Opinie o Krosno Glass S.A. w Krosno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krosno Glass S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krosno Glass S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krosno Glass S.A. w Krosno

Automatyk

Czy są tu automatycy pracujący w Hucie?Chciałbym zapytać o pracę w firmie. Czy można liczyć na fajną atmosferę i godne warunki? Warto złożyć CV aby popracować dłużej?

@Koniczynka

A z jakiego powodu go zwolniono oficjalnie wiadomo? Często ludzie tutaj pracę tracą? Z tego co piszesz, to chyba nie zależy im za bardzo na wykształceniu. W takim razie jakie można mieć najniższe wykształcenie tutaj, żeby mieć pewność, że zostanie się przyjętym?

Jarek Nowy wpis

Dofinansowanie do wakacji z funduszu socjalnego ile może wynieść? Bo czytam właśnie, że to jest przy propozycji z robotą dla hutnika formowacza szkła. Ciekawy benefit.

Maria Nowy wpis

Brawo ochrona niech dalej sprawdzaja alkomatem na bramie to co lapiecie to dopiero poczatek gory lodowej takich co pija jest wiecej.Ale dobrze robicie moze przestana pic i sie zajmia robota.

Moją uwagę przykuła oferta pracy Operator automatów – przyuczenie. Jeżeli bym się sprawdził na tym stanowisku to ile netto mogę oczekiwać za godzinę? Zarobki na poziomie ponad 4 tyś netto do osiągnięcia? U operatorów jaka atmosfera bo widzę, że często poruszacie ten wątek?

Lol

Na poczatek dostaniesz najnizsza krajowa a po 3latach moze 4netto na reke bedzie

@Lol

Czemu dopiero po 3 latach, nic wcześniej nie ma co liczyć? To w sumie na to wychodzi, że nagradzają wieloletnich pracowników. 4k na rękę to jest maks maksów dla operatora czy można wyciągnąć więcej po jeszcze dłuższy, czasie?

Cichy Nowy wpis

Tak nagradzaja tylko wieloletnich pracownikow tych co cicho siedza.A mlody na poczatek moze liczyć 3400zl netto

Nie polecasz tylko ze względu na atmosferę w pracy? Czym w ogóle ten brak szacunku objawia? W sumie z minusów przytaczasz tylko kontakt z tą jedną osobą, a może ja akurat bym z nią nie pracował. Reszta jest zatem w porządku? Pod względem kasy praca jest opłacalna na ten moment?

Lucek

Masz racje !i taki czlowiek dalej pracuje na takim stanowisku. Powinny nastapic zmiany! Powinien miec troche szacunku dla ludzi.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Krosno Glass S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Regionalny Menadżer Sprzedaży?

Czy w Krosno Glass S.A. pracuje się na open space?

Mam pytanie. Chiałbym złożyć podanie na operatora automatu.Tylko zastanawia mnie jedną rzecz gdzie będą pracował jak oczywiście przejdę rozmowę kwalifikacyjną jak Starzy Operatorzy robią na formach albo foliuja bo nie ma roboty na automacie bo Dwa automaty od paru miesięcy stoją.I tak myślę czy jest sens składać CV.Chyba że to ogłoszenie jest nie aktualne bo z automatu się odnawia.Prosze o odpowiedź.

Jasiek

Praca strasznie prymitywna ,wszystko rozklekotane jak stare "taki "brud (usunięte przez administratora) ,to małoooooo a za taką kasę można mieć inną pracę i o połowę lżejsza

Polak

Była jakaś premia na 100 lecie huty?

Ida

To znaczy, że była? Wiecie coś jakie to kwoty miały być i kiedy mieli je wypłacić?

Henia
@Polak

I co dostaliście te premie, bo minęło już kilka miesięcy ? W ogóle często dają taką dodatkową kasę z różnych okazji? Ile wcześniej było o tym mówione we firmie? Jeśli już to każdy miał dostać tę samą kwotę?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Krosno Glass S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

lusi

10 dnia kazdego miesiąca

Lidia
@lusi

A premie wypłacają osobno czy doliczają do wypłaty? O ile jakiś system premiowy tu jest albo jakieś premie uznaniowe?

