Opinie o Vital Med Sp. z o.o. w Przeworsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Vital Med Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vital Med Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vital Med Sp. z o.o. w Przeworsk

Marzena Nowy wpis

Witam, co z praca jako asystent osoby niepełnosprawnej? Zauważyłam po komentarzach, że pojawiło się kiedyś zapytanie o taka prace ale w sieci nie mogłam już doszukać takiego ogłoszenia. Gdzie przychodnia dodaje te aktualne, na kogo prowadzone były ostatnio nabory?

Kasia Nowy wpis

Witam, czy warto podjąć stanowisko asystenta osoby niepełnosprawnej w tej firmie? Czy pensje są wypłacane na czas?

Nieznajoma Nowy wpis
@Kasia

Niestety,ale firma nie trzyma się terminów wypłat.. wypłacają wypłaty kiedy chcą. Ta firma to jeden wielki haos

Irena

Ostatnio bardzo popularna staje się telemedycyna. Czy w Vital Med jest możliwość skontaktowania się z lekarzem z domu? Jak to wygląda?

anna Nowy wpis
@Irena

Gdzie pracuje dr Denkowska-Kostka ????? ta firma nie wykazuje aktualnie pracujących lekarzy w poradni lekarza rodzinnego... ktoś, coś....wie?

☺️

Dziecko jest chore w danym dniu a lekarz rodzinny może przyjąć na 3 dzien, miałam chore dziecko poszłam zapytac pani Dr Kostkę a ona mi mówi że nie przyjmie niech pani jutro przyjedzie, rejestrację macie powaloną, dziecko zachoruje a lekarz rodzinny nie przyjmie dziecka czy to jest zgodne z prawem. pierwszy raz spotkałam się z taką przychodnią, trzeba od was się przepisać jak najszybciej. Dzwoniąc o godzinie 8 rano mówicie że już nie ma miejsc na 3 dzien są miejsca ale proszę dzwonić jutro.... Śmiech na sali ale sprawy tak nie zostawię

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Vital Med Sp. z o.o. na stanowisko praca magazyn bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Nie polecam wizyty u lek.med. Bawor jest osobą arogancką, bez empatii, powinna leczyć w Dębowie krowy. Osobiście polecam leczenie jej w Poradni Zdrowia Psychicznego, Nie nadaje się do leczenia chorych ludzi. Wychodzi z gabinetu, krzyczy, wrzeszczy na pacjentów, łaskę robi,że przyjmuje, zapomniała, że taki sobie wybrała zawód i za to ma płacone. Tak jak potraktowała moją siostrę, to tego jej nie podaruję, sprawa pójdzie dalej lekarka ta musi ponieść konsekwencję swojego podłego postępowania Nadmieniam, że jutro wystąpię o zabezpieczenie monitoringu z tej przychodni.

Agata

W to akurat nie uwierzę.Pani doktor jest bardzo miła osoba.jestem jej pacjentem kilka lat ja i cała moja rodzina

baska
@Agata

to uwierz!!!!!,sa na to swiadkowie, jestem daleka od oczerniania bezpodstawnie!!!! nie wiem dlaczego ta pani wyżyła sie na mnie wtedy,gdy ja z powodu choroby nie mogłam utrzymac sie na nogach, wiec tu nie chodzi o WIARE ale o FAKTY!!!!!!

@baska

Tam jedynie dr Denkowska- Kostaka o ile jeszcze tam pracuje jest lekarzem godnym polecenia - kompetentna, rzeczowa, nie robi problemów. Lekarka M. Bawor to sfrustrowana, chimeryczna, robiąca łaskę wszystkim że "leczy" pacjentów i w ogóle pracuje.

Dana

do kogo mam sie zwrocic z prosba o wypelnienie wniosku o dodatek dla osoby niepelnosprawnej? Lekarz rodzinny powiedzial,ze nie ma na to czasu,drugi lekarz wyslal mnie do lekarza ,ktory wczesniej mi odmowil,czy tak sie postepuje z pacjentami starszymi ,niepelnosprawnymi??????za ktore bierze sie pieniadze z NFZ.Jaka jest jednostka nadrzedna przychodni Vital Med w P{rzeworsku?????

@Dana

Lekarki w tej przychodni szczególnie jedna łaskę robią, że przyjmują pacjentów. Pieniądze biorą z NFZ - tu mimo zgłoszeń nic z tym nie robią. Zmiana lekarza jest jedynym rozwiązaniem.

Iwona
@Dana

A może NFZ wypełni wniosek skoro płaci przychodni, która bierze za to pieniądze!!!!!

Dana
@Dana

wniosek o dodatek dla osoby niepelnosprawnej zostal wypelniony przez p.doktor i doreczony do wlasciwego organu,dziekuje bardzo.Byc moze moj wpis byl potrzebny ...

