Glasmark Sp. z o.o.

Krosno

Opinie o Glasmark Sp. z o.o.

ElamigosForever

plusy praca dobra na start 1800 zł dobra atmosfera życzliwi ludzie minus małe premie

kotek

nie polecam tej firmy pracowalem tam 1 tydzien zapierd. straszny szkoda gadac i jeszcze jedno przyszedl do mnie dyrektor i powiedzial prosze pana nie to tempo i jutro juz nie pracowalem szkoda czasu na taki beznadziejny zaklad

Mateusz

już daj sobie spokój z pisaniem tych głupot konfucjusz , jak Ci nie pasuje to się zwolnij z firmy i koniec tematu, nikt Cię tam na siłę nie trzyma a nie pisz jakiś Pierdoł bo to już nie jest śmieszne ani mądre . Szukasz sprawiedliwości w firmie a sam się zachowujesz jak buc

Blądyna

Pracowałam tam już jakiś czas i nie będę pisała ani negatywnie ani pozytywnie , przedstawię fakty plusy zarobki co miesiąc zawsze 10tego na czas ( 1500 zł za około 22 dni ) minusy umowa zlecenie , brak najmniejszej możliwości dla nowych , starszych pracowników o umowę o pracę praca niej więcej od pon do soboty lub 4 czterobrygadówka praca zazwyczaj w każde święta zależy od zamówień trzeba mieć bardzo dobrze zdrowie gdyż praca jest ciężka trzeba mieć jeszcze lepsze zdrowie psychiczna bo atmosfera jest niesamowicie zła i pracownik jest tam traktowany za nic . Nie chciałam napisać ani pozytywnie ani negatywnie . I nie chce nikogo zniechęcać po prostu napisałam to co widziałam przez ten czas gdy tam pracowałam

Racja

Odradzam z Daleka (fakt )

Anonymus

Wymagania spore śmieciowe umowy kiepska kasa, oraz ludzie którzy by tylko podkręcali tępo bo ciągle źle i mało,w przybliżeniu 2 ludzi gada a drugi jeb ie za dwóch.

Nick

Odradzam ! Z daleka.

Racja
@Nick 18.06.2013, 17:04
Odradzam ! Z daleka.

Fakt

Zostaw opinię o Glasmark Sp. z o.o. - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glasmark Sp. z o.o.