Natalia

Czy w hucie istnieje realna szansa awansu? Jaka atmosfera tam panuje? Jak z zarobkami jest cokolwiek powyżej minimalnej? Warto aplikować czy dać sobie spokój?

Automatyk

@Automatyk

Oczywiście, że warto. Atmosfera jak w domu, warunki wprost anielskie! PS. Przypominam tylko, że są różne domy, z lepszą, lub gorszą atmosferą ;) To tak na wszelki wypadek, żeby nie było nieporozumień.

Magdalena

A ten za jaki uważasz? A tak na poważnie, to jak jakieś problemy są, to napisz wprost proszę. Nie tylko ja pewnie chciałabym uniknąć rozczarowań po podjęciu pracy. Firma przygotowuje dobrze nowych pracowników? Czy są zostawieni sami sobie?

Małgorzata

To przykre, przecież nowy pracownik potrzebuje wdrożenia. Nie robią żadnego szkolenia na start? Od kogo taki nowy pracownik ma się uczyć? Osoby bez doświadczenia też zostawiane są sami sobie?

lusi
@Małgorzata

jest plan wdrożenia na całym okresie próbnym i wdrożenie.

Magdalena

Czyli szefostwo oczekuje po prostu, że inni pracownicy będą szkolić nowych? Właśnie to mnie interesowało, czy zatrudniają specjalną osobę do szkoleń czy to przypada starszym stażem. A umowa zwykła od razu czy na okres próbny, szkoleniowa jakaś?

Koniczynka
@Magdalena

Tak jest.Okres próbny 3miesiace.Ale wiesz robił taki Gościu po studiach na automacie to Mu umowy nie przedłużył bo miał za duże kwalifikacje był po AGH z tego co Wiem.A chłopak na robocie się znał i miał do tego wiedzę o topieniu szkła to się Co pozbyli a chciał robić tak szanują ludzi

@Koniczynka

Ja też się zwolnilem bo nie mogłem patrzeć na to pijaństwo wszyscy wiedzieli że piją nie ktore osoby a za karę zostali przyniesieni na trójkę na ręczna produkcję pod formę a za pół roku wracali na techniczną i dalej to samo robili a nie zwolnili ich bo nie ma kto robic.Musialem za takiego gościa wszystko robić bo On spał dłużej już tego nie wytrzymałem i się zwolnilem

Beata
@Tomek

Zgłaszałeś komuś taki stan rzeczy? Może jeśli kierownictwo podejmie działania to w firmie będzie znowu bezpiecznie? Tak przy okazji zapytam, jak wygląda atmosfera? Pracownicy są zgraną ekipą?

Ale zakładzie dobrze Mi się robiło lubiłem ta pracę kierownicy zmianowi byli okey kiedy chciałem urlop to mogłem wybrac.Na pieniądze też nie mogłem narzekać Ale nie można za drugiego robić Ale resztę kolegów Mogłem liczyć na wzajem Sobie pomagalismy

Praca w hucie jest napawdę ok.Kto ja straci to doceni

Lidia
@Ania

Rozwiniesz swoją opinię? Jestem ciekawa czemu jest ok? Chodzi o atmosfere i warunki pracy? Zarobki na dobrym poziomie tu trzymają?

Jerzy.

Czytam i nie wierzę własnym oczom - to ,że jest wiele prawdy w tych opiniach to swoją drogą ...,ale - no właśnie jest ale ...nie piszcie" ludziska "takich głupot jak :nazwiska ,imiona bo to świadczy o was , z czytania można wywnioskować że piszący jest z danej brygady x. Taki opis może zniszczyć komuś życie ,reputację i pytam się po co?????? . To mi przypomina zabawę dzieci w piaskownicy- i on to ...a ona to....wiadomo świadczy to o inteligencji piszącego . A skoro tak stawiacie zakład w takim świetle jak "alko" itp , to dlaczego pracujecie jeszcze w takim zakładzie ?? zawsze można się zwolnić nikt nie jest niewolnikiem zakładu - droga jest wolna, jest wiele zakładów co przyjmą do pracy takich fachowców ????Pisał to były pracownik co ....no właśnie - co miło wspomina ten zakład .Pozdrawiam

Beata
@Jerzy.

To nawet niezgodne z prawem żeby pisać z imienia i nazwiska chyba. Skoro pracowałeś to może napiszesz co miłego wspominasz z zakładu? Chętnie poczytam też inne opinie niż te już napisane

Krzysiek
@Jerzy.

Ja się zwolniłem bo nie mogłem patrzeć na hamstwo i pijaństwo.

Jerzy .P
@Beata

Pani :Beato ...pyta Pani co mnie miłego spotkało ,wiadomo jak w każdym zakładzie pracy ile ludzi tyle charakterów, ale zawsze można spotkać kogoś co można się czegoś nauczyć od ludzi pracujących nie tylko w sferze zawodowej ,ale i prywatnej .Każdy zasługuje na taką pracę jaką ma ...skoro ktoś narzeka to jest tyle sam wart co ta znienawidzona praca skoro sobie ktoś taką drogę spełnienia zawodowego wybrał . Z każdej wykonywanej pracy trzeba wyciągać wnioski ,czerpać wiedzę i być bogatszym o doświadczenie zawodowe bez względu na rodzaj wykonywanej pracy . Pozdrawiam ludzi pozytywnie nastawionych ????jak i tych negatywnie nastawionych ,miłej pracy i cieszmy się że mamy pracę ,czy mniej czy więcej lubianą

Koneser

Ja uważam że warto a zakład to jeden z najleprzych w Polsce. Na początku jak wbijam na zakład to kawusia i podziwianko jak przy ciągowni rusza i wypina się Lucynka :P .Puźniej żeby do niej zagadać wbijam na automat do Ranchera i Kapusty na kilka szklaneczek bimberku a jak już złapie flowwww:::) ,to szybkie ogarnięcie tematu a później Kaczor jak zwykle funduje widok jak przyczaja się za nową kobietą podkładającą szklanki na opękarce ,a nagle wyskakuje z krzykiem że aż kobiecie szklanki lecą z rąk i wydziera sie na nią. A jak mi się już znudzi ten widok to wbijam na 11stke znowu na shoota i kiełbaske idealnie przypieczoną na automacie.Pozdrowienia dla dyrekcjii

Kielbasa
@Koneser

To dalej tak piją? Dyrekcją nic z tym nie zrobiła?To nie dopuszczalne żeby było (usunięte przez administratora) na zakładzie gdzie przestrzeganie zasad Bhp Tyle lat już nie robię i nic się zmieniło Robiłem w Innych zakładach to nie dopuszczalne!A Hucie to bez królewie robią co chcą To ochrona pewnie na bramie nie sprawdza co wnoszą na zaklad Ale to do czasu jak komuś coś się stanie i wtedy będzie już zapozno

@Kielbasa

Byłeś z tym gdzieś wyżej? Albo ktokolwiek inny zresztą. Ciekawe, czy tam przed zatrudnieniem są w ogóle jakiekolwiek szkolenia, gdzie by tłumaczyli zasady bezpieczeństwa?

@Magdalena

Tak byliśmy wyżej i nic z tego.

Sonićka

No i z nowym rokiem roszady dowództwa

Obserwator
@Sonićka

Nic nie pomogą roszady nawet zamiana kierowników Tak będzie się dziać jak się działo Najlepszym rozwiązaniem są kamery! Szczególności na automatach wtedy skończyło by się siedzenie spanie granie na telefonach i picie! Kierownik wszystkiego nie upilnuje a kamera jest dobrym rozwiazaniem Z tego co czytam to hucie mają jak u Pana Boga ale nie dziewczyny na końcu tak mają zapiernicz Jeden z automatu powinien chodzić i pomagać na końcu a nie spać! Albo grać na telefonie A jeśli chodzi o picie co piszecie to OCHRONA na bramie nie sprawdza Co ludzie wnoszą na zaklad?

Jaro

Co tego pijacy robią i będą robić bo mają układy a Ci którzy chcą robić to Ich zwalniaja Na wanie 8 to samo się dzieje co na kileliszkach

Finia

Mają czas na romanse zamiast robić to niewyobrażalne że takim zakładzie takie rzeczy się dzieja to zamiast robić to czują się jak na imprezie

Witam, czy warto aplikować na operatora automatów do formowania wyrobów szklanych? Jak atmosfera i warunki pracy?

szklany
@Marek

Wydaje się, że warto. Wszystkiego uczą od początku. Gorąco i głośno, ale zdarzają się dobre premie - choć ostatnio zmienili system wynagrodzeń.

Krosno Glass
@Marek

Dzień dobry, Serdecznie zapraszamy do złożenia CV wraz z Klauzura RODO na maila kadry@krosno.com. Gwarantujemy świetną atmosferę oraz przyuczenie na najwyższym poziomie ! Pozdrawiamy, Krosno Glass

Jan
@Krosno Glass

To prosze sobie wyobrazić że podkładam szklanki na opękarce a operator (usunięte przez administratora)zajęty telefonem nie zauważył że szklanki lecą na ziemie bo linia się zablokowała a ja pracowałem pierwszy dzień i nie wiedziałem co zrobić a on jak to zobaczył to usłyszałem wiązankę cytuję(usunięte przez administratora)

Weronika
@Jan

Ciekawa jestem czy to co piszesz to serio prawda. Ktoś jeszcze mógłby to potwierdzić?

kamil l
@Jan

ta opinia nie ma nic związanego z firmom tylko daną osobom

Artur
@Marek

Wiej jak najdalej (usunięte przez administratora) tragiczny za taką kasę pracę dostaniesz wszędzie i w dodatku lajtowa a nie świątek piątek

Leon
@Marek

Jak trafisz na normalnego operatora to warto a na takiego co śpi albo gra na tel. To nic Cię nie nauczy szkoda Twojego czasu Warunki Ciężkie jak chodzi o kieliszki automaty prasa blisko Siebie gorąco jak nie wiem szczególności latem szkoda zdrowia

Kaczki.mąż
@Leon

Masz rację wszystko jest rozklekotane podłożysz gumę pod formę po 3 obrotach musisz zmienić ,taka dokładność ,i nazywa to się automat hahaha .My pracujemy bo świata poza hutą nie widzimy ale wy nowi to szkoda czasu,zdrowia,nerwów i cofania się w wiedzy technicznej

Stary pracownik
@Kaczki.mąż

Na 8 automat 4 jest lat 70 rozdzielacze do wymiany sekcje a zresztą wszystko do remontu wymagają żeby produkcja była a nie ma na czym robić ratujemy się jak możemy

OPPM
@Marek

Warto dobra płaca i premie wymaga nauki ale jest ok

Krzysiek

A Pracuje tam jeszcze Mariusz K...lik co wyczuł hyba konionkture na 500+ hyba że go na gumki po prostu nie było stać.Jeszcze pamiętam jak w pierwszy dzień pracy podkładałem szklanki a on się bawił nowym Huaweiem P8 Lite i nie zauważył że szklanki na taśmie zblokowało i puścił mi taką łacińską wiązanke jak by z buszu dopiero co go wypuścili i tak od niego wódą waliło ,współczuje jego kobiecie i dzieciom.

Dam73

Lekko nie jest ciężko też. Umowa o prace i dużo dodatków premie dobre

Lunaa

A mi się praca podoba

Zostaw merytoryczną opinię o Krosno Glass S.A. - Krosno

• Jak się pracuje w Krosno Glass S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Krosno Glass S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krosno Glass S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 8 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krosno Glass S.A.