Irena

W jakim zakresie wiedza medyczna jest niezbędna, aby zostać pracownikiem Vital Med.Studium pielęgniarskie wystarczy?

Odpowiedź
@Irena

Wystarczy. Nie wiadomo czy prezes tej firmy ma maturę.

Mela

firma tragedia, nie wypłaca należności... nie mozna sie do nikogo dodzwonić, firma zbywa, kręci, odsyła do kolejnych pracowników, w kółko powtarza to samo, to umowa sie zgubiła, to nie ma środków na koncie i tak cały czas.. firma po prostu bawi sie w firmę i tyle..

anna
@Mela

Zgłaszajcie takie sytuacje do Zakładu Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia i do Ministerstwa Zdrowia jeżeli to dotyczy szkoleń. Może być taka sama sytuacja jak z Meducare - Interrtele. Właściciel firmy jest bardzo zadłużony. Ale wszyscy wiedzą o nim i nie robią w tej sprawie. Tacy ludzie są bezkarni??? Nie można się tłumaczyć, że nie ma środków na koncie jak to są specjalizacje ministerialne . Zobowiązali się do ich realizacji . Trzeba to zgłaszać do Ministerstwa .

Mela
@anna

@anna ja mysle ze nikt w tej sprawie nic nie chce robić, w tej firmie sie nie płaci a ludzie sie na to godza bo nic z tym nie robią,.. i to jest masakra.. ja osobiście temat z ta firma juz zamknełam ale nikomu nie polecam "tam zagladac"

Circle

Czy to prawda, że pensja jest wypłacana z opóźnieniem? Jak wyglądają wynagrodzenia, czy można liczyć na premię?

Syla
@Circle

Wszystko prawda. Pan który podaje się za właściciela bo już nim nie jest - obiecuje " loty w kosmos" a to wszystko co on mówi jest nieprawdą. Ma długi i komornicy go szukają.

Tomasz
@Syla

Jak to właściwie wygląda, firma nadal funkcjonuje i zatrudnia pracowników mimo, że ma kłopoty finansowe? Rzeczywiście nie płacą czy po prostu są opóźnienia? Było to zgłaszane wyżej? Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

Jozef
@Tomasz

Tak to jest właściciel sprzedaje udziały zajęte przez komornika swoim kolesiom, ale i tak go dopadną. Zgłaszane wyżej było: w Centrum Kształcenia, na policję i prokuraturę ale nic w tej sprawie nie robią.

Tomasz
@Jozef

Czy po rzekomej zmianie właściciela wszystkie osoby pracujące dotychczas w firmie Vital Med utrzymały swoje posady? Chętnie sprecyzuję jeszcze tę kwestię, dlatego liczę na odpowiedź.

Jozef
@Tomasz

Zmiana nie jest "rzekoma". Proszę o sprawdzenie KRS-u tej sp. z o.o. Kim są właściciele i zarząd???

elżbieta

Chore dziecko nie może czekać z gorączka na łaskawe przyjęcie w tej przychodni 3 dni. Kierownika przychodni nic nie interesuje. Jak może ta przychodnia funkcjonować skoro inne są podane godziny a lekarze przyjmują jak chcą. NFZ się tym nie zainteresował po interwencjach pacjentów a oni dalej biorą kasę z NFZ-tu.

oczekująca

Umówiłam córkę na wizytę na godz. 17.20. O 17.15 w poczekalni przed nami siedzi około 15 pacjentów i wszyscy twierdzą, że są przede mną. Lekarz przyjmuje od 15.30 do 18.00. Większość tych osób jest bez rejestracji. Chyba powinni czekać na koniec? A może rejestracja jest w ogóle niepotrzebna? W przychodni jest chyba 40 st. i śmierdzi.

Bronk
@oczekująca

W Końcu ktos prawde napisal.na co te panie w rejestracji jak nigdy nie mozna sie dodzwonic.

Elżbieta
@Bronk

I Paniom w rejestracji zdarzają się drobne pomyłki, nie oceniamy zatem wszystkiego tak jednostronnie. A czy inni pracownicy Vital Med okazali Ci należne zainteresowanie? Byli pomocni i życzliwi?

@Elżbieta

Drobne tak.ale nie takie jak robią tam Panie.Łaskę robią jeśli odbiorą i umowia na wizytę do lekarza A lekarz robi łaskę jak przyjemnie.

Elżbieta
@Agata

Rozumiem, że Ty też miałaś podobne doświadczenia ze wspomnianymi Paniami. Skoro tak bardzo ich zachowanie Ci przeszkadza, to może warto byłoby porozmawiać na ten temat z Dyrektorem Vital Med? Co sądzisz o takim właśnie rozwiązaniu?

@Elżbieta

Pan Dyrektor to tylko wpada i wypada.Jest tam Pani Kierownik przyjmuje raz w tygodniu ale nawet jak kiedyś zgłosiłem co się dzieje to nic z tym nie zrobiła.

