Opinie o F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze w Miechów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze w Miechów

Ja rozumiem wszystko wiem w jakich realiach żyjemy, wiem, że za coś trzeba żyć dlatego ludzie się godzą na takie trakowanie. Jednak prawda jest taka, że gdyby 1 z 2 raz zgłosił to gdzie trzeba i pracodawca zapłacił karę to odechciałoby mu się takich praktyk. Mało tego gdyby się ludzie zbuntowali to uwieżcie mi w ciągu paru tygodni nie znajdzie całego personelu!! jednak zawsze jest tak, że "5" jest gotowych na protest a reszcie to odpowiada - A potem ta reszta się dziwi jak to jest źle w Polsce. Dlatego powiem tylko tyle, że zgadzam się w 100% z przed rozmówcą --nie dajcie się ludzie robić w balona, nie godźcie się na okresy próbne bez umowy i inne fanaberie pracodawców.

bida

wcześniej to była firma ! pracownicy = rodzina. imprezy wpieranie się i dbanie o firmę. w nocy to były imprezy. firmowe ogniska. teraz się zmieniło pogodń za pieniadzem i trudny rynek robi swoje. a to ze J. jest ślepy to każdy wie nie od dziś.

a najgorsze jest to że z nimi nie da się nic zrobić!!!!

lolo

ciesz się jak w ogole dostaniesz urlop, a jak ci go nie przerwą to jest swieto

Sprzedawca

dawno temu, rozmowa przebiegła na świeżym powietrzu, chyba firma ma za mało pomiestrzeń w biurze aby w godziwych warunkach przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne...

Nie pamietam

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
były

hahahaha wczasy pod gruszą. Wczasy pod gruszą to ma (usunięte przez administratora)za nasze pieniądze

dekada

to walcz o swoje ja zawsze mialem niwyparzony dziob :}i wywalczylem wiele nie zgadzalem sie z gora bo nie jestem lizydupkiem a jak im przeszkadzalo no coz sila zlego na jednego...a mialem szanse zalozyc zwiazek zawodowy i ch... by nam wtedy zrobili.ale juz panowal strach,podpierdzielaczy coraz wiecej,brak zaufania w grupie,bo nie wiadomo kto byl kim.15 lat temu bylo inaczej.................................

dekada

stara?wiesz czemu dekada?bo tyle tam wytrzymalem i pozbyli sie mnie.ale coz takie zycie :} jestes mlodsza pewnie niz 2000 ale jak powyzej to sie moze znamy buzka

a te nadgodziny!!! min 10 godz do 13!! szoki!!

@ja

Za który nie ma ani grosza więcej. A przy nim człowiek lata jak (usunięte przez administratora) i nie wie co robić. 1460 zł i jeszcze nie można w tygodniu jednego dnia wolnego wziąć. O zarejestrowanie się proszę i ciągle mi mówi że od 1go. To jest wyzysk po prostu...!

kocurek

Ja to się tylko dziwie że Ci wszyscy "pracownicy" pracujący bez żadnego ubezpieczenia i umowy "na czarno" nie zgłosili tych zaniedbań do PIP albo do jakiegoś innego urzedu który się zajmuje tym.. I żeby do tego pracownicy pracujący przy spożywce nie mieli zrobionych badań sanepidowskich... Albo jakaś zbiorowa nieświadomość albo grube znajomości.. W głowie się nie mieści co się wyrabia na sklepach.. Nie zmiennie od tego kto jest kierownikiem wszędzie jest (usunięte przez administratora) - a jak się nie podoba to zawsze można iść - drzwi otwarte.. Znajdzie się następnych jeleni to pracy za 5zł na godzinę bez umowy... I najgorsze że ludzie się na to godzą bo czasami nie mają wyboru.. Co za czasy..

dekada

Pozdrowienia dla starych znajomych :) Jezyk to sie chyba raczej nie zmienia...Nie zazdroszcze tym ktorzy tam zostali,bo slyszalem,ze tam juz kicha.Ale podjalbym jeszcze raz wyzwanie!!!!!Tyle lat wspomnienia wracaja i lepsze i gorsze i smieszne.Rada dla pracujacych-robic swoje,olewac to i nie przejmowac sie,bo zalamka gotowa.Niech zyje stara gwardia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dekada

Malo skarbie wiesz o tej pracy jeszcze...Praca w mrozni he he he.4 dostawcow na zmianie???a 14 co ty na to?Wydaje mi sie,ze nie wiesz o czym mowisz.....

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze - Miechów

• Jak się pracuje w F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze?

Kandydaci do pracy w F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze
2.4/5 Na podstawie 107 ocen.

F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze