Krosno Glass S.A.
counter
kola

Ile w dziale handlowym da sie zarobic realnie?

kola

Ile w dziale handlowym da sie zarobic realnie?

Tomasz
@kola

Jesteś zainteresowany pracą w firmie? Na jakie stanowisko będziesz aplikował? Krosno Glass aktualnie poszukuje pracowników na stanowiska: hutnik formowacz wyrobów szklanych ręcznie, pracownik podręczny przy ręcznym formowaniu wyrobów szklanych, pracownik linii produkcyjnej - sortowanie i pakowanie wyrobów szklanych, operator maszyn do formowania wyrobów szklanych, topiarz szkła i konserwator automatyki. Nie znam wysokości zarobków, ale pracodawca oferuje umowę o pracę na czas nieokreślony, jasny system płac i konkurencyjne wynagrodzenie, atrakcyjny system premiowy, pakiet socjalny i benefity pracownicze, pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach, nowoczesne środowisko pracy i możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Czy któreś z tych stanowisk oferowanych przez firmę Cię zainteresuje? Napisz, jeśli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną.

krośnianin
@Tomasz

Tomasz, masz cos z tego PRu? Znasz rzeczywiste warunki, masz swoje doswiadczenie? Druga czesc twojej wypowiedzi to sciema w 80%, chyba że za pakiet i benefity uznajesz dofinansowanie do biletu do kina lub teatru. Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy, niezły żart. Wiem to z autopsji, niestety.

ENIGMA
@krośnianin

ja ci mogę opowiedzieć o tej formie bardzo dużżżooo

Laki Nowy wpis
@ENIGMA

Jak ktoś coś może napisać o tej firmie to bardzo proszę bo chce zacząć tam pracę i niewiem czy warto

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jakie wartości są cenione w Krosno Glass S.A.?

Chleb Nowy wpis

Ogólnie pracuje się dobrze. Przy zatrudnieniu wszystkiego uczą od początku, więc nie ma się czym przejmować. Jak w każdej firmie bywa lepiej i gorzej, ale wydaje się, że warto. W zależności od wyników jest premia, na święta dodatkowe kilka stówek.

Co wchodzi w socjal Krosno Glass S.A.?

Anna
@Pytanie

Wczasy pod gruszą, premie świąteczne, Karta sport i kultura, karta podarunkowa dla dzieci na Mikołajki, dofinansowanie ubezpieczenia grupowego na życie i prywatna opieka medyczna

Tomasz Nowy wpis
@Anna

To super, że pracodawca ten oferuje tak ciekawy i bogaty pakiet świadczeń dodatkowych. Tak w ogóle możesz napisać, czy każda z zatrudnionych osób może liczyć na to wszystko, co przedstawiłeś w swoim komentarzu? Daj znać, proszę. Będzie mi miło, jak to napiszesz.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

aaa
Kandydat

Firma zatrudnia przeszło 1700 osób i tylko 11 opinii. Dziwne Krosno Glass dostało pożyczkę z PFR w wysokości 26,4 mln pln

Al paca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 170 dni.
Kandydat

Witam! Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko projektanta graficznego. W związku z tym mam pytanie jak wygląda praca na tym stanowisku w tej firmie? Z doświadczenia wiem, że co firma to inaczej traktuje "grafików". Szczególnie interesuje mnie jak wygląda zarządzanie projektami, jakie są terminy realizacji projektów oraz jak wygląda współpraca z resztą pracowników zaangażowanych w projekty? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam!

Ewka

@Bartosz też mnie interesuje jak ten nowy właściciel zarządza, czy warto aplikować..

pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 182 dni.
Kandydat

Czy firma pracuje bez przerw w związku z covid-19? jak warunki pracy, jak atmosfera, warto próbować załapać się na stanowisko biurowe?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 279 dni.

Czy w Krosno Glass S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Bartosz

Jak wam się pracuje u nowego właściciela? Warto aplikować?

Kuba

Czy firma działa bez zmian?

Zostaw merytoryczną opinię o Krosno Glass S.A. - Krosno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Krosno Glass S.A.