Krzysztof
@Agata

Pan dyrektor to wpada i ucieka bo wszyscy od niego chcą jakieś pieniądze które jest winien ludziom.

Agnieszka
@Elżbieta

Karta szczepień mojej corki została odeslana po wielu interwencjach do przychodni, gdzie przepisalam dziecko. Skontaktowałam się z dyrektorem, gdy otrzymalam z sanepidu mandat za brak szczepienia. Wszystko zostalo rozwiazane, jak nalezy. Ale dyrekcja powinna przyjrzec sie kogo zatrudnia (pielęgniarki) w Przeworsku. Corka byla zapisana do lekarza rodzinnego przez 3 miesiące i po prostu miałam dość; dziecko z gorączką nie moze czekać 3 dni na wizytę

Obecnie coś dzieje się w firmie Vital Med Sp. z o.o. w miejscowości Przeworsk? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na aktualne wieści odnośnie Vital Med Sp. z o.o., napiszcie co u nich słychać!

Bronk

Pracowałam...nie polecam. Pielegniarki robia sobie na wzajem na złosc.nie tylko pielegniarkom także innym pracujacym tam osobom.szczegolnie jedna bardzo złosliwa pani mysli ze jest bardzo mądra ale....szkoda mowic .nie polecam

gość
@Bronk

Pracowałam ????????? chyba jako sprzątaczka , która nie potrafiła porządnie umyć podłogi ...........

@gość

A może jako pielęgniarka nie pomyślałes gość?..było nas kilka co przyszło i odeszło szybko

Były Pacjent

Właściciel firmy VITAL-MED Sp.z o.o. z Przeworska jest zadłużony. Nie zapłacił ludziom za wykonaną pracę w Przeworsku . Komornicy ciągle wysyłają do niego pisma. Generalnie wiele osób stara się odzyskać od niego swoje pieniądze. A on teraz zajmuje się szkoleniem pielęgniarek.

gość
@Były Pacjent

czytając człowieku twoje wypociny , nie posadzaj nikogo , a jak już posądzasz , to się podpisz Nazwiskiem czytając wasze problemy , to powinniście przemyśleć co piszecie , ja tam chodze i nie mam problemu z nikim . Jak wam się, nie podoba jest w Przeworsku dużo takich placówek więc , można zmienić , nikto nikogo tam na siłę nie przyprowadza .

były pacjent
@gość

Oczywiście że już dawno się z tej śmierdzącej przychodni przeniosłem. I takie są fakty nie wypociny. Lekarze tam pracują jak chcą. Gdzie jest Sanepid i NFZ?

Alicja

Nie rozumiem dlaczego NFZ pozwala na takie traktowanie pacjentów. Lekarze przyjmują jak chcą a rejestracja graniczy z cudem.

Właśnie zakończyłam w firmie Vital-med specjalizację pielęgniarską ale przez niekompetencje pracowników tej Firmy i ich niedopatrzenie nie zostałam dopuszczona do egzaminu w Warszawie. Muszę przystąpić do egzaminu w następnym terminie więc już nie z moją grupą. Poza tym przez półtorej roku wykłady odbywały się w karygodnych i uwłaczających nam warunkach. Sanitarno-epidemiologiczne normy dużo poniżej tych panujących za czasów PRL!!!!! Więc NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!

ciekawa
@anonymous

Dzień dobry, czy mogłaby Pani wskazać lokalizację, gdzie odbywały się zajęcia i o co chodzi z tym zawinieniem? Pozdrawiam!

pacjent

Panie z rejestracji po pierwsze sa paniami pielegniarkami stad nalezycie weykonuja swoja prace, wcale nie zauwazylem zeby robily sobie na zlosc czy byly niemile w stosunku do siebie. faktycznie w godzinach poramnmnych ciezko sie dodzwonic ale jest to za sprawa tego ze rejestruja do doktora cwetko, rodzice jesli chodzi o rejestracje do cwetko sa strasznie roszczeniowi juz nie raz slyszalem jak przy rejestracji awanturowali sie. jak nie ma doktora cwetko mozna sie dodzwonic bez problemu

Mietek
@pacjent

A Ty pacjent tam pracujesz? Jesteś jedyny który tak uważa????

Były Pacjent

Nie można się dodzwonić do przychodni aby się zarejestrować. Lekarka M. Bawor łaskę robi, że w ogóle przyjmuje pacjentów. Może najwyższy czas udać się na emeryturę skoro jej praca w życiu przeszkadza. Brak jakiegokolwiek porządku w tej przychodni.

Zostaw merytoryczną opinię o Vital Med Sp. z o.o. - Przeworsk

• Jak się pracuje w Vital Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vital Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Vital Med Sp. z o.o.
  • Niepodległości 59