od środka, powiesz mi na jakie warunki płacowe można tu liczyć? Jestem też ciekaw czy w Iprime Jobs można się ubiegać o pracę nie posiadając dużego doświadczenia zawodowego, wiesz coś na ten temat?

Rekruter Nowy wpis
@Bronisław

Bronisławie, Pani Aleksandra nigdy z nami nie pracowała, dlatego ja postaram się Panu pomóc. Jeśli jest Pan zainteresowany zatrudnieniem jako pracownik tymczasowy w jednym z dużych przedsiębiorstw za pośrednictwem naszej agencji, to owszem nie potrzebuje Pan dużego doświadczenia zawodowego, lecz odpowiedzialności i chęci do pracy fizycznej. Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie. W celu uzyskania szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi koordynatorkami (wszystkie dane kontaktowe znajdzie Pan na stronie).

Pracownik tymczasowy Nowy wpis

Za pośrednictwem tej agencji zatrudniłem się w dużej firmie kurierskie. W aktualnym kryzysie nie boję się o utratę pracy bo jesteśmy bardzo potrzebni. Polecam.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Prawnik

Menedżer, prawnik, najlepsi odchodzą z tej firmy.

ja

Zastanawiam się, czy na pewno to firma godna polecenia? Tak dobry menager tej agencji szuka jednak pracy gdzie indziej. Co jest tego przyczyną?

Tak1Nie2

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w Iprime Jobs Sp. z o.o.? W ogłoszeniu jakie umieścili 19 września na Nuzle.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

IT
@Pytanie

Mamy organizowane szkolenia miękkie całym team'em (wszystkie działy). Mamy też angielski raz w tygodniu dla zaawansowanych lub początkujących. A w kwestii indywidualnego rozwoju to znajdujemy szkolenie, które nas interesuje i rozmawiamy o jego realizacji z szefem.

Dawid

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Nawet w internecie trudno jest znaleźć opinie o pracy!

Rob
@Dawid

Bo to firma przykrywka

@Dawid

Jesteśmy stosunkowo młodą firmą i nie prowadzimy częstych rekrutacji, stąd być może nie zauważył Pan zbyt wielu informacji na forum. Aczkolwiek zachęcamy do śledzenia naszych mediów, gdzie pokazujemy nasz zespół oraz nowe przedsięwzięcia :)

Tak2Nie

Czy Iprime Jobs Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

@Pytanie

Oczywiście :) Wierzymy w młodych ludzi i z satysfakcją zapewniamy im możliwość zdobywania doświadczenia.

Barbara

Bardzo pozytywne rekruterki, wszystko OK

Tak2Nie1

Oczekujemy na nowe sprawozdania odnośnie firmy Iprime Jobs Sp. z o.o. w miejscowości Katowice, bo nie ma sprawozdania od Was!

Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Iprime Jobs Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad