Brusta FHU Stanisław Blicharz Delikatesy

Miechów

Opinie o Brusta FHU Stanisław Blicharz Delikatesy

Jola

To Pan który zatrudnia około 45 osób.Część z nich to rodzina,reszta to parobki pracujące za 1280 zł. Wydaje mu się że, jest bystry wraz ze swoją księgową ale...do poziomu przeciętnego obywatela, we dwoje brakuje im naprawde wiele.Pomimo zamążności zdobytej na białych murzynach, słoma wystaje mu z butów. To mięso odmrażane,te jego inne buble które kupujemy w Miechowie to właśnie on sam.(............)Idealny byłby na plakacie promującym Polskie buraczki.Jest jak volkswagen-ceni się oszukując innych.

st

Proszę mi tu głupot nie pisać.Jak komuś nie pasuje to niech sobie zmieni pracę.

anonim 2

Uczęszczam do sklepu Brusta w Miechowie kilka razy zdarzyło mi sie kupić coś nie świeżego lub po innej cenie. Zglosiłem to sprzedwaczyni i poprosiłem o rozmowę z Panią kierownik, ta niestety nie zechciała do mnie wyjść i porozmawiać...

Barbara

zapomniałam się podpisać Barbara

Zacznę od wypowiedzi z 2010r otóż w z tego co mi wiadomo w Bruście nie pracuje żaden mężczyzna. Tam wszystko robią kobiety.Co do pana Marka wypowiedzi cóż można wiedzieć o pracy w sklepie robiąc tam tylko zakupy.To że kasjerka jest uśmiechnięta nie znaczy że wszystko jest ok.Nie przestrzeganie czasu pracy,dźwiganie ponad normę zwłaszcza na mięsnym,znęcanie się psychiczne nad pracownikami,zrzucanie odpowiedzialności za swoje błędy na innych to tylko namiastka tego co tam się dzieje (działo)Nie zgadzam się tez z wypowiedzią że szef nie reaguje,on po prostu o niczym nie wie.Co może wiedzieć jak wpada na 5 min .(chyba że wie a nic nie robi bo tak mu wygodnie)Pracowałam tam 2.5roku bardzo miło wspominam koleżanki i klientów a o ,,Wielkich Kierowniczkach i ich ,,przekrętach\"długo by pisać... Pozdrawiam p.Marka

Marek

Poprzedzi wpis Marek.

Witam .Często robię zakupt w Delikatesach Centrum i nie zauważyłem żadnych oznak mobbingu.Jeżeli tchórz nie ma odwagi się podpisać to niech głupot nie pisze !!!

mobbing mobbing mobbing przynajmniej w Woli Mieleckiej a szef nie reaguje

Zostaw opinię o Brusta FHU Stanisław Blicharz Delikatesy - Miechów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brusta FHU Stanisław Blicharz Delikatesy